Customize

JAK SKW OBCIĄGA.

Discussion in 'Polska' started by kolo, Jul 12, 2018.

 1. kolo Member

 2. kolo Member

 3. kolo Member

 4. kolo Member

 5. kolo Member

  Afera Banasia. Czego nie wiedziała ani nie widziała ABW?
  Także były dyrektor BIW Krzysztof Krełowski nie zniknął. Z naszych ustaleń wynika, że dzisiaj jest blisko prokuratora krajowego Bogdana Święczkowskiego. "Pan Krełowski na podstawie umowy zlecenia wykonuje usługi prawnicze związane z realizacją zadań Prokuratury Krajowej. Umowa została zawarta na okres od 1 września do 31 grudnia 2019 r." – potwierdza nasze informacje biuro prasowe prokuratury.
  Ze Święczkowskim znają się przynajmniej od pierwszego rządu PiS z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin. Obecny prokurator krajowy kierował wówczas ABW, a Krełowski był tam dyrektorem biura prawnego.
  https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/612598,abw-marian-banas-nik-mf.html
  https://coub.com/view/t9cv5
  zapraszam - https://prawda2.info/forum.php
 6. kolo Member

  Skandal: oprawców księdza Popiełuszki nie objęła ustawa dezubekizacyjna! Nie obniżono im emerytur!!!
  Przygotowując artykuł dla „Angory” zadzwoniłem do trzech znajomych: jednego w MSW, drugiego w CBŚP i trzeciego w służbach specjalnych. Poprosiłem, by sprawdzili o jaki procent czterem zbrodniarzom obniżono emerytury po wprowadzeniu tzw. „ustawy dezubekizacyjnej”. Moi znajomi sprawdzili to i oddzwonili. Każdy z nich, niezależnie, przekazał mi szokującą wiadomość: oprawców księdza Popiełuszki nie objęła ustawa dezubekizacyjna i nie zmniejszono im emerytur!!! Reasumując: ustawa dezubekizacyjna, która miała być formą moralnego potępienia PRL-u objęła wielu oficerów, którzy pracowali dla Polski z pobudek patriotycznych (jak choćby płk Andrzeja Maronde – autora operacji wywiezienia agentów CIA z Iraku) ale nie objęła bandytów, których zbrodnia jest symbolem komunistycznego reżimu.
  http://pressmania.pl/skandal-oprawc...s7aAKZ3Wv11_jRwX51Z2vihurgauFO0WWFlX9nyqo-jkc
  https://coub.com/view/1ztn7s
  zapraszam - https://prawda2.info/forum.php
 7. kolo Member

 8. kolo Member

 9. kolo Member

 10. kolo Member

 11. kolo Member

 12. kolo Member

 13. kolo Member

  Stanislas Balcerac Czy ta propaganda sukcesu ma "przykryć" nominację byłego wieloletniego dyrektora bankowej organizacji generała Kiszczaka w czasach PRL-u na ministra finansów rządu dobrej zmiany Morawieckiego oraz dziwną niemoc służb wobec #FOZZ i #AmberGold? @wPolityce_pl warszawskagazeta.pl/kraj/item/6668… twitter.com/StZaryn/status…
  Czy ta propaganda sukcesu ma "przykryć" nominację byłego wieloletniego dyrektora bankowej organizacji generała Kiszczaka w czasach PRL-u na ministra finansów rządu dobrej zmiany Morawieckiego oraz dziwną niemoc służb wobec #FOZZ i #AmberGold? @wPolityce_pl warszawskagazeta.pl/kraj/item/6668… twitter.com/StZaryn/status…
  https://mobile.twitter.com/sbalcerac/status/1196093989642002434
  https://coub.com/view/bumexdo
  zapraszam - https://whyweprotest.net/

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins