Customize

Marsz marsz... :)

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 11, 2013.

1. Anonymous Member

Właśnie napierdalają się na Marszu Niepodległości i w tefałenie mówią o odpowiedzialności organizatora taka demokracja chcesz coś zorganizować musisz mieć kasę by zapłacić za ochronę jesteś biedny to ci jakichś łobuzów naślą zapłacisz za szkody pójdziesz z torbami to ci się odechce... demokracji, oczywiście mówią też że niestety musiała interweniować Policja, mój Boże biedna Policja musiała interweniować najlepiej żeby brała kasę za nic i nie odpowiadała za nic bo za wszystko będzie odpowiadać organizator. Taka demokracja...

Narodowców nie popieram nie należę ale nie zakładam że to debile i jak zapowiadają że chcą zrobić pokojową demonstrację po to zeby zrobić coś zupełnie przeciwnego, co roku im się nie udaje bo są jakieś zamaskowane grupy z którymi ma sobie poradzić organizator nie wiem osądzić i zamknąć i wyręczyć Policję bo ta biedna sobie nie radzi...

Policja jest jak Komunikacja Miejska ma określone zadanie - pilnowac porządku. Jak nie umie to nie jest problem organizatora, jak mamy się sami ochraniać to na cholerę Policja w tym kraju....

I właściwie sedno sprawy, w mediach wypowiadają się o tym marszu Politolodzy, dziennikarze, inni specjaliści od mebli budowlanki ekonomii ale żaden psycholog społeczny się nie pojawia...

Psychologia grup społecznych - http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychologia_społeczna

Grupa i jej moralne i niemoralne zachowanie z perspektywy psychologii społecznej.
    http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=307

Socjologów też w mediach nie ma... oczywiści najlepiej zapraszać do wszystkiego bez sensu politologów a potem mówić że to wszystko polityczne :D bo sami politolodzy...
    Można zapraszać producentów chodników i mówić że chodzi o kostkę brukową którą rzucają...
  2. Oczywiście że te łobuzy co przyszli z kominiarkami i pałami to nie były zwykłe łobuzy a politycy... min.:
    Kaczyński
    Kłopotek
    Komorowski
    Bosak
    Tusk
    Miller

Najbardziej zapamiętałem Komorowskiego bo to on podpalał samochód.

Oczywiste że to wszystko jest polityczne. A policja nie mogła zabezpieczyć bezpieczeństwa bo mają immunited.
  3. No i teraz policja bredzi: "organizator odpowiada za środki pirotechniczne"

Ja sobie nie wyobrażam aby ktoś kto zorganizował jakieś zgromadzenie czy manifestację czegokolwiek latał sam po wszystkich zabierał cudzą własność, wypraszał, ganiał, ściągał kominiarki, szaliki czy inne...

Ochujeli... pojebany kraj, pojebane przepisy...

... a policja umywa ręce bo jakaś grupa x osób ot tak sobie odłączyła się od marszu poszła kilometr dalej podpaliła tęczę... rozwaliła squat i nie że policja sobie nie radzi, organizator sobie nie radzi...

Oczywiście już jest problem identyfikacji i maskowania twarzy można się spodziewać nowych durnych przepisów...
  4. Posłuchaj z tym podpaleniem tęczy to nie jest tak do końca prawda myśle że to była prowokacja ze strony władzy na filmie widziałem jak to sie szybko zapaliło to mi wyglądało jakby to było wcześniej czymś oblane bo tak szybko zajęło sie ogniem. od butelki z benzyną i zapalniczki nie było by takiego efektu.
  5. Tulku Member

Prowokacja nie prowokacja Policja i prawojest do bani... zgadzam się że przerzucanie odpowiedzialności za porządek na organizatora to bzdura. Prywatną policję ma robić? A jakie ma niby uprawnienia do ściągania komuś kominiarki zabierania rac albo do stosowania jakichś środków w celu zapobiegania... czegokolwiek?
    A jak ja bym chciał cos zorganizować jako jedna osoba i przyjdzie mi ze 200 osób to mam ochronę wynająć? Jak mnie nie stać to nie dla mnie demokracja?

Nie zabezpieczyli ambasady nie zależnie czy to miała by być ambasada Turcji jest to budynek który w mojej ocenie powinien podlegać szczególnej uwadze bo to amasada i tyle, huligani odłączyli się od marszu i napadli na squat - sami ludzie ze squatu mówili że Policja ich uprzedzała więc rozumiem spodziewała się incydentu i nawet średnio myślący postawił by tam przynajmniej kilku funkcjonariuszy...

Nie wiem czemu nasza Policja nie reaguje adekwatnie, albo napierdziela z byle powodu jakiegoś typa z flagą [youtube.com/watch?v=vk7grWpBgOI] bez powodu a jak jest paru idiotów z kamieniami to nic nie mogą zrobić...
  6. Jess_Rabbit Member

Sądzę że problem niekompetencji policji w przypadku marszu lezy po stronie ich struktury dowództwa. Pamietajcie że mundurowi działają na rozkaz i wielokrotnie było tak że ci "na górze" zle sprecyzowali wytyczne, i/lub podali błędne informacje i nieszczęscie gotowe. Trzeba tez rozwazyc taka mozliwosc ze po prostu nie wiedzieli co zrobić z takim rozszalałym tłumem. To oczywiscie nie zwalnia policjantow z ich obowiązków ktorych ewidentnie nie dopełnili. Bali się?
  7. Tulku Member

100% racji tak samo ze Smoleńskiem....
    Głupie media wciskają ludziom do bani że piloci dostali "polecenie służbowe"... i się rozjebali na jakimś polu z szopą... samolotem który w ogóle nie powinien był wystartować.

W wojsku są rozkazy a z rozkazami się nie dyskutuje do kurwy nędzy... i nie piloci winni że mieli braki w wyszkoleniu, mieli w domu ćwiczyć na pececie z MS Flight Simulator... ????

Nie wyobrażam sobie sytuacji gdy pilot dostaje rozkaz:
    - Kowalski lecicie do Smoleńska.
    - ale ja nie umiem latać TU154
    - Kowalski nie pierdolcie jakoś dacie radę w gry "samolotowe" żeście grali...

Inna sprawa że na pokładzie mogły być ślady "trotylu" lub substancji innych "wybuchowych" bo nim je dostarczano gdzieśtam, dobrze że krów, świń i wódki nie szmuglowano z Ukrainy... ja pierdolę co za burdel...

W tym kraju wszystko jest popierdolone zaorać... zaorać... ale winnych nie ma nawet nie wiadomo czy brzoza była czy nie... obłęd i szaleństwo...
  8. Anonymous Member

Całe prawo, struktura administracyjna, polityka to w państwie Polskim jeden wielki BURDEL. Tu nie ma ani jednego porządnego urzędnika państwowego... Ludzie wierzą że jak jakiś Kaczyński zastąpi Tuska to im nagle zaczną pieniądze z nieba spadać... A tak nie będzie. Wrzucamy co 4 lata kartkę na kolejnego debila i wierzymy, że cośkolwiek się zmieni. To tak jakby mieć chorą matkę na np. żółtaczkę to zamiast ją leczyć to wywalamy żółtaczkę i zastępujemy rakiem. Logiczne?
    Polska jest teraz jak Windows. Pomoże tylko tzw. format. Wyjebać Sejm, Senat, Premierów, Prezydentów, urzędników, ministrów i innych skurwysynów. Osądzić przed Trybunałem Stanu. Co po niektórych powiesić albo skazać na roboty. Resztę przesłuchać i wyjebać.
    A następnie zacząć na nowych fundamentach budować system od nowa a nie bawić się w jakieś jebane transformacje bo widzimy czym to się kończy.
  9. Zgadzam się. Żeby zbudować dom najpierw trzeba postawić fundamenty.
  10. Anonymous Member

Szanuje opie. Nareszcie do kogoś dotarło. Z tym, że zastępowanie jednego systemu natstępnym nie daj boze jeszcze gorszym to nie rozwiązanie. To tylko szybka droga by wrócic do punktu wyjscia.
  11. I to na właściwym gruncie by sie wszystko nie zapadło.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins