Customize

Info do wszystkich

Discussion in 'Polska' started by ThomasSimmons, Feb 26, 2012.

1. ThomasSimmons Member

Pierwsze i ostatnie wejscie z mojej strony.
    Mam do was pytanie a jest ono takie:
    Co sie z wami dzieje.?
    Na prawde nie widzicie tego waszego spamu tych wszystkich ludzi ktorzy niszcza wizerunek Anonymous?
    Nie tylko w Polsce ale i za granica...
    Wiesc o was dotarla nawet do USA a uwierzcie mi ze ludzie sie z was smieja...
    Nie jestescie skoordynowani,robicie zbyt duzo szumu tutaj jest pelno prasy,mediow oraz policji i sluzb ktore za wszelka cene chca dopasc anonow.
    1)Stworzcie wlasne forum ktorego nie bedziecie reklamowac
    2)Nie reklamujcie sie nigdzie nie pokazujcie ze jestescie do puki nie bedziecie skoordynowani.
    3)Byla duza afera z ACTA po czym na pewno przyszlo tutaj pelno dzieci nie znaja sie na sprawie a sa pierwszymi osobami do glosu.
    4)Nigdy nie podawajcie swoich danych tutaj jedyne 10% osob wie czym to grozi reszta na pewno o tym slyszala lecz tego nie przestrzega ludzie jesli chcecie podawac swoje dane to nie mieszajcie sie w takie sprawy nie ma sie po co nie potrzebnie wjebac w bagno.
    5)Myslcie rozumem a nie hujem za przeproszeniem pewnie za chwile poleci pelno bluzgow...
    Tak wiem do czego jestescie zdolni
    Chcecie zglaszac reklamacje moze troszke popisac ?
    Zapraszam na facebook
    http://www.facebook.com/AnonTeam

Tam wytlumacze wam dokladnie dlaczego pisze do was w ten sposob.
    • Like Like x 3
  2. narc Member

podpisuję się pod tematem...
    • Like Like x 1
  3. Anonymous Member

Za Facebook, podziekuje, nie chce mi sie zakładać fake konta na prędce, zajrzalem po długim czasie niestety jest tylko gorzej, trzeba znaleźć inne kanały to prawda, ale nikt nie chce ich tworzyć.
  4. ThomasSimmons Member

Jeśli ktoś chce forum,stronę czy coś takiego wystarczy napisać do mnie na fb ale ludzie nie potrzebny szum robicie
  5. Anonymous Member

1. Po chuj nowe forum? Istnieje wiele for, polskich chanów i kanałów IRC.
    2. Bez reklamowania? Tak działają tylko chany - inne niereklamowane forum szybko by zdechło. A tworzenie forum dla elit jest niezgodne z założeniami Anonymous. Zgodziłbym się z Tobą, gdyby nie jedna różnica między Polską a krajami takimi jak Francja, USA itd.
    3. Każdy może być Anonymous.

W Polsce nie możemy stworzyć forum bez reklamowania itd. z prostej przyczyny - braku masek. W Stanach lub Francji maskę Guya Fawkesa można kupić w kiosku za rogiem, płacąc 5 dolarów, czyli równowartość hot-doga. W Polsce trzeba zamówić, czekać 2 tygodnie i zapłacić 60 zł, czyli równowartość 20 hot-dogów. W USA człowiek słyszy o akcji Anonymous, więc idzie na nią, kupując maskę 5 minut przed protestem, choć 3 dni wcześniej nie wiedział nic o Anonymous. W Polsce tak się nie da. Dlatego u nas nie zadziała forum bez reklamy, choć w USA by mogło. Bo u nas w Anonymous trzeba siedzieć długo, żeby móc wyjść na ulicę.
  6. Anonymous Member

Chcecie rozprzestrzenić Anonymous w Polsce bez zbędnego szumu i ośmieszania się? Załóżcie sklep internetowy z maskami za 5 zł.
  7. ThomasSimmons Member

Zapamiętaj jedno.
    Na protest nie wychodzi się po to żeby pokazywać kim jesteś i z kim się obracasz...
    Cały czas mylicie pojęcia.
    Nie po to napisałem ten tekst żebys wyjeżdżał mi z tekstami o maskach.
    Forum własne założyć z tego względu że to jest za bardzo znane jest na celowniku wielu ludzi w usa.
    Nie możecie się jak na razie rzucać w oczy rozumiesz ten patent ?
    • Like Like x 1
  8. Anonymous Member

Jest tylko jeden problem - anonimowość idzie się jebać. Jak widzicie, nie ma możliwości założenia sklepu z maskami, a to jedyny sposób na rozwiązanie problemu z forum - więc albo, użytkowniku, pogódź się z tym, że sprawa wygląda, jak wygląda, albo daj sobie spokój z Anonymous. W Polsce Chanology jeszcze nie ma i długo jeszcze nie będzie.
  9. ThomasSimmons Member

Ale co forum ma do masek zarabiacie na te maski będąc na tym forum ?
    Nie odejdę i macie szczęście że z wami tutaj nie jestem.
  10. Anonymous Member

Zapamiętaj jedno? Człowieku, ty weź kurwa posłuchaj jak to brzmi. TY chcesz mnie czegoś tutaj uczyć? Siedzę w tym o wiele dłużej niż Ty, więc przestań zachowywać się przy mnie jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.
  11. Anonymous Member

Kurwa mać. To ma forum do masek, że to forum dla Anonymous. Przed chwilą beształeś nas, że ludzie się z nas śmieją. Z użytkowników polskiego działu WWP, czyli forum dla Anonymous. Dlatego pierdolę o maskach. Wiesz, dlaczego nie jesteśmy skoordynowani? Bo jest nas tu 20 osób i siłą rzeczy nie mamy szans sami zorganizować protestu. Dlatego nie robimy protestów Anonymous, lecz protesty dla nieanonimowych obywateli. A cel jest taki, by nas było wielu, wtedy się skoordynujemy i będziemy organizować akcje dla Anonymous. A do tego potrzebny jest łatwy dostęp do masek - żeby ludzie kupowali maski i przyłączali się do nas. Teraz kapujesz?
  12. ThomasSimmons Member

Nie siedzisz w tym dłużej niż ja.
    Konto nowe ponieważ nie działam w polsce.
    Nie ucz ojca dzieci robić tylko przystosuj się jak grzecznie proszę
  13. ThomasSimmons Member

Nie trzeba mieć maski żeby dołączyć do Anonymous.
    Maski są tak jakby dodatkiem do tego ale jeśli dołączyłeś tu z tego względu że noszą fajne maski to pozdrawiam.
    • Like Like x 1
  14. Anonymous Member

dowiedziałeś się o Anonymous podczas szumu wokół ACTA. Prove me wrong.

Każdy noob i każdy troll twierdzi, że obserwował forum od dawna i dopiero teraz się zarejestrował. Sranie w banię. Jesteś tu od tygodnia, więc jesteś od tygodnia w Chanology, bo inaczej konto miałbyś wcześniej. Chyba, że udzielałeś się wcześniej na innym forum, ale wtedy nie przychodziłbyś tutaj, tylko siedziałbyś tam. Przestań wciskać mi tani kit o swoim wyjebanym doświadczeniu, bo każdy newfag tutaj tak robi.
  15. ThomasSimmons Member

mój pierwszy nick AnonymousPL :)
    I tak jak pisałem nie działam w polsce więc i nie udzielam się tutaj
  16. EdmontV Member

Jesteśmy idea :) Mamy się edukować :) Mamy być anonimowi :) Thomas jak znajdziesz chwile klik PW do mua :)

Stay Safe
  17. Anonymous Member

Jeśli wychodzisz na ulice bez maski ani żadnej innej osłony twarzy, to zajebisty z Ciebie Anon i to ja Cię pozdrawiam. I nie zachowuj się jak jakiś nestor, bo gówno wiesz, o Anonymous wiesz od niedawna a panoszysz się jakbyś był królem balu. Gdyby moderatorzy stąd nie spierdolili jakiś czas temu, już by Cię stąd wyjebali albo chociaż uciszyli.
  18. ThomasSimmons Member

19. Anonymous Member

Hahaha! Ten nick był zajęty przez byłego moderatora tego forum, idioto, moderatora, z którym mam kontakt. Ładna próba, ale źle trafiłeś. Każdy może powiedzieć że jest w Chanology od dawna, ale nie działa w Polsce. A prawda jest taka, że jesteś tu nowy i tyle.
  20. Anonymous Member

A to zwracam honor.
  21. ThomasSimmons Member

Lecz moje początki sięgają jeszcze wcześniejszych czasów :)
    Chcę was uświadomić że z tego zrobił sie wielki bałagan i kupa gówna
  22. Anonymous Member

Ale pamiętam Cię. Byłeś tu i założyłeś nową stronę nikogo nie pytając, czy już jakaś jest. Płakałeś, że kosztowała Cię 200 zł, biedactwo. Wszystkich tylko wkurwiłeś i tyle z tego było.

I wciąż twierdzę, że siedzę w tym dłużej od Ciebie :p
  23. Anonymous Member

Bałagan i kupa gówna zrobiła się z tego przez ludzi takich jak Ty, wchodzących na forum, panoszących się, dających "dobre" rady i wkurwiających wszystkich innych użytkowników. Przez zalew takich jak Ty cała stara ekipa stąd spierdoliła.
  24. ThomasSimmons Member

Twierdzić możesz zawsze ja nie bronię :D
    Nie ja płakałem bo leje na to wasze 200 zł to jak 20 gr :)
    Nie pytałem bo wy się zbieraliście rok a to co mieliście w tamtym czasie to marna domena na cba.pl
  25. ThomasSimmons Member

Ekipa ? Anonymous to nie grupa cały czas mylisz pojęcia...
    Przez takich jak TY ludzie myślą że jest przywódca który tym kieruje.
    Sprowadzacie ludzi na złą drogę...
    I co że poszli każdy może odstąpić kiedy tylko zechce
  26. Anonymous Member

I zrobili lepszą stronę niż ty, palladynie. Ja się nie podpisuję pod sukcesem, bo nie brałem udziału w jej tworzeniu.
  27. ThomasSimmons Member

Zrobił bym lepszą ale po co mi wasz płacz ? nie chce was rozbijać bo tu nie ma czego haha
    Żal makabra i nic więcej :)
  28. Anonymous Member

Nie pierdol o założeniach Anonymous, bo znam je lepiej niż ty. Dla twojej wiadomości Anonymous dzieli się na grupy. Przez długi czas na polskim WWP byliśmy tylko ja i parę innych osób, dlatego pozwalam sobie używać zwrotu ekipa, moronie.
  29. ThomasSimmons Member

Nie znasz ich lepiej niż ja.
    A Anonymous co najwyżej może dzielić się na takie grupy jak hacker,kracker itd...
    Chociaż też nie bo i tak jeden drugiemu jest równy :)
  30. Anonymous Member

Skoro taki tutaj żal i makabra panują, to wypierdalaj. Jednego trolla i odrobinę żalu mniej. Nikt nie chce tutaj Twoich światłych rad.

Przyszedłeś na forum, zrobiłeś kilkudniowy ból dupy o 200 zł (a teraz twierdzisz że to nic? Inaczej wtedy gadałeś, gdy lałeś wiadra łez z powodu straconych pieniędzy), a gdy Cię ludzie zjechali, dałeś spokój z Anonymous, zacząłeś grać w Palladyna i świata poza tym nie widziałeś. Teraz zaś, gdy o Anonymous zaczęło się słyszeć w TV, wróciłeś i zgrywasz zdobywcę działającego za granicą, choć Twoja przygoda z Anonymous trwała kilka dni.
  31. Anonymous Member

Kurwa, grupy hacker i cracker? Brawo, popisałeś się niewiarygodnym poziomem głupoty. Jest wiele grup Anonymous, i bynajmniej nie są to "hacker" i "cracker". Chanology też jest tylko grupą, jedną z wielu, a WWP jest jedną z wielu grup Chanology. chciałeś popisać się wiedzą, a pokazałeś, jak mało wiesz.
  32. ThomasSimmons Member

Domena została oddana :) nie ja tworzyłem grę...
    A że ta osoba taką grę stworzyła i podpieła pod nia moją domenę to już nie moja sprawa.
    Daj mi dowód że moja przygoda z Anon trwała kilka dni...
    Nie wiesz ? to po chuj się wpierdalasz w ten temat trollu
  33. Anonymous Member

Może lepiej Ty udowodnij, że jest inaczej? Ty Jestes trollem, bo w najmniejszym stopniu nie pomogłeś szerzyć idei Anonymous w Polsce a teraz masz czelność udzielać nam tutaj rad. Poradzimy sobie tutaj sami, bez twojego przychodzenia na gotowe.
  34. ThomasSimmons Member

Ale ja do u was nie będę się udzielał w żadnym wypadku...
    Jestem jeszcze na tyle mądry...
    Ale wy sobie nie zdajecie sprawy że swoimi gadkami tego typu psujecie wizerunek Anonymous wszędzie :)
  35. Anonymous Member

Więc wypierdalaj narzekać z innymi uber anonkami, jak wam psujemy opinię. Paradoks polega na tym, że to właśnie tacy idioci jak Ty, gówno wiedzący, a popisujący się wiedzą, psują nam opinię.
  36. ThomasSimmons Member

Doucz się zanim pierdolniesz kolejnego dziwnego suchara :(
  37. Cysiek Member

No i znowu hejt, kurwa mać! Ludzie, ogar! Chcemy coś zdziałać to się ogarnijmy, a nie że jeden leci w hejt, drugi ma świetne rady na maski po 5 złotch (proszę cię...). Z taką organizacją to możemy co najwyżej babci Gieni kury łapać z ulicy.
  38. Anonymous Member

Hahaha. Kolejny troll temat. Założyciel uważa sie za kurwa guru anonow a nawet nie poprawi ortograficznie sklecic wyrazu. Od kiedy to maska jest obowiązkowa? Typowe podejście gimbusow 'ja mam maskę, jestem anonymous, ej patrzcie' a wszyscy 'maciek jestes hakerem' i chuj tu z anonimowoscia. Oprócz tego z wypowiedzi autora widać ze jest to dziecko 'ja jestem anonymouspl siedzę tu dłużej niż wy', nic tylko takiego na prezydenta. Co z tego ze w gimnazjum siedzi. Poza tym reklamuje wlasne forum, własną strone, własnego fejsa. Sorry ale żal dupe ściska jak widzę takie dziecko.
  39. Svobodny Moderator

I znowu bezsensowny temat z równie bezsensowną gadaniną chuj wie poco... Zamiast sie organizowac i działac to lecą tu takie jałowe tematy i durnawe przepychanki, puki co na to forum nie warto wchodzic...

i rada na koniec: TROLLA SIE NIE KARMI !
  40. ThomasSimmons Member

Jeśli rozmawiasz z Anonimowym nigdy nie wiesz kim jest może być hackerem,crackerem,phisherem,prowokatorem,szpiegiem...
    Nigdy nic nie wiadomo...
    Ale naprawdę źle postępujecie i za to będzie ''kara''.
    Pozdrawiam i oczekujcie dzieciaki :)
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins