Customize

Filmik dla mediów

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Jan 1, 2012.

?

Który film wysyłamy mediom?

Poll closed Jan 2, 2012.
Film nr. 1 4 vote(s) 28.6%
Film nr. 2 10 vote(s) 71.4%
Inny (link w poście) 0 vote(s) 0.0%
  1. Anonymous Member

Sorry, że tworzę nowy temat, ale inaczej niż ankietą nie rozwiążemy tego problemu. Oto 2 filmy, które udało się zrobić:

1.

2.

Nie mamy czasu, więc ankieta trwa 1 dzień, więc kończy się jutro ok. 19:20. Głosy wysłane z kont założonych w trakcie trwania ankiety nie będą liczone, żeby zapobiec interwencji trolli. Zapraszam do głosowania.
  2. AnonLabel Member

Jesteśmy zorganizowani, skuteczni, poważni i szybcy! Róbmy film w 20 osób i głosujmy który głos komu odpowiada, ugh.
    • Like Like x 1
  3. Aby post nikogo nie wprowadził w błąd to zaznaczam że filmy są w odwrotnej kolejności jak w poście adronixa. Jedynka jest to Jacuś-PanPedał (IVONA) a dwójka Jacuś Terrorysta. A nie tak jak w poście adronixa w którym było na odwrót.
  4. Proponuje zakończyć sonde ponieważ nie chce tracić czasu. Jednoznacznie widać że wszyscy sa za Jacusiem terrorystą, a prawdopodobieństwo że do jutra zmotywuje się nagle 6 osób i zagłosuje na filmik 1 jest minimalne. (doliczyłem Gmana który był przeciw Jacusiowi)
  5. Zekdarrath Member

No i zajebiście, teraz tylko trzeba działać. Pan Muhhamad Osama ali-Jacuś wygrał
  6. janusz_śmiałek próbował uratować z kilku kont godność Jacusia-Pana Pedała ale dostał bana i nici z jego planów :)
    • Like Like x 2
  7. RainbowSix Member

Następnym razem poproszę Alvina albo Ahmeda martwego terrorystę XD
    • Like Like x 2
  8. Gej_Folks Member

Swoją drogą ciekawie to wyglądało, jak się pluł o niesłuszne bany z kilku kont, bo mu posty usuwali :p
  9. Xaosuser Member

2 ale:

1 niech kolo tka nie zapierdala bo czasem brzmi jak by go ktoś gonił, mówić trzeba spokojniej przez cały czas, z wyjebią głosie, a niezapierdalaćszybkoszybko, czyli znaki przystankowe.
    2. Anonymułs.... borze liściastny czy to musi byś powiedziane na poziomie "skajpaj dżimajl i fajerfołks" silenie się na oreyginalną nazwę jest zjebane w tym wypadku bo sobie program nie radzi, ew. próbować z zapisem quasifonetycznym, lub tak jak w dalszej części " anonimowi" ostatnio, zajebiście, że hd itd, ale robienie filmiku hd z czegoś co nie było w tej jakości wgrane nie wyszło za dobrze imo
  10. 2, lecz niech ta jego grubość głosu zostanie lekko zmniejszona, bo według mnie w tej chwili jest za gruba.
  11. Prosze nie wybierajmy przez nast. 2 tygodnie grubości i szybkości. Tak jak pisała RainbowSix nie robimy tego by dostać oscara za ścieżke dźwiękową. Zostawmy tak jak jest.
  12. Anonymous Member

Dobra, uznajmy, że film 2 wygrywa 10 do 2 :) Kto wyśle? Ja proponuję, żeby zrobiła to Rainbow, bo pisała ostatnio do różnych mediów więc ma już listę mniej więcej wszystkich liczących się.

Wybraliście ten filmik, chociaż była opcja "Inny" więc nie martwcie się teraz o grubość głosu czy inne pierdoły. Wybrała go zdecydowana większość, więc jest wystarczająco dobry. Wysyłajmy go takiego, jaki jest teraz.

adronix, mógłbyś usunąć filmik z Jacusiem-Pedałem ze swojego konta youtube? Nie będzie wtedy problemu, który jest właściwy, oraz nikt nie będzie się czepiał, że są dwa filmiki o tym samym.
  13. Anonymous Member

14. RainbowSix Member

Chętnie, ale jeżeli ma to być zrobione szybko, proponuję kogoś innego, komu podam adresy na e-mail. Od dziś około godziny 16 przez jakieś 2 dni będę online z doskoku i netu bezprzewodowo-niestabilnego. Jakby coś, dajcie info na prv komu mam wysłać dane to dziś późniejszym wieczorem podrzucę.
  15. Anonymous Member

A film? Planuje ktoś nagrać siebie/ kogoś przed biurkiem czytającego z kartki?
  16. Gej_Folks Member

Przestań, nie TO znowu! xD Mamy to co mamy i jest dobrze.

Możesz mi zarzucić na gg, chyba, że już ktoś się pozgłaszał.
    • Like Like x 1
  17. duch Member

Rozumiem, że moich poprawek prócz Gej_Folks'a nikt nie wziął na poważnie. Przy okazji dowiedziałem się, że "czytam bzdury" i "popieram Palikota".
    Panie moderatorze Albion Black życzę Ci zrozumienia czym jest ironia i większego dystansu do otaczającego świata, co powinno zaowocować mniejszym stresem. ;)

Jeśli media nie pokażą filmiku, można dotrzeć z nim do społeczeństwa innymi drogami. :)
  18. Anonymous Member

JA, JA się zgłaszam :p
  19. Anonymous Member

20. Xaosuser Member

Tęcza daj linki modom
  21. Gej_Folks Member

||
    ||

22. ch0m1kX Member

Widzisz sprawa jest taka że jeszcze nie każdy ma do ciebie zaufanie, zapewne wiele osób widzi cię jako potencjalnego trolla. Się nie martw się za jakiś czas ten stan minie. Osobiście całej poprawki nie czytałem bo jestem zbyt leniwy (sorry za to) ale czytałem co zmieniłeś, podajże w punktach to wypisałeś. Osobiście jestem do tego bezstronny.
  23. Trolla ? niby dlaczego ? Ja nie uwzględniłem bo zależało mi na jak najszybszym zatwierdzenie filmu, a poprawki ciągnęłyby za sobą dodatkową debate i ankiete -,-
  24. AnonLabel Member

Numerku mój kochany, słuchaj się seniora i nie dyskutuj.
  25. Do czego ten komentarz nawiązuje bo nie ogarniam teraz :)
  26. AnonLabel Member

Ino Chomik jest na forum tak długo, że zwałbym Go seniorem, whatever.
  27. 1. Przecież nie dyskutowałem w żadnej sprawie. Zadałem pytanie dlaczego uważa że większość widzi go [ducha] jako potencjalnego trolla, ponieważ nie zauważyłem żadnego czynnika który by na to wskazywał.
    2. Tak jak by zwracać na to uwage to owszem zarejestrowany od Sierpnia ale pierwsze posty pochodzą z Listopada, więc staż mam teoretycznie większy.
    3. Tak właściwie nie rozumiem twojego posta

28. AnonLabel Member

Hah : D Przecież to była ironia, mówię o tym że Chomik daje rady nowym, a sam nie jest tu długo.
  29. Rzeczywiście nie załapałem :) Musze więcej spać :)
  30. IMarcin Member

31. ch0m1kX Member

Panie Analkabel AnonLabel, forum obserwowałem bez udzielania się dość długo, w ch*j długo. A z resztą co to ma do siebie czy na forum jestem długo czy nie skoro do mej wypowiedzi zostały użyte informacje zawarte w postach +/- 1 miesiąc temu oraz przypuszczane zachowanie przepuszczone przez filtr wydarzeń i osób (chodzi mi tu o kilku dniowych trolli których jest tu masa). No i przypuszczając fakty chciałem jakoś pocieszyć oraz zmotywować do dalszego udzielania sie na forum które powoli sie rozwija.
  32. AnonLabel Member

Jestem aspołeczny, musisz mi wybaczyć.
  33. ch0m1kX Member

Wybaczam. A wiec aby skończyć offtop: Czy nie uważacie że na Apap filmik to już trochę za późno?
  34. Gej_Folks Member

trochę późno, ale tydzień zażartych sporów nie może pójść na marne ;-)
    • Like Like x 1
  35. Anonimowy Member

No to żeś dowalił. Już dawno było wałkowane, że nie ma czegoś takiego jak "staż w Anonymous", bo każdy Anonimowy jest sobie równy bez względu na to czy na WWP zarejestrowany jest tydzień, czy 2 lata np. ja zainteresowałem się ruchem Anonymous, gdy dowiedziałem się, że tworzą swój własny portal społecznościowy Anon+, po tym jak dostali bana na Google+. Już wcześniej śledziłem ich akcje i uważałem ich za grupę hakerską, aż do pory, gdy zhakowali stronę rządową Syrii. Syryjska Cyber Armia w odwecie zhakowała AnonPlus'a, a że wcześniej znałem już tą stronę i często na nią zaglądałem, miałem przyjemność być świadkiem tego hackingu :D. Zacząłem więc szukać co się dzieje w Polsce z Anonymous i znalazłem WWP. Długo je śledziłem zanim się zarejestrowałem, dopiero zmusiło mnie do tego OpFacebook ;). Może ch0m1kX miał podobną sytuację?

PS. Poruszająca historia :D
  36. Dlatego użyłem słowa teoretycznie. Rzeczywiście dość dziwny z tego wyszedł offtop ^^
  37. ch0m1kX Member

Prawie tak samo tyle że siedziałem w ukryciu trochę dłużej, oraz zdążyłem pochłonąć duuużo z angielsko języcznego działu.
  38. duch Member

Co ma zaufanie do podanego tekstu na tacy? Wyczuliście w nim podstęp? a to dobre... :D
    Po kilku dniach na forum odnoszę wrażenie niezbyt przychylnego nastawienia do nowych osób, które starają się pomóc. Nie twierdzę, że bezpodstawne ale to odpycha zamiast przyciągać. Może by ten stosunek do mnie za jakiś czas minął ale ja łaski nie potrzebuje. :p

Pozdrawiam i bawcie się dobrze ale już beze mnie..EOT ;)
  39. AnonLabel Member

Wątpię żeby ktokolwiek tęsknił za osobą która już nie wspiera ruchu bo nikt nie wykupił jej złotego wychodka.
  40. Anonymous Member

Rany, duch, nie odchodź...

Musisz nam wybaczyć. Są wśród nas osoby nastawione nieufnie (ja się do nich nie zaliczam, żeby nie było :) ), ponieważ od czasu do czasu zalewa nas shitstorm, ale to nie jest powód, by skreślać to forum i iść sobie z niego na amen.
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins