Customize

[ Kontakt ] Ew. konferencja Skype

Discussion in 'Polska' started by Peacemaker799, Sep 22, 2011.

1. Peacemaker799 Member

Witajcie Polscy Anonimowi! Otóż - brakuje nam jakie kolwiek stałego kontaktu. Proponuję konferencję Skype, która była by cały czas - wtedy, dało by radę porozumiewać się cały czas. Polegało by na tym, że nie rozmawialibyśmy cały czas głosowo, tylko posiadali konferencję chatową. Jeśli ktoś chciałby porozumieć się z kimś głosowo, poprosiłby go, i uzgodnił odpowiedno etc.
    Co Wy na to? Oczywiście, stworzone zostały by nowe konta - w celu Waszej anonimowości. Wysyłalibyście mi nicki, ja dodawał bym Was do konferencji.
    Co o tym myślicie?
  2. Anonimowy Member

3. Peacemaker799 Member

Tylko tam, nikt nie wbija. A tak, przy każdym logowaniu na kompa byłby na konferencji. Nie trzeba było wołać wszystkich przez forum, by zjednoczyć się, i obgadać dogłębniej coś.
  4. Anonimowy Member

Nie każdy ma skype'a na autostracie, o ile ktoś go wgl ma. Nie jestem miłośnikiem tej aplikacji. Skoro mamy korzystać tylko z chata to lepszy byłby IRC, w końcu do tego został stworzony. Wydaje mi się, że tylko ja tam zaglądam z nadzieją, że ktoś będzie tam siedział. Wystarczy umówić się tylko na jakąś godzinę, ale do tego potrzeba już chęci, a nie każdy ją ma.
  5. Ja skypa nie mam i nie będę miał. Enetualnie irc bądź TS
  6. Xaosuser Member

TS / Skajp = nie mam ochoty słyszeć waszych głosów, wolę muzykę ^^
    IRC = whois <- kkthxbai bo nie będę specjalnie sobie przestawiał informacji zakładał nicka stałego i za każdym razem się logował pod nim

forum, forum i jeszcze raz forum, po kiego grzyba chcecie coś nowego skoro to forum leży a ludzie tu obecni i tak nic po za przelewaniem z pustego w próżne nie robią, po kiego wam skajp jeśli irci ts leżą, tak jak ponad 9000 innych for, stronek, blogasków i innych bzdetów zakładanych dla lansu bycia anonem. Panowie i panie, mniej gadania, więcej działania. Zaczęto projekt tłumaczenia filmików anonów, osoby które się go podjęły znikły a nowych filmów nie przybywa ( bynajmniwej w rodzimej wersji )
  7. AnonXPL Member

Nigdy nikogo na IRC nie spotkałem więc moim zdaniem jest to chybiony pomysł
  8. Anonymous Member

IRC będzie przydatne dopiero, gdy będziemy liczni i aktywni + będziemy planować akcje niezgodne z programem WWP (ostatni temat o ataku DDoS został zraportowany).
  9. Peacemaker799 Member

Już macie chętke na ataki? A zaraz się okaże, że cała tutejsza grupa Polaków zostanie wyłapana przez ABW, czy przez inną organizację porządkową...
    Nadal nie jesteście za konferencją Skype - tekstową?
  10. Anonymous Member

Skype to zły pomysł. Wymaga ściągania, a choć to kwestia paru sekund, to i tak mi się nie chce ;p
  11. Peacemaker799 Member

No widzisz, ale tak - byśmy mieli cały czas ze sobą kontakt. Naprawdę, ściągnij - to nic wielkiego...
  12. Xaosuser Member

Nie jesteśmy
  13. Anonimowy Member

Nie jesteśmy :D
  14. Anonymous Member

Nie jesteśmy.

A podobno Polacy nie potrafią się zjednoczyć ;p
  15. WjakWendeta Member

Żeby nie psuć solidarności napisze : Nie jesteśmy.
  16. cyddyn Member

Nie jesteśmy.
    Napiszcie to jeszcze klika razy z anonimowego :p
  17. Anonymous Member

Tak, wtedy będzie wyglądało, że dużo osób nie jest za Skype'em ;p
  18. Anonymous Member

Nie jesteśmy. Na życzenie :p :)
  19. Peacemaker799 Member

Dobra, to nie ;d.
  20. Anonymous Member

enwentualnie team speak ale skype na pewno nie.
  21. Anonimowy Member

A ja jestem dalej za IRC, ale o czym tu gadać? :)
    • Like Like x 1
  22. cyddyn Member

na razie nic bo jest nas zbyt mało. Koniec tematu. Jak trzeba będzie się zgadać to napiszemy.
  23. Krea Member

IRC jest fajne, ale mało osób tam siedzi. A co do konfy, to jeśli już, to lepiej robić na jakimś ts/mumble/vt niż skajpaju. Aby był przycisk aktywacji głosu, a nie ciągłe sapanie do mikrofonu.
  24. BlackHat Member

NIE JESTEŚMY. ale może ts hymmm czemu nie ? :)
  25. Anonimowy Member

Brawo Krea! Otrzymujesz złotą łopatę za odkopanie tematu z przed 5 miesięcy ;)
    b2d444afd374669c.jpg
    • Like Like x 1
  26. Krea Member

Matko boska jakie daty lol. Dziękuje za ten tytuł ale nie zasluzylem. Szczerze powiedziawszy to poza 1sza strone nie wychodzę, ktoś ten post odkopal przede mną a potem post usunął, pozory mylą :pw ogóle to masz prawa autorskie do tej łopaty? Nieładnie ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins