Customize

Film dla mediów

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by ch0m1kX, Dec 28, 2011.

1. IVONA będzie naprawde do dupy -,- Zgadzam się z wami jak dla mnie tylko taka opcja.
  2. popieram absolutnie wszystko, co w tym kierunku zadecyduje większość. Teraz powinienem powiedzieć "czy to dzięki mnie pierwsza udana akcja polskich Anonów znalazła się w kalendarium WWP?". Nie, Bracia (i Siostry), to był jeden telefon, który wystarczył, żebyśmy stali się sławni. Nie zepsujmy tego. IVONA, tzn. Jacuś Pan Pedał to świetna opcja, dzięki której ludzie znów zwrócą na nas uwagę. Poza tym ten głos kojarzy mi się właśnie z anonimowością naszego ruchu. Nie podkładajmy niczyjego, nawet zmodyfikowanego głosu. IVONA jest głosem Ano, a Ano to nie tylko my w Polsce. Istnieją standardy światowe, nie wyłamujmy się z nich inaczej staniemy się odrębną grupą. A tego wydaje mi się nie chcemy. Dużo groźniej brzmi "atak międzynarodowej grupy hakerskiej" niż "protest garstki polskich aktywistów". Prawda jest to czy nie?
  3. Anonymous Member

Lub

Wybierajcie :)
  4. ch0m1kX Member

Zmiana ładna, ale Jacuś lepiej mi się kojarzy. Jacuś!
  5. Nie błagam wszystko tylko nie Ivona pierwsze video o niebo lepsze, bardziej profesjonalne itd. Efekt zastosowany w trzecim wariancie jest fajny tylko moim zdaniem trochę za mocny (szczególnie tyczy się to Intra)
  6. AnonLabel Member

Jestem hejterem, mi się film nie podoba żaden. Tak pieprzyliście milion lat o filmiku, jaki to głos, jakie to wystąpienie w masce, a w końcu powstał film który da się zrobić od 10 do 15'stu minut.
  7. Anonymous Member

Chyba nie liczysz uploadu, oba filmy zrobiłem dokładnie w 5 minut (nie licząc pobierania sony vegasa,filmu na którym oparty jest nasz film, pobierania głosu ivony i konwenterowania go w audiacity)
  8. AnonLabel Member

Więc wytłumaczcie mi po co ta cała afera, skoro chcecie wrzucić film zrobiony w 5 minut.
  9. tzn. projekt wstępny :)

Mi się filmy podobają :) Nie chodzi tu o mase efektów, sensacyjne rolady mięsne i ciekawe zwroty akcji które odwracałyby uwage od samego przekazu tylko prosty film bez zbędnych wodotrysków. Wg mnie pierwsze wideo (wariant bez Jacusia) akurat spełnia takie wymagania jakie są nam potrzebne i nic nie trzeba dorabiać.
  10. Zekdarrath Member

Zrób lepszy zatem, proszę, i pokaż nam
  11. Zekdarrath Member

Dokładnie. Co wy kurwa jeszcze chcecie? Niezapomnianego suspensu i romantycznego wątku? Niepotrzebnie wodę lać

Reasumując bardzo podoba mi się wersja bez Jacka, jest bardzo fajna, bo Jacek brzmi jak kompletny pajac i wezmą nas za dzieciaki i tyle. Jak Adron wysłał mi to to myslałem że pierdolne. Totalna klapa. Powiedziałem żeby od razu ten film usunał bo za bandę pajaców nas wezmą.
    • Like Like x 1
  12. Można by było jeszcze na koniec puścić ricka astleya :)

To na pewno zrobi wrażenie na mediach :)
    • Like Like x 1
  13. AnonLabel Member

Hipokryci z was straszni : D Przez ostatnie kilka stron dyskutowaliście nt. tego czy jacek jest lepszy od głosu zmodyfikowanego, a teraz uważacie że... Gosh, nieważne - wyrażam swoje zdanie, ale róbcie jak chcecie, po prostu zwróćcie uwagę na to co pisaliście wcześniej, a na materiał jaki mamy teraz.
  14. Zekdarrath Member

Ja od początku byłem przeciw Jackowi, ale denerwowało mnie te pisanie że "Zagraniczni Anoni używają IVONY i trzymajmy się tego i ludzie zaciekawią się przesłaniem. Bo "śmieszne"". To powiedziałem róbta co chceta. Ale Jacek kompletnie mi się nie podoba.
  15. Ok zrobie sondę rozwiąże to wszyskie wątpliwości.
  16. Anonymous Member

Przecież pierwszy film to też Jacek .. Przepuściłem go przez super HaxxIorski 1337 program AudaCity troche edycji i o wyszedł taki Jacuś :D
  17. Zekdarrath Member

To nie Jacuś tylko Jacuś terrorysta :D
  18. Anonymous Member

Ciiicho miałeś nie mówić nikomu że to terrorysta jeszcze się wyda i nie będzie chciał czytać listów od nas ;/
  19. Zekdarrath Member

Idę go przeprosić : (

Jest ta sonda?
  20. AnonLabel Member

To była ironia i guess.
  21. Gej_Folks Member

Na to wszystko jest prosta rada - odsłuchać co się nagrało przed puszczeniem filmu do tv.
    Gdzieś pon-wtorek będę miał dostęp do mikrofonu, to nagram wiadomość czytaną.
  22. ch0m1kX Member

Ja pitole. Ile z tym pierdolenia jest. Filmik jest. Ba nawet 3. A wy chcecie napierdalać następnymi. Ja pierdole. W takim tempie będziemy mieli gotowy filmik gdzieś na śr-czw czyli za późno. Tak na dobrą sprawę to ten filmik powinien być wczoraj w telewizji. No nic, róbta jak chceta. Osobiście zrobiłem co mogłem, Adronix zrobił bardzo dużo.
    • Like Like x 1
  23. ch0m1kX Member

Co do negocjacji: Jeśli nie dojdzie z ksiądzami do rozejmu postaram się zrobić tutka do DDoS`a :).
    • Like Like x 1
  24. Anonymous Member

Nie na tym forum.
  25. Gej_Folks Member

swoją drogą powoli chyba zaczęłoby się nam przydawać nowe lokum, by można było otwarciej rozmawiać.
  26. Anonymous Member

Mi generalnie nie podoba się ten list, głównie za sprawą nowego tekstu o Palikocie i brak informacji, które miały objaśnić ludziom specyfikę Anonymous i uświadomić ich, że nie odpowiadamy za trolle z chanów/wykopu/skądkolwiek.
  27. Powinniśmy naciskać na to że każdy może się dołączyć i że akcja jest otwarta.
  28. Anonymous Member

Tak się zastanawiam ilu z was miało możliwość przemawiania przed jakimkolwiek zgromadzeniem w życiu, że tak pierdzielicie jak banda znawców. Ilu z was zdaje sobie sprawę jak bardzo chujowy głos macie i jak niewyraźnie mówicie, ilu z was zdaje sobie sprawę o tym jak bardzo barwa i tonacja waszego głosu jest przesiąknięta regionalną gwarą która uczyni go trudniejszym do zrozumienia w innych regionach kraju. Wy myślicie, że Anony robią filmiki z syntezatora bo im się nie chce czytać, albo myślą, że tak jest fajniej ? Głos musi być neutralny, zrozumiały dla ogółu i wyraźny. Weźcie książkę, poczytajcie na głos i nagrajcie a potem odsłuchajcie to jak czytacie.
    Srajcie się dalej z filmikami to kolejne dojdą od innych osób. Po za tym, zamiast pierdolić facecie w maskach i cisnąć się na pro szoł to może się na treści skupić na początek a nie na kurwa lansie.
    • Like Like x 1
  29. Napisałem to na tablicy grupy Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu i na tablicach podobnych grup. Można by z nimi nawiązać współprace :)
  30. Gej_Folks Member

Tak trudno uwierzyć, że wśród nas jest ktoś kto umie czytać? Akurat parę lat się tym zajmowałem i u mnie rozchodzi się głównie o braki sprzętowe (mikrofon). Zresztą wrzućcie co macie do sieci, dostarczę swój głos i ocenicie, czy wolicie zmieniać nagranie, czy zostać przy swoim.

Inna sprawa, że już kilka dni temu pracę ktoś za nas wykonał, nawet się z nią wszyscy wypowiadający się zgadzali, ale projekt porzucono, bo ktoś miałby niedajboże "+10 do lansu".

Teraz mówisz jak korwinista, że nie liczy się forma przekazu a sam przekaz, bo każdy mądry się domyśli o co chodzi. Jakie to ma odbicie w wynikach wyborów każdy wie. Zaproponowane zmiany są bardzo dobre i bardzo medialne. I o to nam chodzi. O robienie szumu, a nie zanudzanie i zabawianie głosem jacka. Poszczególne wyrazy i frazy oddziałują na odbiorcę bardziej w sferze emocjonalnej, wręcz podprogowej. Przekaz od silnej grupy musi być silny, nawet jak jest nas garstka, bo tylko silna grupa wzbudzi zainteresowanie. Nikt nawet nie spojrzy na garstkę "hakerów". Dlatego "udało nam się" jest oznaka słabości, nie w sensie merytorycznym, a skojarzeniowym. Jednak już to skojarzenie pozostawia rysę.

Ale Ty jesteś tu głównym moderatorem, więc jak wolisz. Się dostosuję do zdania ogółu.
    • Like Like x 1
  31. Anonymous Member

32. Lecz większość nie chce jacka a głos z wariantu bez jacka jest zrozumiały i neutralny ()oraz najczęściej używany w mediach)
  33. Anonymous Member

Ale brzmi paskudnie. I z tą zrozumiałością też nie jest tak różowo.
  34. RainbowSix Member

Chcecie Oscara za ścieżkę dźwiękową czy przekazać informacje? XD

Zostawcie już tą Ivonę, who cares. Lepsze to niż kombinowanie czyjegoś głosu przecież.
  35. Anonymous Member

36. Gej_Folks Member

primo - śliczne insynuacje
    secundo - gdzie te poprawki popierają kogokolwiek? Przeczytałeś je, czy tylko na hasło "dodałem coś o palikocie" pienisz wodę?

primo - niektórzy przeszli już mutację
    secundo - niektórzy zajmowali się publicznymi odczytami

Jeśli nadal sobie życzysz prowadzić tego typu szczeniacką pyskówkę to zapraszam na PW. Napomnę tylko, że ten post był na prawdę godny moderatora...
    • Like Like x 1
  37. Zekdarrath Member

A ja to co? : ( Mentalnie was wspomagałem : (

Dobra, słowem-żartem :p

Mamy jakiś termin przesłania filmu?
  38. RainbowSix Member

Im szybciej tym lepiej, bo naród jak blondynka, którą się po przerwie śniadaniowej na nowo do zawodu przyucza.
  39. Zekdarrath Member

To wysyłać jak najszybciej pana Muhhamada

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins