Customize

Jednego mniej

Discussion in 'Polska' started by mahmed shehu, Dec 12, 2013.

1. mahmed shehu Member

CBŚ zatrzymało autora fałszywych informacji o kilkudziesięciu bombach. Ma 17 lat

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105..._falszywych_informacji_o_kilkudziesieciu.html

Na was też przyjdzie czas i rodzice będą płakać, przecież tak się dobrze uczył, wygrywał konkursy taki dobry dzieciak a w domu gdy nikt nie widział oglądał takie strony aż w USA się nim zainteresowali, międzynarodowa afera zlituj się Panie! Mówi, że walczył ze zboczeńcami ale używał tych samych programów czego on szukał na nielegalnych forach? A ten czemu hakował strony Rządowe przecież to głupota, myślał, że go nie złapią przecież nie tak go wychowaliśmy... Dobrze, że niewiele robicie "anonki" bo byłoby znacznie gorzej, szczególnie dla tych nielicznych z was którzy wyrobili już własny dowód zamiast walczyć z chipami.

Do zobaczenia
  2. A jaki związek ma z nami jako Anonymous podkładanie bomb ? Podaj mi chociaż jeden przykład że te metody kiedyś były przez nas stosowane.
  3. Anonymous Member

Wiesz Eugeniusz... Może bezpośrednio z Anonymous nie ma to związku ale jednak jest z nami związane.

Też polecam trochę historii :)
  4. Anonymous Member

5. Anonymous Member

Ludzie dajcie sobie troche siana to że ktoś ma na komputerze zainstalowanego Tora nie oznacza że jest Anonymous. Pod ideologie może się każdy podpiąc. rzekome podkładanie bomb przez Anonymous to tylko czysta prowokacja. Głośny był swego czasu przypadek o podłożeniu ładunków przez Anonymous >>>>>>>

http://www.technewsdaily.com/8358-fawkes-security-bomb-threat.html

który okazał się nieprawda. Anonymous nigdy nie stosowali nie stosują i nie będą stosować takich praktyk.
  6. Anonymous Member

Przecież tu nie chodzi o to czy to był anon czy nie. Temat ma na celu pokazanie że przy nieodpowiednim podejściu nawet TOR nie pomoże. A 100% zaufanie jednemu programowi to też głupota
  7. Dzięki kolego za wyjaśnienie myslalem a raczej zasugerowałem się tytułem tematu i doszło do nadinterpretacji faktów. Zgadza sie Tor nie jest pewny w 100%.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins