Customize

Demokracja w Polsce

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Apr 5, 2013.

1. Anonymous Member

Przestańmy się obwiniać za coś, na co mamy niewielki wpływ. Co kilka lat wybieramy naszych przedstawicieli (polityków), myślę nie tylko o Polsce, których obowiązkiem jest rozwiązywanie takich problemów. Widocznie wybieramy chujowo i chujowych ludzi.
    Na każdym konflikcie i tragedii ludzkiej korzystają najbogatsi i politycy.
    Uważam, że możemy i powinniśmy to zmienić.
  2. Anonymous Member

tumblr_m5c0ezr3pA1qf66kl.png
  3. Anonymous Member

Śmiejesz się, bo Twoim zdaniem wybory nic nie dają, gdyż mamy do wyboru tylko i wyłącznie złych polityków i złe partie. Poza tym pewnie spamujesz każdy temat postami o JOW. Ale czytać programów różnych partii przed wyborami Ci się już nie chce. Chcesz zorganizować rewolucję (co jest złym pomysłem, bo pomijając fakt, że jest on całkiem nierealny, rewolucja zawsze przynosi ofiary) żeby chronić demokrację, a nie chcesz korzystać z prawa do demokratycznych wyborów. To nie jest tak, że w Polsce nie ma demokracji. Po prostu Polacy są zbyt leniwi, żeby z tej demokracji coś dobrego wynieść - mamy do wyboru Tuska lub Kaczafiego i już, koniec kropka, innych partii nie ma, bo w TVN pokazują tylko te dwie, a nawet jak są, to wolę pierdolnąć na kanapie przed telewizorem z piwem w łapie niż poczytać programy partii i wybrać tą, która moim zdaniem będzie rządzić najlepiej. Przez to powstają podziały na kaczo-moherów i tusko-lewaków.

Rozwiązaniem nie jest rewolucja ani JOW, lecz demokratyczne wybory, do których mamy prawo - trzeba tylko pomyśleć, poczytać i zagłosować na tego, z którego programem się zgadza, a nie na wciąż te same mordy.

Idąc na wybory wielu ludzi idzie na kompromis: wybiorę Kaczyńskiego, bo Tusk to "ryży skurwysyn"/wybiorę Tuska, bo Kaczor to fanatyk i sługa Ojca Dyrektora, poza tym pierdoli cały czas o tym Smoleńsku. Natomiast najlepsza tak naprawdę jest zasada Rorshacha: żadnych kompromisów (wiem, za dużo filmów).
  4. Tulku Member

To nic nie da, masz co 4 lata w telewizji show - "koncert żeczeń", "taniec z podanikami" i na tym się kończy demokracja w naszym kraju.

Z tego telewizyjnego/prostackiego myślenia KAŻDY kto potem zamierza protestować usłyszy że "przecież wybrał" a ten kto wygrał to wygrał w "demokratyczny sposób" więc się odpierdol za następne 4 lata znów włączymy demokrację na chwilę wybierzesz znów jakąś "ofertę" bez pokrycia.

Z tego telewizyjnego/prostackiego myślenia KAŻDY kto protestuje i wykrzykuje hasła niezadowolenia z przedstawicieli władzy w telewizji jest deprecjonowany - jest za młody, za stary, zbyt radykalny, brak mu kultury.

Reasumując mamy pseudodemokrację wybory tak - protesty nie. Jak się włączy telewizor to ciągle protestują jakieś brudasy bez kultury a ich przywódcy chcą na tym zrobić POLITYCZNY INTERES - nie wiem czemu ale to jest jakaś zbrodnia największa :D w partiach to mogą robić polityczne interesy a poza nimi już nie - taka demokracja :D No i te brudasy i chamy tracą swój czas i protestują psując nam naszą zajebistą pseudodemokrację.

Demokracja w Polsce wg mediów to wybory... i koniec demokracji... Wybrany Premier może nie słuchać milionów i podpisywać ACTA i chuj kto mu zrobi... bo demokracja w tym okresie ma przerwę.

[edit] z tego prostego powodu uważam że telewizja i dziennikarze to kmioty i wrzód na dupie w dobie internetu, każdy zdrowo myślący obywatel powinien zasunąć dziennikarzowi kopa jak go spotka - tak na otrzeźwienie.

[edit] W przyszłych wyborach kandydują Dżuma, Kiła, Cholera, Żółtaczka i Syfilis - wybierz sobie korzystaj z demokracji którą ci łaskawie dajemy. Tylko broń Boże nie chciej nic zmieniać bo to straszne... oj niebezpieczne... radykalne... blablabla
    • Like Like x 1
  5. Tulku Member

To dotyczy wszystkich - po wyborach nie słucha się specjalistów, pracodawców/przedsiębiorców, lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, nikogo... nie żeby się z nimi konsultować czy coś, nie słucha się nawet jak sami przylezą i drą ryje/protestują. Jak protestują... to jeszcze się wyciąga jakieś ścierwa w telewizji że mają w tym interes a powinni rozdawać majątki ubogim jak to robi kościół, Polsat i TVN.

I kulturalnie się wyrażać, śpiewać tylko i wyłącznie radosne harcerskie pieśni.

[edit] Znów zapomniałem dopisać że politycy z PO czy z innego PiS również jak dziennikarze i spółki medialne w przeciwieństwie do tych protestujących nie dbają o swoje interesy i za darmo i kulturalnie... dopóki stół nie jest upierdolony.

Jak to mawiał Andrzej Wajda w kampanii PO: "Mamy przyjaciół w TVN, wspiera nas też druga prywatna telewizja."
    PiS za to ma Ojca Dyrektora...

Zatrważa mnie tylko myśl że ludzie te bzdety łykają ale przestaną... mam nadzieję.
  6. Tulku Member

Awantura Smoleńska się opłaca tak samo jak wojna w Syrii i podzielona Korea w Iraku nie potrzebowali zaproszeń w Korei i Syrii... nie ma ropy. A media pierdolą i są przekupne, dużo reklam rządowych puszczają o Polsce wschodniej, Funduszach europejskich... po chuj to komu? Ktoś zainwestuje bo zobaczył reklamę? Czy raczej to kasa dla Telewizji bo była grzeczna oraz tworzenie wrażenia sukcesu i rozwoju? Bo wokół bida i bezrobocie...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=lRASbycdCTc

Weżmy pod lupę ITI:

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/gwiazdy-tvn-traca-miliony

http://archiwum.rp.pl/artykul/11622...strata-nie-rezygnuje-z-wyplaty-dywidendy.html

http://gielda.wp.pl/kat,9231,title,Wielka-strata-TVN-w-II-kwartale,wid,14832209,wiadomosc.html

ITI KOCHA rządowe reklamy :D
  7. Tulku Member

Reasumując chcesz pomóc Syrii pomóż Polsce i Unii Europejskiej a by słuchała obywateli. I pomogła Syrii na ich prośbę, w przeciwnym razie wydajesz pieniądze na wojsko w kraju który ma cię w dupie i jak chcesz pomóc Syrii to pakuj plecak i jedź...
  8. Goddamn, zjebałem kod na pogrubienie i cały tekst objęło. Chuj, domyślisz się które słowa są czyje.
  9. Tulku Member

Słyszałeś zapewne że protestujący przeciwko ACTA nie czytali i są za tym żeby kraść, jak również słyszałeś za pewne że protestujący przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego są za starzy i ich ten problem nie dotyczy...jest demokracja i możesz sobie protestować jak ci się nie podoba pogoda i chuj komu do tego.

Nie rozumiesz albo nie chcesz rozumieć, każda Partia po wyborach ma w dupie program wyborczy to i co im zrobisz ? Wielki znawco programów wyborczych?...

Jak tak znasz programy wyborcze to chętnie się dowiem jaki program zrealizowało PO albo PiS i jesteś z niego zadowolony... NFZ i umierające dzieci z braku karetki? Przymusowe szczepienia? Podpisanie ACTA? Podniesienie podatków? Zwiększenie wieku emerytalnego? Zniesienie ulg podatkowych? To był program PO tak dla przykładu? Ja sobie nie przypominam...

http://antyweb.pl/acta-czyli-aktual...ykiem-lub-nie-rozumiesz-protestow-przeczytaj/

http://wyborcza.pl/1,75475,11081564,ACTA__Bromski__Nie_bedzie_czego_krasc__bo_nie_bedzie.html

Było tego wpizdu i ciut ciut, jak nie wiesz o czym mowa wracaj na swoją planetę... :D
  10. To kurwa protestuj jak partia nie realizuje programu. Po to masz do tego prawo i to Ci próbuję powiedzieć. Jak myślisz, że nie warto, to na chuj tu jesteś? Marnujesz tylko przestrzeń na forum.

Wyborcza? Antyweb o którym pierwsze słyszę? Co to są za media? :D
  11. Zresztą przeczytałeś Ty ten artykuł w antywebie czy tylko spojrzałeś, znalazłeś słowo "kraść" i wrzuciłeś link?
  12. Tulku Member

Chodzę protestować, nie nagrywam telewizji specjalnie dla ciebie... nie znasz - twój problem chuj mnie to obchodzi.
    Co mi chcesz powiedzieć? Ja ci chcę powiedzieć że jak pójdę protestować przeciwko ACTA to mnie nazwą jakimś pierdolonym złowdziejem w jakimś pierdolonym fakcie http://www.fakt.pl/Fajnie-bylo-krasc-koledzy,artykuly,144314,1.html albo innym Polsacie TVNie czy TVchuju-muju... i że nie ma wolnych mediów a w Polsce demokracji która spełnia współczesne kryteria tego ustroju http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja. Więc wybacz w dupie mam program wyborczy razem z telewizyjnym.
    I wyobraź sobie że się mieszczą :D

[edit] Przytocz proszę jakieś punkty programu dowolnej partii w dowolnych wyborach który zostały zrealizowane :D ile ich było a ile zrealizowano np. w procentach.

[edit] Żresztą przeczytałem i wkleiłem bo nie tylko ja mam takie zdanie że wszystko zaczęto sprowadzać do "kradzieży" żeby zdeprecjonować protestujących http://www.wprost.pl/ar/289972/Niesiolowski-ACTA-jest-dobre-a-jego-przeciwnicy-to-idioci/

[edit] A to już chyba klasyka "żetelnej informacji"
  13. Tulku Member

Jak by możnym wojna w Syrii nie odpowiadała to by już jej dawno nie było. Widać się nie opłaca Syrii pomagać to się nie pomaga. Cała reszta to dorabianie ideologii... do potrzeb.

Podobnie jest na Polskim podwórku gdzie kościół odpowiada za pedofilię, Państwo mamy podobno świeckie i to ono odpowiada za łapanie pedofili oraz za to czy wsadzą księdza pedofila do więzienia czy nie a nie jakiś tam kościół.
    Ale jaka fajna jest medialna papka o pedofilii w kościele "kościół powinien coś z tym zrobić" czyli konkretnie co? Sam ma wyłapać pedofilii, ich osądzić i wsadzić do więzienia? Gdzieś przeczytałem że kościół powinien "potępić" no i jak "potępi" to pewnie problem pedofilii w kościele zniknie, nie wiem... magicznie jakoś :D

Za gospodarkę odpowiada "kryzys" i też nic nie trzeba robić. Tak jest po prostu wygodnie...
  14. Anonymous Member

JA pierdole ale OT. Weźcie zróbcie sobie temat o demokracji i tam gadajcie.
    W Polsce demokracje mamy raz na 4 lata. Tak naprawdę znaczymy cokolwiek, gdy przestajemy kogoś popierać. Jesteśmy niewolnikami. Wiecie czemu Tusk zrezygnował z ACTA? Bo spadało mu poparcie. Rządzący nie mają sumienia. Dla nich liczy się tylko kasa i władza. Zaręczam, że zabiliby każdego, byleby mieć więcej kasy.
    Ja w Polsce chcę rewolucji. Ale nie takiej jak z klipu na górze(swoją drogą zajebista piosenka). NIe chce takich obrazków na ulicach.
    • Like Like x 1
  15. Tulku Member

Masz rację. Temat osobny byłby lepszy.
    W moim mniemaniu Tusk nie zrezygnował z ACTA bo je kazał podpisać :)

A to że potem coś marudził że nie przemyślał to nie z powodu Polskich obywateli a raczej bo się rozniosło na całą Europę inni politycy w Europie się odcięli, Niemcy zrezygnowały z podpisania ACTA to on też coś musiał powiedzieć bo zwyczajnie wyszedł na skończonego idiotę. Idiota to łagodne słowo i niech się cieszy bo jak by to podciągnąć pod celowe działanie na szkodę RP i jej obywateli... w obliczu masowych protestów to fiu... fiu...

Mam nadzieję że media zmądrzeją albo internet przejmie na tyle rolę opiniotwórczą że taka "rewolucja" o której piszesz będzie możliwa.
    • Like Like x 1
  16. anon_free Member

Rewolucja jest potrzebna ale w Sieci. Naprawdę bez zbrojniej interwencji można doprowadzić do upadku tego czegoś co nazywa się rządem. Trzeba jakieś tajne dokumenty wyjawić. A jeśli w ogóle ma dojść do jakiegoś starcia zbrojnego, to niech lepiej zrobi to kilka osób a nie wielka Wiosna Ludów. Może to śmierdzi, ale nie będzie takiego czegoś jak wyżej.
    Co do tematu na www.supportforsyria.pl macie możliwość pomocy. Bo gadaniem to niewiele zdziałamy.
    • Like Like x 1
  17. Anonymous Member

Zapierdalamy na umowach śmieciowych, żyjemy w kraju absurdów i powszechnej korupcji, a niektórzy z nas uważają, że współrządzą bo co cztery lata mogą zagłosować na wskazaną przez oligarchów listę.
    Na szczęście populacja naiwnych idiotów się kurczy.
    • Like Like x 1
  18. Sam możesz się dopisać do tej "wskazanej przez oligarchów" listy.
  19. ja tez tak moge odpowiadac nad stylem pimsa sie nie zastnawialem wiec nie wiem, a co do nicku - zastanawialem sie 5 min co ma jednorozec do albino ale potem przeiwnalem w gore i zobaczylem to nigger white. faktycznie nieprawdopodobny zbieg okolicznosci, ale kazy mogl napisac nigger whiote
  20. Anonymous Member

To, że coś teoretycznie "możesz" nie oznacza, że naprawde coś możesz. To jest tak jak w temacie o kartach płatniczych. Teoretycznie możesz niemiec konta w banku, a praktycznie nie można sie bez niego obejść. Tak wieć radze zauważać róznice między "możesz" a możesz.
  21. Anonymous Member

Tak samo obywatel może wprowadzac zmiany w państwie poprzez projekty ustaw obywatelskich. Może? Może. Ale tak naprawde gówno to znaczy bo każdy wie, że te ustawy to srajtaśma. No ale przecież kurwaaa możeeee nie?!!!!

Widze, że niektórzy prezentują tu jeszcze wyjątkowo naiwny tok myślenia i wręcz śmiesznie nawiną wiare w funkcjonowanie systemu. "Programy pratyjne..." LOL'd so hard !
  22. System nie działa! W Polsce źle jest! Nie ma demokracji, kryzys żyje! Dramat! Jest do dupy i zawsze tak będzie! Nic się nie zmieni nawet za 2kk lat, bo PO wszystko zjebało! Nie ma sensu głosować, PO będzie zawsze u władzy! Tusk wybory sfałszuje! Zabije niewygodnych ludzi! Nie ma sensu głosować! Będzie do bani, PO na zawsze u władzy, Tusk nieśmiertelny, przeżyje nasze wnuki, aj tragedia!

I kto tu kurwa jest naiwny
  23. Anonymous Member

Widze, że ty nawet nie zrozumiałeś tego co chciałem powiedziec i jeszcze dopisujesz jakies stwierdzenia wyssane z chuja które są niby "naszym tokiem myślenia" i to już nie pierwszy raz sugerujesz coś co w ogóle nie zostało powedziane. Ale wiesz ja na to sram. Mozesz sie dalej kręcic jak gówno w przeręblu i brać udział w tej całej farsie.

btw. leci offtop conajmniej od połowy threadu. To temat o Syrii więc niewiem po cholere tu takie rozważania.
  24. Anonymous Member

Taj jakiegoś tutka jak się dopisać do tej listy.
  25. Anonymous Member

Twój tok myślenia:
    - po co myśleć skoro politycy myślą, że myślą i myślą za mnie,
    - po co coś zmieniać skoro politykom jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Naiwny oczywiście jesteś Ty, jeśli o tym jeszcze nie wiesz to spytaj się polityków, może Ci powiedzą prawdę.;)
    • Like Like x 2
  26. Anonymous Member

Do wszystkich którzy jeszcze mają jakiekolwiek złudzenia. Realia wyglądają naprawde inczej niż wam mówiła pani na WOS'ie. Wszystko pięknie wygląda w kolorowej książeczce. Niestety rzeczywistość taka nie jest.
  27. FIFY.

To jest forum WhyWeProtest. Przeznaczone do tego, by organizować legalne protesty, gdy coś jest nie tak.
    1. Jesteśmy na tym forum i nikt nie blokuje nam dostępu.
    2. Mamy konstytucyjnie zagwarantowane prawo do organizowania legalnych protestów, każdy może pójść i ten protest zarejestrować.
    3. Protesty faktycznie coś dają, czego dowodem jest ACTA - wystarczy tylko chcieć.

WIĘC KURWA O CO WAM CHODZI?! Jak nie chcecie protestować i nie wierzycie, że to coś da, to WYPIERDALAĆ z tego forum, bo właśnie do organizowania protestów jest ono przeznaczone. To największa głupota, jaką można wymyślić: rejestrować się na forum do organizowania protestów, jednocześnie nie chcąc protestować, bo to nic kurwa nie da, tylko po to, by spamować o rewolucji. I się dziwicie, że nic nie organizujemy. Jak nie chcecie protestować, a więc robić tego, po co się tutaj rejestrowaliście, to kurwa spierdolcie na jakieś forum od pr0 haxX0r5k1ch ataków DDoS na strony policji czy innych organizacji pożytku publicznego koniecznych do tego, żeby nasze państwo nie zmieniło się w Koreę Północną, zamiast tutaj pierdolić farmazony. Mamy kryzys, w Polsce jest beznadziejnie, więc co: mamy się pogodzić z tym, tak jak wy to robicie? Nie, kurwa, trzeba zaprotestować. Chyba, że wolicie hackować wszystko jak pojebani i pójść do więzienia. Kurwicy można dostać, jak się czyta pierdolenie o niedziałającym systemie i demokracji włączanej na chwilę co cztery lata, wypisywane tutaj przez dzieciarnię, która tym pierdoleniem zaprzecza sensowi swojej obecności tutaj. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli chcecie coś zmienić, macie dwa wyjścia:
    1. Zebrać się gdzieś poza forum i organizować DDoSy, a potem pójść do więzienia
    2. ALBO organizować protesty, do czego macie prawo i nikt wam tego nie utrudnia, zamiast wkurwiać tych, którzy przez ostatnie kilka lat robili, co mogli, żeby coś zorganizować, ale chuja wychodziło przez ludzi takich jak wy.
  28. Tulku Member

To aparat władzy tam więzi ludzi a nie odwrotnie to akurat jest państwo wojskowo policyjne i wojsko razem z policją są odpowiedzialne za obozy koncentracyjne, chyba bardziej przeczącego samemu sobie przykładu nie można było podać.

Widzę że starsznie ci się ta wersja demokracji podoba więc po jaki chuj tu przyłazisz? Nie będę się z tobą wyzywał od dzieci :D. Nie podobają mi się media i skocz mi... Demokracji w Polsce nie ma. Ja uzasadniłem swoje wypowiedzi, linkami np. do wikipedii jak przeczytasz i się nauczysz uzasadniać to co piszesz nie tylko samymi bluzgami to porozmawiamy...

Dały tyle że Tusk kazał ACTA podpisać.
    • Like Like x 2
  29. Anonymous Member

To jest jakiś trolling czy poprostu przytłaczający brak kontaktu ze swiatem zewnętrznym? Porozmawiaj z niektórymi organizatorami protestów przeciw ACTA którzy byli represjonowani w taki czy inny sposób przez aparat państwa. A to tylko przykład pierwszy z brzegu. Nie wspominając o ustawie o zgromadzeniach, zapraszaniu obcych służb i innych tego typu zabiegach "bezpieczeństwa publicznego". Jeśli protesty to sensowne, a nie na tej zasadzie: wyjść pohuczeć pod sejmem, spalić opone i wrócic przed telewizor. Bo niestety obecnie tak wyglądają "protesty" które nie raz służą również do naganiania sobie elektoratu.

Odpowiedziałem tylko na jeden fragment twojej wypowiedzi bo na reszte poprostu mi sie niechce gdyż widze, że kogoś tu boli dupsko i nie umie uargumentować sensownie swoich twierdzeń. Nie mówie oczywiscie, że siedzenie i jojczenie na forum jak to jest źle i chujowo jest super pozytywnym aspektem (tu sie z tobą zgadzam) ale jeśli działania to sensowne i z głową.
    • Like Like x 1
  30. I dziwicie się, że większość aktywnych użytkowników stąd spierdoliła i ostali się martajagoda, Tulku (nie zgadzam się z Tobą, ale wciąż jesteś jednym z wartościowszych użytkowników) i Svobodny. A niby po cholerę ludzie mają tu siedzieć, skoro nawet, jak ktoś coś zorganizuje, to nikt stąd nie przyjdzie na protest, bo "ni mo demokrancji panocku"?
  31. Jestem pewien, że gdybym zalogował się na konto którego używam od ponad roku i odpisał otwarcie pod tym nickiem, zaraz znalazłoby się parę "lajków". A jakbym jeszcze zorganizował jakiś protest, olaboga, wtedy to bym się naczytał pochwał że to świetnie, że ktoś coś robi, że to ma sens, że korzystajmy z demokratycznego prawa do protestu i w ogóle, oraz że mam wasze poparcie. Napisać jednak guest posta... Uuuu, nie znam człowieka, pewnie jakiś newfag, nie ma nawet konta, nie muszę mu się podlizywać, a co mi tam, zjadę go. Bo nie ma demokracji. Inna sprawa, że żaden z was by na ten protest nie przyszedł, nawet gdybym maszerował pod waszymi domami.
  32. Anonymous Member

Art. 4 Konstytucji RP mówi cyt. "Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu", Art. 96 tegoż aktu prawnego mówi cyt. "Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym".
    Tymczasem, Trybunał Konstytucyjny toleruje obecną formę wyborów, która nie jest bezpośrednia lecz pośrednia oraz nie jest proporcjinalna lecz promująca wskazane ugrupowania polityczne.
    Tym sposobem, "każdy chuj rządzi na swój strój" i nie odpowiada za jakość rządzenia.
    Przypomnę o kosztach jakie ponosi Naród w wyniku złodziejskiej prywatyzacji, NFI, OFE i pozostałych sztandarowych reform, z których pozostał tylko smród. Wszystkie inicjatywy rządzących kosztują nas już biliony złotych. Nie żyjemy w próżni więc te zrabowane nam, prawdopodobnie zgodnie z prawem, pieniądze gdzieś są ulokowane, ktoś je przejął.

Anonek, skoro masz taką cudowną, jak twierdzisz, demokrację to jak Ty kurwa, Narodzie rządzisz?
    Protesty mają sens o ile wpłyną na zmianę systemu, lub jak wolisz, zmianę charakteru obecnej, oligarchicznej demokracji.
    Protesty przeciwko jakiejś partii na rzecz innej są bezproduktywnym działaniem, które nic nie zmieni.
  33. Anonymous Member

Rzeczywiscie, zmiana sposóbu w którym se wybierasz swoich władców napewno cokolwiek zmieni. Co do reszty posta nademną w sumie sie zgadzam.
  34. Tulku Member

Anonek ja cię lubię chłopaku zwyczajnie nie stresuj się tak przyjdzie czas będą protesty.

Obejrzyj sobie jak NATO podkładało bomby żeby manipulować "demokracją" w zachodniej europie podczas gdy w Polsce była komuna np. przy wyborach we Włoszech w obawie przed partiami socjalistycznymi czy komunistycznymi jeden chuj... Czerwonych się bali bomby podkładali i rozpierdalali własnych obywateli w pizdu. Myślisz że po co kibolami ludzi straszą, a jak postraszą kryzysem to podniosą podatki :)

Miłego oglądania.

[edit] Szukaj Operation Gladio

35. Anonymous Member

Jakby ktoś nie wiedział to Anonek=Albino Black.
  36. Anonymous Member

Byłem tego prawie pewny a pełnej pewności nabrałem po przeczytaniu:
    Słabo się ukrywasz:)
  37. Anonymous Member

Super kurwa, że nam powiedziałes. Przejebany z ciebie spryciarz.
  38. Tulku Member

Tak sobie pomyślałem w Polsce nie mieszka wielu obcokrajowców na których mozna zwalić atak terrorystyczny, Polacy bywają chamami i bandytami ale nasza doniosła Historia pokazuje i uczy że Polacy nie uwierzą w atak terrorystyczny, jesteśmy debilami, pijakami, prostakami ale nie zabijamy bombami rodaków to nie nasza historia i natura - tak myślę, i ni chuja takie coś nie przejdzie. To pocieszające że nie dajemy sobie wkręcać tych terrorystycznych pierdół możemy się bać kiboli ale terroryzm w Polsce? Impossible. Widać ile przy Smoleńsku zamieszania i nie ustanie chyba nigdy, chyba że powieszą paru... i w sumie dobrze nie moja brocha ale niech drążą temat patrząc na historię Polski to nie jest to dla mnie dziwne, i to że to kogoś dziwi jest dziwne :D.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins