Customize

Koniec facebooka?

Discussion in 'Polska' started by Boixocg, Aug 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WjakWendeta Member

Mi się to wydaje podejrzane. Samo to że pan Józef nie zważa na anonimowość nie pasuje mi.
  2. Anonymous Member

Bardzo ładnie zamazałeś nazwisko Śliwirski ;p Tak mi przynajmniej wyszło. Pewien jestem Śli**rski. "W" i "i" są spekulowane :p

Ludzie, naprawdę, uważajcie, jak zamazujecie nazwisko czy imię. Wydaje się, że za takim miliardem kresek nic nie widać; nic bardziej mylnego. Jak już zasłaniacie, to porządną, grubą linią, a nie "ołówkiem".

Pozostaje pytanie: co mamy myśleć o czym? O OpFacebook czy o dzieleniu się informacjami o naszych akcjach? Pierwsze uważam za bardzo prawdopodobne, drugie; nic nie stoi na przeszkodzie. Wiedza o planowanych przez Anonów akcjach nie jest tajemnicą. Uważam tylko za głupotę dawanie swojego maila innym ludziom jako maila do Anonima.
  3. cyddyn Member

jestem na tak
  4. Peacemaker799 Member

Powiem tak... - facebook tak naprawdę nigdy nie zostanie zniszczony. Powód? Backup wszystkich plików, i facebook wraca znów do działalności. Pozatym, już zdążyli zabezpieczyć szpary w dostaniu się do bazy danych, przez tyle czasu. Ale, jest to ciekawe. Być może dojdzie do ataku...
  5. Anonimowy Member

Temat o facebooku odkopany, więc dam coś od siebie ;)
    Trochę wstyd mi za AnonOps, że poinformowali ludzi, iż to nie jest sprawka Anonymous. Anonami nie rządzi żadna grupka i mógł to ogłosić każdy. To jest tylko kolejny dowód na to jak wielką grupą są Anonimowi. Skoro to już się tak rozprzestrzeniło to myślę, że do tego dojdzie i będzie brało w tym udział sporo ludzi. W akcji Anonimowych związanej z WikiLeaks brało udział ponad 1000 hakerów z całego świata.
    Jednak, żeby zniszczyć dogłębnie facebooka musieliby usunąć wszystkie backupy. Nie mam pojęcia w jaki sposób chcą to zrobić.
    Co będzie jeśli facebook 5 listopada wyłączy serwery? Obawiam się, że skończy się na zwykłym przeciążeniu serwera.
  6. I według mnie właśnie nie to jest głównym celem tej akcji, jedynie gest, jedynie symbol, jedynie zwrócenie uwagi na problem, jak im się uda, to na pewno ludzie będą się chcieli dowiedzieć dlaczego, chyba że, ulegną tej drugiej stronie barykady która powie wszystko tylko żeby ludzie myśleli, że ich internetowe medium zostało zaatakowane przez hakerów którzy chcą wykraść im nr kart kredytowych i wiadomości o ich romansach (jednym słowem, spróbują wmówić ludziom, że ten ruch im personalnie zagraża)
  7. Anonymous Member

Anonimowi są różni. Jeśli ktoś rzeczywiści zhackuje serwis i wykorzysta takie informacje dla własnych celów (lub, np., ujawni prywatną korespondencję userów), a stwierdzi, że jest Anonem, to będzie miał rację - bo przecież "Anonem jest każdy".
  8. Ale widzisz w założeniach filozfii, jest działanie w sposób pokojowy, a poza tym jak mógłbyś nazwać sie przeciwnikiem tyrani, kontroli informacji skoro sam bys sie zachował tak jak ona
  9. Każdy kto popiera i wierzy w idee, a nie dyktator Korei płn, bo sobie tak wymyśli.
  10. Anonymous Member

Założeniem nie jest walka w sposób pokojowy, lecz walka w imię wolności, nie przynosząca korzyści osobistych. Jeśli ktoś podając się za Anonima wykradnie numery kart kredytowych i je wykorzysta dla własnych celów, nie jest Anonimem, tylko anonimem. Jeśli rozpieprzy jakąś stronę, a więc zadziała w sposób mało pokojowy, ale nie będzie miał z tego własnych korzyści, a ta strona w jakiś sposób łamała nasze prawa, ten ktoś jest Anonimem.

Oczywiście nie wszyskie działania wchodzą w grę; zabicie kogoś za inwigilowanie cywili nie byłaby akcją Anonimów w żadnym wypadku. Ale hackerstwo jest usprawiedliwialne.
  11. Error12 Member

Oj :D KOŃ by się uśmiał ;) LOL
  12. Error12 Member

i niech Ci będzie. nikt z Anonów "nie ujawnia się" ;) przestanę, byś mnie nie poprawiał :D
    pozdr!
  13. Anonymous Member

Jak uważasz; moim zdaniem hackerstwo, mimo, iż nielegalne, nie jest "złe", jeśli zostało zastosowane wobec, nie wiem, systemu Echelon.
  14. Mi się czasem zdąży zhakować jakąś nazistowską czy dresiarską księgę gości atakiem XSS. Nie robie tego w imieniu anonimowych bo od razu pełne nienawiści dzieci zleciałyby się na nasze forum wyzywając nas od nie wiadomo czego. I nie uważam że to coś złego ^^

Czasami po prostu rozwalam strone jak tu http://www.ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=181548 a czasami daje czarne tło jakąś pogodną nute i pouczenie ^^ Jak tu : http://www.ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=163978 Ale to tak okazjonalnie jak się wkurzę ^^

Pzdr. numerek

wcale nie uważam, że hakerstwo jest złe :)
    przeciwnie - to moja MANIA :D HahaHAHHAHHHhhhaaa!! ;)

Pozdr! V.
  16. Dlaczego cytujesz mój post bez żadnego komentarza ?
  17. Anonimowy Member

18. Error12 Member

sorry numerek. pomyłka.
  19. Error12 Member

20. Error nie spamuj ! Dlaczego jedną rzecz piszesz w 5 postach jeśli o czymś sobie przypomniałeś użyj opcji edit. Jeśli chcesz rozmawiać o tym kto ma bardziej słitaśne zdjęcie profilowe to zapraszam do offtopowego tematu "Ogólne rozmowy"

Pzdr. numerek

Nie dziękuje ;)
    Pozdr! V.
  22. Więc co do kurwa miało oznaczać

Jaki to ma związek z tematem ? Czy ja się czepiam tego że masz zdjęcie profilowe anona z głowa wikipedii ? Czy ja dyskutuje na team twojego zdjęcia czy twojego nicku ? Wtf ?

Pzdr. numerek

edit: Sorry przeczytałem zdjęcia zamiast zajęcia. I wyszło idiotycznie. ^^ No dobra wyszedłem na kompletnego idiotę tak to jest jak się w nocy nie śpi ^^

Ale i tak Error12 musi się lekko "uspokoić" i nabrać "wiedzy".
  24. Sic! Member

No i co, panie i panowie, niewypał? :D
  25. Anonimowy Member

Nie wiadomo, czy niewypał, bo nie wiadomo czy akcja była prawdą. Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy :) FB miał już niby zniknąć o północy z 4 na 5 listopada.
  26. IMarcin Member

ale jednak szkoda
  27. Anonymous Member

Z jednej strony dobrze by się stało, gdyby został zniszczony, z drugiej przysporzyłoby to nam bardzo wielu wrogów. Już chyba lepiej, że FB jest (bo rozsądni ludzie będą z nim uważać) a nasza opinia nie jest na start negatywna.
  28. Ludzie byli tak napaleni na zniszczenie facebooka, a chyba nie zdawali sobie sprawy jakie informacje na ich temat wtedy mogą wypłynąć na światło dzienne. Wszystkie hasła i inne cholertswa.
  29. a10241265 Member

>Ale widzisz w założeniach filozfii, jest działanie w sposób pokojowy, a poza tym jak mógłbyś nazwać sie przeciwnikiem tyrani, kontroli informacji skoro sam bys sie zachował tak jak ona
    nie masz pojecia o czym piszesz.
  30. To Ty nie masz pojęcia o czym piszesz, skoro żadna operacja odnośnie facebooka nie została podjęta.
  31. a10241265 Member

zacytowalem ci fragment do ktorego sie odnioslem, proponuje wrocic do gimbazy na lekcje polskiego bo facetka bedzie robila czytanie ze zrozumieniem
  32. a10241265 Member

nie miej argumentów
    >advice anonymus
    zapostuj filmik na żydrurze
  33. Argumentów w dyskusji która nigdy nie miała miejsca?
  34. Anonymous Member

Facebook wciąż żyje, więc temat zamykam. Nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins