Customize

Info-thread

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Sep 10, 2013.

 1. Anonymous Member

  Temat w którym można dyskutować o nowym przyklejonym thredzie informacyjnym jak również wrzucać propozycje edycji lub swoich tutoriali, artykułów itp.
  Przy okazji jak większosc pewnie zauważyła został odklejony thread z koordynatorami bo jak narazie pomysł sie poprostu nie sprawdził (nie musze chyba tłumaczyc dlaczego).
 2. Anonymous Member

  Ja mam pytanie czemu zostało wywalone Postępowanie z Policją? Przecież nie ma tam nielegalnych treści, a może się to przydać komuś.
 3. Anonymous Member

  Postępowanie z policja nie zostało wywalone bo poprostu w ogóle go nie było. To i jeszcze jedno to są rzeczy które planuje dodać aczkolwiek nie są jeszcze gotowe.
 4. Anonymous Member

  Postepowanie z policja jest w poscie "organizacja i zachowanie na protestach, mozna to stamtad wyciac i wkleic do drugiego posta ale uwazam ze lepiej jest to zostawic tam gdzie jest a post "postepowanie z policja" usunac bo nie jest to az tak obszerny temat zeby robic z tego osobne zagadnienie. W poscie 8 (jak rozpoczac prace na wwp) tam gdzie sa odnosniki do inicjatyw przydaloby sie dodac no rape i op innocence.
 5. Anonymous Member

  Aha dzięki za info :)
  Ogólnie popieram takie rzeczy :)
 6. Anonymous Member

  Postepowanie z policja jest w poscie "organizacja i zachowanie na protestach, mozna to stamtad wyciac i wkleic do drugiego posta ale uwazam ze lepiej jest to zostawic tam gdzie jest a post "postepowanie z policja" usunac bo nie jest to az tak obszerny temat zeby robic z tego osobne zagadnienie. W poscie 8 (jak rozpoczac prace na wwp) tam gdzie sa odnosniki do inicjatyw przydaloby sie dodac no rape i op innocence.
 7. Anonymous Member

  Faktycznie jest ale w dość ubogiej formie a wbrew pozorom to dość obszerny temat, wiadomo nie będzie tam wklejony cały kodeks karny ale naprawde rzeczy które warto wiedziec ze względu na to, że nasze realia są powiedzmy 'nieco inne'.
  Dodane.
 8. Anonymous Member

  Chodziło o zachowanie, gdy policja wejdzie do domu. Opisane w temacie "Wjazd bezpieki na chate"
 9. Anonymous Member

  Bezpieki? Jakiej bezpieki? Tworca tamtego tematu chyba nie wie co to znaczy 'bezpieka' i jaki strach kiedys to slowo budzilo. I po chuj to komu? Policja nikomu nie wjedzie na chate poki nie zlamie sie prawa, a fakt ze na wwp nielegalnych akcji nie wolno planowac wyklucza uzytecznosc takiego tematu. Za uczestnictwo w legalnej pokojowej manifestacji (taki zart wiem ze my danonki nigdy nie zorganizujemy nic takiego) lub spokojnej internetowej akcji informacyjnej policja nie zajrzy nawet na twoje osiedle.
 10. Anonymous Member

  Jak tylko przypominam żeby z umiarem te tutoriale i protipy bo to jest WWP a nie PBM.
 11. Anonymous Member

  Mówiąc "rzeczy które warto wiedziec" akurat nie chodziło mi o protipy z 'wjazdem bezpieki' a np. o sytuacje gdy jestesmy zatrzymani przez policje przy okazji jakiegoś protestu lub ogólnie pojętego aktywizmu poza swiatem wirtualnym.
 12. Ja wiem czym była bezpieka, wiem również, że i obecne służby specjalne czy policyjne nie są święte.
  Dlatego wklejam z Ukrytej Wikipedii tekst na temat:
  Wizyta policji, na policji lub w prokuraturze
 13. Kiedyś na stronie: http://www.jarecki.ikki.com.pl/ istniały poradniki, strony nie ma więc za pomocą
  web archive odzyskałem treści i je tutaj wklejam:
 14. Kolejny tekst z ukrytej wikipedii, na temat:
  Anonimowe połączenie z Internetem

 15. Tekst z ukrytej wikipedii
  Zabezpieczenia w razie prowokacji
 16. Anonymous Member

  To teraz fajnie jakby to ktoś w miare zredagował i ogarnął bo narazie to sa dość chaotyczne copipasty.
 17. Jak wiadomo w sieci TOR po likwidacji Freedom Hosting nie ma aktualnie miejsca gdzie można zapoznać się z nowymi i aktualnymi adresami stron istniejącymi w tej sieci. Dlatego publikuję adresy:

  1) Poczty elektronicznej - nie sprawdziłem jeszcze czy jest godny zaufania ale podaję aby był znany:
  Mailtor
  http://www.mailtor.net - http://mailtoralnhyol5v.onion
  i niedawni jeszcze działający:
  https://www.urssmail.org - http://f3ljvgyyujmnfhvi.onion

  2) Adresy aktualnych stron wszelkiej maści z tej sieci wklejone na pastebin (oczywiście należy zadbać aby były aktualizowane):
  http://pastebin.com/cZZKv2wD
 18. Anonymous Member

  Cholera ile tego jest... nie do ogarnięcia. Ewentualnie trzeba wybrac najwazniejsze, szczególnie przydał by sie jakis następca tormail'a.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins