Customize

Karachan - nie bedzie tutaj mile widziany

Discussion in 'Polska' started by skiter, Feb 5, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonymous Member

Wolność słowa? A co z miłością i pokojem na świecie ;_;
    Ta wasza ideologia to zbiór pustych sloganów i specyficzna estetyka (jedno i drugie w dużej mierze podjebane z forszamba). Zbiór ogólników w rodzaju "jesteśmy jak stado ptaków" bez żadnego konkretnego programu politycznego czy społecznego innymi słowy to zwykła moda jak Emo, hipsterstwo czy zbieranie pokemonów a podchwyciliście ją z mainstreamowych mediów którymi tak gardzicie bo i sam "Anonymous" to w dużej mierze ich produkt jak hakerzy na sterydach xD Dostaniecie jeszcze sporo mentalnej atencji, niech wam służy ale naprawdę nic nigdy nie osiągniecie moi "królowie chaosu".
  2. Anonymous Member

*medialnej atencji trochę zjebałem xD

Muszę powiedzieć, że od dawna was obserwuję tu i w innych miejscach. Wiedziałem, że rak chanologii jest zbyt atrakcyjny dla gimbusów i wkrótce podłapią go polaczki bo taki fajny i zachodni Polska przejmuje ten ruch he he xD byłem OPem bodaj pierwszego tematu o was na vichanie, zniszczyłem chujowe forum anonimusków z facebooka, nowomowe i trollowałem was na prawie wszystkie możliwe sposoby bo wielką przyjemność sprawia mi gdy robicie dokładnie to co chcę. To forum to moja mała piaskownica a wy jesteście zabawkami a czasem bezradnymi dziećmi które mogę dowolnie molestować jak Wojtyła w podziemiach Watykanu xD To naprawdę zależy jaki mam humor w sylwestra potrzebuję bóludupy to idę na ostro ale innym razem jestem subtelny i wije się jak wąż, niemam jakiegoś konkretnego planu moje gimbuski, kieruje się trollowym instynktem on mi podpowiada jak wami grać i zazwyczaj się nie myli.

Wiem, że to bardzo nieładnie z mojej strony ale popatrzcie na to inaczej gdyby nie ja większości z was nawet by tu nie było xD Tak Hack masz rację siedzi tu sporo karaluchów, nawet więcej niż myślisz. Ja ich tu zapraszałem, napływali przez moje tematy i słowa. Gej Folks mój nieudolny ale czasem przydatny troll zawsze doceniał moje starania, Rainbow Six która tak lubiła nasze śmieszne obrazki a wkrótce zostanie mode, andronix miał swoje zasługi ale wielu z nich niema już z nami ;_; a wszyscy byli mi bardzo użyteczni w taki czy inny sposób, czasem swiadomie a czasem nie. Teraz nie będzie inaczej, nigdy nie będzie inaczej.
  3. Anonymous Member

tango dałn skiter xDDD
    anonimus polsku probuje zrozumiec co sie wlasnie wydarzlo, czo? xD
  4. RainbowSix Member

Zaraz się dowiemy, że wszyscy tutaj przyszliśmy z jakiegoś prymitywnego chanu, którgo bywalcy prezentują powyższy poziom. O pardon, już się dowiedzieliśmy.
  5. Anonymous Member

neutralny anon z kara tutaj, nigdy wam nie zaszkodziłem, a chcę wam wyjaśnić kilka spraw

Anony będą was męczyć, bo jesteście w ich mniemaniu gimbusami, które walczą o bzdurne ideologie. Ponadto wielu z was śmie określać się mianem anonimowych, a da się znaleźć konta większości tych "anonimowych" bojowników po kilku minutach prostego szukania w Google. No i ponadto jesteście podatni na trolowanie, wystarczy sklecić kilka bylejakich zdań podważających wasze przekonania i już zaczynacie się złościć.

Wielu z was pewnie zadaje sobie pytanie: czemu "karaczany" to robią? Dla zabawy i tyle. Nie ma żadnej wyższej ideologii, anony mają w tym względzie wielki rozrzut. Napawają się waszą złością i niezwykle bawi ich psucie zabawek w cudzej piaskownicy. I nie dajcie się zwieść pozornemu "śmieciowemu" charakterowi forum, wielu z nich to ludzie wykształceni, którym po prostu się nie powiodło w życiu prywatnym. Ale jak mówiłem, rozrzut jest olbrzymi, można spotkać gimnazjalistów, studentów, doktorantów, budowlańców, podróżników, tłumaczy... wielka masa różnych ludzi.

Ponadto: wiecie, że żadne akcje odwetowe nic nie dadzą? Nawet gdybyście zniszczyli kara, nieistotne w jaki sposób, to chany są jak hydra - obetniesz jeden łeb, wyrośnie kilka nowych. A odwet byłby straszny - to co teraz odczuwacie to tylko niewinne zabawy anonków, nie jesteście traktowani jako poważny cel.

PS. Osoby które "wystalkowaliście" zostały już dawno wystalkowane przez kara i nie są uważane za pełnoprawnych anonów. To tylko odłam karaczanków, który dawno utworzył na ircu własną, odmienną kulturę, opartą na wzajemnej atencji. A anony nienawidzą atencji.

PS2. danonki: ale nie pierdolcie że nowociota napisaua, musiałem przekazać pare spraw w prostej, przystępnej dla nowocioty formie xD ps to prawda
  6. skiter Member

A po Polsku? ;)
  7. Krea Member

Ale w tym temacie pierdolenie i offtop, mater dei. Tam do wcześniejszego postu anonymousa, to gdyby rzeczywiście zamknac karachan, odciąć wam irca itd to koniec, bo wasza siła leży w grupie (jak większości), zawsze znajdą sieć ludzie, którzy są lepsi i dużo potrafią, no ale muszą sie znaleźć ;) i zaraz za takie trolololo to wątpię aby takie działa wytaczac. Cieszę sie ze jesteśmy marionetkami karaczanow, ale o swój narybek należy dbać, a nie sklocac go między sobą, bo to świadczy wręcz przeciwnie .
  8. A_ESEN Member

Bądź świadom,że wszystkie celowe działania na nie korzyść będą egzekwowane,to tylko kwestia czasu.
    Który potęguje skalę odkupienia.
    -_-
  9. Anonymous Member

ohohoho seba od ciebie jebie nowociota jak od wonsa spermom.
    also
    >odwet bylby straszny
    smiecham zawsze z grozb gimbusow od "anonimusow" i od anonkow z kara.
    Seba nie masz nic wspolnego z raidami kara, wez wogole najlepiej zostan tutaj, bedziesz mogl hackowac fejsbuka poprzez wysylanie meili xDD
  10. anon_white Member

Ludzie... Posłuchajcie (a właściwie przeczytajcie):

1. Ta rozmowa z tego, co mi wiadomo na chwilę obecną do niczego nie prowadzi.
    2. Poziom tejże konwersacji jest zaskakująco niski.
    3. Nie pamiętacie o podstawowych zasadach anonimowości (co ma znaczyć ujawnianie przez Anonymous-a imion [imienia] użytkownika [użytkowników] forum?)
    4. W prawie każdym poście występuje jakiś wulgaryzm.

W związku z powyższym stwierdzam, iż większość osób piszących w tym temacie nie ma poczucia godności lub jest ono mocno zaburzone oraz brakuje Wam poczucia bezpieczeństwa. Zwracam się z prośbą do moderatorów o usunięcie tego tematu.
    • Like Like x 3
  11. Anonymous Member

Jeśli zamknął byś karachan, zabrał im IRC'a, wywołałbyś u tych życiowych spierdolinek taki ból dupy, że nie byłoby co wchodzić na WWP, jeśli myślisz, że karachan jest jedynym miejscem z którego będą cię ścigać to się mylisz.
  12. Krea Member

Powiem tak- są lepsi i lepsiejsi. Nie mówię w tym przypadku o sobie, ani w imieniu WWP. Nic nie napisałem, ze myślę iż IRC i strona jest jedynym miejscem. Po prostu gdyby to zrobiono, powstawały by następne strony, gdzie mogliby się kontaktować i byłaby to trochę walka z wiatrakami i pożerająca mnóstwo czasu, ale jednak by się dało. Tutaj bierzemy pod przykład karachan, ale można też śmiało sformułować taką ogólną tezę. Jeśli myślisz, że dałoby się taką osobę ścigać, to Ty się mylisz. Może tak nie będzie mnie kolega chwytał za słówka, jednocześnie interpretując je i dopowiadając sobie urojone fakty?
  13. AnonLabel Member

Użytkownicy z kara to satyrycy, sam lurkuję chany zagraniczne i polskie już od dłuższego czasu ale walka przeciwko rzeczą które mi nie odpowiadają to osobna sprawa. Nabijają się z celebrytów nawet nie mając o nich złego zdania, tylko dlatego aby taki polaczek z jakiegoś gejdarkforum miał ból dupy bo gówno wie o chanach, co do konfilktu anoni - chany, w sumie nie dziwię się dlaczego taki istnieje. Póki ludzie zakładają thready tego pokroju to będą to robić dalej na wwp i nie tylko, osobiście nie są takimi idiotami a wręcz odwrotnie. Tak jak nie lubicie jak Anonów nazywa się 'hakerami' (choć w Polsce jest to nieudolne stwierdzenie) tak Ich zwykło nazywać gimbazjum, jeżeli ktoś nie jest w temacie. Anyway, wwp to kupa gówna już od dłuższego czasu - nie można tu ani dyskutować na konkretne tematy ani porozmawiać na te mniej konkretne, innymi słowy - jest to idealne miejsce dla karaluchów. Co do rozmowy - tak jak tutaj zdarza się gimbazja tak zdarza się ona na chanach, powiedzmy taki skiter. Napływ nowociot w ostatnim okresie czasu na wwp jest wielki, fejm polskich Anonów wg. kara jest bezpodstawny i poniekąd się z tym zgadzam, mimo wszystko wiem że czasem obydwoje działamy w jednym celu. Pamiętajmy że to wszystko nie zostało zapoczątkowane na forach typu wwp.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins