Customize

Karachan upadł?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 28, 2011.

1. Volk Member

Aktualizacja wygląda na to, że nasi "chłodni" koledzy mają tak bardzo wyj*bane na "gimnazjalistów z Anonymous Polsku" że aż wprowadzili nowe/stare zabezpieczenia do swojego Tajnego Klubu Kaczora Dolana.
    Teraz powinno to kogoś obchodzić, bo bawią się właśnie w rzucanie nam kłód pod nogi poprzez udostępnianie pod nazwą narzędzia skryptu formatujacego niedoszłym hakerom (co zrobić, ludzie tak też walczą) dysk, mieszanie naszych planów i Bóg wie co jeszcze chociaż na mój gust to pewnie w połowie utkwili w gównoburzy ruchający kontra nieruchający i "trollują" się nawzajem. Dzięki nim możemy sprawiać wrażenie powolnej, ale przynajmniej zgranej i porzadnej grupy xD
    UP
    Te kucyki wywołują u mnie nieodpartą chęć brutalnego morderstwa dowolej osoby poprzedzonego waterboardingiem, żelazną dziewicą i łamaniem kołem. Srsly, weź ostrzegaj przed takimi rzeczami :)
  2. Anonymous Member

Heh, czemu, anon od wielkiego kuca zasłużył na brawa, za epickiego trolla, w tym konkretnym wypadku. Bedąc szczerzym, karaluszki nam się przysłużyły, usunęły dzieci z ujemnym kucem, z jednej strony ratując ich przed:

Z drugiej, ułatwiły zrobienie przerwy w tych śmiesznych atakach, coś o co zabiegały fejsbukowe grupki :D

Anon od wielkiego kuca stal się mimowolnie białorycerzem xD
  3. oldman Member

4. Anonymous Member

To samo gówno co na głównej karachana.
    Prosty skrypcik do straszenia hakierów co opanowali tylko przycisk od LOIC. Spokojnie.
    Nie żebym ubliżał, po prostu to może wyglądać przekonująco dopóki się o tym nie pomyśli. Zwłaszcza że stoi na ch*jowym darmowym hostingu.

Czuć od ciebie anonkiem na kilometr xD
    Może odsiew hakjerów faktycznie nam się przydał, zważywszy na to, ile tematów o tym "poczebujem hakera do pomocy" albo "nauczcie mnie hakjerskich trikuw" dostajemy.
    No i faktycznie może jest tam teraz lepiej, jak feriowa zmiana nie umie obsłużyć adblocka. Jak dla mnie (tak, byłem tam, przybyłem z zamiarem jihadu za filmiki z papieżem, zostałem na chwilę, wykurwiłem aż się za mną kurzyło) żeby tam było zupełnie dobrze trzeba by było pozbyć się i gimbusów-śmieszków i "starociot" wprowadzających swoim "spierdoleniem" (najczęściej ich przegranie życia bierze się z pierdolca w głowie a nie z aparycji/zainteresowań/charakteru) tylko zamęt i ból dupy wiecznie marudząc. Jedyny imageboard, przy którym pozwoliłem sobie zostać po stwierdzeniu, że jednak nie na moją głowę wojenki gimgówna z oburzonymi kucami to krokodyl. Do dziś go odwiedzam obok WWP, kibiców i paru innych forów. Mają w miarę "anonkowy" klimat wbrew płaczom karaluchów, a nie bawią się w "trolink" i wojenki tylko sobie żyją, aż miło popatrzeć :)

Te "zabezpieczenia" nie są takie tajne, przed chwilą je rozpracowali na krochanie, a nawet mój umysł "Seby z osiedla" umożliwił pozbycie się drukareczki, kwejkbomby i stylu night.
    Wystarczy zrobić to:
    do Adblocka dodajemy kolejny filtr:
    http://www.karachan.org/thekwejkbomb.swf (super pomysł kurwa, wystarczy zerknąć na listę w Adblocku, by wiedzieć, że coś tu nie gra) To powinno wyłączyć drukarkę i muzykę.

Ja mam jeszcze http://www.karachan.org/inc/fonts2.swf , może też jest potrzebne, choć jak na mój gust ten Zalgo zapakował wszystko w jeden, pamiętam, jak kiedyś mówili, że to od tego "placa w d*pie" czyli fingerprinta przeglądarki. Być może także ten jest powodem, dla którego nie mogę się pozbyć regulaminu, mam ujemnego kuca.

Następny krok (pewnie masz teraz biały ekran): zmień w Widok/Styl strony na dowolny styl, byle nie obecny Night (pułapka na nowych)

To powinno zostawić cię z obrazkiem takim: 1/4 strony zajmuje "regulamin", poza tym widać tematy anonów. Przypięty może być zasłonięty regulaminem, tu już niech ktoś inny kombinuje jak się go pozbyć, i tak nie mamy zamiaru tam pisywać więc okienko od postowania niepotrzebne c'nie? W każdym razie o ile nie pójdą na tajne część postów powinniśmy widzieć i mieć gówno pod kontrolą.
  5. Anonymous Member

Smocze_krocze jest taka gruba ze jej nick jest dwuczlonowy
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins