Customize

Ksiądz Boniecki- Co dalej ?

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Jan 5, 2012.

1. ch0m1kX Member

2. Co dokładnie im wysłałeś? Wrzuć całą zawartość listu.
  3. Anonymous Member

Tak się zastanawiam, czemu to społeczność anonimów tak ujęła się za Bonieckim? Walka o wolność wypowiedzi to piękna rzecz, no ale przecież sam Boniecki zaakceptował i dotrzymuje zakazu nałożonego nań przez przełożonych, czyli jest jednym z nich. Co innego taki Natanek - ten się postawił i mówi otwarcie co mu leży na sercu. I jemu zrobiliście wjazd na serwer wspólnie z Wykopem i Karachanem. Zaprawdę, nie mogę w tym dostrzec ani grama logiki.
  4. IMarcin Member

Hmmm..... Może dlatego, że Bozia nie obdarzyła cię intelektem. Mam nadzieję, że przynajmniej w czymś innym jesteś dobry.
  5. Anonymous Member

Nie zrobiliśmy Natankowi wjazdu na serwer, a posty przenoszę do któregoś z tematów o Bonieckim.
  6. anon_white Member

Witam!

Jestem tutaj nowy, ale mam pewne doświadczenie związane z Anonymous. Jeżeli chodzi o "prywatne rozmowy" to proponuję nadać hasło na jakiś dział, w którym będzie można rozmawiać na temat jakiejś operacji. Oczywiście wcześniej należy dać jakieś krótkie, zwięzłe informacje dotyczące akcji na forum publicznym, a osobom, które zadeklarują się wziąć udział podać hasło do tego działu prywatnego.

Co do operacji MailStorm... Sądzę, że był to dobry pomysł, bo księża Marianie przejęli się tym co się stało. Myślę, więc, że do czwartku może zaistnieć możliwość, że się odezwą. Jeżeli nie to Albino ujawni nam swój "chytry" plan i będzie można go zrealizować.

Pozdrawiam
  7. Anonymous Member

Chytry to za dużo powiedziane :D Ot, zwykła porada na temat sposobu jej wykonania, nic szczególnego.

Hasło nic by nie dało - ludzie, którzy nas obserwują, żeby nam zaszkodzić, zgłoszą chęć wzięcia udziału w akcji (i tak nie sprawdzimy, czy faktycznie się do niej przyłączyli) i dostaną hasło.
  8. anon_white Member

Tej opcji nie przemyślałem... W takim razie niestety trzeba się pogodzić z tym, że nasi obserwatorzy również muszą wiedzieć o wszystkim. Bardzo często na naszą niekorzyść...
  9. insidious999 Member

A już myślałem że nas czymś zaskoczysz :p

O tym właśnie mówiłem, aby pewne kwestie załatwiać w miejscu, w którym rozmowy są otwarte dla wszystkich ale nie archiwizują się.
  10. anon_white Member

Czasami najprostsze pomysły mogą zaskoczyć... Element zaskoczenia zostanie chyba zawsze...

Być może jest to dobry pomysł... Nawet bardzo dobry... Ale pamiętaj, że jeżeli przykładowo na VT lub TS, bądź Mumble albo IRC wejdzie osoba, która jest nami zainteresowana i chce się czegoś dowiedzieć to zawsze znajdzie sposób, np. nagrywanie rozmów, Print Screen-y itd. Nieprawdaż??
  11. insidious999 Member

Ale ryzyko zdecydowanie spada. Kolejna sprawa jest taka że ostatnie informacje które spowodowały w pewnym sensie ośmieszenie "wyciekły", jeżeli można tak to nazwać na forum otwartym, już po wszystkim. A więc gdyby ich nie było, to wielu użytkownikom internetu odebralibyśmy możliwość szyderczych komentarzy.
  12. anon_white Member

Nie bawię się tak... Cały czas masz rację, a ja jako Twój następca w głosie muszę przyznawać Ci rację...

Ryzyko spada... Owszem... Ale pamiętaj, że dla chcącego nic trudnego, aczkolwiek niektóre tematy poruszane tutaj na forum powinny być omawiane za pomocą Prywatnych Wiadomości...

Nie patrzmy w przeszłość. Teraz ważne, abyśmy się zreflektowali i nie popełniali tych samych błędów... Trzeba przemyśleć jakąś metodę na zatajenie niektórych informacji (nie wszystkich - bo Anonem może być każdy), ale w ten sposób, aby wszystkim pasowało, co widzę jest bardzo dużym problemem.
  13. Anonymous Member

14. anon_white Member

Zgadzam się z przedmówcą... Media naprawdę zainteresowały się naszą sprawą... Jedyne co pozostaje to unikać tych potknięć...
  15. insidious999 Member

Też się z Wami wszystkimi super pięknie zgadzam ale powoli trzeba zacząć wracać do tematu i myśleć nad dalszymi krokami ;)
  16. RainbowSix Member

No to na powracanie do tematu pozostało zdaje się około 24 godzin :p
  17. anon_white Member

Dziś jest czwartek... Dzień, kiedy ZKM ma podjąć decyzję... Więc nie 24h... ;D
  18. Anonymous Member

W piątek o 00:00:01 będziemy mogli przedsięwziąć kroki, które postanowimy :)
  19. anon_white Member

Pozostało 6 godzin... ;D
  20. anon_white Member

Czyli tym razem faxy?? O tym nie wiedziałem... ;D
  21. Anonymous Member

Musimy szybko coś wymyślić do jutra nie jest już daleko, niby Albino ma jakiś plan ale co to jest nikt oprócz nie wie (chyba)
  22. Najgorzej jeśli Ksiądz Boniecki znów nie będzie zadowolony z naszej pomocy, a media znów np. zmanipulują jego odpowiedź.
  23. Anonymous Member

Gman pamiętać trzeba że nie walczymy tylko dla samego Bonieckiego a dla równości wolności słowa
  24. Anonymous Member

Czyli Anonymous jednocześnie deklaruje, że dla wolności słowa podejmie każdy krok?
  25. Anonymous Member

Stanowczo mogę za każdego odpowiedzieć że nie ! Jeśli chodzi o odebranie życia, nękanie czy cokolwiek co mogło by uprzykrzyć drugiemu człowiekowi życie Anonimowi nie podejmą każdego kroku.
    • Like Like x 1
  26. anon_white Member

O wolnosc slowa nalezy walczyc, ale bez niekoniecznych krokow... andronix masz racje... ALbino, kiedy podzielisz sie z nami swoim planem??
  27. Anonymous Member

nie mylcie mnie z androidem :( jestem A D R O N I X :)
  28. Anonymous Member

O kurwa... Jak tak mówicie o planie, zaczynam się czerwienić, gdy przychodzi do wyjaśnienia wam o co kaman :p Nie mam żadnego planu. Ot, po prostu zwykła prośba, by nie pierdolić się i wysyłać maile/faxy nie w jednym terminie, lecz za każdym razem gdy włączycie komputer, dopóki tamci nie będą mieli dość.
  29. IMarcin Member

Hohoho mistrzu strategii!
  30. Anonymous Member

:D Nigdy nie mówiłem, że mam jakiś "plan", jedynie pomysł, jak zapobiec temu, że media o nas szybko zapomną.
  31. IMarcin Member

Plotka ma wielką moc
  32. Boris Korczak Member

Najwyrazniej z Polski czerwonej zrobila sie Polska czarna i wolnosc slowa, ktora jest podstawa demokracji zostala pogwalcona przez OO. marianow.
    Pozdrawiam polskich Anonimow i gratuluje obywatelskiej postawy.
    Tlumienie wolnosci slowa przezywamy tu w Ameryce coraz czesciej i Anonymous USA walczy o swoje prawa przygarniajac coraz bardziej liczna grupe myslacych ludzi do siebie.
    Nawracajac do wolnosci slowa w PRLu - w czasach kiedy zylem w PRL za posiadanie maszyny do pisania mozna bylo dostac 5 lat.
    BK

• Like Like x 4
  33. anon_white Member

Albino świetny pomysł... Ale wątpię, aby kiedykolwiek mieli dość... Poza tym te wiadomości wtedy będą docierać w mniejszych ilościach co ułatwi im ich usunięcie...

Ale jestem ZA.
  34. Anonymous Member

W takim razie ustalimy terminy, tylko że będzie ich więcej w tygodniu.
  35. anon_white Member

Ok. Jutro około 15 wejdę na stronę i zapoznam się z nimi... :D Z miłą chęcią pomogę... ;D
  36. insidious999 Member

Albino, skoro już wyznałeś nam chytry plan to podziel się od razu terminami bo tutaj nie ma co za wiele do ustalania. Potrzeba tylko osoby która odważy się te terminy wskazać. Skoro jest to na przełomie całego dnia, to chyba wszystkim będzie wszystko odpowiadać. Zatem? Mówisz o większej częstotliwości. Co drugi dzień?
  37. Gej_Folks Member

Z mailbomberamina i łączem szerokopasmowym na prawde potrzebne sa terminy? Nawet przez tora maile szybko id i nie mulą kompa bardziej niż ściąganie torrentów. Zatem puszczanie listów jak się siada przed komputerkiem imho jest dobrym rozwiązaniem. Akurat godzinka-pół na przejrzenie maili, forów, portali społecznościowych itp, a w tle sobie lecą listy. Na pewno bedzie więcej tym sposobem listów, niż w trakcie zorganizowanego ataku, gdy po prostu nie wszyscy się stawiają. Do tego mnie bardziej by wkurzało kasowanie paręnaście razy dziennie małych spamów, niz jednego dużego raz na jakiś czas.
    • Like Like x 1
  38. RainbowSix Member

A kasowanie kilku dużych w ciągu tygodnia to dopiero musi być wkurwiające...
  39. Anonymous Member

Ale nadal wstawiacie sie za bonieckim, ale juz za natankiem nie. dlaczego? przeciez wolnosc slowa nie polega na tym aby glos mieli tylko liberałowie, ale tez prawicowcy, lewicowcy, komunisci i nazisci. jak chcecie byc tymi sprawiedliwymi to spamujcie tez, zeby z natanka zdjeli zakaz. wolnosc slowa nie dziala w sposob ten dobry to niech mowi, ten drugi to furiat niech milczy. hipokryci
  40. Naszym priorytetem jest to, aby ludzie zrozumieli, że każdym przypadkiem ograniczenia wolności słowa będziemy się interesować.

Jak jesteś taki dobry to Ty spróbuj zrobić dwie rzeczy na raz. ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins