Customize

Info do wszystkich

Discussion in 'Polska' started by ThomasSimmons, Feb 26, 2012.

1. Lewacki Anon Member

Protip: spierdalaj.

ps. to prawda
    • Like Like x 1
  2. Cysiek Member

Proszę, nie piszcie tu bo mi się płakać chce jak patrzę jak się "wymieniacie poglądami na temat siebie"
    • Like Like x 1
  3. Anonymous Member

Żałosna ta 'wymiana poglądów'... Błagam, niech ktoś zamknie temat, bo smutno patrzeć... Po co się kłócić? Mamy być jednością. Rozumiem, że ostatnio sporo się na polskim WWP posypało przez trolle i newfagi. Ale dlaczego w takim razie musimy się kłócić? Nie wystarczy przeczekać? Ci, którzy się nie nadają prędzej czy później się wykruszą, a my nie możemy sobie pozwolić nerwów szarpać. Ludzie, opanujcie się. Naprawdę przykro na to wszystko patrzeć. Anonymous może być każdy - obojętnie czy to pan spod monopolowego, czy dzieciak z gimnazjum. Ważna jest ideologia. Jeśli ten pan czy ten dzieciak będą podążać za ideologią, to będą 'pełnoprawnym' Anonem, bo mają do tego takie samo prawo, jak każdy. Nie ma lepszych i gorszych. Wszyscy jesteśmy równi - po co kłótnie? Wymieniajmy poglądy konstruktywnie, a nie agresywnie...
  4. Cysiek Member

Dokładnie jak up powiedział, nie ma sensu zwalania na siebie coraz większego gówna, lepiej zająć się czymś mądrzejszym niż kurwowanie na drugiego człowieka.
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

Kurwa co za troll. Skoro to ma byc twoje ostatnie wejście to odejdź frajerze a nie pierdol, bo to żałosne. Juz sie wszyscy boimy twojej zemsty, będzie tak samo jak z twoim odejściem. W dupe z tobą i z twoja kara.
  6. Anonymous Member

W dupie mam Twoje pozdrowienia, większość osób pisze tak w dyskusji i wydaje im sie ze są tacy szlachetni.
  7. Cysiek Member

Ludzie luzujcie wora/whatever:p Bez napinki, jak wam się coś nie podoba to chociaż powiedzcie co dokładnie, a nie "Chuj ci w dupę jebany trollu, spierdalaj, papa <cmok>" Jakieś konstruktywne uwagi piszcie. I podkreślam, nie bronię tu Thomasa czy kogokolwiek, ale też zaczynam wątpić w to forum, bez dobrego moda długo nie pociągniemy. T
  8. Anon.Duriel Member

A ja proponuję olać wszelkie fora. Zarówno te dla "elit" jak i te dal wszystkich. Dlaczego? Ponieważ to Polska i zawsze znajdzie się grupa debili, która określa kto ma prawo pisać na "ich" forum i jest anonem, a kto nie i jest trollem. Forum powinno służyć wspólnym debatom nad danym problemem, tak jak to miało miejsce z ACTA, a nie jakimś osobistym wycieczkom, określaniu kto jest anonem, kto nie, spamie, pierdołach i tym podobnych. Polskie podforum niczym nie różni się od zwykłego forum dyskusyjnego. Do tego nie można mówić o hackingu. To ma sens, nie jestem tego przeciwnikiem, ale jak to działa naprawdę? Poprzez PM. Bo na ircu nie ma nikogo, albo jakimś bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności nikogo nie ma kiedy ja tam jestem. Prawda jest taka, że tutaj wyłącznie kilka osób coś sobą prezentuje. Co ja mogę zaproponować? Właśnie IRCa i codzienną obecność dajmy na to od 20, to logiczne, że nie zawsze będą osoby, ale znając taki termin, gdy zacznie się coś dziać wartego uwagi, to ja wiem, że będą tam osoby z tego forum, które faktycznie chcą działać i potrafią zrobić cokolwiek więcej niż pieprzyć i przypisywać sobie sukcesy innych. Po co to forum? Po co reklamy? Nie rozpowszechnicie anonymous jak to ktoś pisał, bo to idea. I albo człowiek ją posiada, albo nie. Zyskacie tylko użytkowników, a to nie jest równoznaczne z tym, że będą oni nas wspierać. Przemyślcie proszę moją propozycję. A jeśli ktoś ma lepszy pomysł tym lepiej.
    • Like Like x 2
  9. Cysiek Member

UP dobrze prawisz:) IRC to najlepsze wyjście, chociaż mi 20 godzina nie pasuje zbytnio, ale dla innych osób (pewno bardziej ogarniętych niż ja) to jest doskonały pomysł.Ale ja nie wiem, czemu tam tak mało osób? Do tego większość jest przez cały dzień afk. Zresztą, nie znam się na ircach, rzadko z tego korzystałem i teraz jestem zacofany do X wieku. Zaiście chędogo, iż Anon.Duriel prawi takie mądre wypowiedzi, jestem z tego iście rad!:)
  10. Anonymous Member

Forum nie wyklucza się z tym, co zaproponował Duriel.
  11. Anonymous Member

Forum nie wyklucza się z tym, co zaproponował Duriel.
  12. Cysiek Member

Czy wy wszystko dosłownie traktujecie? :confused: Nie wykluczam forum, też jest dobrym środkiem przekazu, ale lepszym moim zdaniem jest irc.
  13. Anon.Duriel Member

Anonymous, a jak widzisz takie forum? Zrobi się z tego to samo co tutaj, jedyną zmienną jest czas po jakim to nastąpi. Cysiek, nie znam Cię, nie mnie Ciebie oceniać, ale jeśli nie znasz się na IRCach to równie dobrze byle czat, co IRC, chodzi wyłącznie o przekaz informacji, a gdzie on się będzie odbywał to rzecz trzeciorzędna.
  14. Anonymous Member

Dokładnie, ale póki na forum będą trolle, to IRC wydaje się być ciut bezpieczniejszym miejscem.
  15. Cysiek Member

Duriel, ja nie mówię że nie potrafię irca włączyć:p Ale niezbyt kojarzę różne komendy itd. ale to mi aż tak strasznie nie przeszkadza:)
  16. Tulku Member

Qrcze nigdy nie wiem czy ktoś sobie jaja robi czy to po prostu młodzian jakiś, jak sobie poczytałem to czasem mi osobiście nawet trochę szkoda tych młodzianów co chcą być "hakierami" może że jak się jest Anonymous to i koleżanki z klasy są bardziej zainteresowane ;) Ale bez sensu zrobić przedszkole. ;)
    • Like Like x 2
  17. Cysiek Member

Tulku, no jeżeli ktoś (nie ty tylko jakiś ktoś^^) mówi wszystkim naokoło że jest anonem to pozdrawiam <hahaha>
  18. Tulku Member

Tak mi się napisało w sensie żeby jakoś ich gdzieś odsyłać na nauki magiczne... czy coś. Tak mi przyszło do głowy, choć konkretnego pomysłu nie mam :( I chyba ciężko coś takiego zrobić bo jak zweryfikujesz. Wywalać jak leci też chyba przesada. Idealnie gdyby byli by na "nauki" odesłani nie było by może takiego zamieszania. Oczywiście że ja - jusz nie mogem siem od kolerzanek opęnzić :D
  19. Anon.Duriel Member

Wybacz, zły jestem strasznie i czytam po łebkach.
  20. Cysiek Member

Looz:) Mi to nie przeszkadza czy ktoś mnie jakoś tak powierzchownie "obrazi" bo to obraza nie była w sumie^^
  21. Anon.Duriel Member

Nie miałem tego na celu, po prostu nie doczytałem i jak dureń założyłem, że nigdy nie miałeś z tym doczynienia. Przepraszam i dobrej nocy.
  22. IMarcin Member

A hahaha pamiętam tego gościa co zrobił rumuńską wersję plemion haha, a i chuj pisze się przez Ch
  23. Cysiek Member

:confused: jak to Rumuńską :confused:
  24. Anonymous Member

Bo jedną z jednostek byli żebracy.
  25. Cysiek Member

O.O WTF :p A tak żeby nie było spamu, zamknijcie temat:)
  26. IMarcin Member

No i dlatego że były chyba po rumuńsku
  27. Themselves01 Member

Ja powiem tak. starałem mniej więcej obserwować forum bez logowania, nie jestem Ful Anonem co wie wszystko itp itd. Dlatego pomimo mojego dorosłego wieku, nie chwale się nikomu że mam konto, że przyczyniam się jakoś do poszerzania ideologi. Jeśli nie mam pojęcia na dany temat, albo pytam, albo obserwuję rozmowy na forum i się nie udzielam co by gafy nie zrobić. Dokładnie jestem od sprawy ACTA. Nie nie jestem Anonem/ Tak jestem Anonem. Chcesz, oceń mnie. masz takie prawo, a ja mam prawo mieć Twoją ocenę w DUPIE, za przeproszeniem. Jeśli dążę do celu postawionego przez ideologię, jest dobrze. Jeśli zaś nie, to nie jestem Anonem. Każdy kto się chwali tym co robi że do nas należy, nie jest anonem, tu chodzi o działanie anonimowo ale i z rozwagą według ideologi. To jest moje zdanie, może się mylę może nie. Wszystko zależy jak na to patrzeć. Trole? były ale się wykruszyły, już "po sprawie ACTA". Jeśli jakieś zostały, to jedynie czekające na okazje do bycia nakarmionym. Po co się w takim temacie wypowiadać, nie lepiej go opuścić? Bądź jeśli taki skomentuje coś, nie lepiej ignorować tą wypowiedź? Tak jest łatwiej, on odejdzie, nie ma szumu na forum. Jest spokój. Piszę ponownie. To moje zdanie, może być błędne. Ale póki co, nie zrobiłem nic, co by zaprzeczało ideologi w sprawie ACTA, mam nadzieję że w dalszych #OP będę również ostrożny. Pozdro
    • Like Like x 1
  28. EdmontV Member

witajcie... hmmm obserwuje ten temat z daleka i wiecie co... JEDNOSĆ nie PODZIAŁY tyle mam do powiedzenia. A co do twojej wypowiedzi "Themselves01" hmmm pamietaj ze bycie anonem to nie przywilej to prawo kazdego czlowieka i szacunek nalezy sie kazdemu. Tak w ramach przypomnienia dla kazdego w tym temacie, jestesmy rowni nie ma rowniejszych. Wielu z was sie oburzy - taaa a nazywacie nas gimbusami newfagami itp, itd... juz tlumacze - Celem anona jest edukacja to podstawa :) a nie proba pokazania ze umiem wiecej nie umiejac nic... najpierw sie edukujcie wy mlodzi z ACTA, szukajcie informacji o zabezpieczeniach o tym co sie dzieje tworzcie lacza miedzy soba a nie je odcinajcie to nic nie da w takiej sytuacji wezcie sie spakujcie i idzcie do innej piaskownicy, jak chcecie podzialu. Po ACTA bycie Anonem stalo sie modne i cool bo mozna zablysnac i powiedziec patrzcie jest anonem... i co dalej... do czego darzycie co wiecie o Anonymous oprocz tego ze opowiada sie ze sa to hakierzy - ktorych nie ma :p :] Dlaczego was tak rygorystycznie czasami traktujemy... bo wielu z was nie zdaje sobie sprawy ze to nie jest zabawa to nie jakas gra w ktora sobie pograsz i pojdziesz, jak cos sie stanie to wgrasz save... Bycie Anonem to odpowiedzialnosc, to dzialanie w grupie ale wy tego nie umiecie pojac co? Nie umiecie zrozumiec pojecia UNITED AS ONE, DEVIDED BY ZERO? Zapraszam do wujka google, poszukajcie ogladajcie info edukujcie sie ale na droge wszechswiata nie walczcie o wladze ktora nie istnieje - jestesmy ROWNI!!! tyle mam do powiedzenia...

Pozdrawiam wszystkich i kazdego z osobna

Stay Safe
    • Like Like x 2
  29. Anonymous Member

Pozdrów lepiej słownik języka polskiego, młody człowieku, bo twoja ortografia i interpunkcja nawet podzielone przez zero są na minusie (a gdzieś słyszałem, że przy dzieleniu przez zero liczba dąży do nieskończoności czy coś takiego... jeden chuj, tyle wiem, że to bzdura).
  30. Tulku Member

@up Ponieważ nieskończoność nie jest liczbą, więc wynik z dzielenia przez zero nie istnieje i do niczego nie dąży tak jak twoja wypowiedź. Pozdrów matematykę bo bzdury piszesz. Ale, przynajmniej szczerze napisałeś że to co piszesz to dla ciebie "jeden chuj" i że to "bzdura".
  31. AdromPl Member

Ja też się podpisuję pod tematem -.-
  32. Anonymous Member

Tulku, próbujesz człowiekowi wytknąć pisanie głupot potwierdzając to co napisał?
  33. Tulku Member

@up faktycznie... w ostatnim zdaniu tak mi się napisało że wyszło że - tak :D ...
    [edit] cóż chciałem docenić szczerość - swoją drogą to napisać głupoty wytykając innym głupotę jednocześnie potwierdzając że to głupoty nie lada sztuka rozbawiło mnie to ogólnie :)
  34. martajagoda89 Member

Jako że poruszyliście temat irca to pilnie potrzebni są operatorzy kanału #poland. Ostatni właściciel kanału, porzucił go i zniknął w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedyną operatorką jestem ja. Jeśli chcecie coś robić na ircu to trzeba jeszcze kogoś na opa.
  35. EdmontV Member

hmmmm... "Pozdrów lepiej słownik języka polskiego, młody człowieku, bo twoja ortografia i interpunkcja nawet podzielone przez zero są na minusie" - niepopelnia błędów ten co nic nie robi - mlody czlowieku tos pojechal uuuhuuu XD :) a co do IRC hmmm jak potrzeba moge pomoc zaklikaj do insa moze sie zgodzi jak bedzie chcial :)

Pozdrawiam
  36. narc Member

Nazywajcie mnie jak chcecie,ale...co do Thomasa to mylicie się i to bardzo...Anonymous,powinieneś wiedzieć z kim piszesz skoro tak mu ciśniesz...akurat trafiłeś na osobę bardzo udzielającą się w...w tym momencie nie pozostaje nic innego jak zniknąć stąd...
  37. Tulku Member

@narc mam nadzieję że zostaniesz/wrócisz, różne osoby piszą tu anonimowo żeby się wyżyć i innych zdenerwować a że nawet to im czasem słabo wychodzi jest dla mnie zabawne, przeczytałem post Thomasa zgadzam się z nim i staram się zachowywać "przyzwoicie" i pisać z sensem ale świata od wszelkiej głupoty nie zbawię robię tylko co sam zrobić mogę :) Peace!
  38. narc Member

39. Anonymous Member

EdmonTV nie popełnia błędów ten, kto w szkole cokolwiek robił.
  40. Tulku Member

@up "EdmonTV [przecinek] nie popełnia..."
    • Like Like x 2

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins