Customize

Demokracja w Polsce

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Apr 5, 2013.

1. Anonymous Member

Jak to nie? Przecież za wszystkim stoją żydzi! Ablo ukryta opcja niemiecka! Tudzież czerwona hołota!
    Żebyś sie jeszcze nie zdziwił bo w tym kraju wszystko jest możliwe. Chociaż z drugiej strony jest to zastanawiająca kwestia gdyż mimo iż polskie wojsko bierze udział w misjach na bliskim wschodzie nie było u nas żadnych zamachów terrorystycznych motywowanych tym faktem pomimo, że w innych krajach były własnie zamachy rzekomo z zemsty za pomoc hamerykanom.
  2. Tulku Member

@Anonek masz rację. Ja chcę tylko zwrócić uwagę że ludziom się sprzedaje miraż demokracji i wolności i właśnie że sprawa jest zajebiście poważna - Bronisław III Komorowski-Waza ograniczył swobodę na podstawie zamieszek z udziałem Policyjnych bandziorów.

Po tym jak Hanna Walc-Tańczyła pozwoliła na spotkanie się dwóch skrajnych grup 11 listopada tzn pozwoliła jednej organizacji zablokować inną i patrzyła na zapierające dech armatki wodne Bronisław postanowił zapobiegać tego typu niedorozwojowi umysłowemu Hanny i uchwalił dla Twojego dobra:
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...olske-do-mrocznej-przeszlosci-prl,280660.html

A to się wydało tylko jak to ktoś nagrał i upublicznił Polski sąd skazał kopanego na wyrok. Ilu nie nagrano?
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...stranta-groza-mu-3-lata-wiezienia,262879.html

Ludzie mają prawo protestować przeciwko czemu chcą, pogodzie, zamachowi, Tuskowi, darmowym czekoladkom w miejscu pracy, smoleńskowi, dupie maryni, i to jest wartość której trzeba bronić. Mają prawo łatwo to organizować bez wynajmowania ochrony i innych debilizmów, powinni być szanowani i powinni czuć się bezpiecznie.
  3. Tulku Member

a). - mamy mądrych wojaków co nie strzelają byle gdzie i miejscowi zajmują się bardziej "palącymi" tematami.
    b). - jesteśmy zadupiem - nikt się nami nie przejmuje.
    c). - władza nie chce z powodów: a, b i c.

?
  4. O kurwa odgadliście kim jestem :D Hahaha tak, jestem tym przejebanym modkiem który cenzurował 90% tematów na WWP i chuja robił, gdy przy ACTA organizowano DDoSy tutaj na forum, a uważał się za jebanego mądralę, bo lizał dupę innym modom i mogliście mu naskoczyć :D A po czym to odgadliście? Po tym, że używam bolda, żeby wyróżnić swoje odpowiedzi, gdy cytuję posta? A może po tym, że klnę jak szewc? Gratuluję przenikliwości, nowocioty.

View attachment tr.jpg

Do trzech razy sztuka. Macie jeszcze dwie próby.
  5. Anonymous Member

Posty Albino były rzeczowe i miały w sobie lulz, ale to nie jest istotne.

Nie napijesz się wody gdy jest ona zamrożona. Możesz polizać ale ryzykujesz odmrożenie języka. Jeśli jej nie stopisz, nie zaspokoisz pragnienia.
    Tak jest z demokracją w Polsce. Podobno jest ale z niej nie skorzystasz.
    Jeżeli użyte w Konstytucji terminy "bezpośredni" i "proporcjonalny" nie określają tego co dosłownie znaczą tylko coś wręcz przeciwnego to co się kryje pod pozostałymi terminami?
    Realia wskazują, że pod terminem "Naród" ukryto prawdopodobnie ksywy: Jaro, Dono, Miro, Kwachu i pozostałe.
    Po chuj nam Konstytucja skoro nie znaczy dosłownie tego co w niej jest zapisane, a interpretacja Trybunału Konstytucyjnego jest zazwyczaj intencjonalna.
  6. Anonymous Member

Kochani, Konstytucja nie jest dla Idiotów, a Polska to dziki kraj jak mawiał Miro :D
  7. Tulku Member

Odnośnie mojego poprzedniego posta. Wszyscy zostali wyruchani bez wyjątku, ci z lewicy i z prawicy, i chyba tego nie widzą.
  8. Anonymous Member

Albino, do trzech razy sztuka. Wpisz swojego nicka w google:)
  9. Tulku Member

Italiy & Berlusconi Television Mafia vs Brussels & Goldman Sachs Mafia
  10. Tulku Member

10:45 -> dobry dowcip ;)
  11. Tulku Member

Wrzuciłem filmik o ideologii którą się nam sprzedaje, np. w Apple są ludzie którzy pracują na stanowiskach "evangelist" - to pojebane ale takie mają tam stanowiska pracy, Steve Jobs zapewne miał "Apple God" na wizytówce.

Whatever jak to działa w Polsce? Zoabczmy co Kaczyński podważa:
    http://www.polskieradio.pl/9/301/Artykul/274159,Kaczynski-podwaza-wiarygodnosc-panstwa
    następny:
    http://wyborcza.pl/1,75248,13727818,Kiedy_pomnik_ofiar_katastrofy_smolenskiej__Prezydent.html
    Prezydent nawet stawia warunki stara się przekupić - "póki nie będziesz myśleć jak trzeba":
    następny:
    następny:
    http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,...sowska-nagina-zaufanie-do-panstwa,318055.html

Moje pytanie brzmi ile osób w ogóle ufa Państwu? Nie zależnie od PiS, Smoleńska, i innych... Ufa ktoś tutaj?
    Znacie kogoś kto ufa Państwu? Ja znam jedynie mniej sceptycznych, nie znam nikogo kto mi powiedział ufam państwu, jest warte zaufania.

[edit] Wydawało by się że Kaczyński podważa konkretny raport komisji Millera, nic bardziej mylnego Kaczyński podważa ideologię całą, całe państwo, ja pierdolę, wszystko podważa całą naukę i kulturę, nasz dorobek narodowy po 89 roku. On chce nas wszystkich zniszczyć. Amen. Odmówmy teraz na antenie radia Maryja litanię do serca Pana Jezusa.
    • Like Like x 1
  12. Tulku Member

... Tak - Smoleńsk to nie sprawa jakiegoś tam gównianego raportu jakiegoś tam Millera to sprawa "tragedii" nas wszystkich, naszej przyszłości którą wybierzemy w najbliższych wyborach, i musisz odpowiedzieć sobie na zajebiście ważne pytania:
    Czy Tusk solidnie sra w majty ze strachu przed sądem czy tylko popuszcza.
    Czy Kaczyński może głupszy niż jest i czy sypia z Ojcem Dyrektorem.

Zajebiście ważne to jest, jak by ktoś nie wiedział - ci ludzie którzy tam przychodzą i drą ryje są dowodem podważania zaufania którego nikt nie ma... i trzeba by najlepiej zakazać takich niecnych zgromadzeń będzie łatwiej.
    A, na marginesie - jest kryzys i podnosimy podatki, znosimy ulgi, montujemy fotoradary kaskadowo byś płacił 5 mandatów na raz.
    Ssij, nie przerywaj...

[edit] Zapomniał bym - Pamiętaj że Matka Święta Unia Europejska zbawi Ciebie od biedy, głodu i zacofania. I będzie Cię stać na nowego ajfona od Evangelisty Apple.
  13. Anonymous Member

Tulku Ty się na prezydenta tego kraju nadajesz:D
    Weź kandyduj.
  14. Tulku Member

15. Anonymous Member

"Demokrację mamy do dupy, rządy mamy do dupy i polityków mamy do dupy" - potrafimy jakoś ocenić nasze realia, ale nikt z nas nie umie pokazać jakie są tego przyczyny i co należy zrobić aby nie było do dupy.
    Jeśli nie określimy przyczyn dlaczego jest do dupy i nie wyznaczymy drogi by to poprawić, okaże się, że my także jesteśmy
    "o kant dupy potłuc".
  16. Tulku Member

W mojej ocenie jest to spowodowane że mamy Radio Maryja wszędzie, wszyscy są tacy sami i łykają ten sam szit w innym opakowaniu [PiS, PO, Trwam, TVN] - media które są jakieś "intelektualne" czy ki chuj sprzedają dokładnie taką samą papę ideologiczną - nie rozmawia się o konkretach tylko wyzywa od żydów nacjonalistów faszystów ciągle młóci się jakąś wyimaginowaną ideologicznie rzeczywistość.

Wszyscy to łykają jak nie wiem co...

Stąd moje uwagi wyjdziesz protestować z konkretami a przerobią cię na jakąś wygodną ideologię bo ideologia być musi w pale się nikomu nie mieści żeby nie było... Myślisz że łatwo się dogadać z kimś kto ci zaraz wyjedzie że demontujesz państwo, masz w tym interes czy komunistą/faszystą czy innym chujem mujem i udowadniaj że nie jesteś - i już nie rozmawiacie na temat...

Trzeba zmienić ludziom sposób widzenia tego matrixa gdzie nadal trwa 2 wojna światowa i czerwoni walczą z faszystami. A geje chcą rozjebać kościół i matkę boską pedofilską ja pierdolę...

Jak na to patrzę zpewnością nie uważam że jesteśmy do dupy, Anonek dobrze mówił protestować trzeba ale co tym ludziom powiesz?
    "Obudź się zjebie popierdolony w końcu?"

[edit]
    Kryzys oddaj kasę bankom bo będzie koniec świata.
    Bój się Kaczyńskiego albo Tuska [do wyboru]
    Bój się gejów bo chcą pokazywać fallusy na ulicy.
    Nie wyłaź z domu bo kibole... albo narkomani wszędzie...
    Bój się skarbówki, gejów, faszystów, komunistów, satanistów i kosmitów.
    Bój się wszystkiego, oprócz Unii Europejskiej, chociaż inni powiedzą żebyś się bał ale to ich własnie masz się bać :D
    Qrwa to jakaś psychoza jest.

Propaganda zła i strachu.
  17. Tulku Member

W naszej demokracji w zależności od konfiguracji elementów nie ma miejsca na:
    - lewaków [bo prawica nie chce komunistów]
    - narodowców [bo lewica nie chce faszystów]
    - gejów [bo kościół nie chce zboczeńców]
    - kościołów [bo nie chcą pedofilów, albo islamskich odmieńców]
    - ateistów [bo to bezbożne sqrwysyny, pójdą do piekła]
    - bogatych [bo kradną i oszukują fiskus jak mogą]
    - biednych [bo śmierdzą brzydko wyglądają i oszukują fiskus jak mogą]
    - kiboli [bo się biją]
    - zboczeńców [bo się obściskują]
    - protestujących [bo się biją kibole, palą opony, mówią brzydkie wyrazy]
    Wybierz sobie kogo chcesz nienawidzieć jest demokracja :D

Mile widziane są pieniądze i inne konsumpcyjne dobra :D
    Oraz powinieneś być tolerancyjny czyli możesz nienawidzieć tego chuja ale się nie przyznawaj.
    Jak powiedział Slavoj Zizek w tym filmie totalitaryzm to nie jakieś chuj wie co to obecnie rynek globalny, i ideologie które sprzedaje, masz super furę jesteś lepszy, czuj się lepszy, jak go nie masz to chcij... będziesz mieć 100 dziewic i zbawienie.
    Polityka z tego czerpie garściami... nie masz zaufania do Państwa przez Kaczyńskiego bo je podważa, albo przez Tuska bo nadpiłował skrzydło.
    Na pewno nie dla tego że jest chujowe i protestujesz bo jesteś kibol.
    Religia kapitalizmu i strachu.
  18. Anonymous Member

OK. Choroba jest. Brakuje jednak diagnozy i lekarstwa.
    Możemy protestować ale czy wiemy przeciwko czmu?
    Możemy domagać się ale czy wiemy czego?
  19. Tulku Member

"Now it's time to thinking"

Ja się domagam żeby politycy i media przestały pierdolić o wyimaginowanych ideologiach bo mamy normalne problemy do rozwiązania.
    Narazie to władza ma jeden pomysł - podnosimy podatki i zwalamy na Kaczyńskiego że ludzie są wkurwieni i szukają poprawy. Kaczyński zwala na Tuska że jest chujowo, i się kręci. Nikomu nie chce się tego zmieniać bo wygodnie jest pierdolić o jakichś spiskach, podważaniach, zamachach ciemnych interesach, zagrożeniach gospodarczych spowodowanych paniką jakichś panikarzy z giełdy - chuj wie... Do tego wszystkiego nie musisz nic wiedzieć wystarczy siedzieć i wymyślać spiski, pomówienia i inne... prosto i wygodnie.
    Nie wiem jak to zatrzymać ale to się musi jakoś zatrzymać.

Tylko jak Banki kasę chciały to nikt nie pisnął, dali i jeszcze się cieszyli :D

[edit]
    Taki polityk czy dziennikarz to się na wszystkim zna zobaczysz go w telewizji jak mówi o gejach bo jest gejem i się zna, o GMO bo jest genetycznie modyfikowany i się zna, o krzyżu bo jest księdzem i się zna, o Kaczyńskim bo jest dokładnie takim samym Tuskiem to się zna...
  20. Tulku Member

W Polsce jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_parlamentarna jest to demokracja pośrednia.

Jest wiele opcji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja

Polska na 45 pozycji pl.wikipedia.org/wiki/Wskaźnik_demokracji | 7,12 | Demokracja wadliwa | Republika parlamentarna, bikameralizm
    16 Czechy 8,19 Demokracja pełna Republika parlamentarna i demokracja parlamentarna, bikameralizm
    - na zielono większość monarchii :)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wskaźnik_demokracji

Zmieńmy sobie demokrację na bezpośrednią i chuj przeżyję jakoś ten pomnik smoleński :D niech sobie mają przynajmniej parę innych spraw ważniejszych dla mnie by się zmieniło i ja też bym coś miał. http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_bezpośrednia

21. Anonymous Member

Tulku, Like.
    Zacznijmy to wreszcie robić.
  22. Tulku Member

Po pierwsze wspierał bym wszystkie ruchy społeczne oddolne bo to władzy przeszkadza najbardziej, protestują kibole czy inni, nigdy normalni ludzie... zawsze coś z nimi jest nie tak. Gejów, Katoli, Lewaków i ONR - Jak wierzą w zamach a niech sobie wierzą nawet w złotego cielca chuj mnie to obchodzi... w co ktoś sobie wierzy, jego brocha. Najwyżej Tusk się wytłumaczy przed sądem i pewnie nic mu się nie stanie, to że sra w majty z tego powodu jest tylko podejżane, co nie można go oskarżać? Pan nietykalny?

Jak by mnie ktoś oskarżał o coś czego nie zrobiłem to laske bym kładł.

http://www.elblag24.pl/fakty/85089-9501-za-odwolaniem-prezydenta-i-rady-miasta.html
    Da radę?

Sami nie zrobimy ale to najprostrze rozwiązanie po chuj głosować za jakimiś pajacami a potem się z nimi użerać, prosić, obalać robić rewolucje żeby coś zmienili. Lepiej od razu głosować w referendum za czym się chce mniej będzie pierdolenia w telewizji o partiach bardziej o tym problemie na temat którego ma być referendum - będzie przekonywanie ludzi że to dobre albo złe rozwiązanie a nie pierdolenie co Macierewicz powiedział - od lat to samo.

Przestanie telewizję obchodzić co myśli Macierewicz. Dla mnie to on może wierzyć w krasnoludki byle by Państwo działało sprawnie, obywatele będą głosować to się uwaga skupi na obywatelach nie na Macierewiczach, Niesiołowskich i innych zjebach co się narkotyzują mirabelkami i szczawiem.

Macierewicz X lat temu powiedział że 3 osoby przeżyły.
    Kaczyński że tam stało zomo.
    Palikot że jakiś tam krzyż.
    Tusk że miłość zwycięży.
    Komorowski że zgoda buduje.
    Miller że nie wie jak skończyć.

Ja pierdolę, brednie, frazesy, i razem z dziennikarzami ekscytuj się tym pierdoleniem.
  23. Anonymous Member

Katastrofą smoleńską żywią się media i politycy. Kłamią wszystkie zainteresowane strony. Katastrofa ta jest kolejnym przykładem niechlujstwa i bylejakości urzędników oraz funkcjonariuszy państwowych, także tych z kancelarii premiera i ówczesnego Prezydenta.
    Żyjemy w politycznym szambie wspieranym przez media.

Elbląg jest dobrym przykładem, że demokracja bezpośrednia, nawet w tak ograniczonym zakresie jak obecnie, może być skuteczna.
    Szkoda, że w skali całego kraju obowiązuje ordynacja wyborcza do sejmu, a ta nie daje nam żadnych praw, ani widoków na zmianę tego.
  24. Tulku Member

Dokładnie. Prawda leży po środku - Macierewicz pierdolił farmazony kiedyś o 3 osobach ocalałych nie wiem ile lat minęło a ciągle o tym gadają...
    Tusk coś pierdolił o najważniejszym śledztwie a potem się okazało że nie wiadomo kto w trumnach leży nie zbadali próbek do dziś :D
    Media są częścią systemu, dostają debilne reklamy i koncesje... lansują swoich.
    Już normalnie się nie kryją gołym okiem widać które są pro które anty ale wszystkie są zajebiście niezależne :D

[edit] To takie niekończące się show. Przychodzi dwóch polityków do studia jeden będzie ZA to drugi będzie PRZECIW, poględzą o za i przeciw właściwie nie wiadomo po co ci to wiedzieć bo i tak nie masz wpływu na to co zrobią. Możesz się gapić w TV i się ekscytować, zajebiście - jak w serialu ten głupi ten mądry a scenarzysta się cieszy.
  25. Anonymous Member

Generalnie własnie chodzi o "pierdolenie w różnych konfiguracjach" oni są tam poto żeby odjebać teatrzyk dla gawiedzi zeby czymś ich zając. Natomiast prawdziwa polityka toczy sie za kulisami i nigdy o niej nie usłyszysz. A napewno nie w mediach głównego nurtu.
    • Like Like x 1
  26. Zasadniczo niby zgadzam się z wami co do mediów, premiera, polityki i innych takich, ale kurwa, nie po to przyszedłem na forum, żeby organizować protesty przeciwko premierowi, Trwam, TVN24 czy podziałom na takich i takich. Ja wiem, kto by się przejmował jakimiś tam, nie wiem kurwa, Kościołem Scjentologicznym czy jakąś jebaną Wolnością Słowa, ogólnie chujstwami na które możemy mieć wpływ, skoro można pomarzyć o 100tysięcznych protestach przeciwko jakiemuś politykowi czy stacji telewizyjnej, ale to są właśnie moje cele, sprawy, które mnie obchodzą: żeby sekty typu KS trzymały się od Polski z dala, żeby szanowano Prawa Człowieka, żebyśmy mieli Wolność Słowa, żeby pedofili lub zwyrodnialców znęcających się nad zwierzętami spotykała kara. Co mnie obchodzi protestowanie przeciwko Tuskowi, skoro w następnych wyborach on przegra? Możecie powiedzieć: no, przegra, ale będzie taki sam albo gorszy premier, bo oni wszyscy tacy sami. No to ja odpowiem: to po cholerę mam tracić czas i energię na protesty przeciwko premierowi, skoro i tak nic to nie da, póki nie zmieni się lista, z której mamy wybierać, ergo, dopóki w polityce nie pojawią się nowe twarze (ktoś chętny?)?

Że politycy, że media, że podziały: nie mam ambicji z tym walczyć, bo nie jestem pierdolonym Don Quixotem.

"Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich między pospólstwem i nigdy, jak mniemam, z gruntu wykorzenione nie będą, bo równie wieczne są jak sama głupota. Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą. "
    A. Sapkowski, Krew Elfów

Wolę walczyć z KS, z cenzurą i inwigilacją, pedofilią, okrutnością wobec zwierząt, ot, takimi sprawami co chuj kogo obchodzą.
  27. Anonymous Member

$cjentosi bym sobie odpuscił bo w polsce ich nie ma i nie będzie tego jestem pewien. Większosc nawet niewie co to jest, KS rozprzestrzenia sie głównie w krainach zachododnich i w tym "meksyku europy" jakim jest polska ma marne szanse. Do tego dochodzi mocna tradycja katolicka zakorzeniona w tym kraju co jeszcze bardziej utrudnia jakiekolwiek manewry KS i im podobnym. Co do reszty kwestii takich jak cenzura, inwigilacja, prawa człowieka itd. sie zgadzam.
  28. Tulku Member

Mnie przeraża że moi "znajomi" mówią: "wkurwia mnie ta smoleńska banda" i tym samym ludzie inteligentni a przynajmniej za takich ich miałem pokazują swoje wyprane głowy. Bo ma wqrwiać jak włączysz tv mają cię ci protestujący wqrwić taki jest cel.

Bo na logikę nie interesuje cię to więc przełącz, wyluzuj po co to oglądasz. Przeszli, pokrzyczeli i poszli...
    ...ale masz ich nienawidzieć.

Anonek z KS, z cenzurą i inwigilacją, pedofilią, okrutnością wobec zwierząt powiadasz... zacne to chwali się, ale nie sądzę żebyś wytępił wszystko czyli nie ma różnicy jeśli chodzi o Don Quixote

Tylko nie odbierz że krytykuję zapewniam że nie lubię cenzury ;) Szacun choćby za same starania, nie zależnie od efektów :)
  29. Anonymous Member

Monty Poland Flying Circus

30. Anonymous Member

31. Anonymous Member

Zamiast bezskutecznie protestować w każdej sprawie (upirdliwe, gdyż rok ma ograniczoną ilość dni), błoby chyba lepiej wprowadzić zasady demokracji bezpośredniej (zrobić coś raz ale dobrze).
    Nie rozwiąże to wszystkich problemów ale znacznie ułatwi nam życie.
    Im więcej demokracji bezpośredniej tym bogatsze i lepiej zorganizowane są społeczeństwa. Można to sprawdzić w linkach wskazanych przez Tulku.
  32. Anonymous Member

Świński Ryj i nachlana Morda proponują nam, podobno obywatelski, projekt o nazwie Europa plus zakąska. W roli przystawki zgłosił się już specjalista od "układu warszawskiego", teraz demokrata, którego rozmiar mordy dorównuje dzisiaj tej wyjętej kiedyś, przez wodza z ula.
    Przystawek będzie więcej, gdyż każdy chce się nachlać, a obecnie nie ma za co.
  33. Dobra, nie chce sie logowac.

Robimy tak.
    Zbieramy chętnych ze swojego miasta i zakładamy jakiś ruch obywatelski czy coś w ten desen. Robimy randomowe akcje typu paperstorm/ulotki/cds i inne. Jak w wielu dużych miastach bedzie dużo ludzi to łaczymy je w jedno wielkie stowarzyszenie a z szefów tych miejskich robimy taką radę.
    Ta rada koordynuje razem z członkami akcje w całym grajdołku. Jak bd nas dużo to robimy wielka manife na 100k ludzi i domagamy sie ustapienia wladzy.
    Proste jak huj we wzwodzie, trzeba tylko sie zmobilizowac.

PS wiem, ze nie wypali ale i tak pisze. Sam nie wiem czemu.
  34. Wypierdalaj leszczu, w Anonymous nie ma liderów. Hahaha, stowarzyszenie, rada, srs bzns.
  35. Anonymous Member

Agree
  36. Anonymous Member

Demokracje są różne.
    Norwegowie są bogatym społeczeństwem, bezpośrednio kontrolują rządzących i korzystają z wydobycia złóż ropy naftowej.

Wyobraźmy sobie, że rządy w Norwegii przejmują nasi politycy i wprowadzają tam polską "demokrację". Skończyłoby się to tym, że mieszkańcy tego pięknego kraju musieliby dopłacać do wydobywanej tam ropy naftowej, bo wydobycie przecież kosztuje!
    Norwegowie szybko poszliby "z torbami".

Utrzymując polską "demokrację" ponosimy gigantyczne straty.
    • Like Like x 1
  37. Anonymous Member

38. Anonymous Member

^ wnimanie! zer gut szit! :)
    A końcówka wymiata "dziennikarze i profesorowie współtworzą ten system" obie te grupy wszystkie rozumy zjadły i wiedzą lepiej że jesteś głupi. Słuchaj się tumanie mądrzejszych. Dawaj kasę bankom bo profesor ekonomii kazał.
    • Like Like x 1
  39. Tulku Member

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-polsce-coraz-silniejszy-podzial-na-klasy,1,5475257,wiadomosc.html

http://biznes.onet.pl/biznes-mlodych-po-polsku/hnjgd

No młodzi co z wami qrwa jest? Godzicie się na to? Starych oszukano po 89 czas robić następne kroki.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins