Customize

Karachan upadł?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 28, 2011.

 1. Volk Member

  Aktualizacja wygląda na to, że nasi "chłodni" koledzy mają tak bardzo wyj*bane na "gimnazjalistów z Anonymous Polsku" że aż wprowadzili nowe/stare zabezpieczenia do swojego Tajnego Klubu Kaczora Dolana.
  Teraz powinno to kogoś obchodzić, bo bawią się właśnie w rzucanie nam kłód pod nogi poprzez udostępnianie pod nazwą narzędzia skryptu formatujacego niedoszłym hakerom (co zrobić, ludzie tak też walczą) dysk, mieszanie naszych planów i Bóg wie co jeszcze chociaż na mój gust to pewnie w połowie utkwili w gównoburzy ruchający kontra nieruchający i "trollują" się nawzajem. Dzięki nim możemy sprawiać wrażenie powolnej, ale przynajmniej zgranej i porzadnej grupy xD
  UP
  Te kucyki wywołują u mnie nieodpartą chęć brutalnego morderstwa dowolej osoby poprzedzonego waterboardingiem, żelazną dziewicą i łamaniem kołem. Srsly, weź ostrzegaj przed takimi rzeczami :)
 2. Anonymous Member

  Heh, czemu, anon od wielkiego kuca zasłużył na brawa, za epickiego trolla, w tym konkretnym wypadku. Bedąc szczerzym, karaluszki nam się przysłużyły, usunęły dzieci z ujemnym kucem, z jednej strony ratując ich przed:  Z drugiej, ułatwiły zrobienie przerwy w tych śmiesznych atakach, coś o co zabiegały fejsbukowe grupki :D

  Anon od wielkiego kuca stal się mimowolnie białorycerzem xD
 3. oldman Member

 4. Anonymous Member

  #43
  To samo gówno co na głównej karachana.
  Prosty skrypcik do straszenia hakierów co opanowali tylko przycisk od LOIC. Spokojnie.
  Nie żebym ubliżał, po prostu to może wyglądać przekonująco dopóki się o tym nie pomyśli. Zwłaszcza że stoi na ch*jowym darmowym hostingu.

  #42
  Czuć od ciebie anonkiem na kilometr xD
  Może odsiew hakjerów faktycznie nam się przydał, zważywszy na to, ile tematów o tym "poczebujem hakera do pomocy" albo "nauczcie mnie hakjerskich trikuw" dostajemy.
  No i faktycznie może jest tam teraz lepiej, jak feriowa zmiana nie umie obsłużyć adblocka. Jak dla mnie (tak, byłem tam, przybyłem z zamiarem jihadu za filmiki z papieżem, zostałem na chwilę, wykurwiłem aż się za mną kurzyło) żeby tam było zupełnie dobrze trzeba by było pozbyć się i gimbusów-śmieszków i "starociot" wprowadzających swoim "spierdoleniem" (najczęściej ich przegranie życia bierze się z pierdolca w głowie a nie z aparycji/zainteresowań/charakteru) tylko zamęt i ból dupy wiecznie marudząc. Jedyny imageboard, przy którym pozwoliłem sobie zostać po stwierdzeniu, że jednak nie na moją głowę wojenki gimgówna z oburzonymi kucami to krokodyl. Do dziś go odwiedzam obok WWP, kibiców i paru innych forów. Mają w miarę "anonkowy" klimat wbrew płaczom karaluchów, a nie bawią się w "trolink" i wojenki tylko sobie żyją, aż miło popatrzeć :)


  Te "zabezpieczenia" nie są takie tajne, przed chwilą je rozpracowali na krochanie, a nawet mój umysł "Seby z osiedla" umożliwił pozbycie się drukareczki, kwejkbomby i stylu night.
  Wystarczy zrobić to:
  do Adblocka dodajemy kolejny filtr:
  http://www.karachan.org/thekwejkbomb.swf (super pomysł kurwa, wystarczy zerknąć na listę w Adblocku, by wiedzieć, że coś tu nie gra) To powinno wyłączyć drukarkę i muzykę.

  Ja mam jeszcze http://www.karachan.org/inc/fonts2.swf , może też jest potrzebne, choć jak na mój gust ten Zalgo zapakował wszystko w jeden, pamiętam, jak kiedyś mówili, że to od tego "placa w d*pie" czyli fingerprinta przeglądarki. Być może także ten jest powodem, dla którego nie mogę się pozbyć regulaminu, mam ujemnego kuca.

  Następny krok (pewnie masz teraz biały ekran): zmień w Widok/Styl strony na dowolny styl, byle nie obecny Night (pułapka na nowych)

  To powinno zostawić cię z obrazkiem takim: 1/4 strony zajmuje "regulamin", poza tym widać tematy anonów. Przypięty może być zasłonięty regulaminem, tu już niech ktoś inny kombinuje jak się go pozbyć, i tak nie mamy zamiaru tam pisywać więc okienko od postowania niepotrzebne c'nie? W każdym razie o ile nie pójdą na tajne część postów powinniśmy widzieć i mieć gówno pod kontrolą.
 5. Anonymous Member

  Smocze_krocze jest taka gruba ze jej nick jest dwuczlonowy
  • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins