Customize

Legalizacja THC

Discussion in 'Polska' started by yumi, Nov 3, 2012.

1. Anonymous Member

Tą wiadomość napisał gość z Warszawy zaproponował nam spotkanie, oczywiście odpisałem że to raczej nie wypali i zaproponowałem im jeśli już przemyślą sprawę w swoim gronie rozmowy na IRCu w grupie zainteresowanych obydwu stron. Piszesz że Anonymous nie jest grupą hmm.. Przypomnij sobie film w którym mówiono że jesteśmy jak grupa ptaków do której każdy może dolecieć a także zmienić swój kierunek nie dążąc za resztą. Anonimowym może być każdy, owszem nie mamy liderów i dobrze nikt nie może nas wyrzucić i powiedzieć że Ty lub ja czy ktoś inny anonimowym być nie może. Napisałem że jest nas kilku którzy są za legalizacją i w tej małej ilości osób wykonamy to co będziemy wykonać mogli. Jak na razie tyle jeśli otrzymam jakieś wiadomości na FB opublikuję je tutaj.
  2. Anonymous Member

gość ze Szczecina mała pomyłka :p
  3. Jestem za, a propo wcześniejszych deklaracji poparcia.
  4. Anonymous Member

5. Anonymous Member

WK Łódź:
  6. JointCombat23 Member

7. SandThe Member

Narkotyki to w 95% leki.

Osobiście uważam że DELEGALIZACJA czego kolwiek jest zła sama w sobie, LEGALIZACJA ma natomiast tylko skutki uboczne.
    Prawdą jest jednak że większość ludzi tak po jednej jak i po drugiej stronie ma znikome pojęcie tak o substancji jak i o skutkach jej legalizacji w innych krajach. Po pierwsze delegalizacja narkotyków nie wiąże się ze spadkiem popytu na nie, a tam gdzie popyt znajdzie się i podaż, tak więc stwierdzenie że zabranianie używania np. marihuany jest działaniem dla dobra społeczeństwa jest co najmniej nieprawdziwe, jednak dostatecznie dobrze brzmi by było wykorzystywane w mediach. Nielegalność narkotyków nie uniemożliwia ich spożywania, jedynie stwarza kolejne patologie społeczne (mafie narkotykowe, młodych ludzi w więzieniu, dilerów którzy często nie mają hamulców)
  8. Anonymous Member

9. Anonymous Member

10. asspro1 Member

Anonymous: ciekawe ile osób zbierzesz do "pomocy" w legalizacji. Nawet jeśli to co zrobicie? Zaatakujecie strony rządowe/ zorganizujecie protesty? To na koniec się podpiszcie "We are Anonymous. We like marycha.". Na pewno Anonymous( grupa) zyska nowych sprzymierzeńców. Tylko myślę, że zyskamy dodatkowo 2 razy tylu wrogów.
  11. slive2gold Member

Kto powiedział że mamy cokolwiek w tej sprawie robić? Jest to taki temat w którym nie możliwości aby każdy miał wspólne zdanie. Dodatkowo nie widzę żadnego powodu dla którego Anoymous miałoby zabrać głos...
    • Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  12. asspro1 Member

To była odpowiedź do użytkownika "Anonymous", który już zaczął działać rozsyłając maile:

czyli co "będziemy mogli wykonać"?
    ###

I tak, zgadzam się, każdy może mieć własne zdanie.

Uważam jednak, że działania w tej sprawie użytkownika "Anonymous" mogą nie być korzystne dla naszej społeczności. No ale to jest moje zdanie i oczywiście możesz się nie zgodzić.
  13. Anonymous Member

Anonimowym może być każdy i każdy pod imieniem Anonymous może robić co chce, i nie jesteśmy społecznością kurwa jego mać ....
  14. Anonymous Member

Ktoś tu powinien ogarnąć różnicę między Anonymous a Chanology.
    • Agree Agree x 1
  15. asspro1 Member

Cytat z (wikipedia):

"Społeczność – połączona ze sobą za
    pomocą więzi społecznych zbiorowość
    ludzi należących do pewnego
    środowiska społecznego i powiązanych
    ze sobą:
    1)wspólnym obszarem zamieszkania,
    np. społeczność lokalna
    2)sposobem wzajemnej komunikacji,
    np. społeczność internetowa
    3)wykonywanym zawodem, np.
    społeczność nauczycieli
    4)wyznawanymi wartościami , np.
    społeczność chrześcijańska
    Pojęcie społeczności jest bliskie pojęciu
    grupy społecznej."

Zobacz na pkt 2 i 4: konunikacja za pomoca internetu oraz wartości: wolność. Więc nie mów że nie jesteśmy społecznością( wg. def).

Poza tym napisałem że każdy może mieć własne zdanie, więc nie zabraniam nikomu podejmować działań, jedynie przedstawiam swoją opinię.

*sorry za błędy pisze ze smartfona
  16. Anonymous Member

To jednak nie jest taki "smart" (z ang. mądry).

Anonymous jest ideą, nie społocznością. Jednak my na WWP jesteśmy społecznością/
    • Like Like x 1
  17. Dla mnie np. anonymous są ziemniakiem posmarowanym majonezem, więc sorry nie są ani społecznością ani ideą...

A teraz tak na serio :

Temat dot. legalizacji 50 postów o tym jak sobie nazwiemy anonymous.... Tylko na WWP.
    • Like Like x 2
  18. Anonymous Member

My nie jesteśmy jak inne grupy Chanology. My się nie pierdolimy z jakąśtam Scjentologią czy wolnością słowa. My gadamy o tym, co jest naprawdę ważne: o paleniu maryni i o dupie Maryni.
    • Winner Winner x 2
  19. Tulku Member

Jak Premier zakazał dopalaczy to się przestraszyły i od razu zniknęły z powierzchni ziemi, i teraz młodzież grzeczna jest, dobrze się óczy, dba o zdrowie i zdrowo się odżywia. Zakazywanie rozwiąże każdy problem.

[edit] Właściwie zamiast "zakazywanie" powinienem użyć "delegalizacja" jeden pies zamiatanie problemów pod dywan prawny. Jak jutro nie przyjdziecie pod pałac PrezyDęcki to was wszystkich zdelegalizuję - ha! ;)
    • Like Like x 2
  20. Tulku Member

Naprawdę aż w szoku jestem że któś tutaj obawia się legalizacji i kontroli narkotyków przez normalne legalne instytucje które dostarczą wiarygodnych informacji o tym ile tego właściwie Polacy używają.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ymborska__Przestancie_karac_za_narkotyki.html

http://natemat.pl/14539,kwasniewski...a-sie-szczerze-a-kiedy-tylko-ratuja-wizerunek

Kwachu na pytanie dlaczego głosował za penalizacją odpowiedział:
    "Taki był klimat polityczny"

Tusk fikał koziołki przed mównicą - figo fago jaki chojrak a dopalacze.com zmieniły nazwę na http://www.funboosters.com/ aktualnie jest świąteczna promocja...

Ciemnogród i zabobony.
  21. Tulku Member

Jeszcze apel do wszystkich zanim coś weźmiesz to się zastanów i poczytaj masz jedno życie i zdrowie.
    Jedno z lepszych i wiarygodnych źródeł o substancjach w jęz. Polskim jest tu http://hyperreal.info/

Peace.
  22. Anonymous Member

hehe dureń z PISu pierdoli głupoty ;_;
  23. Tulku Member

Narkomania bierze się z wielu powodów
    a). przypadek np. spróbował bo diler powiedział że fajne i że nie szkodzi
    b). życie ma chujowe nie radzi sobie z nim i spierdala w inny matrix
    c). inne zaburzenia psychiczne ogólnie.

Żadne kochane dziecko w domu nie będzie szukać innego lepszego świata w narkotykach a jak do niego zajrzy z ciekawości to nie można go wsadzać do pierdla za ciekawość.

[edit] Uzależnienie to choroba, a ludzie są tylko ludźmi i popełniają błędy, nie rozumiem tego wsadzania do pierdla biednych ludzi którzy szkodzą głównie sami sobie i zwyczajnie potrzebują pomocy.
    • Like Like x 4
  24. Jak zawsze :) Oszołomy...
    • Like Like x 1
  25. Anonymous Member

Jeżeli chodzi o dopalacze to w samej Łodzi funkcjonuje (w sensie wczoraj, dzisiaj i jutro pewnie też) SZEŚĆ sklepów stacjonarnych oraz możliwość zamówienia przez telefon na dowóz.
    Zamiast kupować niewiadomego pochodzenia chemiczne specyfiki, ludzie kupowaliby lekarstwo/używkę jaką jest CANNABIS. Obliczono, że wpływy do budżetu z tytułu VAT wyniosłyby około 7-8 mld złotych. Kto jara i tak będzie jarał i będzie kupował, nie ważne czy zanieczyszczone od dilera czy wysokiej jakości ziółko w sklepie.
    Jest POPYT to musi być PODAŻ - naturalne zjawisko.
    • Like Like x 2
  26. Svobodny Moderator

Prawda jest taka, że mimo to iż wasze argumenty są jak najbardziej sensowne i z nimi sie zgadzam to niestety jest to dość bezcelowe bo nie o siłe argumentów tu chodzi i logika działań nie jest przez to państwo brana pod uwage. W poprzednich postach przedstawiłem w wielkim skrócie konflikt interesów i to dlaczego w tym kraju prawdopodobnie nie uda wam sie osiągnąc jakichkolwiek zmian, a i sam w nie niewierze. Niestety...
  27. Anonymous Member

Tutaj jeszcze jeden ciekawy film dotyczący leczenia marihuaną:
  28. Marioxs Member

Jakim idiotą trzeba być by popierać ba prowadzić akcje czy protesty legalizacji pod flagą Anonymous?! Anon który chce się poznać z kimś "nie z nas" i zrobić coś w stylu konferencji przy kawusi i pączusiu?! Tylko zobaczę coś w stylu "Anonymous wspiera legalizację" zrobię wszystko by twoi koledzy z organizacji ucierpieli na tym, przejadę pieprzone 300km by coś zdziałać. Jak masz zamiar się w to bawić to nie mieszaj w to nas!
  29. Anonymous Member

@up Tylko dlatego że nie popierasz legalizacji MJ nie chcesz aby ta akcja nie była prowadzona pod "nadzorem" Anonymous ? Powiem tak, akcja i tak będzie prowadzona a Ty nie jesteś w stanie zrobić nic, nie my tu proponowaliśmy spotkanie tylko Oni nam(czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce).
    nie ma czegoś takiego jak "ktoś nie z nas" Anonem może być każdy, jeśli tamta strona nas popiera i jest nas kilkudziesięciu chętnych do organizowania tej akcji to zrobimy to. Nie masz prawa zgodnie z ideą powiedzieć nam czy możemy wykonać tego #OPa czy też nie tak więc jak będziesz chciał się do mnie/nas wybrać to śmiało, ale najpierw musisz mnie znaleźć.
    • Like Like x 2
  30. Marioxs Member

Nie pisałem ze znajdę ciebie ale ich. Oczywiście nie mam prawa i nawet nie kazałem jak wam się chce róbcie sobie to jako odrębne jednostki a nie że potem nas wszystkich będzie kojarzono z poparciem legalizacji. Śmiałbym się po prostu gdyby były jakieś akcje "zaczepne" czy nawet zmyślone jak to marihuana szkodzi i z takim dopiskiem "popierało to anonymous". Trzeba myśleć nad tym że zamiast o waszej przykładowo dziesiątce będą mówić o nas wszystkich bo ludzie w większości nie myślą i pieprzą potem głupoty.
  31. Tulku Member

Szkodzi nie szkodzi temat dotyczy legalizacji ja [mówię za siebie] jestem za legalizacją.
    Kupujesz lek/używkę to:
    1 - masz skład wiesz co to jak nie wiesz to się dopytasz jak ci się coś stanie to Lekarz też będzie wiedział co wziąłeś a nie jakieś chujwieco jak teraz i lekarze nawet nie wiedzą co...
    2 - taki co zechce kupić to kupi a za leczenie go i tak płacisz TY a tak jak będzie kupował z akcyzą jak np. fajki to powinna być kasa na pomoc dla młodzieży, uświadamianie itp. itd.
    3 - Prawo jest w Polsce zwyczajnie debilne chory umysłowo człowiek to pisał za posiadanie marihuany karze się podobnie jak za napad czy posiadanie jakiejś bomby, broni, jaki wyrok dostanie typ z AmberGold co oszukał tylu ludzi?
    4 - dorabia się na tym Mafia która ma kasę na ciemne interesy, przekupowanie polityków broń i inne dobra niezbędne do prowadzenia działalności przestępczej.
    5 - jak ktoś zechce będzie się mógł skonsultować z lekarzem czy terapeutą bez obaw że zaraz pójdzie do pierdla na 3 lata.
    6 - będą wiarygodne informacje o tych którzy biorą i co biorą, będzie można z nimi normalnie rozmawiać lekarz będzie mógł zaproponować coś innego mniej szkodliwego lub terapię za kasę z akcyzy.
    7 - nie każdy kto pije piwo to alkoholik i degenerat, nie każdy kto zapali to narkoman i złodziej.
    • Like Like x 2
  32. Tulku Member

• Like Like x 1
  33. Anonymous Member

34. Anonymous Member

juz wiemy skad sprowadzac
  35. Anonymous Member

36. Anonymous Member

Ktoś próbował? Jakie wrażenia? Szkodzi czy nie?
  37. Anonymous Member

Ja pierdole...
    Czy to forum jest do takich pytań?
    Był temat o legalizacji...
    Próbowałem. Poza smokami, śniegiem w sierpniu, wpadnięciem pod samochód, wpadnięciu w nałóg, nie było niczego specjalnego...
    • Like Like x 1
  38. Anonymous Member

też próbowałem...
    Całkiem fajna bomba wydawało mi się że jestem w roku 2012 i chyba 2 lata temu zginął nasz prezydent Lech gdzieś tam w Rosji (nie pamiętam gdzie) rozbili się o chyba jakieś drzewo które okazało się być brzozą czy czymś podobnym... a w 2012 na wraku samolotu znaleziono jakieś materiały wybuchowe troche bez sensu teraz mi się to wydaje. Mamy rok 2009 ciekawe co się stanie jak zapale drugą połówkę ;)
    • Like Like x 1
    • Winner Winner x 1
  39. Anonymous Member

40. Tulku Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins