Customize

Koordynatorzy epic

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 23, 2011.

1. Mogłeś pisać, mój mail wisiał chwile przy koordynatorach(Rzeszów) ;) Było by nas 3...Jeszcze z 1 osoba i coś by można było muslec
  2. Makaveli Member

Chciałbym podkreślić, że zostałem już koordynatorem w strefie Śląska i można wpisać mnie na ową listę :) Pozdrawiam
  3. Svobodny Moderator

Przeciez zostałes na liste już dodany, czy jest jakas lista o której jeszcze niewiem?
  4. Makaveli Member

Przepraszam, ale myslalem ze lista Polskich koordynatorów bedzie zamieszczona na miedzynarodowej stronie Anonow, tak aby koordynatorzy z innych krajow mogli skontaktowac sie ze soba w celu wykonania jakiegos protestow, ale z tego co widze lista koordynatorow jest tylko tutaj ;P
  5. Anonymous Member

@MakaveliAnon
    Nie ma czegoś takiego jak koordynatorzy Anonów. Jeśli chcesz współpracować z innymi, w innych krajach, to możesz to zrobić uczestnicząc w wybranych tematach całego WWP.
  6. Sufix7 Member

Chętnie zostane Koordynatorem w mieście Bełchatów (łódzkie)

Bełchatów: Sufix - sufix7@vp.pl
  7. qbaa666 Member

Nie ma koordynatora w Białymstoku?
    Tak więc Białystok - qbaa666@o2.pl
  8. Latsan Member

9. Slave92 Member

10. nnfof Member

Wiem wiem że jestem trochę górnikiem, bo odkopuje temat, aczkolwiek wyrażam chęć na pozostanie koordynatorem województwa Dolnośląskiego, czekam na pytania :)
  11. Svobodny Moderator

Koordynatorzy są przydzielani do miast, a nie do województw. Własciwie zacznijmy od tego że nie podałeś nawet maila.
  12. nnfof Member

A bo czytałem wcześniej temat gdzie były województwa wymienione, i najwidoczniej coś mi się posrało. A więc zgłaszam się na Wrocław, e-mail : invisible.op@gmail.com
  13. Svobodny Moderator

Wszystko jest w temacie przyklejonym.
  14. szkod[nick] Member

15. Witam

Chciałbym zostać koordynatorem na terenie Gdańska a najlepiej całego TRÓJMIASTA:)
    Mam możliwości drukowania dużej ilości plakatów oraz ulotek z darmo,oraz posiadam umiejętne zarządzanie grupą ;p
    Oraz znajomości ;)

e-mail- anonthomson1337@gmail.com
  16. Anonymous Member

Nie ma Koordynatora w Mieście Przemyśl. To ja się chętnie zgłoszę.
  17. Anonymous Member

Bardzo sie cieszymy.
  18. #Anonymous ale może wszedłbyś na swoim koncie lub chociaż podał adres e-mail:>?
  19. Anonymous Member

20. Anonymous Member

Juz prawie sie udało, to jeszcze poprosimy nick z forum żeby w razie czego można było napisać tu na pw. Schemat jak to powinno wyglądac jest przyklejonym temacie wiec nie rozumiem czemu trzeba to tłumaczyć.
  21. Anonymous Member

22. szkod[nick] Member

nie możesz tego napisać ze swojego konta, skąd admin ma mieć pewność ze to ty?
  23. Shary Member

Posiadam konto od niedawna, jednak działam już od dłuższego czasu kontaktując się z anonimowymi na terenie Kartuz. Deklaruję się do komórki miasta Kartuzy.
  24. Svobodny Moderator

Uprzedzam, że na następne takie posty nie bede poprostu reagował. Jesli sie zgłaszacie to bądzcie tacy mili i podajcie niezbędne info tj. NICK- MAIL-MIASTO. Ostatni raz to tłumacze.
  25. Shary Member

F*ck. Sorry, że zapomniałem
    Nick: Shary
    mail: michalyagami@gmail.com
    Miasto: Kartuzy (tak jak napisałem wcześniej)

Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.
  26. Looms Member

27. anon_white Member

Chciałbym (ponownie) zostać koordynatorem miasta Bielska-Białej. Wcześniej byłem koordynatorem Śląska, lecz z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem opuścić forum WWP. Mój mail to: anonops78@gmail.com
  28. Raven_20 Member

Nick: Raven_20
    Miasto: Lublin

Pozdrawiam
  29. TwistedAnon Member

30. Namax Member

31. Anonymous Member

Listę koordynatorów można porównać do zabawy dzieci w chowanego na pustyni... przynajmniej publicznie wiadomo kogo unikać.:)
  32. anon_white Member

@up: Dlaczego unikać?? Nie rozumiem Twojego stwierdzenia.
  33. Anonymous Member

Pomysł z koordynatorami Albino określił jako chujowy.
    Ja uważam, że jest idiotyczny i destrukcyjny. Konsekwencją nie zrozumienia tego czym jest Anonymous są inicjatywy tworzenia "Armii Zbawienia", ostatnio robi to Namax.
    Anonymous nigdy nie będzie sformalizowaną grupą!
  34. Namax Member

Przynajmniej coś robie nie powole by te pier***** PO-wskie durnie sprzedały polSKE !

KUrwa dosyć mam , pierdolony naród ... ślepy , potraficie tylko krytykować ... !
    Jak nas zniszczą to wtedy będziecie chcieli walczyc ale bedzie o gowno walczyc ... !
    • Like Like x 1
  35. szkod[nick] Member

Czemu niby pomysł z koordynatorami jest zły?
    Przecież skądś trzeba czerpać informacje co i jak, gdyby nie koordynatorzy to demonstracje na ACTA nie wyglądałyby tak jak wyglądały.
    Sam jestem koordynatorem i jest ok, nie rozumiem twojej wypowiedzi.
  36. Zaprawdę, mądry post.

A w zasadzie, to skoro Vatican moze mieć Opus Dei, to my powinniśmy zwyczajnie inaczej sie nazwać. Władzę uzyskuje się obecnie poprzez inwigilację, pamiętajcie.
  37. O ile temat jest nadal aktualny i jeżeli nie ma sprzeciwu to zgłaszam sie na koordynatora miejscowość Konin.

cyber.host@vp.pl
  38. Fakt nie zgadza się to z czym jest anonymou. Ale Namax ma racje i to wiadomo nie od dziś.... Najlepszą obroną jest atak.A tak nawiasem anonymous coraz bardziej śmierdzi mi rządową (lub innej organizacji) propagandą na wielką skale w której wykorzystuje się nieświadome jednostki!
  39. Anonymous Member

Temat z koordynatorami został zdjęty z przyklejonych bo poprostu sie nie sprawdził. Tak więc jak narazie nie jest aktualny i nie sądze żeby w najbliższej przyszłosci był sens jego przywracania. Na upartego moża by wrzucic liste do info-threadu ale niewiem czy to dobry pomysł skoro to nie działało...
    Z drugiej strony za granica nadal działa to z czego ten pomysł sie wywodzi czyli anonstillalive i tam to prawdopodobnie działa no ale to jest polska nie elegancja francja...
  40. Aonymous! Member

Jak potrzebujecie jeszcze kogoś to Gdańsk (Trójmiasto). Słyszałem , ze może być więcej koordynatorów niż jeden.
    Email ; anon@vip.onet.pl

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins