Customize

Karachan upadł?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 28, 2011.

1. Anonymous Member

obserwowałem forum WWP od dłuższego czasu i widziałem Waszą walkę z tymi trollami. Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem że ich strona padła. Zatem dwa krótkie pytania - jak to się stało i czy może w tym trochę "pomogliście"? :) Chciałbym być na bieżąco.
  2. Gej_Folks Member

Albino mówił, że to ktoś od nas. Może grower? Z wiadomych powodów nawet nikiem nie może się podpisywać, ale w swoim filmie na YT pisał o ataku na kurie Bonieckiego oraz na stronę Natanka, a karachan padł w tym samym czasie.
  3. Xaosuser Member

Jeśli mowa o /b/ to dodaj do adblocka filtry:

Code:
    http://www.karachan.org/lib/javascript/pudziany.js
    http://i.imgur.com/UTqND.gif
    http://pown.it/flash/1315428475155.swf 
  4. RainbowSix Member

Działa. Za każdym razem kiedy tam zajrzę z jakiegoś powodu, mam bekę z rega i punktu o "obowiązującej bezwzględnej kulturze wypowiedzi".
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

6. Anonymous Member

Takie punkty w regulaminie są często dodawane, żeby w razie czego można było powiedzieć: "Co złego, to nie administracja" :p
  7. Gej_Folks Member

@#5 Albino Black
    Choć teraz już dostrzegam strzępy sarkazmu w wypowiedzi, które wczesniej przeoczyłem :eek:oops
    • Like Like x 1
  8. RainbowSix Member

• Like Like x 2
  9. Anonymous Member

YYYYyyyy... Znajomy widok <wtf?>
  10. AnonLabel Member

mega%20facepalm.jpg
  11. insidious999 Member

Próbowałem ale nie przebija mi twarzy ;)
  12. Anonymous Member

Lol marianie dysponują armią hakerów?
  13. RainbowSix Member

I choćbym kroczył ciemną kodu doliną, psa się nie ulęknę.
    • Like Like x 1
  14. AnonLabel Member

999, czemu swoje posty usuwasz żeby nie wyjść na głupka :c
  15. insidious999 Member

Sam sobie odpowiedziałeś;) Napisałem i po chwili zastanowienia usunąłem z racji na FAIL xD Ubiegłeś mnie z odpowiedzią jak widać. Gdybym zauważył że odpisałeś to bym nie usunął. Wybacz... za szybki jesteś :)
  16. AnonLabel Member

Wybacz że odgrywam oldfaga 999, ale z natury jestem niesympatyczny, nawet psycholog mi to powiedział, lulz.
    • Like Like x 1
  17. insidious999 Member

Nie spoko, też bym się czepiał ;)
  18. Anonymous Member

Przesiadywanie na IRC'u chanowców dało taki efekt:
    oaaa.jpg Dziś czytając połowę tego shitu natknąłem się na powyższy wycinek
    karaczanowcy robią śledztwo celowo zamazałem nick osoby już prawię zidentyfikowanej, radzę się lepiej zabezpieczać.
  19. RainbowSix Member

Dobra, pożartowaliśmy sobie wszystko nice. Kto chce powtórkę z Growera, ręka do góry. Chyba tyle w temacie.

• Like Like x 1
  20. Gej_Folks Member

Świetne zamazywanie - widać jak na dłoni pierwszą i dwie ostatnie litery nicku. Usuń obrazek, popraw go i wtedy ew. wrzucaj, bo jak ja nie siedząc tu codziennie od razu rozpoznałem omawiana osobę, to co dopiero nasze starotrolle nie sypiające po nocach i nie mające życia prywatnego.
  21. Zekdarrath Member

<ja>

Tylko właśnie rozkminiam jak dane chcą znaleźć? Może najlepiej przeciw temu się zabezpieczyć?
  22. RainbowSix Member

Zek, najlepsze zabezpieczenie przed przeciekiem danych to nie udostępnianie danych. Wrzucają ludzie o sobie wszystko, na FB, NK, portale gier online, pudelka czy bóg wie, gdzie jeszcze, a potem jest płacz.
  23. Zekdarrath Member

Dobra, wszystko byłoby zajebiście, żadne dane się nie zgadzają, gdyby nie to że nick zaczyna się na "Z" kończy na "h" a pragnę dodać, że mam braci. I w ramach tego wycieku powiem wam, iż najgorsze jest to, że ten średni brat to Mariusz rocznik 96, korzystający z innej przeglądarki i mający niegdyś konto na Naszej-Klasie, ale poza firmamy kurierskimi to danych nie dawał... Tak mówi... że daje imię a wzsystko inne fałszywe. I taką mam rozkminę...
    Może to o nim mówią?

Chciałbym zamieścić wiadomość do karaczanków, że jeśli coś się stanie, bo będą ryli niewinnego człowieka, osobiście kurwa w końcu ich namierzę i zajebię/lub powiadomi się "organy bezpieczeństwa" do bezpośredniego działania, zadzwonię do adwokata i postaram się zamknąć stronę. Dziękuje.

Ps. znam kodeks prawny, a to się nazywa "stalking", przestępstwo grożące do pozbawienia wolności do lat trzech.
  24. IMarcin Member

"powiało chłodem" ~Anonymous
  25. Anonymous Member

Myślą, że tylko oni potrafią ludzi namierzać, lol... Gdyby przegięli, my byśmy ich znaleźli tym prędzej, więc nie martw się Zekd :)
  26. RainbowSix Member

No i o tym właśnie kurwa mówiłam. Wiemy, że masz brata Mariusza, rocznik 96, który kiedyś miał konto na NK. Totalnie niepotrzebna informacja, którą MUSIAŁEŚ się podzielić.
  27. Dajecie czadu we dwójkę
  28. insidious999 Member

Grrrhhhhhahahahaha, przepraszam :) Nie mogłem się powstrzymać. Wybaczcie.
  29. Gej_Folks Member

Właśnie karmisz trola.

Ps. Od "bul" i "dópa" też powinieneś się pośmiać ;-)
    Ps.2. Sprawdzał ktos na FB i NK czy ten trol nie mówi przypadkiem prawdy? Choć wątpliwe, ale może faktycznie taki głupi za jakiego sie podaje..?
    • Like Like x 1
  30. Anonimowy Member

Wracaj z tym tekstem na swojego chana.
  31. insidious999 Member

Wiem dlatego z góry przeprosiłem ;) To było mocniejsze ode mnie.
  32. Anonymous Member

Moderator Edit: Please do not post personal information!
  33. Tuziak Member

Musicie wybaczyć ale na Kara mają większe możliwości internetowe niż wy (oczywiście pomijając stado przegrywających w życie)
    Ktoś z was potrafiłby włamać się na stronę np miasta Łodź?
    A to już w ogóle najlepszy żart. Grower ten gimnazjalista który jedyne co potrafi to szybko pisać na klawiaturze? Ten sam który został znaleziony w 10min przez użytkowników karachan, temu któremu zawdzięczanie ich regularne wizyty?
    33981348.jpg
  34. IMarcin Member

no z tym growerem to przesada, ale tuziaku sam wchodzisz tu od czasu do czasu i narzekasz. Jasne ja też lubie mieć wszystkich w dupie, ale wyzywanie mnie od gimbusów i porównywanie do "super hackerów" z kara mnie lekko denerwuje.
  35. My nie musimy nic nikomu udowadniać. Jeśli zajdzie potrzeba aby jakaś strona padła to może paść i bez obnoszenia się Pr0 hax00r57w3m
    • Like Like x 1
  36. Tuziak Member

Ale przepraszam, ja nie proszę o żadne udowadnianie.
    To moje osobiste spostrzeżenie do kilku pierwszych postów z których aż bije... 'zgromadzenie księży marianów' litości ktoś z was w to uwierzył?

Przedstawiłem się tam opisałem moje zachowanie.
  37. Anonymous Member

132708285364.png
    co ja znalazłem
  38. Anonymous Member

39. Anonymous Member

karaczan karaczan... aaaa to ci pr0 anonimowi co to blokują pisanie na ich stronę przez proxy i tora... anonimowi w chuj :D
  40. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins