Customize

Legalizacja THC

Discussion in 'Polska' started by yumi, Nov 3, 2012.

1. Tulku Member

2. Tulku Member

Dla leniwych którym się nie chciało zajrzeć do ostatniego linka:

http://www.knowledgeoftoday.org/2012/06/fda-cancer-industry-prevent-cure.html#.UVnF9VHbDQo&gsc.tab=0

Cannabis jest jakie jest ma się po nim odlot ale jest qrwa zdrowe, rosło na ziemi od zawsze w przeciwieństwie do alkoholu, amfetaminy, metaamfetaminy [wynalezionej po to by podczas 2 wojny światowej szprycować ją żołnierzy w Finlandii i Niemczech co by lepiej walczyli chłopaki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Methamphetamine

czy Heroiny wynalezionej przez firmę BAYER:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Heroina

W Niemczech nie ma obowiązku szczepień, są wyłącznie dobrowolne. Wymień epidemie, które szaleją w Niemczech lub wystąpiły w ciągu np ostatnich 20 lat. Znacie jakieś jakieś? Wyszczepialność w Niemczech wynosi około 70% (w Polsce 98%). Mimo to... w Polsce wprowadzono szczepienia obowiązkowe po jaki chuj?

Chcesz kupować zioło legalnie z apteki idź do lekarza... Edukuj się o substancjach będziesz wiedział że nie istnieje już w Polsce 100% masło nieliczne mają 80% reszta to dodatki, syrop qrwa "malinowy" co zawiera 0,1% malin... Margaryna o zapachu chleba, żebyś wpierdalał trociny i pachniały jak chleb?

Ciekawe czy jak rozboli cię głowa zastanowisz się czy zdrowiej zjeść Paracetamol czy dobre ciastko z Marihuaną bo działa przeciwbólowo? Na pewno nie... bo skoro robią z niej lekarstwa to jest trująca i musisz najpierw zachorować na raka... :D
    Ale może czaisz bazę że maryśka rośnie sama i przestaniesz kupować paracetamol, ibuprofen czy inne gówna... ale...

Patrz co żresz, patrz co się dzieje Polaku, nikt ci w kościele tego nie wyjaśni tym bardziej w sejmie, masz być grzecznym obywatelem i kulturalnym żebyś dobrze wyglądał w telewizji.

[edit]
    Jeśli nadal myślisz że marihuana jest zła a ci co jej używają i chcą ją legalizować to kompletni debile - jesteś ograniczony jak twoja stara :D i zapewne jeśli inni będą chcieli czegoś dla ciebie nie zrozumiałego też będziesz ich uważał za debili i narkomanów ciulu. :D

That's all Folks!
  3. Tulku Member

I mogę tylko zaapelować jeśli twój znajomy/kolega/ktoś z rodziny ma raka niech kupi Marihuanę.

Choćby dla tego że oprócz tego co przedstawiłem, marihuana wpływa przeciwbólowo, wzmaga apetyt i poprawia samopoczucie co jest przydatne przy chemioterapii, kto kiedykolwiek widział człowieka po chemioterapii to wie o czym mówię.

Nikt już tego nie zatrzyma, jeśli nadal masz wątpliwości co do depenalizacji posiadania Marihuany. Możesz sobie popatrzeć jak historia dzieje się na twoich oczach :)
  4. Tulku Member

Nie chcesz walczyć o wolną marihuanę? Walcz o wolną naukę na jej temat, oraz o wolność wyboru obywateli czy chcą dorabiać złodziejskie firmy farmaceutyczne i łykać np. piguły z herbaty czy pić herbatę...

W mojej opinii upieranie się przy penalizacji to zwykłe krzywdzenie ludzi.
    W świetle tego co przytoczyłem - każdy chory na raka powinien mieć możliwość swobodnego kupienia i spożywania dobrej jakości marihuany.
    [edit] i to qrwa już teraz natychmiast za miesiąc to może taka osoba leżeć w piachu...

qrwa jak ja nie nawidzę USA i ich skqrwysyńskich korporacji/manipulacji żądzą światem jak chcą bo mają kasę na "badania" nad rakiem [to prezydent USA Nixon wymógł na ONZ penalizację i prohibicję marihuany] i nikt nie zadaje pytań... jak krowy... kazali podpisać ACTA to podpisali jeszcze z ambasady USA byli i pytali...
    http://norml.org/news/2002/03/21/ni...tion-of-marijuana-celebrates-30th-anniversary
  5. Tulku Member

Tylko ja tu piszę ale co tam :D hehe
    Patenty oparte o cannabis:
  6. Anonymous Member

Piszesz tylko ty dlatego, że dla mnie sprawa jest już jasna i chyba nic nie trzeba dodawac a przynajmniej ja nie mam nic do dodania. Cannabis nie jest nielegalne dlatego, że szkodzi zdrowiu bo takie argumenty to jest śpiewka dla bydłomasy, cannabis jest nielegalne bo szkodzi czymis interesom lub samo to, że jest zabroniona jest w czyims interesie ale napewno nie w interesie twojego zdrowia.
    • Like Like x 1
  7. Tulku Member

Si rozumię że temat się wyczerpał :) i dobrze w sumie macie rację - jakiejś akcji robić nie trzeba sami się podłożyli ludzie aż tak głupi nie są...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins