Customize

Kontrola internetu w Polsce. Temat zbiorczy.

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by cyddyn, Nov 3, 2011.

1. WjakWendeta Member

do Gmana; jeśli uważasz że w śród samych mężczyzn przeklinanie jest normalne to masz ... (użyje twojego ulubionego zwrotu) PRYMITYWNE patrzenie na świat
  2. Właściwie łatwiej byłoby usunąć cały ten temat i poprosić użytkownika cyddyn'a by założył na nowo, bo chyba nic mądrego i tak nie wymyśliliśmy
  3. Anonymous Member

Ludzie proszę przestańcie się kłócić bo nie długo nic z nas nie zostanie :(
  4. Anonymous Member

Nyan Cata widziałeś? Bo ja czekam i czekam aż będzie przelatywał nad Polską...
  5. cyddyn Member

kurwa. Przecież pisałem linki a wy mi tu spamujecie jakimś dresem -.-
    Mamy już moderatora?
    1sza sprawa niech tu wywali 80% postów jak już będzie...
    Koniec dyskusji na tematy odzieżowe!
  6. Nie, nie mam. Jak możesz bawić się w jakiegoś psychologa i wystawiać o mnie opinie jeśli nawet mnie nie znasz. Jak to nazwiesz?
    Nikogo stąd z reala nie znam i nie wiem jakie każdy ma środowisko w którym żyje, ale jeśli chcesz mi wmówić, że w gronie mężczyzn się nie przeklina, to sorry, ale nie dasz rady.
  7. Anonymous Member

Daj spokój... przyjemnie jest czasem poofftopować w gronie Polaków :) Po co usuwać posty? Jest wolność słowa. Swego czasu był temat na offtop i nic z tego nie wyszło, bo dla mnie na przykład wygodniej jest offtopować w tym temacie, który mam akurat otwarty niż szukać specjalnego tematu do tego przeznaczonego, wypartego przez bardziej uczęszczane na trzecią stronę.
  8. cyddyn Member

ok oftop może być ale nie w temacie w którym mieliśmy wklejać linki. Lepiej byłoby przenieść posty do tematu odzieżowego.
  9. Dobra, już koniec z odzieżą. :p
  10. Wiesz co powiem ci tak bejbi.

Ideologii nie popsujesz. Wprowadzisz kogoś w błąd? My go wyprowadzimy. Powypisujesz głupoty? My to naprostujemy. Nic nie możesz zrobić oprócz spamowania.
    • Like Like x 1
  11. RainbowSix Member

Nie chce mi się zakładać na to nowego tematu, na upartego to kolega na filmie pierniczy o przekazywaniu danych.

Ok, kto się przyznaje do tego tworu, w którym bez głośników na max nawet nie można dokładnie usłyszeć, osochodzi? Pytam, bo podano na dole linki do forum i jednej strony, która jest przekierowaniem min. na anonyops.pl. Gówno mnie obchodzi, kto zrobił ten filmik tak prawdę mówiąc, ale wstyd i porażka za jakość. W ogóle to WTF?

Anonymous Polska zniszczy NK 5 grudnia 2011

12. Nie no karachany teraz to żeście się postarali ;) Chociaż w sumie to nie w stylu karachanów oni mają w zwyczaju raczej niszczyć spamować i nienawidzić, a nie coś stworzyć (cokolwiek by to było).
  13. Akanh Member

Mam nadzieję, że to się nie rozejdzie.
  14. ch0m1kX Member

Tak wracając do wątku głównego, gdzie my byliśmy za czasów anty-komora?
  15. a10241265 Member

>A może zwyczajnie walisz gruchę pod swoje wypowiedzi, do jakich to elitarnych grup nie należysz?
    nie, to synagoga sobie wali
  16. ch0m1kX Member

@up nie karm trolla!
  17. a10241265 Member

ale airi to moja waifu i ja tez lubie zwierzatka
  18. ch0m1kX Member

co proszę?
  19. Anonymous Member

właśnie karmisz trola, to prosze :p
  20. a10241265 Member

sample-617c3611a33e84a681f36ea1900972c5.jpg
    a głupie te opy takie same nie znajdą kto to airi tylko im wszystko na srebrnej tacy dać
  21. Anonymous Member

Niech zaczną wreszcie kontrolować ten internet. Może namierzą wasze IP i porozsyłają matkom informacje, że ich dzieci z nudów planują na drodze rewolucji obalić porządek świata. Dostaniecie po szlabanie i będziecie mogli wrócić do zakuwania na wychowawczą :D
  22. a10241265 Member

ej jutro kartkówka z wfu idź spać
  23. ch0m1kX Member

Pamiętam jak dziś, kiedy to w podstawówce facet od w-f zrobił kartkówkę, ale to było daaawno temu.
  24. Anonymous Member

no nie zią, teraz inne czasy gimnazjum i te sprawy, ponoć skociłeś wczoraj jakiegoś chłopaka z 1b respekt ;ddddddd
  25. ch0m1kX Member

Nie byłem w gimnazjum i raczej bym nie chciał.
  26. Anonymous Member

A który rocznik jesteś ?
  27. Anonymous Member

Przez kilka dni (nie jestem w stanie przewidzieć ile dokładnie) będę miał ograniczony dostęp do internetu lub nie będę miał go wcale. Raporty piszcie po angielsku :)
  28. A cóż to za zmiana w nicku ;)?
  29. ch0m1kX Member

Nie muszę ci mówić, zakłóca to moją anonimowość, ale może mnie nie namierzysz i nie zabijesz, 84.
  30. Heh, też powinienem, mam literówkę -.-
  31. ch0m1kX Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins