Customize

FanPage 'Anonymous Polska' na FB

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 30, 2012.

1. Anonymous Member

Witam.
    Co do cholery dzieje się z fanpage Anonymous Polska na FB??? Ktoś(chyba wiem kto, ale pewności nie mam:rolleyes: ) napisał tam:
    Potem konto przestało się odzywać pomimo(!) #PedoChat i #FreeCannabis.
    Kiedy zrozumiecie, że FB to najłatwiejszy łącznik z ludźmi i najłatwiejsze miejsce, by rozgłaszać kolejne akcje?
    Ktoś sobie jaja robi? Ja rozumiem, mogą być problemy natury technicznej czy osobistej(?) ale wtedy oddaje się komu innemu konto a nie zostawia się trupa!
    Podobnie jest z twitterem https://twitter.com/PL_Anonymous

?
  2. Zaczną się pojawiać wpisy na FB jak zaczniecie organizować konkretne akcje, a nie jakieś pierdoły.
  3. anon_white Member

@random() , czy myślisz, że przygotowania do operacji PedoChat i FreeCanabis to pierdoły?? Nawet jeżeli tak to należałoby dać znać ludziom, że chociaż coś w tej kwestii działamy. Jeżeli nie ma wpisów na FB Anonymous to ludzie mogą pomyśleć, że znów śpimy (co już od dłuższego czasu jest zauważalne)...
  4. Z tego co mi wiadomo portalem zajmował się grow33r(sorry, jeśli jest literówka w nicku). Kto ma z nim kontakt może zapytać o co biega;)
  5. Anonymous Member

To jest właśnie odpowiedz na wasze pytania.
    Zapewne podobnie jak random() myśle, że tak, to są pierdoły. Liczą sie konkretne efekty i działania, a nie jakies tam przygotowania. I dobrze, że narazie fanpage FB leży bo poprostu niema o czym pisać. Lepiej żeby przez jakiś czas był martwy niż publikować tam jakieś bzdury. Gdyby zamieszczać tam info o tych wszystkich "akcyjkach" jakie tu powstały ostatnimi czasy z których niewiele wynikło to wyszła by raczej z tego komedia niż informacja. Mam nadzieje, że to sie zmieni...
  6. Anonymous Member

Jeżeli nazywasz PedoChat pierdołą i twierdzisz, że nic się nie dzieję to pozdrowienia dla Ciebie... O pedochat w tym momencie nie jest nic publikowane i nie będzie aż do zakończenia op, potem dopiero damy info. Robicie ludzi w ch*ja i tyle. Czytałem posty i widzę co już piszą. Z tym fb co robicie to jedno wielkie pierd***nie o szopenie. Dajecie ludziom nadzieje, a potem uciekacie. Nie rozumiem was. Od Sierpnia nic nie było napisane. Powinny znaleźć się tam chociaż zagraniczne rzeczy, bo są jeszcze Polscy Anoni, którzy pomagają w zagranicznych Op bo tutaj nikt nie jest w stanie nic do cholery zorganizować. Są 2 op a chętnych tyle, że na palcach u rąk bym policzył. Nikt nic nie robi, wszyscy wolą cicho siedzieć.
  7. irc.voxanon.org
    #AnonPoland

wbijać!
  8. szkod[nick] Member

Nie wiem po raz który poruszany jest ten temat ale może się wreszcie odezwie się ktoś kto jest adminem funpage Anonymous Polska...
    • Agree Agree x 1
  9. Anonymous Member

W jakim celu ?
  10. Anonymous Member

Popieram. Jak ktoś nie chce już prowadzić fp tuo niech da komuś emaila i hasło. Bo jto już jest śmieszne.
  11. Anonymous Member

Nie bardzo rozumiem. Przeciez było mówione, że na fanpage'u nie ma żadnych postów bo nic sie nie dzieje.
  12. Anonymous Member

No chyba ty.
  13. Anonymous Member

To może mnie oswiecisz?
  14. Anonymous Member

Dzieje się więcej niż Ci się wydaje, na forum panuje takie przekonanie że anoni (którzy tutaj przesiadują) nic nie robią. Każda akcja jest bez najmniejszego sensu, bo nic nie znaczy. A większa operacja też jest zła, bo jest za duża. To że ty nic nie robisz, wcale to nie oznacza że inni też nic nie robią. Są tutaj anoni którzy maja faktycznie ambicje działania.
  15. Anonymous Member

Działania = efekt, akcja = reakcja, a jakos nic takiego nie widze.
  16. Vinoth Member

No to najwyraźniej jesteś ślepy. To, że nikt nie pisze na forum o takich rzeczach nie oznacza, że takowe nie mają miejsca. Niech ktoś do cholery napisze kto jest tym adminem albo napisze do mnie lub szkod[nick]'a na pw, bo to się robi śmieszne. Jak admin tam nie na czasu robić to niech przekaże także admina komuś. Na lepsze wyjdzie, bo wyobraźcie sobie co poniektórzy, że akcje są robione, tylko trzeba czasem na serio chęci i napisać do kogoś na pw, albo poczytać sobie forum i zobaczyć, kto Op różne organizował/organizuje. Nie czekajcie na gotowce, tylko RÓBCIE COŚ
  17. slive2gold Member

Wydaje się że nikt nie działa, z powodu że Ci którzy coś robią po prostu o tym nie piszą. Osoby które myślą że nic nie da się zrobić, niech lepiej wyłączą komputer i włączą sobie telewizję albo niech sobie wejdą na facebook'a, jutro piątek to może jakaś imprezka, w każdym bądź razie: nie macie czego tutaj szukać, żegnam was.
    • Agree Agree x 1
  18. Anonymous Member

No to najwyrazniej nie zrozumiales o co mi chodzi.
    Narazie wiecej gadacie o działaniu niż zostało zrobione.
    Zreszta nie ma co dalej leciec z offtopem. Poprostu zaczekam na efekty tych "działan o ktorych sie nie mówi" a ponoć są.
    Jesli chodzi o FB to myślałem, że ta kwestia została wyjasniona w poprzednim temacie.
  19. Vinoth Member

Ty tam wyżej. Napisz do mnie na pw, to pogadamy, bo Reply Anonymously to wiesz...Op są robione cały czas. Jak ktoś ie chce widzieć, to nie widzi. Proste.
  20. szkod[nick] Member

Ludzie jak takie kozaki jesteście to zacznijcie coś robić a nie offtopowiać na anonimowym, akurat i slive2gold, i Vinoth i dużo innych coś tutaj robią, jesteśmy w trakcie operacji i potrzebujemy funpage, a jeśli takie gimby jak wy pierdolą głupoty i spamują forum na anonimowym to dziękuje dobranoc :mad:
  21. szkod[nick] Member

Bo nic nie robisz gimbusie-,-
  22. Anonymous Member

Ten thread jest tylko dowodem na to jak łatwo was sprowokowac. Wystarczyło powiedziec, że nic nie robicie a zaczynacie sie rzucac i pluć na siłe próbując udowodnic, że coś jednak robicie zamiast poprostu powiedziec kilka słów i olać dyskusje. A ja tylko stwierdziłem, że działania zawsze przynoszą efekt taki czy inny. Zresztą już mniejsza o to. A co chcecie publikować, że tak bardzo potrzebny jest wam fanpage FB? Macie coś godnego uwagi?
  23. Anonymous Member

Tak, mamy jadłospis na najbliższy tydzień Tuska.
    • Funny Funny x 1
  24. anon_white Member

No cóż... Muszę (z powodów emocjonalnych xD) zabrać głos. Osobo (z nieznanych powodów ukrywającą się przez odpowiedzi "Anonymously"), która twierdzi, że nic się nie dzieje. Jak powszechnie wiadomo na forum obowiązuje zakaz omawiania operacji, które mają trwać jeżeli posiadają one chociażby akcent niezgodności z prawem, dlatego nic tu powszechnie nie wiadomo. Na WWP jest zarejestrowanych kilka lub kilkanaście osób, które chcą coś robić i szukają czegoś w czym mogliby pomóc. Wg mnie reszta jest zarejestrowana tylko dlatego, żeby "być" (przepraszam jeżeli kogoś obraziłem). Jak również wiadomo istnieje na WWP pojęcie koordynatorów, z którymi można się kontaktować jeżeli chcesz pomóc. Jeśli w Twoim mieście akurat nie został przydzielony koordynator kontaktuj się z najbliższym Tobie. Jego zadaniem (wg mnie) jest szukanie takowych informacji. Dlatego wg mnie nie ma sensu narzekać, że nic się nie dzieje jeżeli chcesz pomóc tylko szukać potencjalnych rozpoczętych operacji.
    • Agree Agree x 1
  25. szkod[nick] Member

Kolego, naprawdę sądzisz ze opowiemy o wszystkim na forum, jeszcze do tego komuś kto jest na anonymusly?
    Jak wiadomo na forum jest zakaz omawiania tego typu operacji.
    Btw. znowu jest bezsensowny offtopic pod ważnym tematem...
  26. Anonymous Member

Widze, że przypadkowo wywołałem lawine bólu dupska. Polecam troche ochłonąc i powstrzymac emocje przez internet. Niewiem od kiedy uczestniczenie w forum atuomatycznie zobowiązuje do brania udziału w akcjach ale nie ważne. Skoro twierdzicie, że cos robicie to z przyjemnosciom zobacze efekty.
    Żeby sie nie rozgadywac w offtopie, co chcecie publikowac na FB skoro twierdzicie, że wasze działania nie są jawne? Ta kwestia była poruszana w poprzednim temacie.
  27. Vinoth Member

Chłopie napisz na pw do któregoś z nas. Myśłisz, że przyjdzie taki ktoś jak Ty, pierdolnie byle co i tyle?
  28. SandThe Member

Z tego co mi wiadomo, to na forum jest jedynie zakaz organizowania i zachęcania do nielegalnych operacji, nikt nikomu nie broni by informować forumowiczów o tym że ostatnio odbyła się jakaś akcja. Z oczywistych względów natomiast radzę nie sugorować kto takie rzeczy przeprowadzał. Co do ostatnich "operacji" się nie wypowiadam. Raz że nie mam zamiaru nikogo prowokować, a dwa że poprzysięgłem sobie nie narzekać na "działania" jakiekolwiek by one nie były.
  29. szkod[nick] Member

@kolego Anonymously
    Na FB będziemy publikować dopiero gdy nasze działania staną się jawne
    @SandThe
    Ta operacja jest w trakcie przygotowań, dlatego nie będziemy się wypowiadać na jej temat, ponadto jeśli nic nie robisz to nie oczekuj efektów :)
  30. Donalt Member

Widzę że wiele osób tutaj pyta co dzieje się z tym FanPage
    Odpowiedź jest jedna: Ma się dobrze tak samo jak osoba która nim zarządza.

Pytania:
    1. Dlaczego nic nie jest udostępniane na FanPage?
    2. Kim jest osoba która zarządza tym kontem?
    3. Czy mogę dostać "twórcę treści" na FanPage?
    4. Jak skontaktować się z osobą która zarządza FanPagem w celu publikacji treści lub informacji o #OP?
    Odpowiedzi:
    1. Osoba która zarządza tym kontem nie widzi takiej potrzeby.
    2. Dobrym człowiekiem który dba o dobrą opinię Anonimów w Polsce
    3. Nie
    4. Jeśli jakaś konkretna akcja wyjdzie spod szyldu "Anonymous Polska" odpowiednia informacja pojawi się na tablicy
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Tak więc jeśli tak bardzo chcecie aby cokolwiek się tam znalazło potrzeba KONKRETÓW ścierwo publikowane nie będzie

Dobry przykład ostatnia akcja związana z INDECT tak sraliście ogniem, że macie dużo gdy już info się pojawiło skończyło się na kilku nic nieznaczących Dosach
  31. Svobodny Moderator

Połączone i w miare oczyszczone z offtopu 3 thready na temat tego fanpage'u. Mam nadzieje, że ta kwestia jest już jasna. Jesli nie to piszcie w tym temacie zmiast zakładac nowy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins