Customize

Historia powtarzać się lubi...

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 6, 2013.

 1. Anonymous Member

  W styczniu ubiegłego roku zamknięto "megaupload.com" nastąpił czas na zamknięcie hotfile.com jak widać nie potrzeba S.O.P.A & P.I.P.A by walczyć z piractwem
 2. Anonymous Member

  A moze jakis link do artykułu czy cokolwiek?
 3. Anonymous Member

 4. Anonymous Member

  W dzisiejszych czasach "prawo autorskie" i tzw. "własność intelektualna" to jedna wielka ściema. Organizacje takie jak RIAA czy MPAA to jedynie maszynki do zarabiania pieniędzy. To samo policja u nas. Hurrra, wpadliśmy na bazar i zamknęliśmy handlarza grami/wpadliśmy do firmy i zamknęliśmy ją bo miała Photoshopa z torrentów! Korupcja się w kraju rozwija, tworzą się jakieś układy rządzące, handlarze heroiną i amfą rozdają to gówno małolatom? Co tam, ważne, że udupiliśmy młode polskie dopiero powstałe przedsiębiorstwo! Wielki kurwa sukces policji.
  Nie wiem w ogóle skąd wzięło się określenie "piractwo". Piractwo, to napadanie na statki i rabowanie ich, a nie ściąganie najnowszego Battlefielda z torrentów czy z peba.
  W Polsce taki stan się utrzyma, bo Polak wie jak zaradzić sobie i zaoszczędzić pieniądze. U nas (na szczęście) nie ma Ameryki i można bez wydawania pieniędzy oglądnąć najnowsze kinowe hity(albo coraz częściej kity).

  Kiedyś, w zamierzchłych czasach, było powiedzenie "Chlubą dla malarza jest kradzież jego obrazu".
  Kiedy artyście ktoś wstawi płytę do internetu to automatycznie robi mu promocję(zwłaszcza, gdy jest mało znany). Osoba, której muzyka się spodoba może np. kupić płytę do kolekcji. To samo z ebookami.
  • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins