Customize

Filmik dla mediów

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Jan 1, 2012.

?

Który film wysyłamy mediom?

Poll closed Jan 2, 2012.
Film nr. 1 4 vote(s) 28.6%
Film nr. 2 10 vote(s) 71.4%
Inny (link w poście) 0 vote(s) 0.0%
  1. Najpierw pojawi się 3 troli, potem normalny Anon (duch), a, że duch odchodzi to czas na powitanie kolejnych 3 troli. ;(

I nie rozumiem, czemu niektórzy tak od razu się obrażają. Przez to tracimy tylko Anonów.

Nikt tu nikogo na siłę trzymać nie będzie. Albo jesteś Anonem, albo nim nie jesteś, ale fajnie by było jak byś jednak nim był. ;)
    • Like Like x 2
  2. IMarcin Member

Nie no jasne, jak mają tu być osoby które się obrażą za byle co i pójdą, to trudno jakoś zniosę ich brak. Szkoda bo wydawałeś się w miarę rozsądny
  3. duch Member

Miło mi się zrobiło po Waszych ciepłych i dodających otuchy słowach. Ja lubię jak jest miło.. :)
    OK, zmieniam decyzje - zostaje, ale żebyście mnie więcej tak nie częstowali..

W sumie zabawny OT powstał :D
  4. Dziękujemy za okazaną nam łaskę.
  5. Anonymous Member

Razem z Zekdarrathem powysyłaliśmy filmik do co ważniejszych mediów. Teraz pozostaje jedynie wyglądać jakiejś wzmianki o nas.
    • Like Like x 1
  6. Zekdarrath Member

Melduje wykonanie misji i prawdomówność powyższego żołnierza. Amen.
  7. I już mamy opinie pajaców. ;)
  8. Anonymous Member

9. Anonymous Member

Było coś gdzieś o nas?
  10. Anonymous Member

Napisałem do ZKM wiadomość, że czekamy tydzień na odpowiedź i że jeśli nie odpowiedzą, milczenie odbierzemy jako odmowę pertraktacji. Przydałoby się do tego czasu założyć osobne forum, żeby nie omawiać OpMailStorm na WWP.
  11. Nie było mnie przez prawie tydzień i musiałem nieco nadrobić. Btw gratuluję, niestety po wysłuchaniu Pana Jacusia Terrorysty zmuszony jestem powiedzieć, iż bardzo ciężko było mi go słuchać. Ten ton głosu sprawiał, że bez poświęcenia mu całej uwagi nie potrafiłem go zrozumieć.
    Wracając do tematu, popieram pomysł rozmów poza forum, ponieważ nie chcemy żeby cała polska społeczność dostała bana :D Tak naprawdę potrzebujemy sprawnego komunikatora, żeby szybko i bez przeszkód (czyt. trolli) móc omawiać w/w temat i wszystkie kolejne. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie jakiegoś komunikatora I2P (chociaż nie potrafię ich zbyt dobrze obsługiwać), ew. gg (albo i nie).
  12. Anonimowy Member

Finalna wersja Jacusia Terrorysty, która została wysłana do mediów jest tutaj:

PW nie starczy do takich rozmów? Można tam tworzyć konferencje w kilka osób. Ostatnio częściej się tam udzielam niż na forum :)
    • Like Like x 3
  13. RainbowSix Member

Wut?
  14. Anonymous Member

Rainbow, nie ma się czym martwić. Na dobrą opinię trzeba długo i ciężko pracować, zwłaszcza w takim kraju jak Polska. Nie spodziewałem się, że po pierwszej fazie OpMailStorm wszyscy zaczną uwielbiać Anonymous i nie zawiodłem się. Ale jeśli będziemy wytrwali i uparci, w końcu coś osiągniemy.
    • Like Like x 1
  15. RainbowSix Member

Nie to, że się martwię, tylko pomyślałam, że może się ostatnio jakiś news pojawił, którego nie zauważyłam.
  16. ch0m1kX Member

Musimy cokolwiek zrobić. Sprawa Bonieckiego już prawie zgasła, przydały by się negocjacje w tej sprawie. Pewnie nie dojdziemy do porozumienia... No ale trzeba spróbować.
  17. Anonymous Member

18. ch0m1kX Member

Prrr... Sorry za dużo kawy i wyprzedzam fakty. I pytanie: Co co?
  19. RainbowSix Member

Co zrobić. Bo "coś", tylko co?
  20. ch0m1kX Member

Może żądania wysłane stooooormem?
  21. Xaosuser Member

Przeca jest irc, problem w tym, że nikt nie wchodzi na niego
  22. Zekdarrath Member

Mnie tam nie chce internet połączyć z Ircem.
  23. AnonLabel Member

Dziwisz się? IRC które oferuje nam WWP to kpina.
  24. Zekdarrath Member

Dlaczego ty tak hejtujesz Mietek, no czemu no, czemu, no powiedz mi? Co jakiś czas musisz hejtować :p

No może i masz rację, ale obojętnie jaki to temat to tobie często coś nie pasi. Ale bez obrazy oczywiście :)
  25. AnonLabel Member

Wejdź na IRC i zauważ ile informacji można wyczytać nt. Twojej osoby, tyle wystarczy na start.
  26. Zekdarrath Member

W sensie ogólnie mówiąc?
  27. AnonLabel Member

Powiedzmy, że mógłby być bardziej bezpieczny.
  28. insidious999 Member

Jak tak narzekacie na bezpieczeństwo IRC to może pora zastanowić się nad jakimś innym rozwiązaniem?
  29. I znowu zofftopowaliśmy temat, po czym padł na cały weekend.
    @topic: Przejrzałem kilka(naście?) filmików na YT i co widać? Pełno podobnych podróbek, komenty Albino nt. podrabiania... Ciężko się w tym połapać a media jakoś o Nas zapomniały. Puszczę chyba link z wersją ostateczną do TVP i TVN.
  30. Boris Korczak Member

Ciemnogrod ma swoje korzenie we wszystkich poziomach spoleczenstwa i potrafi rozprzestrzeniac sie niczym rak pluc w zywym organizmie spoleczenstwa. Zadaniem Anonymous jest zapobieganie tej pladze i wszelka dzialalnosc czy to w Polsce czy w innych krajach nie powinna zwracac uwagi na struktore Ciemnogrodu ale zwalczac go ze wszystkich sil. Scjentologia dzieki akcjom Anonymous w USA i w innych krajach stracila swoje macki siegajace nawet do departamentow rzadowych. Protestacyjne filmy, emaile i tlumne demonstracje to sila i wola narodu i wladze musza sie z nimi liczyc. Kosciol to nie Bog, to organizacja skladajaca sie z omylnych ludzi, ktorych nalezy uczyc.
    Pozdrawiam polskich Anonimow z USA.
    BK

• Like Like x 1
  31. Dziękujemy za słowa wsparcia, BK. Popieram w 100%

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins