Customize

Global Protest Against Scientology 21 lipca 2012

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jul 7, 2012.

1. Anonymous Member

Hi Polskianons. Will you raid on 21st July as part of a global protest against scientology? Washington dc and London have started planning.
  2. Anonymous Member

There's talk of a Global Protest Against Scientology 21st July 2012. Anyone interested please set up a thread for your city.
    • Like Like x 2
  3. Anonymous Member

Ja jestem za. Co prawda oficjalnie Kościoła $cjentologicznego w Polsce nie ma, ale już próbują się u nas zadomowić.

I agree. Although officially there's no Co$ in Poland, but they're trying to settle here.

[edit] Jest nas zbyt mało, by trzeba było rejestrować manifestacje i tworzyć osobne tematy dla poszczególnych miejscowości, więc myślę, że najlepiej by było, gdyby każdy z was zastanowił się, czy może pojawić się 21 lipca na proteście (byłoby świetnie, gdybyście zaprosili jakichś znajomych. Tylko pamiętajcie, by założyć GFM albo coś innego, by zasłonić twarz, oraz że zasłona twarzy to nie jedyny wymagany kamuflaż. KS to mściwa organizacja) i napisać o tym w tym temacie, podając miejscowość i ilość osób, które deklarują, że się pojawią.

We're not many enough to need to register protests and create individual threads for them for different cities, so I think that it'll be better if everyone of you think about it, if you can participate in protests (it would be great, if you invite your friends. But remember of wearing GFM or other face cover, and remember that covering your face is not the only form of camouflage required. Co$ is vengeful organisation) and tell us ITT, typing the name of locality and the number of ppl who declare their presence.

[edit] kurwa, napisałem marca :rolleyes: poprawiam
  4. Anonymous Member

Thank you Polskianons.
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

Wszystko fajnie, nawet jestem za tylko nie musze mówic jak wygląda u nas organizowanie czegokolwiek. Mamy problem żeby w ogóle zaprotestowac przeciw 100 razy bardziej "palącym" sprawom w polsce a co dopiero przeciw scjentosiom ktorych u nas całe szczęscie jeszcze niema.
    • Agree Agree x 1
  6. Będziemy więc protestować dla idei, przeciwko czemuś, czego wiekszośc Polaków nie zna i nie chce poznać. GFM, gitara i mały rekonesansik w Toruniu zrobię najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.
  7. Anonymous Member

Problem polega na zorganizowaniu wszystkiego - bo nikomu nie chce się ustalać daty, przebiegu protestu itp. W tym wypadku niemal wszystko mamy już ustalone - brakuje tylko dokładnej godziny i miejsc spotkań (to ostatnie to nie problem, bo każda miejscowość ma "centralne" miejsce, gdzie możnaby protestować. Poza tym można protestować też przed księgarniami Merlin [sprzedają czy tam rozdają "Dianetykę" Hubbarda]).

Tak więc wystarczy, że każdy z was pogada ze swoimi znajomymi (jeśli wtajemniczaliście którychś z nich w to, że jesteście w Anonymous) i poprosi ich o przyjście. Data jest ustalona. Przygotujcie prosty transparent albo ulotki. Wiele roboty to nie wymaga.
  8. Anonymous Member

W każdym razie gdyby to nam się udało, byłoby wspaniale. Na początku działania Chanology protesty stanowiły symbol jedności, zjednoczenia, bo miały miejsce tego samego dnia o tej samej godzinie lub w krótkich odstępach na całym świecie. Od tamtego czasu nie udało się już ponownie osiągnąć podobnego zjednoczenia się Anonów z całego świata. Jeśli uda się tym razem, a Anoni z Polski będą brali w tym udział, choć nie mamy w Polsce nawet jednego orgu, to byłaby to najlepsza możliwa promocja dla polskiej komórki.

Piszecie się na to?
  9. SandThe Member

Jasne, tylko gdzie zamierzamy protestować. I czy zamierzamy protestować w mniej niż 15 osób, czy rejestrować manifestacje.
  10. ZORRO Member

paris will follow and enjoy raiding the scilons
    • Like Like x 2
    • Dumb Dumb x 1
  11. Anonymous Member

12. pepeXXL Member

W Polsce scientology nie jest jeszcze problemem, chociaż "cipy" z sejmu, zauroczone Tomem C. i upośledzone własną głupotą zaczęły upubliczniać temat.
    Protest przeciwko czemuś, czego nie ma, jest tego czegoś reklamą!
    • Agree Agree x 1
  13. Wypowiedź Pepe jest sensowna. Dopóki problemu nie ma, nie warto go reklamować. Można ew. Merlina w Warszawie opikietować.
  14. SandThe Member

Cóż ja jestem z okolic bydgoszczy, miejsca które się nadają to: Ulica Nakielska, Stary Rynek, Ulica Gdańska.
    Z tym że mi też wypowiedź pepe wydaje się dość sensowna, rozumiem że chcemy nabrać rozgłosu ale myśle że najlepszym miejscem na protestowanie będzie Merlin w warszawie.
  15. Anonymous Member

Owszem, jest. Ale reklama może być negatywna. Jeśli zawczasu zwrócimy uwagę ludzi na zbrodniczą działalność Scjentologii, to być może mniej ludzi dołączy, jeśli ona w końcu w Polsce zaistnieje? Mówmy ludziom o zbrodniach Kościoła Scjentologicznego: o Lisie McPherson, o samochodzie Toma Cruise'a (odpicowanym dzięki niewolniczej pracy "szeregowych" scjentologów), o oszustwach podatkowych, zabójstwach, handlem ludźmi, rozłączaniem ludźmi. Fakt, w Polsce nie ma Scjentologii - ale K$ jest jak rak, rozprzestrzenia się po całym świecie i w Polsce też będzie chciał się osiedlić. Już zresztą po cichu to robi, rozdając książki Hubbarda. Informując ludzi zawczasu o tym, że Kościół Scjentologiczny jest bardzo niebezpieczną sektą, możemy go (K$) w Polsce zniszczyć, zanim się tu właściwie pojawi. W krajach, w których Scjentologia osiedliła się na dobre, nawet zamknięcie POJEDYNCZEGO orgu (jak to było niedawno bodaj w Trois-Riveres [czy jakoś tak] we Francji, dzięki staraniom Davida Love) to ogromny sukces, bo bardzo trudno jest zniszczyć sektę, która jest uznawana przez państwo jako związek wyznaniowy.
  16. Oh, my. W takim razie anty-Merlin + to co do Indect.
  17. pepeXXL Member

Albino, nie sądzę abyś był przekonany o tym o czym piszesz... negatywna reklama?

Do protestu, 21 lipca, przyłączę się ale z tematem możliwości zagłady jaką szykuje nam sejm zmieniając ustawę o szczepieniach. Zagrożenie jest realne i dotyczy nas wszystkich, a także naszych pokoleń.
    • Agree Agree x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins