Customize

Future world

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Juwubax, Jun 12, 2013.

1. Juwubax Member

Siema
    Dawno mnie nie było ani na wwp.... Od czasu do czasu wbijałem, czytałem lecz się nie udzielałem. Nadmiar obowiązków prywatnych nie pozwalał mi na zagłębianie się w nowe Op a stare dokończyłem i skontaktowałem się prywatnie do reszty ludzi. Mniejsza już o to przejdźmy do konkretów, mianowicie;
    -co teraz robimy>?
    -czy wszyscy już dali sobie spokój i robią wszystko ona własną rękę (ewentualnie w paro osobowym team'ie)?
    -zaczynamy nowy temat a po kilku dniach liczba osób aktywnych spada!!!
    -jest tu chodź kilka osób które mają jakąś motywacje jak kiedyś?
    -gdzie się podziali tamci ludzi z dawnego ANONYMOUS???

Wake up Anonymous!
  2. Anonymous Member

Dawnego ? Chodzi ci o ten starszy czy ten ultra stary ?
  3. anon_free Member

1. Sprawdź sobie TTIP i "czarna sobota" Ta 2ga inicjatywa jest nie anonymousowa ale antyrządowa. Ta 1sza to Anonymous In Poland
    2.Są ludzie są, ale mało... Albina nie ma, wypierdolił na rozległe przestrzenie chanów Jest szkod[nick], Vinoth, White, Tulku i kilka osób z PCA/AIP.
    3."Elyta"(Albino i TęczaSześć) spierdoliła. Ale jakieś sensowie osoby są.
  4. Anonymous Member

Moja twarz zaryła właśnie o podłogę, nie no przepraszam, może nie aż tak mocno, ale gwarantuje wam, że następne artykuły jakie się pojawią o WWP, zostaną uzupełnione o wasze cudowne posty wymieniające pro anonów, "zniknięcie legendarnego ALBINO, o którym wspominaliśmy przy ACTA, że chodzi na religię, ponieważ rodzice mu każą, ", wspomną też, że zniknęły jedyne 2 aktywne dziewczyny. Poza wszystkim co to jest za śmieszna teoria spiskowa o jego przejściu na mroczną stronę chanów? Oświećcie mnie, może czegoś nie wiem...
  5. Anonymous Member

U niektórych zostały nadal jakies kompleksy związane z AB i Tęczą6. Myśle, że nie warto kontynuowac tego wątku.
  6. Merkuriusz__ Member

-co teraz robimy ?
    m.in. trwają prace przy zbieraniu środków na VPS bo mamy już gotową stronę, tylko niema jej gdzie postawić, jak chcesz pomóc to pisz na pw.
  7. Anonymous Member

Co do TTIP To byłem jednym z Głównym Organizatorów z Cryptexu, Ludzie Z PCA znają mnie i wiedzą jak działam tak samo i ludzie z AiP, na temat operacji TTIP powiem tyle, że był zapał ale słomiany, dużo osób chętnych, jak i miasta ogarnięte, ale od kiedy wyszło parę rzeczy na jaw i odeszła jedna osoba wszystko ucichło jak i na ircu i na FB.

Lecz wracając do tego Jest dam dużo znaków zapytania,
    1. Jest taki iż nie znamy dokładnej umowy możemy tylko ostrzegać ludzi o tym co nam grozi z tej umowy, Angielscy Ekonomisci obliczyli Ogromne straty gospodarki Wielkiej Brytanii, to samo może czekać nas Polaków, gdy Anglia powiedziała że nie chce podpisywać tej umowy w takim wypadku będzie musiała opuścić UE coś tym guście znajde dokładny art. to wkleję.
    2. Nikt nie widział tej umowy na oczy jest ona tajna, i najpierw trzeba było by się do niej dostać żeby mieć 100% dowody, natomiast mamy informację od polityków czy też dziennikarzy z prasy niezależnej, który opisują wychodzące z niej zagrożenia
    3.Został zmieniony Temat Manifestacji, Który ma nakłonić polityków do odtajnienia negocjacji w sprawie TTIP, pewnie dużo osób mi powie że źle robimy...
    może i mają racje ale czy nie możemy być tą iskrą która może spowodować pożar i w końcu wygramy?
  8. Anonymous Member

Tych pkt moge wymieniać dużo jak trzeba...
  9. Anonymous Member

Protesty wywierajace nacisk na odtajnienie rozmow według mnie sa bardzo dobrym rozwiązaniem, po pierwsze i tak musimy sie dowiedziec ocb zeby protestować z sensem, po drugie dadzą dobra podstawę do dalszych działań.
  10. Anonymous Member

Widze, że sie porobiły jakies rózne dziwne teamy, szczerze mi to wisi ale niewiem czy cokolwiek z tego wynika.
    Nie znam, nie słyszałem, własciwie również nie widziałem żeby zrobili cokolwiek konkretnego.
    Dla mnie to absolutna gimba (kiedys prawdopodobnie nawet trolle) która nie zrobiła praktycznie nic a i nie raz wręcz sie ośmieszyła. Nie mówiąc, że niektórzy to dzieci mające swoje dane na profilach FB i powstawiane GFM
    Też niewiele słyszałem cos tam robią to im trzeba przyznac. Dużo zapału ale jak narazie niewiele konkretów i zbyt dużo atencji. Możlwie, że jest tam pare W MIARE ogarniętych ale jestem sceptyczny.
    Nie sądze żeby w tym momencie to "chwyciło" o czym pisałem już milion razy ale to zdecydowanie lepsze niż protestoanie przeciw samej umowie o której nic nie wiadomo. Jak nie "chwyci" to możecie zapomniec, że zostanie odtajnione. Ot pokrzyczą i zapomną.
    Wg. mnie conajmniej średnim ale z dwojga złego lepiej w te strone.
  11. Anonymous Member

No i dlatego napisałem tutaj może ktoś kompetentny zainteresuje się tą sprawą.
  12. Juwubax Member

Bardziej mi chodziło o tych dawniejszych, chodź o tych niedawnych też. Nie ma co o nich też rozpamiętywać masz racje Anonymous lecz teraz została garstka osób która coś w ogóle robi. No ale cóż taka natura ludzka...
    Merkuriusz napisałem ci pw...
    A tak na marginesie ktoś coś wie? o tym >>> #OpSupportEdwardSnowden??
  13. Anonymous Member

Którzy to są "ci dawniejsi" i "ci niedawni" jesli można wiedziec? Mam nadzieje, że nie chodzi znowu o jakąs urojoną "elyte".
  14. Anonymous Member

Ale nie ma też co patrzeć się wstecz lepiej działać z tą garstką jak to nazwałeś by rozpalić płomień pamiętajmy że pożar powstaje z iskry, a przykładów jest na pęczki dziwi mnie ta mentalność w sieci powinno być na odwrót niż w życiu realny lecz...
  15. Anonymous Member

Nic sie nie dzieje konkretnego to też mało anonów sie wypowiada pomimo tego, że możesz mi wierzyć iż spora część z tych "dawnych i niedawnych" nadal lurkuje na forum i wcale nie "spierdoliła".
  16. Juwubax Member

Nie będe ich wymieniał nikami lecz chodzi mi tych przynajmniej z przed ACTA, przed tymi trolami i z cała resztą tego ......... Owszem masz racje.
    Dziwi mnie mentalność ludzi ja duzo razy wracałem na to forum chodz czasem miałem dość bezsensownych kłótni oraz braku organizacji, chodz na pw było w miare ok dopóki nie przyszło działać w terenie... ale nie ma co ogarniamy dupy!
  17. Juwubax Member

sam tak robiłem przez dłuższy czas.
  18. Anonymous Member

Dobrze że strona startuje przydała by się też alternatywa dla forum np. na deepie, ale to już bardziej na pw i tak.
  19. Juwubax Member

a gdzie topic bo nie mogę znaleźć? Bo na pw nic nie dostałem
  20. Anonymous Member

21. Anonymous Member

Dokładnie o tą. ale alternatywa też powinna zaistnieć.
  22. Anonymous Member

Jaka znowu alternatywa? Pierdyliard stron o tym samym jest bezsensu.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins