Customize

Ksiądz Adam Boniecki

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 6, 2011.

?

Co robimy?

Poll closed Dec 13, 2011.
Wysyłamy oba listy, które napisałem, z drobnymi poprawkami 3 vote(s) 27.3%
...bez poprawek 0 vote(s) 0.0%
Wysyłamy do Bonieckiego list zawierający List Otwarty Do Świata i zwykły list do ZKM 3 vote(s) 27.3%
Wysyłamy do Bonieckiego list nie zawierający Listu Otwartego Do Świata i zwykły list do ZKM 2 vote(s) 18.2%
Wysyłamy list tylko do Bonieckiego bez Listu Otwartego do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM 3 vote(s) 27.3%
Wysyłamy list tylko do Bonieckiego z Listem Otwartym do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM 0 vote(s) 0.0%
Inna opcja (opisać w poście) 0 vote(s) 0.0%
  1. Anonymous Member

Spam skrzynki mailowej <3 <3

Tak w ogóle to legalne ? :x
  2. Lol, brawo, napiszemy to twoim językiem, a na pewno zostaniesz potraktowany poważnie.
  3. Spam raczej tak.
  4. Mam na starym kompie kilka w miare szybkich mail bomberów. Zakładasz 5 adresów e-mail na gmailu uruchamiasz i konfigurujesz program pięć razy, zapuszczasz i zostawiasz na noc - rano adresat dostanie kilka tysięcy tych samych wiadomości ;)

Tu się zgadzam. Skoro list jest pisany od Anonymous Polska to musi być on jak najbardziej uniwersalny ponieważ anoni mają zróżnicowane poglądy. A to że ty uważasz że jest to taka i taka sekta to nie oznacza że inni tak uważają. A jak zastosujemy się do tego co napisał Marcin to zdanie nie straci sensu a tak jak już mówiłem będzie bardziej uniwersalne :)
  5. Anonymous Member

Numerek jeśli byś mógł to bym prosił na PW takowego bombera (użyję go sobie w celach prywatnych- tak się składa że znam adres mojej nie zbyt lubianej nauczycielki ^^ )
  6. RainbowSix Member

Nie chodzi mi o styl pisania, tylko o samą akcję. Zaznaczyłam wyraźnie, że list do księdza jest w porządku. Sorry, czy tylko ja na tym forum potrafię czytać ze zrozumieniem i nie strzelam focha o każdą uwagę? LOL.

PS: Kłóćmy się dalej o interpunkcję i mowę polską, a tu podobno czubki ze wschodu szykują się na zemstę za irackie serwery - taki mały offtop.
  7. Nie chodziło mi o ciebie tylko o oryginalny tekst, powiedz wiecej o czubkach jak możesz ale nie w tym temacie, wrzuć nowy albo do jakiś powiązanych.
  8. Jeśli chodzi o spam skrzynki z "nie damy się uciszyć", to pomysł dobry, taki jeszcze ciut dobroserduszkowy, a nad grafika trzeba się zastanowić jak ma wyglądać.
  9. A co wy na czarne fax'y? Poza wszystkim nurtuje mnie jedno pytanie, czy my nie pogorszymy sytuacji tego pana?
  10. RainbowSix Member

Masz o czubkach nowy topic.

"Nie damy się uciszyć" to luźny i bardzo ogólny zamysł, samo hasło IMHO nijak się nie nadaje na taką akcję. A co do faxów to zapomnijcie, chyba że będziecie spamować agencję pocztową ;)
  11. Anonymous Member

Jestem skłonny przyznać Ci rację. Raz, że zaspamowanie im skrzynek jest bardziej w stylu Anonymous, niż wysyłanie jakiegoś śmiesznego listu, dwa, że faktycznie strasznie nadęty ten list. Ja opowiadam się za spamem. Tylko musiałby on dawać jasno do zrozumienia, za co go dostają.
  12. Anonymous Member

Po mojemu powinno to wyglądać tak:
    wysłać list do księdza Bonieckiego z poparciem
    wysłać list do przewodniczących z ostrzeżeniem
    Jeśli nie pomoże to spam skrzynki mailowej,
    można zrobić coś na ich stronie (jeśli się da to podmienić index) - ale to już raczej legalne nie jest więc dyskutować na tym forum nie będziemy o tym ;)
    Jakieś oświadczenie do telewizji w tym do Religia TV gdzie swój program miał właśnie ksiądz Boniecki
    Jeśli i to nie pomoże to list do Watykanu - a co jak iść to na całość! :]
  13. Anonymous Member

Można też zagrozić w liście że my jako anonimowi spotkamy się pod siedzibą tego całego zakonu, założymy maski i będziemy wygłaszać dość głośno hasła które wypowiedział ksiądz Adam ;] Wiadomo do spotkania raczej nie dojdzie ale może taką groźbą coś zdziałamy
  14. Anonymous Member

Nie zdziałamy. Też mi groźba; czego mieliby się bać?
  15. Anonymous Member

Dlatego powinniśmy mieć własny IRC.
  16. Anonymous Member

Myślisz że chcieli by aby przed ich "siedzibą" stało kilkanaście osób w maskach vendetty wykrzykującym hasła ?
    Ten mój przykład nie był zbyt dokładnie przemyślany, ktoś ma inne pomysły ?
  17. Anonymous Member

Nie chcieliby, co nie znaczy, że specjalnie by im to w czymś przeszkodziło. Ot, nazwaliby nas bandą satanistów i 3/4 społeczeństwa obróciłoby się przeciwko nam. Zbiegliby się głęboko wierzący dresiarze w celu spuszczania wpierdolu, a starsze panie obrzucałyby nas pomidorami i cegłami.
  18. IMarcin Member

Akurat naprawdę wierzących jest może ze 40%. Zresztą serio tak boisz się tych dresów???
  19. Anonymous Member

Nie będę kłamał że widzę w jasnych barwach starcie z sześcioma barczystymi osobnikami. Poza tym ci dresiarze to taki przykład tylko był -.- W mojej miejscowości raz tylko dresiarze zaczepili mnie z pytaniem, za kim jestem, a i tak by tego nie zrobili, gdyby nie byli tacy na... pod wpływem.
  20. IMarcin Member

No właśnie dlatego mówię, że akurat pod tym względem niewiele nam grozi. No chyba że spotkamy staruszki, które są straszne :p
  21. RainbowSix Member

Staruszkom można powiedzieć, że rzucając na nas przekleństwa pokazują, jak bardzo Szatan się nimi interesuje...

BTW, Albino a co z tym naszym IRCem na którym nie byłam z miesiąc? Zdechło?
  22. Anonymous Member

Żyje nadal, ale jest to IRC należące do WWP, więc gdybyśmy chcieli omawiać jakieś akcje... alternatywne do legalnych, wolałbym, abyśmy robili to na własnym IRCu
  23. Anonymous Member

Najpierw aby mieć taki serwer potrzebujemy jakiegoś VPSa który kosztuje
    Trzeba znaleźć hosting który umożliwia postawienie na serwerze serwera irc którego należy skonfigurować
    Teraz pytanie kto składał by się na VPS'a ?

PS. Pytałem administrację bombshellz o to czy na ich shellach jest możliwość postawienia takiego serwera, niestety jest to nie możliwe ;/
  24. Anonymous Member

Wniosek jest prosty i niektórym znany, czy wewnętrznego kręgu nie zakładamy?
  25. Anonymous Member

Dziś po rozmowie ze znajomym udało mi się "wynegocjować" dobrą cenę do serwera dedykowanego za 80 zł (po znajomości) spróbuję załatwić jeszcze sponsoring (dla mnie jako osoby prywatnej) u jeszcze jednego znajomego myślę że IRC by wytrzymał ;)
  26. Gej_Folks Member

gmail i robienie czegokolwiek anonimowo? Wystarczy, że Twoja nauczycielka podejdzie do szkolnego informatyka, byś miał drakę.

Numerek, nie masz jakiegoś nie-gmailowego mailbombera, albo z możliwością załadowania listy proxy/zintegrowanego z torem?
    Do tego potrafi ktoś sprawdzić jaki limit ma jego stronka internetowa? Jeśli poniżej 150-200GB to spokojnie można zjeść transfer BWreapem. Chyba tak nawet rozłożono jedno z forum Anymous PL w tym roku?
  27. Anonymous Member

Jako, że zdania są podzielone, zamieszczam ankietę, co zrobić w tej sprawie.

Nie mamy na to nieskończenie wiele czasu, więc ankieta kończy się za 3 dni.
  28. IMarcin Member

Już myślałem że forum umarło :p
  29. Anonymous Member

Umrzeć nie umarło ale nie ma o czym rozmawiać to i nie piszemy.
  30. Anonymous Member

Damn, źle zagłosowałem. Nie chciałem zagłosować na "Wysyłamy do Bonieckiego list nie zawierający Listu Otwartego do Świata i zwykły do ZKM", lecz "Wysyłamy do Bonieckiego list nie zawierający Listu Otwartego do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM", więc jeden głos niech liczy się jako przeniesiony.
  31. Anonymous Member

Damn. 3 opcje mają po tyle samo głosów. Ludzie, głosujcie, kto jeszcze tego nie zrobił.
  32. Anonymous Member

Jeśli jest możliwość to ja chcę zmienić głos na :
    Code:
    Wysyłamy do Bonieckiego list nie zawierający Listu Otwartego do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM
  33. Anonymous Member

Z jakiej opcji zmieniasz?
  34. Anonymous Member

z tej :)
  35. Anonymous Member

Czyli jak na razie jest tak:
    -drobne poprawki 2 głosy
    -LOdŚ i zwykły 2 głosy
    -2 zwykłe listy 1 głos
    -zwykły list do Bonieckiego i spam 5 głosów
  36. Anonymous Member

@Up Aktualizacja

W sumie możnaby połączyć opcje "drobne poprawki" i "2 zwykłe listy", bo oznaczają one jedno i to samo. Wtedy ta opcja miałaby razem 3 głosy.
  37. Anonymous Member

Ankieta skończyła się 2 minuty temu. Wyniki głosowania:

-drobne poprawki 2 głosy
    -LOdŚ i zwykły 3 głosy
    -2 zwykłe listy 1 głos

Po połączeniu opcji "drobne poprawki" i "2 zwykłe listy", które oznaczają mniej więcej to samo, wyniki wyglądają tak:

-drobne poprawki 3 głosy
    -LOdŚ i zwykły 3 głosy
  38. Anonymous Member

Czyli pozostaje nam ustalić, kto wyśle list, oraz kiedy rozpoczynamy spamowanie skrzynki mailowej ZKM. Proponuję to drugie zacząć jutro około... 20?
  39. IMarcin Member

Jak zaczniecie jutro to ja dołączę w piątek bo w czwartek mnie w domu nie będzie
  40. Anonymous Member

W sumie piątek to nawet lepsze wyjście.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins