Customize

Malejące grono polskich Anonów

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 15, 2011.

1. Anonymous Member

Na codzień, czytając posty, można tego nie zauważyć, ale strasznie dużo Anonów, którzy byli swego czasu aktywni, zniknęło z forum! Przykłady:

mugiwara - ostatnio zalogowany 28 września. On w sumie ostrzegał, że przez jakiś czas go nie będzie, ale i tak to trochę niepokojące.
    Yogoro - 15 września
    A_noname_ous_ly - 21 września
    Madara - 26 czerwca
    AnonDK1 - 11 sierpnia
    V_for_Vendetta - 2 sierpnia
    Moria - 27 sierpnia
    brujah - 22 sierpnia
    Warden13 - 10 października
    Sileby - 19 września
    AnonAK - 9 sierpnia
    MrWardrobe - 16 sierpnia

I to chyba nawet nie wszystkie! Trzeba coś z tym zrobić, bo niedługo zostanie nas, nie wiem, trzech?
  2. Śpijcie spokojnie ahahahahah może będziecie następni buahahahaha. Sorry ale tak mi się skojarzyło nagle znikający członkowie itd. za dużo filmów...
    • Like Like x 1
  3. Sorry poważna sprawa a ja idiocieje -,-
  4. Anonymous Member

:p Musimy jak najprędzej dokończyć stronę. Byłaby ona jakimś punktem zaczepienia, do którego Anoni mogliby się odnosić, gdyby ktoś zapytał: "A co wy w ogóle zrobiliście przez ostatnie pół roku?". Na tym forum prowadziło się dotąd jedynie dyskusje na temat "jak doprowadzić do wzrostu znaczenia Anonimów w Polsce", ale z tych dyskusji nic nie wynikało. Stąd właśnie wzięli się znikający Anoni. Gdy w danym temacie nic się nie dzieje, powoli zanika nim zainteresowanie. Gdybyśmy natomiast mieli stronę i REGULARNIE ją aktualizowali, ludzie pozostaliby przy nas. Inaczej nigdy nic nie osiągniemy w Polsce.
  5. Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią. A na forum zaglądam po kilka razy w tygodniu :) W czasie mojej wirtualnej absencji wręczyłem bezpośrednio ok. setki ulotek. Ja akurat działam wedle schematu mniej gadania, więcej roboty. Mam nadzieję, że inni mniej aktywni na forum również, ale to chyba złudna nadzieja.
  6. Miał ktoś może kontakt z cyddynem ostatnio linoline wysuneła ciekawy konspekt ulotek więc przydałyby się jego zdolności graficzne.
    • Like Like x 1
  7. Anonymous Member

cyddyn chyba logował się dzisiaj koło południa. Napisz do niego wiadomość, to do jutra przeczyta.
  8. Anonymous Member

Co powiedzieć? Zapał po Facefake`u opadł.

Co do listy jednak - nie zgodzę się. Są ludzie, którzy wchodzą regularnie, a używają tylko odpisów "całkowicie" anonimowych.
  9. Jedni przychodzą, drudzy przychodzą. Nie jestem na bieżąco z tematyką Anon na tym forum, bo zarejestrowałem się zaledwie wczoraj. Ale jeżeli chodzi o stronę to zauważyłem że istnieje wiele dyskusji na ten temat, mam na myśli polską stronę. Moim skromnym zdaniem adres anonyops.pl byłby idealny, wykupiłem już taką domenę i myślę nad wykupieniem strony www jeżeli ktoś poparłby ten pomysł. Co do zrobienia samej strony, myślę że bym się tego podjął, znam się na tego typu rzeczach. Co do samych Anonimowych w Polsce, naprawdę pozytywnie się zdziwiłem gdy zobaczyłem tutaj ilu nas jest, nigdy bym nie przypuszczał. Pan z cyferkami w loginie jest przewrażliwiony, nie chodzi o tajemnicze zniknięcia członków tylko po prostu o mniejszą aktywność i zainteresowanie, trzeba mieć IQ gaśnicy pianowej żeby tego nie zauważyć, pozdrawiam.
  10. Pan z cyferkami powoli idiocieje, trzeba by być paranoikiem żeby sądzić że ktoś nas likwiduje ;)

Co do strony zalecam zapoznać się z dyskusjami na forum dotyczącymi strony, aktualnie jedna jest w budowie a jedna skończona anon.ssl2.pl tylko zostanie przeniesiona na inny adres.
  11. cyddyn Member

już jestem . Nie potrzebne są umiejętności graficzne a podstawa gimpa z warstwami :p
    Jestem i nie ogarniam tego co się przez weekend tu pojawiło.
  12. brujah Member

nie śpie, czuwam :D obseruje i staram się trzymać z boku, ale jak coś, to jestem :>

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins