Customize

Karel De Gucht

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Jun 26, 2012.

1. Anonymous Member

2. Recover #op Acta? . Coś robimy w tej sprawie czy będziemy się przyglądać jak nam cenzurują internet? :confused:
  3. Anonymous Member

Właśnie pracujemy nad tym.
  4. Tak więc poczekam aż coś wykombinujecie. Czyżby czas szykować protesty?
  5. Anonymous Member

Pełną parą , akurat teraz czas jest żeby zacząć rejestrować manifestacje.
  6. Niestety ja nie dam rady zarejestrować. Nie będę ukrywał nie mam jeszcze 18 lat. Lecz postaram się by ktoś z moich okolic zarejestrował manifestacje. Jakieś akcje typu #mail storm ?
  7. @UP: Mailstorm możesz zrobić, widziałem gdzieś tutaj wzór maila oraz adres do de Guchta. Sam jak znajdę chwilkę, wyślę z pięćset wiadomości,
  8. martajagoda89 Member

Tak... na pewno po przeczytaniu takiego maila poczuje się wyruchany i na pewno tak się tym przejmie, że zmieni zdanie.
    • Like Like x 4
  9. Anonymous Member

Co nie zmienia faktu, że mailowe żarty sobie możemy z niego robić.
  10. Anonymous Member

Może nie po przeczytaniu 1, ale po przeczytaniu paru tysięcy...
  11. A znasz kogoś, kto by przeczytał uczciwie kilka tysięcy takich samych maili?
    • Like Like x 1
  12. Anonymous Member

Nawet nie o to chodzi, zważ na to, że to jego służbowa poczta, a jak myślisz jak dotrzeć do tych potrzebnych w takim zalewie :p ?
  13. ???????? Member

Tak możemy spamować, ale to nie da nic oprócz 25 minut poszukiwań służbowej poczty przez owego polityka :p i myślę, że obawa przed spamem na poczcie nie zmieni decyzji w sprawie ACTA.
  14. Svobodny Moderator

Poraz kolejny w tym temacie studze wasz zapał do zarżnięcia komuś poczty spamem: ABSOLUTNIE NIC TO NIE DA. Jego popracie dla ACTA to nie jakies tam widzimisie ani chwilowy nastrój tudzież brak zrozumienia czym naprawde jest ACTA tylko jego swiadome działanie. Osobiscie wolał bym żebyscie wymyslili coś bardziej hm... sensownego albo lulz'owego?
    • Like Like x 3
  15. Anonymous Member

Hm... czekamy na propozycję ;)
  16. Anonymous Member

Hm... w moim mniemaniu parę maili nic nie da ale życie utrudni, poza tym to tylko komisarz a tam takich ćwoków jest 26 dziś ten sobie wpadł na pomysł żeby uprawiać prywatę jutro wpadnie inny.
  17. Tulku Member

Bądźmy mili bo się Pan Karel obrazi. Trzeba jaśnie Pana ładnie prosić, może się zlituje.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins