Customize

Ksiądz Adam Boniecki

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 6, 2011.

?

Co robimy?

Poll closed Dec 13, 2011.
Wysyłamy oba listy, które napisałem, z drobnymi poprawkami 3 vote(s) 27.3%
...bez poprawek 0 vote(s) 0.0%
Wysyłamy do Bonieckiego list zawierający List Otwarty Do Świata i zwykły list do ZKM 3 vote(s) 27.3%
Wysyłamy do Bonieckiego list nie zawierający Listu Otwartego Do Świata i zwykły list do ZKM 2 vote(s) 18.2%
Wysyłamy list tylko do Bonieckiego bez Listu Otwartego do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM 3 vote(s) 27.3%
Wysyłamy list tylko do Bonieckiego z Listem Otwartym do Świata i spamujemy skrzynkę ZKM 0 vote(s) 0.0%
Inna opcja (opisać w poście) 0 vote(s) 0.0%
  1. Anonymous Member

Mi pasuje piątek ;]
  2. Anonymous Member

Wysłał ktoś list do Bonieckiego? :p

I trzeba wysłać list do ZKM z naszymi żądaniami. Byle krótki, treściwy i z jajem. Z naciskiem na słowa "z jajem".
  3. IMarcin Member

Myślałem że wyślesz ten swój....
  4. Anon2k11 Member

5. Anonymous Member

Boniecki się wypowiada, ale nie zmienia to faktu, że wciąż ma zakaz, a dopóki go ma, my będziemy powtarzać mailstormy regularnie. Chyba, że nam się znudzi.
  6. Anon2k11 Member

7. RainbowSix Member

Respect bro. Ja nie jestem w stanie znieść nadmiaru oszołomstwa na tym portalu.
  8. Niedługo jak będę miał soft to nagram tutka jak zrobić naprawde fajny mailstorm ;)))
  9. Anon2k11 Member

Zalezy jak rozumieć oszołomstwo. Fronda dla mnie osobiscie miesci sie w normie. To co jest zdecydowanie poza nią to są Fakty i Mity... Wybiórczą rozumiem, tvnowska cenzurę też, ale tego nie umiem :p
  10. ch0m1kX Member

Chwila chwila. Bo się chyba nie rozumiemy. Walczymy o wolność słowa, nie ważne czy ktoś wstępował do jakiej kolwiek organizacji czy nie. Jeśli w tej akcji widzisz naszą wygraną tylko dlatego że jest o nas głośno, to jest mi naprawdę przykro że nie rozumiesz działań ani jako takiej ideologi anonymous. Jeśli chcesz rozgłosu idź do sejmu i próbuj wywalczyć aby politycy nie dostawali aż tak wysokich wynagrodzeń (albo nawet wcale) za to co robią, jak ci się uda będziesz ZAJEBIŚCIE ale to ZAJEBIŚCIE sławny.
  11. RainbowSix Member

Gdzieś mi się ciśnie na usta: Zamilcz, bo nie jesteś godzien.

Chomik proszę, nie karm trolla. Tzn. not sure, troll or just an idiot.
  12. ch0m1kX Member

No dobra bo się ich powoli schodzi.
  13. RainbowSix Member

14. Zekdarrath Member

Ja tam nie wysyłam już emali od czasu jak TVP Info o nas powiedziało (a wysłałem ich 1500)
    Ale jak prosi i apeluje, to może czas zaprzestać, hm?
  15. RainbowSix Member

Ok, macie coś jeszcze:
    http://tygodnik.onet.pl/30,0,72205,ksiadz_boniecki_i_hakerzy,artykul.html
    http://tygodnik.onet.pl/30,0,72255,serwer_marianow_nadal_blokowany,artykul.html

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego podobno poważny serwis cytuje Wikipedię. W sumie, dzięki drodzy Państwo: szkołę dawno już skończyłam, zazwyczaj mam zajęcia ambitniejsze niż wysyłanie prosiaka nauczycielowi, którego nie lubiłam jakoś szczególnie, ale wdzięczna jestem, odmładzacie mnie, a to się zawsze chwali :D
  16. Zekdarrath Member

Oj tam, bardzo młoda z panienki niewiasta
  17. Darth VAnon Member

Onet? Poważny? Muahahahahahahahahaha.
  18. Anonymous Member

W wypowiedzi Rainbow znalazło się słowo "podobno" :p
  19. Anonymous Member

świetnie podsumowali nasz ruch przecież my jestesmy banda gimbusów jarającą się anonymous wszystko się zgadza
  20. IMarcin Member

21. Nie karm trolla !
  22. IMarcin Member

Dlaczego? Trochę rozrywki mi się chyba należy
  23. ch0m1kX Member

Stary, ale jeszcze chwila i będzie to.
  24. RainbowSix Member

WeJć Na nAsH bLoGaSsEq!

Ja rozumiem podawanie zjebanych linków, ale to szkodzi zdrowiu. Nawet trolle od tego mogą wyginąć, a to zaburzy działanie internetu ;]

Ojej, hał słit. Poczytajcie sobie, poczytajmy, żeby faila jakiegoś nie strzelić ;D

WAŻNE dLa HaKjeRuFf :p

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins