Customize

Gimby obaliły Komora

Discussion in 'Polska' started by Gimbusik, May 27, 2015.

1. Gimbusik Member

OpACTA nie poszło w las...
    Od dzisiaj "gimbus" brzmi dumnie.
    Nie zapominamy.
    Nie wybaczamy.
    Oczekujcie nas.
    Jesteśmy Anonimowi.

Pozdro dla gimbusów sprzed czterech lat :D
  2. Anonymous Member

Komorowski nie został obalony. Jego kadencja dobiegła końca, a następny prezydent został wybrany w wyborach, Nie tylko gimby brały udział w głosowaniu i nie tylko gimby głosowały na kandydatów innych niż Komorowski. ACTA nie miało z tym nic wspólnego. I nie, "gimbus" nie brzmi dumnie.
  3. Gimbusik Member

Podstępnie odebrali wszystko, co jest dla mnie ważne
    Nie zapomnę i nie wybaczę:
    oszustw
    poniżeń
    chciwości
    pazerności
    złodziejstwa
    cynizmu
    hipokryzji
    upokorzeń
    Przestałem być naiwny.
    Przestałem być miłosierny.
    Nie zapomnę i nie wybaczę!

PS do Back'a (jeden z nicków hejtera)
    Oszczędź sobie spamu... Wszyscy wiedzą, co napiszesz...
    Nie łudź się, że Twoja obecność na tym forum w czymś nam przeszkodzi...
    Zaglądamy tutaj sporadycznie, z sentymentu do staroci :D
  4. Anonymous Member

5. Gimbusik Member

Platfusom nie zapomnę i nie wybaczę.

Taki był tytuł zamieszczonego przeze mnie i usuniętego wczoraj przez moda tematu.
    Usunięcie tematu i przeniesienie treści w inne miejsce jest paskudną manipulacją zmieniającą sens mojej wypowiedzi.

Svobodny, aż tak się zmieniłeś?
    Kiedyś, zanim zostałeś modem, lajkowaliśmy się :D

6. Anonymous Member

Podejrzewam, że to nie był Svobodny. Co prawda na jego profilu nie wyświetla się data ostatniego logowania, ale ostatniego posta na forum napisał w czerwcu 2014, a na swoim profilu bodaj we wrześniu 2014. Najprawdopodobniej więc Svobodny nie zaglądał na forum już od dłuższego czasu, a twój temat został usunięty/przeniesiony przez któregoś z Global Modów.

7. Spodziewałem sie tu jakiejs solidniejszej gównoburzy i butthurtu związanego z wyborami, czuje sie troche zawiedziony...
    To jest was gimbów wincyj? Mam nadzieje ze to nie ci od gównorewolucji na FB.
  8. Gimbusik Member

Gównoburza gównorewolucji na fb i innych częściach netu skutecznie wywiała Bronka z gawry. Jesienią powieje gównosmrodem po salonach. Zaopatrz się w OldSpice... Dla Ciebie będzie odpowiedni :D
  9. Bezapelacyjnie to wszystko dzięki niezliczonej ilosci postów i kolorowych obrazków na fejsbukowych profilach. Wasza heroiczna walka nie zostanie zapomniana przez kolejne pokolenia które będą cieszyły sie tak ciężko wywalczoną wolnoscią... Całe szczęście ten wyborczy festiwal projekcji i naiwnych nadzieji już sie skonczył a do jesieni będę miał już zapas OldSpice w swojej piwnicy.

btw. mimo wszystko pamiętam na tym forum o dziwo było sporo wartosciowych ludzi co w sumie daje nadzieje ze gdzies w tym otaczającym popierdoleniu nadal są ogarnięte jednostki przed którymi chylę swoją fedore i pozdrawiam.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins