Customize

iluminaci.pl - cała prawda czy kolejna dawka fantastyki ?

Discussion in 'Polska' started by Jakub, Aug 16, 2012.

1. Jakub Member

Jakiś czas temu natknąłem się na stronę www.iluminaci.pl.
    Przeczytałem parę artykułów i zanim zacznę czytać resztę, chcę się dowiedzieć czy materiały tam zawarte ujawniają całą prawdę na temat sytuacji na świecie czy jest to kolejna dawka bzdur, które serwują nam różne źródła.

Gdzie szukać rzetelnych, prawdziwych informacji na te tematy - zwłaszcza wciągają mnie teorie spiskowe.

Pozdrawiam
  2. Tulku Member

Żyjemy w cywilizacji pieniądza. Pieniądze są potrzebne całym krajom, instytucjom i obywatelom zatem żądzą ci którzy mają ich najwięcej oraz kontrolują rezerwy federalne najpopularniejszego pieniądza na świecie dolara. Goldman Sachs inne banki powiązane z USA rządzą to nie żadna "teoria" a czysta logika. Jak zatrudniasz syna Premiera to prokuratura Ci nie groźna :D Jak chcesz ich nazwać "illuminaci", "NWO", czy "kozie bobki" dla mnie nie ma znaczenia.

Masz info o FED http://www.apfn.org/apfn/reserve.htm po angielsku, są tam również wypowiedzi autora tej książki:
    "Książka E. Mullinsa była pierwszą próbą udostępnienia obywatelom USA informacji o Fed, 40 lat po jego powstaniu. Książka była silnie cenzurowana - wydanie niemieckie z 1955 zostało spalone. Był to pierwszy przypadek palenia książek po II wojnie światowej w Niemczech." - wikipedia
  3. Anonymous Member

@Jakub
    Informacji w necie jest dużo, te rzetelne i prawdziwe znajdziesz we własnej głowie.
  4. Anonymous Member

Illuminati to moonbat.
  5. Jakub Member

Można po Polsku ? :)
  6. Jakub Member

Potwierdzenie Twoich słów znalazłem w jakimś artykule. Cytuję:

Jak pisze ks. Bp Edward Frankowski. "Bank of England był pierwszą prywatną instytucją, której zadaniem było emitowanie pieniędzy dla całego narodu. Rząd usankcjonował bank będący własnością prywatną, który mógł kreować pieniądze z niczego. To był początek pierwszego, światowego, nowoczesnego, prywatnie posiadanego banku centralnego, banku Anglii. Chociaż oszukańczo nazwano go bankiem Anglii, żeby zwyczajna ludność myślała, że jest on częścią rządu. Ale w rzeczywistości on nią nie był. Tak więc legalizacja banku Anglii była niczym innym jak tylko zalegalizowaniem fałszerstwa narodowej waluty dla prywatnej korzyści. Niestety, dzisiaj prawie każde państwo posiada prywatnie kontrolowany bank centralny wzorowany na Banku Anglii jako podstawowym modelu. Krytycy naszego obecnego systemu monetarnego uważają rok 1694 za koniec okresu władzy sprawowanej przez rządy, a początkiem epoki władzy bankierów, którzy nie są wybierani przez ogół społeczeństwa i bardzo często nie są mu zupełnie znani."
  7. Anonymous Member

Moonbat to wszelakie teorie spiskowe nie poparte mocnymi, konkretnymi dowodami, wszelkie pierdolenie typu "kosmici nadlatują" albo "rząd wszczepi nam chipy w gałki oczne i będzie czytać w naszych myślach, a to, co będziemy widzieć, będzie na bieżąco transmitowane przez TVN", lub groźby typu "JESTEM ZAJEBISTYM PRO HAKEREM I SHACKUJĘ CI SKARPETKI! PRZYGOTUJ SIĘ NA MOJĄ ZEMSTĘ, NOOBIE Z WWP, CZYLI FORUM DLA NOOBÓW".
  8. martajagoda89 Member

Ciekawi mnie czy napisałeś to, bo zapoznałeś się z teorią "nowego porządku świata" i uważasz, że jest to bzdura, czy po natknięciu się na słowo "iluminaci" uznałeś całą resztę za bzdurę niewartą czytania.
  9. Anonymous Member

Obie odpowiedzi są prawidłowe.
  10. Ja uważam, że większość materiałów w sieci to moonbat, ale niektóre są warte przeglądania, np. stary żart Amerykańców: illuminati od tyłu czyli itanimulli.com :]
  11. Tulku Member

Jeszcze to wezmą serio i będą to robić jako narzędzie zapobieganiu kosmitoryzmowi.

Wszystko ma logiczne wytłumaczenie za pewne każdy wie że jak się ufunduje szkołę i kościół to w gminie się coś znaczy nie inaczej jest wyżej te same mechanizmy są między biznesem i państwem. To Goldman Sachs pożyczał po cichu kasę Grecji żeby mogła wykazać odpowiedni budżet i wejść do strefy EURO a to że potem przestał i wszystko się wyjebało to też ciekawe, osobiście raczej nie sądzę żeby to był przypadek :)

A brać kasę od podejżanych typów za to że się jest (politykiem :)) jest mega wygodnie.
    Kto wie może kiedyś w USA ludzie zrozumieją że jak wjadą do jakiegoś kraju nie proszeni wprowadzać na siłę demosrację to grozi im odwet zwany terroryzmem, Izrael też mógłby trochę wyluzować gumkę w majtach w strefie gazy to też by może wyszło na dobre...
  12. Tulku Member

Zabawnie o kryzysie i o tych "illuminackich i masonerskich kosmitach" ;)

A tu o UE (włącz napisy):

Nie ma żadnych kapłanów rytuałów tańczenia czy innych pierdół są "chciwi" jak większość oraz "bogaci".

Ktoś kto posiada pieniądze lub inne zasoby w olbrzymiej ilości jako własność mieści się w masońskim pojęciu "władzy realnej", czyli niewybieralnej, stałej, nieprzerwanej i od nikogo niezależnej. Ponieważ w tym pojęciu "władzę realną" posiada ten kto kontroluje zasoby potrzebne innym - ropę, gaz, prąd, pieniądze itp. Im bardziej potrzebne i powszechne tym większa władza. Sprzedajesz ropę czy złoto za pieniądze i po to powstały kursy złota i ropy aby pieniądz był najbardziej powszechnym dobrem.
    • Agree Agree x 3
  13. Witajcie, trochę odkopię temat, ale ostatnio zainteresowałem się tymi tematami. A co możecie powiedzieć o filmie 'Wezwanie do przebudzenia', 'Doprowadzenie Ameryki do upadku'?
  14. Witam również. jeżeli zaintesowałes sie tym tematem to myśle że powinieneś sie podzielić z nami swoimi spostrzeżeniami i jakoś dalej rozwinąć ten temat.
  15. a zeby cie hujh strzelil svobodny poprzenosiles moje posty i teraz pierwsza strona wyglada brzydko
  16. Pytam tak na wszelki wypadek: wy wiecie, że połowę postów tutaj pisze jedna osoba, nie?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins