Customize

Koordynatorzy reaktywacja

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Nov 23, 2013.

1. Uwaga postanowiłem odświeżyć temat koordynatorów wysłałem informacje na adresy e-mail stąd >>>>>>>>>>

https://whyweprotest.net/community/threads/koordynatorzy-epic.103227/
    chęć działania na razie potwierdziły dwie osoby które prosze o oficjalne potwierdzenie działania w tym temacie. Zwracam się do wszystkich chcących działać jako lokalny koordynator o wpisy w tym temacie czyli adres e-mail oraz miasto. Co do adresu w korespondencji najlepiej niech to będzie czysty adres bez żadnego podpisu po którym można zidentyfikować prawdziwe imie i nazwisko. Prosze tylko o przemyślane i odpowiedzialne decyzje.
  2. Aonymous! Member

3. @Aonymous! zedytuj zostaw tylko adres i miasto. imie skasuj.
  4. Anonymous Member

Przyklejony przywrócony, zobaczymy co z tego będzie chociaż jestem sceptyczny...
  5. Dzięki :) mój sceptycyzm poległ na częstym odwiedzaniu tej strony >>>>>>>>

https://www.premier.gov.pl/

tu jest źródło wszelkiego zła i niesprawiedliwości.
  6. Anonymous Member

Lista maili w przyklejonym jest mało aktualna, potrzbny jest jakis update.
  7. Właśnie wczoraj mi dwie osoby potwierdziły deklaracje dziś wysłałem im info na priv aby zrobiły to oficjalnie na forum.
  8. Anonymous Member

Nie muszą robic tego "oficjalnie" na forum. Jeśli są dostępni pod podanymi mailami i chętni do działania to wystarczy. Nie ma przymusu logowania/rejestrowania na forum.
  9. Ok ja z wiadomych przyczyn nie moge podać ich adresów.
  10. Anonymous Member

No własnie niewiem z jakich przyczyn nie możesz podać? Skoro wyrazili chęć bycia koordynatorami to mail jest niezbędny (chyba, że podali prywatne maile wtedy to jest czysta głuota).
    Miasto - mail - opcjonalnie nick z forum
    Ot cała filozofia więc nie bardzo rozumiem...
  11. Odpowiedz na Twoje pytanie jest prosta. Nie zdradzam żadnych szczegółow żadnej korespondencji to znaczy treści adresu itd nikomu chyba że nadawca sobie tego wyraźnie zażyczy.
  12. Anonymous Member

Przecież to nie ma sensu... To albo wyrażają chęć bycia koordynatorami i podają mail albo nie. Skoro do nich pisałeś tzn. ze raz juz mail podali. Nikt nie każe ujawiniac nic ponad to. Liste trzeba zaktualizowac inaczej trzymanie tematu przyklejonego mija sie z celem.
  13. SecretAnon Member

W przyklejonym jest napisane:
    "Żeby istnienie koordynatorów nie było bezcelowe, proszę, by każdy, kto nie ma nic przeciwko temu, napisał do koordynatora swojego miasta, że z niego pochodzi i dał mu swój adres e-mail. "

Również mi się wydaje że mail jest potrzebny do kontaktu ludzi z koordynatorem. Nikt im na maila spamu nie będzie słał przecież, a ludzie z danego regionu powinni się orientować gdzie się zgłaszać z pomysłem czy czymś. Albo niech koordynatorzy przy potwierdzeniu/zgłaszaniu swojej kandydatury zaznaczą że chcą aby ich mail był upubliczniony (bądź że nie chcą - co by serio mijało się z celem koordynatora.)

Tyle ode mnie w temacie
  14. Anonymous Member

Jak inaczej mogą byc koordynatorami bez upublicznionego maila? No ludzie błagam...
    Pozatym mail mozna zalozyc jakis randomowy i bron boze nie uzywac swojego prywatnego maila.
  15. SecretAnon Member

No właśnie bez upublicznionego maila nie powinni być koordynatorami ;) Mi bardziej chodziło żeby nie było czegoś takiego jak kolega wyżej pisał że
    . Wtedy już by mógł z "czystym sumieniem" udostępnić.

Choć ja bym był za tym żeby udostępnianie maili było rzeczą naturalną, nie wymagającą takiej otoczki. Proste - jesteś koordynatorem = Twój mail jest ogólnie dostępny
  16. Witam dopiero od paru minut jestem w sieci a więc wiem że liste trzeba uaktualnic by trzeba było wypracować jakiś mechanizm selekcji czyli sprawdzenia czy koordynator danej miejscowości jest nadal aktywny. też sie dziwie że wielu nie potwierdziło dalszej działalności gdyby tak było to sprawa by była prosta.
  17. Dokladnie podanie adresu ze swojego profilu = potwierdzenie
  18. Anonymous Member

Chyba najlepiej poprostu na ten mail wysyłać zapytanie co jakis czas. Tak jak było to robione wczesniej bo innej drogi nie widze.
    Czemu akurat ze swojego profilu?
  19. Anonymous Member

Żeby jakiś random nie mógł spamować i ludzi w błąd wprowadzać?
  20. Anonymous Member

A skąd wiesz jaki kto ma mail w profilu?
  21. Właśnie o coś takiego chodzi wkrótce ponownie wyśle takie zapytanie do wszystkich. liste nieaktywnych maili i tych bez odpowiedzi zamieszcze tu na forum i będziemy mieć porządek.
  22. Anon Xer Member

Dlatego tego dalej nie kręci Svobodny?
  23. Svobodny jako moderator ma tutaj troche inną role. Ja sam sie tym zajmie.
  24. Anon Xer Member

Yhym Dowódco !!!

Tylko drugi raz jak ślesz meile to nie po 3 a jeden wystarczy.
  25. Ok dokładałem do listy kolejne adresy i mi sie jakoś wysłało :) kolejny raz spamu nie zrobie. Sory
  26. Anonymous Member

Bo zajmowanie sie sprawą koordynatorów to nie był jakis 'obowiązek' a jedynie wynikało to z własnej inicjatywy i chęci które sie skonczyły wraz z tym gdy okazało sie, że to FAIL i pomysł sie nie sprawdził. Jeśli ktoś chce pociągnąc dalej sprawe z koordynatorami to oczywiscie ma wolną ręke, a przyklejony thread jesli będzie potrzeba to będzie edytowany i aktualizowany.
  27. Anonymous Member

do svobodnego doszło priv moje dane w przyklejonym temacie się znajdą jakoś na dniach
  28. Dzięki właśnie taką postawe lubie. Ciesze sie że wreszcie forum zaczyna sie budzić.
  29. Anonymous Member

Kontakty przed którymi jest pytajnik są niesprawdzone czyli być może nieaktualne.
  30. Uwaga komunikat mój adres jest spalony mam całkowicie zablokowane konto zapewnie ma to związek z tematem sześciolatki.
  31. jakis szesciolatek wjebal ci sie na konto i zmienil passy bo uwaza ze pojscie do szkoly w tym wieku to zajebisty pomysl. tak to kurwa jest z ludzmi, chcesz im pomoc a oni wbijaja ci noz w plecy
  32. Właśnie grzeczne potulne dzieci nie mają problemów z tym systemem :) niestety ja z nim problem mam
  33. Anonymous Member

Nowe konto to kwestia minuty. Pozatym polecam zakładac mail na bezpieczniejszych hostingach niż gówno-stronki pokroju onet, np. safe-mail. Było by dobrze gdyby ktoś zweryfikował te maile w przyklejonym.
  34. Info w drodze odzyskałem kontrole nad kontem.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins