Customize

Może mały pokaz wdzięczności dla Snowdena?

Discussion in 'Polska' started by Ghost Crypt, Jun 12, 2013.

1. Ghost Crypt Member

W Hong Kongu mieszkancy organizuja manifestację aby okazać swoje poparcie dla Edwarda Snowdena. Może my tutaj też coś pod ambasadą UłeSa możemy zorganizować? Co wy na to?
  2. anon_free Member

W sumie...
  3. Ghost Crypt Member

Mówię całkiem poważnie. Zebrać ludziów, ustalić datę i pod ambasadę hej
  4. Anonymous Member

Ok, gratuluje optymizmu:) Ale patrząc na to co tu się dzieje nie wieszczę zbyt dużej szansy na wygraną:)
  5. Anonymous Member

Ambasada USA,
    Al. Ujazdowskie 29/31,
    00-540 Warszawa,

Konsulat Generalny USA
    ul. Stolarska 9, 31-043 Krakow
    Tel: 12 424 51 48
    E-mail: KrakowAIRC@state.gov

Go !
  6. Anonymous Member

Ummm aha. Pomysł z poparciem ok, jezli sa jakies społeczne inicjatywy ok, dołączcie sie jak chcecie. Wyraz poparcia, po prostu mów o tym jak najwiecej, rozumiem o co ci moze chodzić, ale nie czaje jak chcesz to wykonać i jaki to bedzie miało sens.
  7. Tulku Member

No to Panowie i Panie... zdrowie Edwarda!
    https://secure.avaaz.org/pl/stop_prism_global/?pv=79&rc=fb

Ojtam, ojtam... kochajmy USA... :D
  8. Anon Xer Member

I jak myślisz uda ci się zmotywować ludzi żeby przyszli na manife ?? Fajny pomysł pobieram takie działania ale ten kraj i jego mentalność :D
  9. Heliopata Member

Wiadome są jakieś szczegóły odnośnie manifestacji ?
    W ten weekend prawdopodobnie teleportuję się do stolicy i mógłbym wesprzeć swoją buźką manifestację..
    Jakieś wskazówki, co ew. zabrać ze sobą ?
  10. Anonymous Member

11. Anon Xer Member

12. grey_matter Member

Niestety nie wierze w nasze zdolności do mobilizacji w sprawie protestu, ale zaskoczcie mnie:) pomysl jest wiecej niz dobry, uwarzam że Maningowi i Snowdenowi jestesmy winni wiecej niz na pierwszy rzut oka sie wydaje. To nie chodzi li tylko o ujawienieni ilustam tysiecy wiadmości czy podsuchiwania przez USA. Uwarzam ze to pewien znak ze gdzies tam z trudem i powoli kielkuje w ludziach swiadomosc ze nie musi byc jak jest i to jest warte wiecej niz same przecieki. A inna sprawa ze przecieki tez sa wazne.

P.S. na wired.com byla zaszyfrowana wiadomość do Snowdena, czy moze wiece czy komus udalo sie ja odszyfrowac?
  13. Anonymous Member

hmmm.... Snowden prosi o azyl w Polsce... szkoda, że cały ten rząd, żeby podlizać się Stanom Zjednoczonym wywiózł by go na taczce do USA.....
  14. Czy ma ktoś jakiś pomysł na wsparcie dla niego?
    Może stworzyć odezwę, mądrze napisaną i w odpowiednim wydźwięku emocjonalnym którą by można wklejać na różne fora i portale społecznościowe, Oczywiście odezwa powinna być taka aby powodowała zainteresowanie społeczne i wzbudzała oburzenie wobec postępowania amerykańskich służb specjalnych.
    To jedyne co mi przychodzi do głowy. Uważam, że na jakieś manifestacje uliczne wielkich szans nie ma.
  15. Anonymous Member

Trzeba to pokazać w sieci bo wątpie tak samo jak inny by manifestacja odniasła sukces
  16. szkod[nick] Member

Sformułujmy ładny tekst, który upublicznimy na fanpage FB w języku polskim i angielskim, jakby się udało zebrać ludzi to można pomanifestować :)
  17. Anonymous Member

I teraz już wiem co będzie. Zaczyna gadanie w liczbie mnogiej "może byśmy... trzeba by było... można by" co oznacza iż aktualnie każdy czeka i niech-ktoś-cosiuje. Zamiast pierdolic, że coś można by było i czekać aż posypią sie lajki i aprobata POPROSTU TO KURWA ZRÓB!
  18. szkod[nick] Member

Kurwa, pomyśl zanim coś napiszesz... Ja na razie zaproponowałem, co to kurwa za problem zklecić 3 zdania po polsku i po angielski i napisać do adma Anonymous Polska żeby wstawił na walla. Wiem jaka tutaj jest dyscyplina, ale jestem nie licznym który coś robi więc nie pierdol.
  19. Anonymous Member

Skoro to nie taki problem to to zrób zamiast pierdzielić i czekać na oklaski... bo tak to dokładnie wygląda i zawsze sie kończy niczym.
    not+sure+if+serious.jpg

Bo by sojusznicy hameryki jestesmy wkoncu...
  20. Anonymous Member

A wyście myśleli że Sikorka się na to zgodzi??
  21. Anonymous Member

Daj już mu kurwa spokój. Sklei i będzie. Proste, tylko zauważ, że ostatni post na Anonymous Polska jest z kwietnia, a poprzedni z października. Mało kto ma kontakt z adminem, więc z łaski swojej chłopie nie oceniaj go, bo zrobić cokolwiek żeby zostało to tutaj zobaczone jest sztuką.
  22. Anonymous Member

O kontakt sie nie martw. Będzie konkret - będą wpisy na Anonymous Polska.
    Widze, że temat "nic nie robienia" jest u niektórych butthurtogenny. Był tu kiedys taki thread z ktorego bardzo smiechałem.
  23. Anonymous Member

Ja osobiście zajmuje się paperstormem w moim mieście nt Czarnej Soboty, bo ludzie są niedoinformowani ( jak zwykle w tym kraju zresztą ). Może jakieś małe info na Anonymous Polska nt Czarnej Soboty?
  24. Anon Xer Member

25. Anonymous Member

By temat. Poszukaj. Ze swojej strony proponuję wrzucić propozycję na: www.facebook.com/Anonymous.poland ponieważ ten FP jest przynajmniej aktualny... A ludzi stamtąd znam, nie sprawiają problemów w komunikacji ;)
  26. Anonymous Member

27. Anonymous Member

Oni przynajmniej coś robią... A nie zostawiają ludzi bez niczego i co chwila tylko ZNOWU ŻYWI... juz się rzygać tym chce....
  28. Anonymous Member

Shit? Oni próbowali przynajmniej zorganizować protesty przeciwko ustawie dot. obcych funkcjonariuszy, potem TTIP, protesty nie wyszły ale ludzie są doinformowani na ten temat. I co najważniejsze profil jest AKTUALNY!
    Co MY próbowaliśmy zorganizować przez CAŁY rok? No kurwa podajcie jak uważacie że jesteście lepsi!
  29. Anonymous Member

Dobra, wiadomości wysłane. Wkleję odpowiedzi(no chyba, że zastrzegą żeby nie publikować)
  30. Anon Xer Member

na fp ma być link do wwp czy jakieś dokładne info bez problemu ogarnę pca i parę innych fanpagów.
  31. Anonymous Member

Chodzi głównie o zrobienie eventu, nie musi być adresu forum WWP moim zdaniem;)
  32. Anonymous Member

Jak było napisane zgromadzenie ma mieć charakter solidarnościowy- solidaryzujemy się z Snowdendem i wyrażamy sprzeciw przeciwko Ameryce- być może pokażą to w mediach bo temat Snowdena jest dość dużo w mainstreamie, trzeba tylko sprawę na właściwe tory;)
    Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, niech pisze śmiało, ja zajmę się rozpisaniem eventu.
  33. Anon Xer Member

event zrobić to nie problem lecz jego zawartość. może mi ktoś bardziej rozjaśnić :D
  34. Anonymous Member

Tylko co konkretnie chcecie zrobic? Jest jakas koncepcja? Event, no dobra ale co będziecie robic podczas tego eventu?
  35. Anonymous Member

TEKST EVENTU:

Opinię publiczną całego świata poruszyła ostatnio sprawa Edwarda Snowdena- amerykańskiego byłego agenta służb specjalnych, który ujawnił informacje na temat permanetnej inwigilacji w Ameryce. Pokazał on jak traktuje swoich obywateli kraj, który jest uważany za wzorzec demokracji. Snowden jako "zdrajca" i "terrorysta" jest poszukiwany przez rząd USA. Za co? Za ujawnienie prawdy o dzisiejszym świecie, tak zwanej "demokracji" i braku prywatności. Rząd USA traktuje obywateli jak terrorystów. Jeden z takich "terrorystów" walczy o dobro, o prywatność i wolność. Pomimo ogromnych konsekwencji jakie może ponieść, poświeca się dla sprawy. Poświęca się dla CIEBIE. A co TY zrobiłeś dla niego i innych "terrorystów" walczących ze światowymi rządami i korporacjami?
    Sprzedajny rząd Polski na czele z Donaldem Tuskiem odmawia azylu politycznego Edwardowi. Jednak wiadomo, że narody świata łączą się poza podziałami poltycznymi.
    Polska jako jedyny kraj w styczniu 2012 ostrzegła świat przed ACTA, umową ograniczającą wolność słowa w Sieci i poza nią, organiczająca wolność handlu. Ludzie zwyciężyli wtedy z koproacjami.
    Dzisaj też dajmy przykład Europie i Świecie organizując demonstarcję porparcia i solidarności ze Snowdenem.
    [termin] zbieramy się pod ambasadami USA i dajemy przykład reszcie Świata, jak ważne są dla ludzi wartosci Wolność Słowa i Prywatność!

Sorry za literowki, jestem pólprzytomny a poza tym jest 1 w nocy jak to pisze. Więc wybaczcie:D

Coś do poprawienia/ulepszenia? Jeśli nie to wstawiam event
  36. Anonymous Member

Może nie widzieliście więc wrzucam link do wideo o tym jak Radosław Sikorski-Dzielny dał "odpór" Snowdeńskiej hołocie napierającej na Polskę, do tego nasz Jan Vincent Kryzys-Rostowski błysnął żartem... już miałem się śmiać i parsknąłem ale się porzygałem.

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-mic...rosil-o-azyl-sikorski-tak-tak-tak,337102.html

Ja myślę że jak coś ruszy to Snowden będzie powodem jednym z wielu... a jest jakiś adres eventu? będziemy odwiedzać stronę Sikorskiego?
  37. Tulku Member

@up widziałem, Niemcy Francja przynajmniej udają oburzenie tym że są monitorowani Angela Ma gadać z Obamą, u mas to wiedzą chuja im przeszkadza liżą dupę USA więc nawet lepiej że USA wie jak dobrze się starają, nie ma też różnicy czy to Putin czy Obama...

Jedyny wielki problem to sondaże i co czytam jakieś niusy to są wypowiedzi odn. Partii sondaży i jak wyruchać PiS, reszta świata to ich gówno obchodzi...

[edit] Poza tym na nagraniu widać debilizm polityków. Jak to Snowden szuka azylu w demokratycznym kraju któremu dostarczył dowodów że jest szpiegowany? Jak to?

Premier zapowiedział że będzie żądać wyjaśnień od USA czy go podsłuchują, nie żeby Snowden mu się do czegokolwiek przydał zwyczajnie napisze do Obamy:
    - Podsłuchujesz Mnie?
    I otrzyma wyjaśnienie:
    - Nie, spierdalaj.

I sprawa będzie wyjaśniona. Jak katastrofa w Smoleńsku.
  38. Polska nie protestuje bo to nie nasz problem tylko krajów które pretendują do roli mocarstw konkurencyjnych dla USA czyli min. Rosji więc taki PRISM jest tylko w naszym interesie jako sojusznicy ameryki możemy liczyć na różne ważne dla naszych interesów i szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacje. Zresztą po tym co robią Chiny mogę się tylko cieszyć, że ostatnie supermocarstwo na świecie przystąpiło do kontrofensywy dzięki temu wzmocniła się pozycja zachodu w światowej polityce która oczywiście nie obchodzi pedałów wrzeszczących o wolności dobrze, że to nie oni podejmują decyzje.
  39. Anonymous Member

Tu nie chodzi o międzynarodowe gierki i podchody szczerze mówiąc nawet niechce mi sie tego wyjasniac w każdym razie polityka jest dla idiotów którzy lubią teatr.
  40. Anonymous Member

No i to mnie wqrwia jesteśmy ciapciaki liżemy dupy bo to w naszym interesie ile kto nam z Unii da Jełro bo sami to nic a nic... Tusk ACTA podpisał choć wyszedł na debila podpisał bo dzwonili z ambasady USA.
    Ty albo nie wiesz co na tym forum się pisze/pisało albo czytać nie potrafisz...
    Nikt nie twierdzi żeby Polska szła na wojnę z Rosją czy USA ale bez przesady, bez qrwa przesady... to co jest jest żałosne i mi jako Polakowi zwyczajnie ubliża.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins