Customize

"Genialny pomysł radnych"

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Apr 23, 2013.

 1. Witam wszystkich od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem opublikowania tego dokumentu o nietypowej interpelacji radnych miasta stołecznego Warszawy miałem obawy że ten dokument to jakiś żart niestety okazało się że jest prawdziwy. Co o tym myślicie ? Dla mnie jest to ewidentna kpina z obywateli warcholinski.mobile.natemat.pl/55127,gdzie-szczaw-rosnie-pytaja-radni-warszawy
 2. Tulku Member

  Mnie się w sumie nawet podoba taki zabawny konkret w tym pierdoleniu w telewizji o związkach partnerskich w szczawiu z zarodkami mirabelek.
 3. Marioxs Member

  Coś luźniejszego niż całe te pierdoły o których 24/7 nadają....
 4. Vinoth Member

  Eugeniusz a powiedz mi, odkąd cała nasza polityka nie jest jak to określiłeś " kpiną z obywateli" ??
 5. Słuszna uwaga Vinoth polityka zawsze jest kpiną z obywateli tak samo jak demokracja i inne systemy polityczne
  • Like Like x 1
 6. Anonymous Member

  Prawie przekonaliście mnie, że obywatele są kpiną.
  Wasze pierdolenie dla samego pierdolenia jest bezsensownym pierdoleniem.
  Postarajcie się powiedzieć co kpiną nie jest. Co? ...za trudne?

  Interpelacja radnych podoba mi się, lulz.
 7. Anonymous Member

  Z polskiego WWP zrobiło się p...e kółko różańcowe. Większość odmawia "narzekania", robiąc to z zaangażowaniem i lubością. Prawie nikt nie mówi o celach Why We Protest w Polsce, bo prawie nikt nie umie ich określić.
  Jeśli demokracja i inne systemy polityczne są kpiną, to co proponujecie w zamian?
  Zacznijmy pisać co należy zrobić i w jakim kierunku powinniśmy zmierzać.
 8. Anonymous Member

  Są wśród nas tacy, którzy twierdzą, że są merytorycznie przygotowani i mogą pomóc.
  Od ponad roku czekam na taką pomoc:eek:
  HELP!
 9. Anonymous Member

  Ja stawiam opór temu co mi sie nie podoba, co mnie wkurwia. A we wprowadzanie nowych systemów politycznych ( w zamian starych) nie mam zamiaru sie bawic. To nigdy nie było Anonymous, tak to nie działa. W to niech sie bawi społeczenstwo.

  A co do działania. Jest BRAINSTORM > pomysł > działanie. To takie zajebiscie proste. I nie ma potrzeby uprawiania bezsensownych dyskusji.
 10. Anonymous Member

  Guru Anonów WWP Polska powiedział:
  Dowiedziałem się, że stawi opór gdy coś Go wkurwi, że polityka to tylko zabawa dla społeczeństwa i nie jest godna zainteresowania Anonymous, że nie ma sensu uprawiania bezsensownych dyskusji, gdyż jest temat o nazwie BRAINSTORM, gdzie wszystko jest zajebiście proste.

  Bądź zatem konsekwentny, usuń wszystkie tematy i zostaw tylko BRAINSTORM!
  Ja wstawię posta, że ARBUZY PRZYWIEŹLI.:confused:
 11. Anonymous Member

  Panie... rób se pan co chcesz. Ja tylko sugeruje możesz skorzystac albo olac i tyle. Jak tak lubisz polityke to możesz zostac politykiem. Ja tylko mówie, że nie bede brał udziału we wprowadzaniu nowych systemów politycznych. Nie przypominam sobie że Anonymous pomagając przy "arabskiej wiosnie ludów" w zamian proponowało jakis inny rząd lub system polityczny albo protestując przecziwko ustawie ACTA w zamian proponowało inną ustawe. Forum jest od dyskutowania wiec nie twierdze, że dyskusja jest zła. Wkurza mnie tylko jak widze ciągły płacz że nie ma żadnych działan. Nie ma tu żadnych obowiązków, działasz albo nie i to wszystko.
 12. Anonymous Member

  @up trochę się nie zgodzę ale się w 100% zgadzam :D
  System parlamentarno-gabinetowy – system polityczny, w którym rząd z premierem na czele jest powołany przez parlament we współpracy z głową państwa, a odpowiedzialność polityczną ponosi przed parlamentem (wotum nieufności, wotum zaufania). -> http://pl.wikipedia.org/wiki/System_parlamentarno-gabinetowy
  Bo system polityczny i aparat władzy można potraktować jako system operacyjny z oprogramowaniem. Ma wykonywać odpowiednie procesy zadania trzeba wypuszczać łaty i ciągle rozwijać :D
  Windows Android OSX iOS FirefoxOS OpenSuse Mandriva Debian Mint ChromeOS OSX Ubuntu iOS? ;) Ludzie sobie robią własny dopasowany do użytkownika a użytkownik dopasowuje się do istniejącego systemu. Samo uczestniczenie Anonów w "arabskiej wiosnie ludów" wiele określa ich rolę odn systemu który tam był. :)
 13. Anonymous Member

  Mądry zapis Balcerowicza w systemie uniemożliwił Goldman Sucks ;) pożyczać nam kasy ile sobie życzą przynajmniej oficjalnie ;)
  Czy ludzie mają na tyle w głowie żeby system sobie zmieniać... "babe you have a pussybility"
 14. Posłuchaj ja nie jestem upierdliwy szanuje każde zdanie ale co my kurwa możemy zrobić tu na WWP oprócz narzekania praktycznie nic bo musimy trzymać się pierdolonego prawa żadnych nielegalnych akcji itp itd. Na pewno każdy tu ma jakieś pomysły na działanie ale zasady na tym portalu są właściwie podporządkowane jebanemu prawu przeciwko któremu jesteśmy. My powinniśmy wziąć sobie do serca słowa genialnego myśliciela Henry David Thoreau
  powiedział:
  "Jeżeli rządowa
  machina wymaga od
  Ciebie abyś był
  pośrednikiem niesprawiedliwości
  wobec innych, wtedy,
  powiadam Ci, złam
  prawo."
  Ja osobiście jestem za pełną anarchią i mam gdzieś takie prawo które mi mówi co mi wolno a czego nie bo w wielu przypadkach to jebane prawo jest sprzeczne z moim sumieniem.
 15. Anonymous Member

  Anarchia jest super. Szkoda tylko, że jest możliwa gdy na planecie będzie tylko jeden "ludź", ewentualnie dwoje, ale i tak trzeba będzie się liczyć z prawami narzuconymi przez naturę.
 16. Anonymous Member

  Tak samo jak super w teorii jest kapitalizm, socjalizm i inny szajs. Teoria > praktyka. Wole Anarchizm z jego niedoskonałosciami niż gównianą demokracje gdzie obecnie moge sobie wybrac kto mną będzie rządził. Anarchia to wbrew pozorm nie jest chaos, rozpierdol i brak poszanowania dla drugiej osoby to poprostu BRAK WŁADZY. Tak naprawde wszystko zalezy od ludzi.
 17. Dokładnie zgadzam sie. Masz racje że anarchia jest silną alternatywą do obecnych systemów które mówiąc prawdę dawno się skompromitowały. Szlag mnie już kurwa bierze jak pierdolone PO PIS czy SLD mówi mi co jest dla mnie dobre a co nie jakbym sam tego nie wiedział. Władza jako taka jest przede wszystkim ustanawiana po to by trzymać społeczeństwo pod kontrolą i pod czymś takim jak konstytucja i innymi zapisami prawnymi wywoływać odpowiednie zachowanie u poddanych. System prawa o ile można go tak nazwać jest tylko przyjazny dla osób które je stworzyły w sądach nie ma żadnej sprawiedliwości tam się idzie po wyrok który w większości nic ze sprawiedliwością wspólnego nie ma tylko z zawartością portwela silniejszej strony.
 18. Anonymous Member

  Proszę bardzo:
  Demokracja bezpośrednia pozwala uniknąć niektórych problemów demokracji pośredniej:

  Wynik referendum oddaje opinię ludzi w danej chwili, nie w chwili ostatnich wyborów. W krajach gdzie przez ten czas następują zwykle duże zmiany poparcia dla ugrupowań politycznych (tak jak np. w Polsce) demokracja pośrednia musi prowadzić do podejmowania decyzji wbrew woli wyborców. W demokracji pośredniej częściowo przeciwdziałać mogłyby temu częstsze wybory (np. co rok).
  Głosowania na jedną z dwóch możliwych propozycji, jakimi są typowe referenda, są całkowicie odporne na głosowanie taktyczne. Nie jest możliwe stworzenie takiego systemu dla większej liczby opcji, a typowe systemy wyborcze nie umożliwiają wyborcom podania list priorytetów kandydatów itp.
  Referendum umożliwia wypowiedzenie się w dowolnej sprawie. Jeśli ktoś zgadza się z jedną opcją polityczną w pewnych sprawach, a nie zgadza się w innej, w demokracji pośredniej nie będzie dobrze reprezentowany. W demokracji bezpośredniej ma on możliwość głosować w każdej sprawie według własnego uznania, niezależnie od stanowiska partii politycznych.
  Wyborcy mogą podjąć decyzję w konkretnej sprawie wbrew woli establishmentu politycznego.
  Wyborcy są odporni na różnego typu naciski, korupcję i inne czynniki, które powodują podejmowanie decyzji wbrew woli wyborców w przypadku demokracji pośredniej.
  Wyborcy mogą wykazywać większą inicjatywę w zarządzaniu państwem, mogą na przykład ustalać temat głosowania (np. w referendum wstępnym).
 19. Anonymous Member

  Ty mi weź powiedz czy ty kurwa w ogóle ogarniasz i rozumiesz coś z tego:

  http://obywateledecyduja.pl/merytorycznie/stan-obecny/

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,ti...jka,wid,15503406,wiadomosc.html?ticaid=1107cb

  Czy coś Ci wyjaśnić?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins