Customize

Film dla mediów

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by ch0m1kX, Dec 28, 2011.

1. Anonymous Member

Jeśli jednak nie słyszeliście, informujemy was, że akcja ta polegała masowym wysyłaniu wiadomości elektronicznych na adres skrzynki mailowej Zgromadzenia Księży Marianów wiadomościami zawierającymi prośbę o zniesienie tego zakazu.

Spam daje negatywne skojarzenia, ogarnij to :p
  2. Anonymous Member

Ok, tak by było chyba najlepiej. Zaraz zmienię.
  3. Anonymous Member

A raczej na:

Jeśli jednak nie słyszeliście, informujemy was, że akcja ta polegała na masowym wysyłaniu wiadomości e-mail zawierających prośbę o zniesienie tego zakazu na adres Zgromadzenia Księży Marianów.
  4. IMarcin Member

UP
    Spamowanie 6 tys razy tym samym i więcej nie można chyba nazwać prośbą...:)
    Nie bądźmy obłudni
  5. Anonymous Member

Każdy pojedynczy mail zawierał prośbę, jednak maile wysyłane były masowo. Nie znaczy to, że sama prośba w każdym pojedynczym mailem nagle stała się czymś innym :p
  6. Anonymous Member

Gratuluję głupoty osobie która połączyła to z atakiem na Natanka która nie była robotą naszej grupy, ułatwiacie robotę trollom...
  7. Anonymous Member

Szlag, o tym też wypadałoby tam napisać. Dzięki :)
  8. IMarcin Member

Stała się czymś innym bo nie sądzę żeby wysyłane były tylko prośby...:p
  9. ch0m1kX Member

To ma być w IVONIE? Szybko wolno?
  10. Zekdarrath Member

Nie chcę uprzykrzać wam życia i robić dodatkowej roboty, ale nie lepiej jak ktoś to powie własnymi słowami i zmieni komputerowo głos? Przyznam, iż dziwnie wygląda poważna wiadomość w głosie IVON'owego Jacka.
  11. ch0m1kX Member

Ale taka wiadomość ma swój urok, urok wiadomości od anonimów :)
  12. Zekdarrath Member

Dobrze "gryzoniu"
    Czekam na ostateczny projekt
  13. RainbowSix Member

Chomik, jak to ładnie wyjdzie to Ci zbudujemy większy kołowrotek.
  14. Zekdarrath Member

I domek plastikowy

Ale achtung! Bo nasze mistrzostwo w offtopowaniu się już ujawnia :)
  15. Anonymous Member

Ktoś nie poczekał na resztę :confused:
  16. Anonymous Member

17. Zekdarrath Member

Niewiadomo czy słuchać Jacka czy tej pani, może bardziej to zlać, lub nie wiem? Albo samego Jacka.
  18. Anonymous Member

Mi tam się podoba, zresztą, mów to autorowi :p
  19. Anonimowy Member

Zgadzam się. Lepiej wybrać tylko jeden głos, bo na dwóch nie da się skupić :)
  20. RainbowSix Member

Autor, dałeś dupy z dźwiękiem jak ta lala.
  21. ch0m1kX Member

Najłatwiej i najczytelniej (słyszelniej) będzie Jackiem
  22. anonmzghj Member

Nie no, z dźwiękiem to przesada. A co do tła filmiku, można by wlepić fragment z "V jak Vendetta", kiedy on dawał i wiadomość w TV ;P
  23. ch0m1kX Member

List który stworzył Albino jest już zsyntezowany do jednego pliku. Kto chce przesłuchać palec do budki bo budka się zamyka (i coś tam dalej)...
  24. Anonymous Member

Szlag, a właśnie ściągałem expressivo i program do obróbki filmów -.- Dobra, zrób jeszcze filmik i miejmy to z głowy.

P.S. Zrób w ivonie list od nowa, bo jest mała poprawka w nim.
  25. ch0m1kX Member

A gdzie jest poprawka w tym liście?
  26. Anonymous Member

Tu.
  27. Anonimowy Member

Może warto dodać, że nie odpowiadają za to Anoni z WWP, bo Anonimowym może zostać każdy.
  28. Gej_Folks Member

Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie ani przyznawać się do Natanka, ani dementować tego zdarzenia. Zawsze to jedna akcja przypisana anonimowym więcej przez opinię publiczna, a później w dowolnym momencie będziemy mogli się od tego odżegnać. Na razie nie ziębi nie grzeje nas "kapłan nienawiści".
  29. AV Voice Changer Software Diamond - program zmienia brzmienie głosu w czasie rzeczywistym. Źródłem dźwięku może być np. mikrofon.

Myślę, że to będzie o wiele lepszy pomysł niż jakaś Ivona.
    • Like Like x 1
  30. Anonymous Member

Anonimowi prawie zawsze posługują się Ivoną lub innym syntezatorem więc dlaczego my mamy być inni i nagrywać swoje głosy ?
  31. To była tylko propozycja.

Źle to ująłeś. Nie swoje odgłosy tylko, odgłosy zmienione poprzez program to zmiany barwy głosu.

Według mnie Ivona, a tym bardziej Jacek jest złym pomysłem, ponieważ... ahh ten jego głoś jeśli chodzi o poważny przekaz.
    • Like Like x 1
  32. Zekdarrath Member

Widzę, że zgadzamy się w tej kwestii razem. Ja też uważam że Jacuś stworzony jest tylko do parodiowania Smerfów i pustych telenoweli na Jutubie, a nie do oddawania poważnego przekazu. Jacek brzmi po prostu śmiesznie, jakby robiły ten filmik dzieci nie mające nic wspólnego z Anonymous. Też sądze że Jacek się nie nadaje kompletnie, bo to brzmi śmiesznie. Ale jak mówiłem - nie będę uprzykrzał wam życia. Ale co jak co - komputerowa zmiana barwy głosu brzmiałaby o wiele lepiej, poważniej i... groźniej. Zgadzam się z "Dżi Menem" tutaj.
  33. Anonymous Member

Zawsze jacka możemy wrzucić do programu powiększającego/zmniejszającego ton głosu i będzie to jakoś poważniej wyglądało :)
  34. Zekdarrath Member

No jeżeli to będzie lepiej się "słyszało" to może być
  35. Anonymous Member

I tak media, które o nas pisały/mówiły, gdy słyszą słowo "Anonymous" widzą przed oczami znak WWP. Nie ma sensu trzymać się tak bardzo tego, że Anonimem może zostać każdy, dopóki ludzie tego w końcu nie zrozumieją.

Co do Jacka; moim zdaniem jest on najlepszym wyborem, bo polacy IVONĘ kojarzą głównie z nim właśnie. Poza tym nie wiem, co od niego chcecie. Brzmi tak samo dobrze jak każdy inny głos IVONY.
  36. Anonymous Member

Poza tym słuchanie Jacka zawsze mnie jakoś bawi :) Fajnie by było, gdyby Anonymous kojarzyło się ludziom z luźną atmosferą. Jacek byłby w sam raz.
  37. Zekdarrath Member

Ja też się uśmiechnąłem jak słuchałem poprzedniej wiadomości Jacusia
  38. Nagrajcie to video z mową jacka to ludzie uznają nas za pajaców i tyle...
  39. AnonLabel Member

Zgadzam się.
  40. Anonymous Member

A myślałeś, że Anonymous to superpoważny ruch sztywniaków? Żarty od zawsze towarzyszyły Anonom. Lepiej, żeby sobie ludzie pomyśleli o nas, co im się żywnie spodoba, niż żeby inni Anoni pukali się w czoło, co my robimy. Właśnie dlatego Anoni z, dajmy na to, Ameryki, używają IVONY (u nich brzmi ona tak samo głupawo jak u nas), tańczą na ulicach i organizują akcje for teh lulz. Poza tym jestem skłonny przypuszczać, że ludziom, w których celujemy (bo nie staramy się rekrutować staruszków oglądających Modę na sukces, lecz ludzi młodych. Od zawsze tak było; ruchem Anonymous zajmują się głównie ludzie młodzi, starzy natomiast nie chcą lub nie mogą się w to mieszać) bardziej spodoba się głos Jacka, niż spokojne mamrotanie naszego listu.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins