Customize

Koordynatorzy epic

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 23, 2011.

1. Anonymous Member

Na www.anonstillalive.com można zauważyć spis aktywnych komórek Anonów działających w Stanach, Australii itp., wraz z kontaktem do koordynatorów tych komórek. Chciałbym zrobić coś takiego u nas, dlatego więc niech każdy, kto chciałby być takim koordynatorem, zamieścił w tym temacie deklaracje chęci wraz z województwem/większym miastem, w którym mógłby działać oraz jakimś kontaktem, najlepiej adresem e-mail.
    • Like Like x 1
  2. Deklaruje się do bycia koordynatorem komórki Wielkopolskiej. Mail : numerek@linux.pl
  3. WjakWendeta Member

4. anonLie Member

5. Powiedz jeszcze jakiej komórki chcesz być koordynatorem.
  6. Anonymous Member

Gman jest w lubelskiej.
  7. Anonymous Member

8. Przepraszam.

Mieszkam w województwie Lubelskim w mieście Lublin.
  9. Anonymous Member

Co do jeszcze anonimowipolska.pl byłbym zobowiązany, gdybyście od czasu do czasu, nie mówię codziennie, ale gdy będzie się wam chciało, zaglądali na www.wolnemedia.net czy na inne znane wam serwisy rzetelnie informujące o sytuacji w kraju. W ogóle, jeśli coś wam się obije o uszy, informujcie mnie o tym; wtedy poszperam i zamieszczę odpowiedni artykuł na www.anonimowipolska.pl. Sam oczywiście też będę szukał informacji, ale wiadomo, że coś mi może umknąć.
  10. Peacemaker799 Member

11. Anonymous Member

:O wolnemedia.net z obiektywizmem mają związek jedynie w tytule... Może informują o większej ilości spraw, niż TVP itp ale mniej rzetelnie. Choćby przeklejone artykuły z Gazety Polskiej (skrajnie nieprawdziwe) nt 10.04 'zestrzelenia', bomby helowej i sztucznej mgły... Czy rzetelna? Nie popieram rządów Tuska, ale jeśli wpisze się tam w wyszukiwarce jego nazwisko i jeśli by choć 50% z podanych artykułów było prawdą, to na Polsce dokonanoby IV rozbioru zaraz po tym jak objął władzę...
  12. cyddyn Member

między łodzią a wwa :p
    pozatym wiecie co to za logo na tej stronce?
    Bardzo ciekawa gra Portal
    http://aperturescience.com/
    gra kończyła się przepiękną piosenką still alive
    polecam zagrać
  13. Anonimowy Member

Tutaj też logo portala przerobione na Anonymous http://www.anonstillalive.com/ :) Świetna gra. Przeszedłem obie części po kilka razy i zawsze się wzruszam na końcu :D
  14. Ktoś tu się chyba obija, wiem ze ja tez nie sprawdzam emaila co 5 sekund ale jednak staram się co jakiś czas wchodzić, zwróciło moja uwagę to ze piszą do mnie ludzie z innych rejonów pytając się o anonymous, więc sprawdzajcie skrzynki.
  15. Ja także odbieram wiadomości. Np. dziś napisał ktoś do mnie z innego województwa.
  16. ch0m1kX Member

A może to po prostu głupota ludzka?
  17. Proaktyn Member

@UP
    Raczej brak czasu bądź przeoczenie/skleroza ;)
  18. Dajmy się ludowi wykazać przed osądem.
  19. anon_white Member

Witam!

W związku z tym, że na stronie anonyops.pl nie zauważyłem kontaktu do koordynatora działań w województwie śląskim podejrzewam, iż takowego nie ma.

Pragnę wyrazić chęć zostania nim. Moje województwo znam bardzo dobrze, gdyż jest stosunkowo małe jeżeli chodzi o ilość miast, miasteczek i wsi.

Co mam zrobić, aby takowym zostać??
  20. AnonLabel Member

Wątpliwym jest przyjęcie Cie na koordynatora skoro posiadasz konto od dnia, zastanów się jak można zaufać takiej osobie i potem napisz tego typu temat.
  21. Anonymous Member

Ja tam nie mam nic przeciwko. Zważ, że Anonymous nie mają okresu próbnego i nie przesiewają potencjalnych nowych Anonimowych. Dopóki anon_white nie zawiedzie naszego zaufania (jak dotąd się tak nie stało i podejrzewam, że nie stanie, choć może to tylko moja naiwność :p ), nie ma powodu, by mu to uniemożliwiać. Poza tym potrzebujemy koordynatorów w województwach, w których ich jeszcze nie ma, więc ja jestem na tak. I nie wyobrażam sobie, według jakiego kryterium mielibyśmy oceniać, czy ktoś jest godny zaufania, czy nie - to bardzo subiektywny osąd, zależny od poglądów i stopnia nieufności osoby oceniającej.

anon_white, nie musisz nic robić, nie ma żadnego testu. Jeśli deklarujesz znajomość woj. śląskiego, ja Ci wierzę. Podaj tylko swojego maila :)
  22. Anonymous Member

Brakuje jeszcze dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, przy czym nad śląskim trwa dyskusja.

Ponadto pragnę zaznaczyć, że jeśli ktoś jest chętny bycia koordynatorem województwa, które już takowego ma, nic nie stoi na przeszkodzie. Koordynatorów może być więcej niż jeden w każdym województwie. Chociaż teraz nie miałoby to wielkiego sensu, bo mamy niewielu... "klientów", więc po jednym koordynatorze na województwo NA RAZIE wystarczy. Ale chciałem napisać na wszelki wypadek, żeby nikt nie pomyślał, że lista jest zamknięta :)

Zachodniopomorskie - kontakt@anonyops.pl
    Wielkopolskie - numerek@linux.pl
    Małopolskie - wjakwendeta@interia.pl
    Mazowieckie - rpthe.jeunesse.doree@gmail.com
    Łódzkie - jahnonimous@gmail.com
    Lubelskie - anonymousgman@0.pl

Trzeba sprawdzić aktualność tej listy. Kontakt anonyops, Numerek, WjakWendeta i Anonymous_Gman wciąż są dostępni, to nie ulega wątpliwości.
    jaunesse.doree i jahnonimous już chyba dość długo tu nie zaglądają, więc napiszę do nich zaraz na te maile z pytaniem, czy wciąż są aktywni.
  23. Anonymous Member

anon_white, jeśli chcesz zostać koordynatorem, musisz pamiętać o częstym sprawdzaniu skrzynki mailowej na wypadek, gdyby ktoś z Twojego rejonu zainteresował się Anonymous i miał jakieś pytania.
  24. Zekdarrath Member

No to jeśli nie ma głosów przeciw, to mógłbym kandydować jako koordynator województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Edit: Nie wiedziałem czy w tym topicu, ale przyznaj Albino, nie powiedziałeś, bym założył jakiś nowy :D
  25. Warden13 Member

Jeśli już nie ma nikogo w woj. Podlaskim to mogę zostać choć pewnie tylko czasowo aż się znajdzie jakiś lepszy kandydat. Tak wgle to chyba jestem jedyny z podlasia ;p
  26. Anonymous Member

W tym, w tym :)
  27. IMarcin Member

White nic do ciebie nie mam, ale myślę że rozsądnie byłoby poczekać z tym trochę. Na razie widzę cie tu 1. raz i nie wiem czy można ci zaufać.
  28. Anonymous Member

O matko... A jeśli anon_white nie wie, czy Tobie może ufać? Jak mu udowodnisz, że tak? Anonymous to nie armia ani nie polskie podziemie żeby dopuszczać do siebie tylko zaufanych. Nigdy nikomu z Anonimów nie możesz do końca zaufać, taka jest specyfika ruchu. Przecież nikomu z was nigdy nie robiłem żadnych testów czy okresów próbnych, choć każdy z was przyszedł tu po mnie. W Anonymous nie ma zaufanych i nie zaufanych; podczas protestu, gdy wszyscy będą w maskach, jak chcesz rozstrzygać, komu możesz zaufać a komu nie?
  29. Gej_Folks Member

To proste - obwiązać delikwenta łańcuchami i uczepić kamień od żarna na szyi. Wrzucamy takiego do rzeki. Jeśli wypłynie na powierzchnię to był trollem i spółkował z wykopem i podpisywał cyrografy z karahanem. Jeśli się utopi normalnie, znaczy, że był godnym zaufania anonymousem.

Swoją drogą - co należy do obowiązków koordynatora, co musi robić, wiedzieć itp? Możliwe, że mógłbym wziąć dolny śląsk pod swoją pieczę
    • Agree Agree x 1
  30. Zekdarrath Member

Powrót Świętej Inkwyzycji i próby wody? : P
  31. IMarcin Member

Ale ja nie chce być koordynatorem. Zresztą chodzi mi o to, żeby pobył tu trochę i dopiero
  32. Anonymous Member

33. Anonymous Member

Nie chodzi o to, czy chcesz być koordynatorem, tylko o paradoks między założeniami Anonymous a walutą zaufania. Zauważ, że nie znamy się nawzajem i naszą jedyną drogą komunikacji jest internet. Co za tym idzie, mogą być wśród nas oszuści, którzy chcą zdobyć nasze zaufanie a potem je wykorzystać. Ale to nie znaczy, że mamy się zamykać na ludzi; wręcz przeciwnie - właśnie otwartość jest pewną formą obrony Anonymous. Jeśli będziemy tworzyć "elity", wtedy "zdrada" kogoś, kto ma nasze zaufanie, mogłaby nam w duuuużym stopniu zaszkodzić. Ale gdy będziemy otwarci na ludzi, będzie ich wśród nas wielu, a więc osoba, która zawiedzie nasze zaufanie, będzie jedynie małą planetą w kosmosie.
    Poza tym nie możesz ze 100%ową pewnością orzec, że ktoś jest godny zaufania. Nie istnieje metoda udowodnienia tego przez internet. A nawet, gdyby ktoś próbował i 100000 razy udowadniał swoje dobre intencje, i tak mu nie zaufasz, jeśli nie będziesz chciał. Tu nie chodzi o zaufanie, lecz o otwartość. Nie o elity, lecz o zbiorowość. Każdy z nas jest potencjalnym trollem, a jednocześnie każdy z nas jest potencjalnym dobrym Anonimem.
  34. IMarcin Member

Rozumiem o co ci chodzi, ale dawanie tak ważnego stanowiska osobie która dopiero założyła konto jest chyba przesadą.
  35. Anonymous Member

Stanowiska? To nie jest stanowisko, poza tym jeśli anon_white zawiedzie, możemy go usunąć z listy na anonyops i po "stanowisku".
  36. IMarcin Member

ahh, wiesz o co mi chodziło, a niczym jehowi interpretujesz na swoją korzyść...:p
  37. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins