Customize

Ksiądz Boniecki- Co dalej ?

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Jan 5, 2012.

1. Anonymous Member

Był rozgłos przez kilka dni, ludzie pewnie już o nas zaczynają zapominać, my oczywiście dalej zamierzamy pomóc Bonieckiemu - tak? A więc co dalej ? KuroRyu Genhosama czy nadal masz kontakt z tym znajomym z TVP ? Przydały by się jeszcze artykuły o nas w internecie - Mieli by powód aby pokazać nasz przekaz.
    Na razie proponuje nie wznawiać OpMailStorm a wymyślić coś nowego.
    Tu mam pytanie:
    Co możemy dalej zrobić w tej sprawie ?
  2. Anonymous Member

Ja proponuję poczekać tydzień. Napisałem do ZKM, że jeśli przez tydzień nie odpowiedzą, uznamy to za odmowę pertraktacji. Wtedy moglibyśmy wznowić MailStorm.
  3. Planować zawsze można a zwłaszcza kiedy zna się odpowiedź przeciwnika. Proponuje zbratać się i rozreklamować na wszystkich facebookowych grupach typu "pomóżmy bonieckiemu" itp.
  4. IMarcin Member

a co z tym filmem wysłany?
  5. Zekdarrath Member

Jeżeli czytasz forum - tak, wysłane.
  6. Anon_lemonW Member

Witam. Proszę koordynatorów regionu o przejrzenie poczty
  7. Odczytałem wiadomość i z góry przepraszam za to że nie odpisze ale po prostu dzisiaj nie mam czasu. Jutro postaram się wyczerpującą odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.
  8. IMarcin Member

no tak najpierw wszedłem w ten temat a dopiero potem w ten o filmie. Sory za głupie pytanie
  9. insidious999 Member

Rozumiem że wznowienie MailStorm to ostateczna wersja? Bo coś nie widać inny propozycji ;)
  10. Anonymous Member

Ciężko jest wymyślić coś, co możnaby zrobić w 13 osób. Ale poczekajmy do czwartku - wtedy mija obiecany Zgromadzeniu przeze mnie termin.
  11. Jaki termin? Gdzie jest zorganizowane to zgromadzenie?
  12. Zekdarrath Member

Ziomek powyżej Ciebie wysłał list do Zgromadzenia Księży Marianów o pertraktacjach w sprawie cenzury Bonieckiego.
  13. Anonymous Member

Mi to pasi, a w sumie lepiej, żebyśmy dotrzymali terminu, skoro już jest. Gdybyśmy teraz zaatakowali np. we wtorek, stracilibyśmy wiarygodność.
  14. WjakWendeta Member

a o Co się rozchodzi tak wgl ?
  15. Anonymous Member

O spamowanie skrzynki mailowej Zgromadzenia Księży Marianów, które nałożyło na księdza Adama Bonieckiego zakaz wypowiadania się w mediach.
  16. WjakWendeta Member

mogę się przyłączyc. BTW kiedy zakłada sie konto na Gmailu trzeba podac numer telefonu na ktory wysyłają Ci kod weryfikacyjny , to dobry pomysł z podawaniem tam tego numeru?
  17. W danych podaj dane nie związane z słowem Anonymous. Wpisz np. Pedzio Pedziowaty.
  18. WjakWendeta Member

19. insidious999 Member

Nie uważacie że takie kwestie (co, jak) powinniśmy ustalać za pomocą innej formy komunikacji? Tak jak ktoś tam pisał wyżej ostatnia akcja dała jakiś tam rozgłos ale zdecydowana większość zareagowała śmiechem. Między innymi też na sposób przygotowania tego "ataku", o ile można go tak nazwać. Zakładam już że kolejny MailStorm zakończy się podobnie jak poprzedni a nawet gorzej. Nie uważacie że powinniśmy wtedy podjąć bardziej radykalne kroki? Oczywiście to nie są kwestie do omawiania na forum.
  20. WjakWendeta Member

To wgl nie są kwestia do omawiania w internecie. Ale jak nie tak to gdzie ?
  21. insidious999 Member

Oczywistą oczywistością jest że forum to jest ogólnodostępne. I bardzo dobrze. Jednak nie od dziś wiadomo że siłą działania tej "społeczności" jest pewna tajemniczość. Zdecydowanie za cel priorytetowy powinno obrać się stworzenie dobrego stystemu komunikacji - i mówię tutaj o wiadomościach błyskawicznych, czyli formie czatu gdzie będziemy mogli porozmawiać o sprawach bardziej "intymnych" (typu IRC na który narzekacie i z tego co widzę stoi cały czas pusty).
  22. WjakWendeta Member

to już bym wolał TS3/Mumble itp. niech każdy zakupi sobie mikrofon za 10zł i tak będzie najsprawniej
    Edit: bo założymy hasło na kanał i będzie gites , i swoja dorgą do wiadomości pisanych zawsze ktoś inny będzie miał dostęp gdyż zostaną one w bazie komunikatora natomiast głosowe nie
  23. insidious999 Member

Mogę udostępnić kanał na Ventrillo. Są to płatne stabilne kanały stosowane najczęściej podczas komunikacji głosowej w grach online. Rozmowy nie zapisują się a na kanał można ustawić hasło. Jako że posiadam dosyć rozbudowany serwer i mam takie rozwiązanie w swoim pakiecie, to mogę wyciągnąć pomocną dłoń i zaoferować takie rozwiązanie.
  24. WjakWendeta Member

Trzeba tak było od razu, mamy już dobry punkt odniesienia. Trzeba jednak poczekać na zdanie innych.
  25. Zekdarrath Member

Nie, nie mam zamiaru z nikim gadać
  26. WjakWendeta Member

czyżbyś się wstydził ?
  27. Zekdarrath Member

W przeciwieństwie do Ciebie dam se rękę uciąć - jestem starszy. Nie próbuj tak mówić, bo mnie to nie rusza. Ciekawi mnie, kto was poprze z tych z dłuższym stażem.

Gdyby chcieli/gdybyśmy chcieli, to byśmy już mieli kanał nawet na Teamspeak, ale po chuj? Widocznie jak nie chcą, to istnieją bezpieczniejsze sposoby
  28. WjakWendeta Member

mówisz że jesteś starszy nie znając mojego wieku , czyżby medium ?
  29. Zekdarrath Member

Być może twoje dziecięce zachowanie tak na mnie wpływa? Twoje gównoposty "zerwę plakaty, zabiję urzędnika i przekupię herolda i będę anonimowy". Na siłę będący patriotą, który woli zostać roztrzelany za dezercję "niż zabić setki". Takie o to myślenie dziecka. No ale nic, jak mamy dalej to ciagnąć to nara, nie chce mi się pisać, wolę sobie Wirkusa albo Sapkowskiego poczytać lub w coś pograć.
  30. Dajcie spokój.

Ta sprawa była już wałkowana tysiąc razy i tysiąc razy ktoś na nią odpowiadał, że oddzielanie się od reszty Anonów nie wchodzi w grę i nie ma sensu. Nie możemy dzielić się na mniejsze grupki.
  31. WjakWendeta Member

można tu pisać tylko poważne posty ? nigdzie takiej informacji nie widziałem.
  32. Zekdarrath Member

Ogólnie zachowujesz się jak dziecko. Dobra, już nic nie odpisuj mi, ni ja Tobie.
  33. insidious999 Member

Nie kwestionuję wcale wspólnego działania. Broń Boże żebyście nie myśleli że mówię o dzieleniu się na grupy. Nic z tych rzeczy. Również jestem temu przeciwny. Po prostu powinno istnieć miejsce w którym będzie można porozmawiać prywatnie i bardziej "intymnie" o sprawach, których nie powinno się omawiać publicznie tutaj na forum (media, osoby postronne). Jak zapewne zauważyliście posty niektórych osób stały się pośmiewiskiem na forach i w komentarzach po ostatnim wyczynie związanym z MailStorm. Moim skromnym zdaniem gorączką jest archiwizacja forumowa postów i ustalanie takich głupot jak: "Jak założyć pocztę na gmailu" tutaj na forum ;) Nie jeden się dobrze uśmieje i wcale się nie dziwię tym komentarzom typu: "Co to za Anonymous jak nawet mailbombera włączyć nie potrafią". Cóż, takie są minusy ogólnodostępnego forum. Co nie znaczy że sposobów działania mailbombera nie można było omówić prywatnie. Priorytetem powinna być komunikacja błyskawiczna a więc IRC z którego na nieszczęście...nikt nie chce korzystać.

Z własnego doświadczenia (miałem i mam prężnie działającą sieć, także z forum) wiem, że nie da się załatwiać pewnych spraw na forum a szybka i niearchiwizująca się wiadomość jest czasem kluczem do sukcesu. Także przemyślcie sprawę z IRC. To taka moja skromna wiadomość dla Was. Nie żebym coś negował. Raczej sugeruję :)
  34. Anonymous Member

Mam pewne plany jak temu zapobiec, ale o tym w swoim czasie. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo może ZKM się namyśli i zgodzi na rozmowy.
  35. insidious999 Member

Chciałbym w to wierzyć. Zobaczymy.
  36. Anonymous Member

Po 1
    Ja sam jestem przeciwko serwerom głosowym
    Dlaczego ?
    IP i port musiał byś udostępnić na tym forum tutaj publicznie serwer ma ograniczoną ilość miejsc (slot)
    Jeśli wziąć by pod uwagę to że trolle też "są anonimowymi" według naszej idei powinni mieć tam dostęp więc nie dasz dostępu do serwera tylko wybranym osobom, jesteś tutaj nowy i na pewno ciężko było by Ci "zdeklarować" komu można dać dostęp do informacji.
    Co do IRC'a na "łaj łi protestowym " jest regulamin i tam też jest taka zasada że nielegalnych spraw się tam nie organizuje, większość polskich i zagranicznych serwerów IRC'owych też ma taką notatkę w regulaminie więc musielibyśmy mieć własny serwer który jednak kosztuje.
  37. insidious999 Member

No rozumiem Cię. Cóż, jest to dosyć ważna sprawa, której rozwiązanie na pewno przyniesie więcej korzyści niż minusów więc liczę że uda się ją rozwiązać na przełomie jakiegoś tam czasu.
  38. RainbowSix Member

A ja po prostu wszelkich voice i video chatów nie lubię i raczej się to nie zmieni. Od rozmów mam telefon.
    • Like Like x 3
  39. qhojordt Member

Szczerze to wątpie w to że zechcą negocjować w końcu to instytucja kościelna i rzadko sie zdarza że kościół od tak ulega pod czyjąś presją(chociaż chciałbym żeby nam sie udało), dlatego nad jakimś palnem b to by sie przydało pomyśleć jak najszybciej.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins