Customize

Debbie Schlussel

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by eloy3r, Jun 22, 2012.

1. eloy3r Member

Na wstępie - nie zachęcam Was do ataków bądź trollowania albowiem jest to karalne.
    Redaktorka Debbie Schlussel fałszuje historie, snując nieprawdziwe fakty (lekturka: debbieschlussel.com, tylko zmieńcie adresy bo cwaniara blokuje polskie IP).
    Wpływa to ujemnie na wizerunek Narodu Polskiego jak i na wizerunek samych polaków. Gdy więcej ludzi przeczyta jej bzdury to mogą uwierzyć że my jesteśmy ci najgorsi.
    Zróbmy coś z tym, nie koniecznie atakując.
    Nie musisz być patriotą, "Nie pytaj co kraj zrobił dla Ciebie, tylko co ty możesz zrobić dla kraju".

Dziwi mnie jedna rzecz - dlaczego polscy Anonimowi odpuścili holendrom którzy tak samo dyskryminowali naszą mniejszość w swoim kraju
    • Like Like x 1
  2. martajagoda89 Member

[USER=76508]eloy3r[/USER]: masz jakieś propozycje? czy tak tylko żeby sobie nie odpuszczać?
    Ps. Trollowanie nie jest karalne.
  3. eloy3r Member

Typo z mojej strony. Wiem że trollowanie jest nie karalne (w pewnym sensie), chodziło o ataki

Propozycje? Mam kilka.
    Na początek może masowa petycja p-ko dyskryminacji w tej sprawie.
    Później może jakieś listy do urzędników państwowych i zagranicznych (USA), sam nic nie zdziałam.
    • Like Like x 1
  4. Anonymous Member

FIFY

Man, srsly, jak można snuć nieprawdziwe fakty?!

Dlatego, że we wszystkich krajach mniejszości są dyskryminowane, a Polska pewnie jest pod tym względem w niechlubnej czołówce?
  5. Anonymous Member

Nie jesteśmy wielkimi białorycerzami w walce o sprawiedliwość, nie zajęliśmy sie tym, bo np. ja nic o tym nie słyszałem ( zapewne nawet jakbym o tym usłyszał to by mnie to nie ruszyło, moze innych ), a zapewne jesteś tego świadom eloy3r, że nie jestesmy wszechwiedzący, od takich spraw są instytucje zajmujące sie tym na codzień.
  6. Marioxs Member

Skąd pewność że to nas nie okłamują a ona ma rację? (Nie żebym ta myślał ale takie pytanie wyskoczyło) Właściwie można by coś zrobić na jej FB (i innych jej forach, blogach itd.) czy stronach typu kwejk. Ale z drugiej strony samo olanie byle blondynki o wiedzy prawie zerowej na temat naszego kraju też jest dobre. Jakbym miał jakiegoś wspólnika nawet ciebie eloy3r coś by się wyskrobało. Jak dalej żeś chętny to PM please.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins