Customize

Koordynatorzy epic

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 23, 2011.

1. jahnonimous Member

witajcie,
    brak hierarchicznych struktur przy idei anonymous oraz po punkcie spisanej ideologii powinny byc tez odzwierciedlene w sposobie naszej samoorganizacji, dlatego dobrze jak ktos kto ma motywacje i znajomosc regionu mogl sie w pelni zaangazowac jak sobie tego rzyczy...
    oczywiscie odpowiedzialnosc idaca za rola koordynatora i jasna wizja czemu to chce robic powinny jakos przyswiecac tej decyzji, jednak nie mozemy sie przy tym postepowac jak jakas firma lub grupa, ktora ma okreslona strukture wladzy i decyzyjnosci, bo anonymous niczym podobnym nie jest....
    moim zdaniem dobrze zeby ludzie ktorzy chca byc koordynatorami krotko sie podzielili motywacja dlaczego chca to robic i moze jak sami widza swoja role, i jak nie ma glosow sprzeciwu (ktore sa jakos argumentami podparte) to takimi zostaja - idea konsensusu jest mi osobiscie bardzo bliska jako sposob podejmowania decyzji...
    faktycznie dobrze jak bedzie wiecej ludzi na poszczegolne wojewodztwa, co sprzyja wiekszej aktywnosci w regionie w przestrzeni rzeczywistej...
    1milosc
    j.
  2. Proaktyn Member

Z tej listy wyczytałem, że w lubuskim też nie ma... Hmmm... Może kiedyś jak się bardziej zaangażuję w wakacje ;) to się może zgłoszę...
  3. RainbowSix Member

A jak nigdzie nie pojadę z rodzicami to uratuję świat. Sorry, ale tak to brzmi :D
  4. wolf_spirit Member

Ja nie mam co do koordynowania działań żadnych ambicji, ale jeśli ktoś jest z woj. Pomorskiego i chce być koordynatorem, to byłbym wdzięczny, gdyby nim został, gdyż wolę mieć kogoś nad sobą... :)
  5. Mahhir Unknow Member

Chciałbym sie zgłosić na koordynatora woj. kujawsko-pomorskiego.
  6. jahnonimous Member

moze podziel sie dlaczego chcesz byc koordynatorem i jak sobie ta role wyobrazasz, co zamierzasz robic w Twoim regionie?
  7. Mahhir Unknow Member

Chcialbym byc tym koordynatorem, poniewaz:
    -po pierwsze, nie ma takowego w moim regionie,
    -po drugie, chcialbym rozpowszechniac Nasze idee na terenie mojego woj, a bycie koordynatorem pozwoli mi to dobrze organizowac,
    -po trzecie, jak kazdy tutaj - chce pomoc, wydarzenia ktore mialy miejsce w ostatnim czasie zmuszaja do podjecia dzialan.
  8. jahnonimous Member

jak dla mnie jestes OK ;)
    • Like Like x 1
  9. Eltheord Member

Nie jest to kapkę niezgodne z założeniem tego że nie ma ŻADNEJ hierarchii w naszej grupie? Generalnie wisi mi czy ktoś będzie miał "tytuł" koordynatora jednak wychodzi wam tutaj masło maślane. Moim zdaniem nie ma w czym pomagać, dla przykładu ja będę chciał spotkać się czy udać na jakąś "akcję" to z pewnością na forum/ircu/pw będę mógł dogadać się z innymi uczestnikami :)
  10. Mahhir Unknow Member

Osoba ta mialaby tylko organizowac ruch w danym woj. nic wiecej/// nadal czekam na decyzje admina
  11. jahnonimous Member

koordynator nie jest zadna pozycja w hierarchii, jedynie rola czysto koordynacyjna i wspierajaca dzialania i organizacje osob identyfikujaca sie z ida anonymous w regionie, moze wspierac lokalne akcje i starac sie zeby w okolicy sie cos dzialo co szerzy idee...ale to tylko moje rozumowanie tej funkcji...
  12. Eltheord Member

Jak wyobrażacie sobie zatem koordynowanie oraz działania organizacyjne grupy osób powiązanej jedynie swoją ideologią? Wg. mnie ludzie rozumni poradzą sobie idealnie sami, jednak jestem tutaj świerzaczkiem nie wiem czy potraficie się sami zorganizować.
  13. Mahhir Unknow Member

Chodzi tylko o to aby w potrzebie sprawnie sie skrzyknac.
  14. Eltheord Member

Potrzeba jest ogromna, sam najprawdopodobniej zamieniam zmianę w pracy i stawie się w Katowicach
  15. Ney Mara Member

Przydałoby się gdyby w Warmińsko-Mazurskim też się znalazł koordynator. Zekdarrath(dobrze nick napisałem :) ?) nawet zgłaszał chęć nim zostania, można by spróbować :)
  16. Mahhir Unknow Member

No wlasnie co z tymi koordynatorami.
  17. MrViruSik Member

Cześć. Po rozmowie z Albino Black postanowiłem zostać drugim koordynatorem woj. Małopolskiego.

Jeżeli jest możliwość to proszę o stworzenie mi e-mailu pod domene z przekierowaniem na adres który podam.

P.S Nie znalazłem innego tematu, tak więc napisałem tutaj.
  18. EIB Member

Fajnie. Teraz Albino rozdaje koordynatorów jak wczorajsze bułki :D.
    Szczerze? Podoba mi się wasza chęć współpracy, jeżeli oczywiście jest szczera i sumienna. Ja sam chciałbym być Koordynatorem mojego miasta, do czego pewnie się zgłoszę, ale dopiero po odpowiednich przygotowaniach i stażu na forum oraz zgłebieniu działań na rzecz ideologi bo samym myśleniem budowli nie wzniesiemy ;).

Co do tematu panów koordynatorów idących na żywioł - lepiej jakikolwiek niż żaden, skoro poszczególne województwa ich nie mają wogóle... Ponadto łatwo będzie potwierdzić zobowiązanie takiego właśnie przedstawiciela za kilka dni, tygodni, albo miesięcy, kiedy to przyjdą nowi kandydaci.
  19. Le Bash Member

Jeśli mógłbym... koordynatorzy byli by pomocni w zdobywaniu np. masek, ulotek... jedna osoba zamawia i opłata za transport niższa. Nie wiem po co innego byłby przydatny koordynator.
  20. Martinho Member

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale mógłbym zostac koordynatorem w Pomorskim.
    Email: martinho18@o2.pl
  21. BlackHat Member

Przepraszam ale nie którzy chyba mijają się z zasadami jakimi się kierujemy "wszyscy są równi" co za tym idzie do czego miałby taki koordynator śląska np służyć ? No bo zobaczcie nie może nam rozkazywać bo to będzie sprzeczne :) nie może czuwać nad rekrutacją bo takiej niema :) w takim razie jakie miałby obowiązki, proszę osobę chętną na to "stanowisko" o wypowiedzenie się?
  22. Le Bash Member

No właśnie pisałem że taki koordynator mógłby zebrać kasę od zainteresowanych na maski i ulotki ... jeśli każdy zamawiał by osobno to byłby to bezsens... od każdego 12 zł na kuriera czy pocztę??
  23. Ja jestem koordynatorem Mazowieckiego, nic z tego nie wynika, ale jeśli ktoś do mnie pisze staram sie odpowiadać na pytania co do samego Anonymous, przekierowywuje na to forum, jeśli jest ktoś chętny na moje "stanowisko" to z wielka chęcią ustąpie ;P nie traktujmy tego tak na poważnie, koordynator mógłby sie przydać choćby i po to, że ma kontakt z innymi ludźmi ze swojego rejonu, którzy nie zawsze sprawdzają forum, w momencie organizacji protestu moze o wiele łatwiej przekazać informacje, zupełnie popieram protesty w środę i wtorek, ale nie popieram ataków na rządowe strony.
  24. MrViruSik Member

Proszę o dopisanie mnie jako koordynatora woj. Małopolskiego - kwestia tyko e-mailu czy możecie stworzyć mi pod domenę z przekierowaniem na mój stary adres e-mail.
  25. some0ne Member

26. Anonymous Member

Koordynator w zamyśle miał być punktem informacji dla nowicjuszy oraz miał pomagać w urządzaniu protestów w swoim regionie ale jak patrzę na wasze reakcje, to chyba nie był to najlepszy pomysł
  27. ShockCat Member

koordynator gryzie się z ideą anonymous
    jak chcecie zostać organizacją to wolałbym byście odstąpili od anonymous i nie mieszali tej idei z własną strukturą (wystarczy spojrzeć na inne kraje jak to funkcjonuje)
  28. Anonymous Member

W takim razie zarzućmy pomysł na koordynatorów
  29. Trzeba najzwyczajniej omawiać te sprawy na forum, burza emailow jakie dostaje o treści "STOP ACTA" jest juz trochę meczaca.
  30. Z drugiej strony, czasami i przychodzą sensowne pytania, myśle że koordynatorów można zachować jako kontakt, na anonstillalive sa podane konkretne emaile, jak konkretne komurki sie rozrosna wmiare poznawania anonimowych, po uzyskaniu pewnego stopnia zaufania będzie można dawać im dostęp do ogólnego adresu email komórki.
  31. BlackHat Member

No tak ale zobacz że skąd mam pewność że nie zniknie z pieniędzmi ?
    ps. Popieram kolegę wyżej
  32. Koordynator pomorskiego już jest.
  33. MrViruSik Member

Czyli nici z tym e-mailem. Zaraz podam jakiś swój o odpowiedniej nazwie.
  34. anonLie Member

Nastepnym razem jak zmieniacie koordynatora dajcie mu przynajmniej znac na mejla.(mam na mysli siebie i lodz, mianowicie- jezeli nie udzielam sie na forum, to nie znaczy, ze nie jestem w ogole aktywny.)
    Oczywiscie, nie chce zeby teraz cos tam zmieniac, jezeli ten gosc co teraz je robi swoja robote dobrze, to niech ja robi dalej, ale na przyszlosc- daj znac, APL. + no i wiedzialem, ze napisze wkoncu D:
  35. Zekdarrath Member

Witam po powrocie. Wnioskuje i proszę o stanowisko koordyantora wojewodztwa Warmińsko-Mazurskiego. Dziękuję.

Widzę, że Albino odrzucił to. Bo "zagraniczni" nie mają tak?
  36. Krea Member

No ale z tego co ja zauważyłem to małopolskie już ma koordynatora
  37. Zekdarrath Member

Nie wiem czy akutalne, gdyż Albino pomału odrzuca ten pomysł, jednak:
    Warmińsko-Mazurskie: Zekdarrath@yahoo.pl
  38. ShockCat Member

Bo mija się to z ideą anonymous.
  39. Ech.... Nie mija sie. Koordynator jest tylko informatorem ludzi którzy nie wchodzą na forum, a wierzcie ze wielu przestało, bo sensownych ludzi wyzwaliscie od trolli. Nie wiem gdzie by miało sie mijac, przeciez ( nie wiem jak reszta ) nigdy do niczego nikogo nie namawialem, nie dawalem żadnych rozkazów.
  40. ShockCat Member

Sam sobie trochę zaprzeczasz, koordynator czy informator? Koordynator nie może być bo się to kłóci z ideą anonymous, ale nie mam nic przeciw informatorom regionalnym - to byłoby bardziej ciekawe, tylko że każdy może być informatorem i to każdy sam może siebie informatorem nazwać (według idei).

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins