Customize

Kontrola internetu w Polsce. Temat zbiorczy.

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by cyddyn, Nov 3, 2011.

1. cyddyn Member

Tu wrzucę parę linków.
    Wy też wrzucajcie raczej linki. Pozwoli to na zachowanie estetycznego wyglądu i przystępność tematu dla newbie.
    http://www.proline.pl/?n=sluzby-skontroluja-internet-komputery-polakow
    http://www.proline.pl/?r=biuletyn&n...50-tysiecy-akcji-internautow-kazdej-sekundzie
    http://www.proline.pl/?n=dostep-do-internetu-dodatkowa-oplata-za-dostep-do-
    http://di.com.pl/news/41320,0,Boty_sciagnely_250_GB_danych_z_Facebooka.html

szczególnie ciekawy jest link numer 1. 2 jest o FB. 3 o płaceniu za treść w necie (na 100% nie wejdzie w życie :p)

Uważam że w imieniu anonimów powinniśmy choć oficjalnie wyrazić sprzeciw - napisać na oficjalnej stronie.
  2. Co prawda prawdopodobnie nikomu z nas nie podoba się ten pomysł, ale jakby nie patrzeć nie został jeszcze wprowadzony w życie. To na razie tylko spekulacje.
  3. Anonymous Member

Jak nr 1 zostanie wprowadzony to rozpierdolimy system ;) Serio to już jest przesada nie możemy na to pozwolić.
  4. O ile zostanie wprowadzony, wtedy i w Polsce ludzie zaczną myśleć o Anonimowych nie tylko jako o hakerach, hm.
  5. Anonymous Member

Denerwuje mnie to że ludzie są tak infantylni, wierzą we wszystko co im powiedzą i nie wyciągają wniosków - wystarczy tylko poczytać komentarze przy anonimowohakjerskich filmikach jak ktoś napisze że anonimowi to nie są tylko przebiegli hakerzy to od razu go wyśmieją.
  6. Mówię o przeciętnym polaczku. Raz spytałem na jednym forum co internauci myślą o idei Anonymous, to dostałem 10 stron spamu ' FIUTY FEJSA NISZCZĄ NIECH NISZCZĄ NK ' , ' OHO KURWA ANONIMY DZIECI W MASKACH ' - nie ma co się łudzić.
  7. O tym jest dużo w internecie. Twoja opinia nie może podważyć kilkunastu artykułów na ten temat.
  8. Będąc za granicą w koszulce z logiem anonymous (bez zbędnych podpisów) przechodnie i przypadkowo spotkani ludzie mówili że popierają ideologie, że się zgadzają itd. W Polsce usłyszysz co najwyżej "jestes za zniszczeniem facebooka ?" albo "lol hakjer pierdolony się znalazł taki mądry to będzie wpierdol" (tego na razie nie usłyszałem ale prawdopodobny scenariusz zdarzeń ^^)
  9. Dokładnie.
  10. Anonymous Member

Noś ze sobą nóż sprężynowy. Zagrozić wpierdolem każdy potrafi, ale jak go postraszysz, to od razu spierdala. Nie mówię, że masz na ludzi z nożem skakać, ale jak ktoś ma coś do Ciebie, po prostu wyjmij nóż i go pokaż. Masz pełne prawo.
  11. Teleskopowa pałka/nóż/gaz pieprzowy - cokolwiek. Możesz nawet z wiatrówką chodzić : D
  12. pałka/nóż/gaz pieprzowy - przy przeszukaniu przez policje od razu to tracisz. Jedyne co to wiatrówka jeśli masz na to papiery/ można ją nosić bez papierów, lecz i tak pewnie by ją zarekwirowali...
  13. Anonymous Member

Niech sobie policja Ci je zabiera; w końcu musi oddać. A to zawsze jakaś broń na dresiarzy.
  14. Nie obrażaj dresiarzy, to też ludzie, tylko, że inaczej się ubierają.

Możesz obrażać osoby, które szukają awantur, cwaniaków.
  15. Anonymous Member

To miałem na myśli, mówiąc dresiarze :) Ich "subkultura" nie opiera się na wzorcu ubrania, lecz na wzorcu zachowania. Dresy noszą nie dlatego, że są one ich wizytówką, tylko dlatego, że nie są "siarskie" i takie są noszone przez "ziomali".
  16. Mało wiesz.

Ja noszę dresy, chociaż nie jestem dresiarzem. Noszę dresy bo są o 10 razy wygodniejsze od jeansów. Nie gniotą w fiuta i są lżejsze i bardziej komfortowe. Nic nie mam do jeansów. W nich też chodzę, ale jak idę gdzieś gdzie mogę je zniszczyć, ubrudzić podrzeć... A spodnie noszone przez ziomali to spodnie, które krok mają w kolanach.
  17. Nie długo będę miał lepszą broń której policja raczej nie znajdzie ;) Odsyłam do tematu Ciekawe polskie linki ;) Mam już wszystkie potrzebne części czekam na prowadnice kulkową i ostrze. Powinny niedługo dojść ;)
  18. Co do tego co napisałeś :

Słyszałeś kiedyś o bojówkach ? Nie podrą się, nie widać brudu, multum kieszeni, nie biorą Cie za idiote. O niebo wygodniejsze, mocniejsze, wytrzymalsze, elegantsze.
  19. zortzmf Member

Gaz pieprzowy jest w pełni legalny, więc policja go nie zabierze...
  20. Numerek, jak tak bardzo lubisz bojówki to je sobie załóż i wyskocz na ulicę. Ja mam swój gust i niego się trzymam, a to, że macie jakieś nieprzyjemne historie z dresami to już nie moja wina.

Za bardzo odeszliśmy od tematu.
  21. zortzmf Member

Można by było uświadomić ludzi, jakie mają prawa podczas przeszukania etc.

np. Ja od jakiegoś czasu legitymuje policjantów, którzy mnie przeszukują. Nie raz przestawali dalszych poczynań.
  22. Tak powinnieneś mieć nawet prawo zadzwonić i sprawdzić jego tożsamość, zawsze musi mieć nakaz rewizji inaczej nie wpuszczeaj do domu itd. Niektórzy po prostu nie wiedzą o takich rzeczach a policjanci to wykorzystują ;(
  23. Mylisz się numerek. Stop Amerykańskim filmom.

Dz.U.07.169.1189
    Regulamin wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury
    (Dz. U. z dnia 18 września 2007 r.)

§ 129. Podejmując decyzje w przedmiocie zatwierdzenia zatrzymania rzeczy lub przeszukania, prokurator ustala, czy dokonanie przeszukania i zatrzymania rzeczy na podstawie nakazu kierownika właściwej jednostki Policji lub legitymacji służbowej jej funkcjonariusza było uzasadnione oraz czy postanowienie prokuratora o zarządzeniu przeszukania nie mogło być uprzednio wydane, a także czy czynności te zostały przeprowadzone i udokumentowane zgodnie z przepisami kpk.

Czyli policja ma prawo przeszukać Twoje mieszkanie gdy sprawa niecierpiąca zwłoki znaczy, że już teraz nagle.

np. ktoś dokonał kradzieży i może przecież przedmioty z przestępstwa w krótkim czasie wynieść z miejsca zamieszkania, a z powodu, że jest podejrzany, trzeba to miejsce szybko przeszukać nie czekając na jakikolwiek nakaz.

Źródło: http://forumprawne.org

Numerek, zanim coś napiszesz jako radę dla innych, upewnij się, że dobrze radzisz.
  24. WjakWendeta Member

Używasz bardzo elokwentnego języka -.- .
  25. Anonymous Member

Kurwa, sam mało wiesz. Twierdzisz, że mimo noszenia przez Ciebie dresów nie jesteś dresiarzem? Więc czego utrzymujesz, że dresiarze to zajebiści ludzie noszący dresy?! Dresiarze to ludzie, którzy spuszczają Ci wpierdol za to, że nie wiesz, za co dostajesz wpierdol. Inna ich nazwa brzmi "blokersi". Teraz kumasz? ...
  26. Czyż nie jestem w gronie mężczyzn?

O jezu, co ty wymyślasz. Mam rozumieć, że Twój stan psychiki (bo inaczej nie mogę tego nazwać) podzielił ludzi na: dresy - lepiej ich omijać, są źli i biją na każdym kroku, ludzie którzy całe życie wyznają "jebać psy", oraz osoby wyjęte spod prawa, ludzie w jeansach - mniej szkodliwi, nie muszę się ich bać, nie omijam ich i mogę z nimi rozmawiać itd.

Pierwszy raz widzę, żeby ktoś podchodził do takiego stopnia sprawy.

APL, nie znam Cię z reala, nigdy Cię nie widziałem i nie wiem jakie masz poglądy na ten temat, ale z Twoich wypowiedzi mogę wywnioskować, że źle patrzysz na ludzi.

Nie strój mówi o człowieku, a sam człowiek.

Pokaż mi mojego posta gdzie tak stwierdziłem.

A jeśli czyjaś babcia założy dresy, żeby np. gdzieś na polu coś zrobić, to też nazwiesz ją dresiarzem?

Prymitywne
  27. Anonimowy Member

Nazywając kogoś dresiarzem ma się na myśli przygłupa, który spuszcza Ci w pierdol z byle lub bez powodu. To słowo w dzisiejszych czasach przerodziło się ze stylu ubierania się na jakąś kulturę, a raczej jej brak. To, że nosisz dresy nie oznacza, że jesteś dresiarzem, każdy może je założyć.
  28. KONIEC, ludzie w dresie nie zawsze są źli, ale jednak dobrej sławy nie mają, ja musiałem 2 razy spierdalać przed jakimiś debilami, ale nie wszyscy byli w dresie. Pomimo, że offtopowanie nie jest złe to ta dyskusja nie powinna się nigdy znaleźć w tym temacie, który jest dosyć ważny.
  29. Błagam Cie tylko nie roznoś ulotek ani plakatów anonimowych w dresie ;( Sorry ale jak ludzie widzą dresiarza który nakleja plakat bądź daje ulotke nie są zbyt przyjaźnie nastawieni ;(
  30. Przypominam, że jako anonimowy masz być skrajnie tolerancyjny, i z założenia ludzi mają definiować ich czyny
  31. Czy ja powiedziałem że Gman jest zły i nie fajny bo nosi dres, czy ja mówiłem że nie toleruje dresów ? Nie chodziło mi o to że ludzie którzy noszą dres mogą być źle odebrani. Dlatego reklamowanie anonów w dresiku nie jest dobrym pomysłem.
  32. Kłócicie się bez sensu szczerze mówiąc, lepiej skupić się na temacie.
  33. Nie nie powiedziałeś
  34. Anonymous Member

• Like Like x 1
  35. anonLie Member

Talking about rage D:, ogolnie to ja was troche nie rozumiem i tych waszych problemow D: znaczy spoko- macie tam swoje poglady, ale dlaczego w kazdym temacie sie klocicie xd? Mi to tam lotto, bo w sumie tylko mi to humor poprawia:3 Ale miejcie na uwadze to, ze jak taki poczatkujacy anon tu wejdzie i zobaczy to wszystko, moze uznac "Japierdole, co oni gadaja D: w temacie kontrola internetu o dresach" "Oni sie bez przerwy kloca, nie moga dojsc do porozumienia, ide stad". Dlategoz prosze was, kochane anonki <3, przestancie rzucac w siebie mieskiem i zacznijcie kochac+ osoba typu kompletny mlot, wyjasniac bledy na privach, to jakby tak troche oczysci i zrobi to forum bardziej przejrzyste D:. Oczywiscie, nie mowie, ze ktokolwiek tu jest mlotem/kretynem/czlowiekiem ktory nie umie czytac, ale tak wiecie no, szanujmy sie:D
  36. Hej ho, tęcza :)
  37. WjakWendeta Member

uważasz że nie ma tu żadnych kobiet. Z drugiej strony nawet gdyby tu byli sami mężczyźni to nie znaczy że trzeba poniżać się do używania tzw. "łaciny podwórkowej"
  38. Kobiety są, a przynajmniej były.
  39. IMarcin Member

Dobra, spokojnie zróbcie oddzielny temat lub spotkajcie się gdzieś i to obgadajcie, ale naprawdę rozważania o znaczeniu dresu/dresa w dzisiejszym świecie nie jest czymś szczególnie ważnym

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins