Customize

I co z tym nieszczęsnym Camelot Castle Hotel?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jun 8, 2011.

1. Anonymous Member

To jest głównie do ex-members CCH. Coś trzeba zrobić z tym Camelotem - to nie ulega wątpliwości. wpadł mi do głowy taki o pomysł, że jeśli ktoś dysponuje gotówką i wolnym czasem to można zorganizować im nalot byłych pracowników by w razie czego pofotografować zamek, postraszyć ich samą naszą obecnością i mieć wymagania na miarę kapryśnych celebrytów by Mareczek nie miał chwili wytchnienia.
    Poza tym chcę was prosić byście opisali tu swoje historie i przeżycia w celu umieszczenia tego na blogu o Camelot Castle Hotel.
  2. Anonymous Member

Dla niewiedzących o co chodzi, wyjaśniam w skrócie: Camelot Castle Hotel jest prowadzony przez parę scjentologów, podobno pracownicy hotelu znikają tam jak kamień w wodę.
  3. Anonymous Member

4. AnonDK1 Member

Na TVN24 właśnie leci dokument o scjentologii.
  5. Anonymous Member

Cholera... nie widziałem.
  6. xenubarb Member

CHOLERA WAT?
  7. Anonymous Member

Cholera = Damn.
    Nie widziałem = I didn't see
  8. xenubarb Member

Oh. Rats, I was hoping you were talking about a disease outbreak at Camelot Castle!
  9. Anonymous Member

:D Unfortunately i didn't hear about any disease or plague in CCH ;p
  10. Anonymous Member

ma ktoś z was linka do tego filmu?
  11. Pamiętam szczury w Camelot Castle Hotel. Szkoda, że nie wiem ile one zaraz przenoszą. Jedno wiem, że były z Kambodży ;D

Odradzam.
  12. 7ry28u57 Member

No no. Tez temat ten byl mi obcy. To moze trzeba im utrzec noska?
  13. Anonymous Member

Z Polski? Powodzenia. Chyba, że internetowo.
  14. Moria Member

Poczytałem co nieco na temat Camelot Castle, mogli by z tego niezłego psychological horror zrobić :)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins