Customize

Gniew ludu (polskiego też)

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 18, 2013.

1. Anonymous Member

2. Anonymous Member

Już zapomnialem o Oburzonych a w 2012 faktycznie sporo namieszali, myslalem, ze to bylo tylko ulotne zjawisko pokroju occypy wallstreet i w 2013 sie wszystko wyczerpało. Miła niespodzianka bo był to chyba jedyny ruch z którym sie utożsamiałem i utożsamiam do dzis gdyż bardzo odpowiadam mi to co sobą reprezentują i hasła które są głoszone w dużej mierze dotykające sedna, bez liderów i politycznego pierdolenia, razem bez podziałów przeciwko represyjnemu systemowi, poprostu wkurwieni. To jest to co mi sie w tym podoba. Chętnie bym sie przyłączył do jakiejkolwiek manifestacji i działań gdyby nie to, ze niestety w tym kraju jest cholernie biednie jesli chodzi o organizacje czagokolwiek a paradoksalnie to własnie w tym kraju powinno byc najwieksze wkurwienie.
  3. Tulku Member

@Anonymous

Mało było w tv to się nikt nie przypierdalał że to "polityczne" mnie to najbardziej wqrwia obecnie że zeszmacą każdego... kto ma jakieś idee i odwagę wyjść.

Po Smoleńsku to nawet te biedne babcie co ryczały pod krzyżem były zajebiście złe bo niszczyły zajebisty chodnik zniczami... zrobiły krzyż politycznym, chciały głów rządzących i zagrażały bezpieczeństwu Rzeczypospolitej.
    Miałem bekę jak oglądałem te starsze babcie z różańcem biadolące coś o Matce Boskiej a potem słuchałem co gadali w mediach... nie żebym je popierał ale ryłem jak słyszałem o ich "zdradzieckich" planach jak obalic Tuska.

Co się dziwić jak wyjdą jacyś młodsi w pełni sił... bandyci...

[edit] A teraz coś z zupełnie innej beczki.
    MontyPython Grannie Gang youtube.com/watch?v=mhOTVPGTp9c
    A tu w wersji Polskiego urzedu skarbowego youtube.com/watch?v=Pxq3A1s2Qao

A może by tak do US wysłać trochę PITów :D

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins