Customize

Karachan.org ostateczne rozwiązanie

Discussion in 'Polska' started by Scyzoryk, Feb 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Scyzoryk Member

Witam!
    Jako, że jestem tutaj nowy, napiszę krótko, coś z tą stronką trzeba zrobić. Karachan jest to siedlisko bezdusznych trolli internetowych, nie mają za grosz godności, obrażają na youtube Jana Pawła 2( ), tworzą filmiki ośmieszające tragiczne zmarła Madzię z Sosnowca ( ) Jest to karygodne, ale nikt z tym nic nie robi. W dodatku portal ten zrzuca całą winę na porządne strony typu : Kwejk.pl, wykop.pl, demotywatory.pl, komixxy.pl. Karachan oczernia także nas, anonimowych, choćby zamieszczając filmiki podszywając się pod nas ( )
    Sprawa była wielokrotnie zgłaszana do organów ścigania, jednak w Polsce jak w Polsce, uszło im wszystko na sucho.

Strona karachan.org składa się z desek tematycznych oraz 'random(/b/)' na której to właśnie zbierają się ludzie którzy najwyraźniej są chorzy psychicznie, żeby wyczyniać takie rzeczy i propagandować nienawiść do papieża w internecie. Strona posiada zabezpieczenia, żeby nikt niepowołany nie dostał się do nich, i nie zniszczył im kolejnych 'akcji'.
    Jak obejść zabezpieczenia? Na tej stronie jest wszystko dokładnie podane : http://polskie-chany.blogspot.com/2012/01/witam.html
    Co robimy? Można robić wszystko, od spamowania im wątków, i psucie akcji, lub użyć twardszych środków typu LOIC. Piszcie w Tym temacie swoje propozycje, i atakujcie, skończmy z tymi psychopatami raz na zawsze.
    M0d edit: do not suggest illegal actives here on WWP. Consider yourself warned.
  2. Anonymous Member

3. martajagoda89 Member

tutaj nie proponujemy nielegalnych działań
    • Like Like x 3
  4. Anonymous Member

Jest już temat żeby ignorować trolle, nie bądźmy niepoważni wchodząc w jakieś wojenki z dziećmi
  5. Anonymous Member

Z motyka na slonce
  6. Anonymous Member

Jak już ktoś na tym forum trafnie powiedział - oni nie robią tego ze względu na poglądy. Robią to, żeby wywoływać ból dupy - tworząc ten temat praktycznie potwierdziłeś/aś ich zwycięstwo.
  7. Anonymous Member

Jeśli filmik z JP Cię "zniesmaczył " możesz zgłosic na policje.Niby nie ma u nas prawa precedensu(w przeciwieństwie np. do USA),ale taki wyrok już był.Papieża uznano za przedmiot kultu religijnego(sic!) i wyrok był z paragrafu o obrazie uczuć. Mnie takie filmiki nie przeszkadzają.
  8. Anonymous Member

co ty odpierdalasz
  9. maQu1 Member

Tylko głupotą są wstanie zwrócić na siebie uwagę /....
  10. Anonymous Member

Wasz antysemityzm nie pozostanie bez odpowiedzi anonimowi.
  11. Anonymous Member

zgłosiłem forum na policje.
  12. Scyzoryk Member

13. mlody&swiezy Member

wszystko fajnie, tylko po co te zdjęcia ?
  14. Anonymous Member

jacyś chani nieźle się bawią
  15. Gall Anonym Member

Anonymous lepiej zmień swoje hasło na bardziej skomplikowane i używaj tora , wyłącz cookies, sprawdź antywirusa czy aktualny itp.
  16. Gall Anonym Member

Proponuję nazywać ich chamami.
  17. mlody&swiezy Member

faktycznie, trzeba "coś" z nimi zrobić...
  18. mlody&swiezy Member

ale chyba masz dostęp do konta, więc może lepiej je usuń bo walą po oczach i kaleczą forum.
  19. Anonymous Member

sorry chłopaki jakiś wykopek wjebał mi się na konto :/

20. Anonymous Member

nie jestem pewien czy się wyświetlają, jeśli nie to mówcie wrzuce drugi raz

21. Anonymous Member

Haha, passy do tego konta Anonymous są ogólnodostępne na wykopie, jest nas wielu!
  22. Scyzoryk Member

Na karachanie nie można się rejestrować, każdy może wejść i coś napisać.
  23. Anonymous Member

xD no tak, wypowiadaj się na temat na który nie masz pojęcia. oceniasz przez pryzmat forum dla gości całe forum?
  24. mlody&swiezy Member

mnie się wydaje że to co tu zrobiliście jest wystarczające do tego aby was"ocenić"
  25. Scyzoryk Member

26. Anonymous Member

co ty wkrecasz, nie wiesz nawet jak sie zarejestrowac a juz chcesz niszczyc? to tak jakbym ja chcial raidowac wwp z powodu tego co maja na home.

dodam tylko boardy /papiez/, /raid/, /menora/, /konduktor/, /dziecioleryk/...
    ale ty oczywiscie o nich nie slyszales a juz bierzesz sie za ocenianie
    /raid/ chyba jest nawet bez rejestracji ale nie jestem pewien.
  27. Anonymous Member

@up

Użytkownik karachana stara się nas trollować
  28. mlody&swiezy Member

widać! usuń to konto/zmień hasło bo forum pójdzie w drzazgi!
  29. mlody&swiezy Member

tak? daj link:)
  30. Anonymous Member

Walcze z hakerem który ukradł mi konto mam jego IP, pomóżcie proszę pingujcie dziada 127.0.0.1
  31. mlody&swiezy Member

usuń to konto i postaw nowe z lepszym hasłem
  32. mlody&swiezy Member

nie widze
  33. Anonymous Member

bluewaffle.net...
  34. Anonymous Member

jak tu sie saguje?
  35. martajagoda89 Member

albo jesteś idiotom, albo masz nas za idiotów, albo jedno i drugie. dla nieogarniętych w temacie 127.0.0.1 to adres odbicia.
  36. Anon2k11 Member

Jest też wersja 3. Jest idiotą i stara się zrobic z kogos idiotę (tylko czy wtedy jest w ogole takim idiotą?). Olać go najprościej. Jak mod wpadnie, to posprząta. Ode mnie podziw, ze im sie chce tak trollić. Mi by było szkoda czasu, chęci, zapału...
    • Like Like x 1
  37. Bezem Member

Chyba kontratakuje, bo mi coś siada :<

Edit: Żarcik oczywiście, bo mnie jeszcze za idiotę weźmiecie :D
  38. SandThe Member

Takie tematy czasem są nawet śmieszne.
    Ale dobra, nie będe dokarmiać tych trolli... i tak już mają z was wszystkich dobrą pożywkę, zaczynając od autora wątku.
  39. KARACHAN jest jaknajbardziej OK nie wiem czego wy chcecie i najprawde jesli da was board /b jest "tajny" to jestescie ..... dla ciekawych jest jeszcze pare tajnych boardow ale sa tak zabezpieczone ze fani wykop kwejkow nigdy tam nie wejda bo nawet nie znaja pojecia javascript nie mowiac juz o metodach zabezpieczania stron przed niechcianymi wejsciami.

pozdrawiam tych wszyscy co placza ze karachan zly i ze obraza jana pawla II (ktory utajnial afery pedofilskie ! za ktore pozniej przepraszal w TV) a kwejk i wykop to najwieksze gowno jakie w zyciu widzialem
  40. O nie, obrażają JP2? Łzy moje obficie zrosiły ziemię. Tak mnie to interesuje i tak wielką mam ochotę coś z tym zrobić że z emocji chyba zaraz pójdę spać.

No serio? Wkurwiasz się o jakieś gryzmoły na karachanie? Albo o jakieś filmiki na YT? Życia nie masz?

Okurwabuahahahahahaamadziahahahazhahahasosnowca! Look at all these fucks I give! Pierdolę Katarzynę W. i Madzię z Sosnowca ta sprawa jest starsza nawet niż techno i powiedziano o niej wszystko. Poza tym Madzia z Sosnowca to żyzna ziemia dla wszelkiego rodzaju lolów, więc sorry, ale nie zamierzam nikomu w tym przeszkadzać bo to by dopiero było chamstwo: zabraniać się komuś śmiać z czegoś, co faktycznie jest karykaturalnie głupie.

Jak dla mnie karachan jest fajny. Jest zabawny i ciekawy. A Ty masz zwykły ból dupy.

A, i to forum nie jest do planowania nielegalnych działań. Thanks to the mods for fast reaction.

Więc przykro mi, ale po rozpatrzeniu Twojego wniosku Rada Anonymous postanowiła nie pomagać Ci w tej sprawie. Dziękujemy i życzymy powodzenia w opatrywaniu ran na dupie.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins