Customize

Może mały pokaz wdzięczności dla Snowdena?

Discussion in 'Polska' started by Ghost Crypt, Jun 12, 2013.

1. Anonymous Member

Kwestia jest tego typu, że to nawet nie jest w naszym interesie tylko w interesie polityków. My jestesmy tylko bydłem które ma siedziec cicho i napędzac globalną machine wojenną.
  2. Anonymous Member

@up dokładnie koledze się sprzedaje gówno że interes Tuska/Kaczyńskiego = interes Polaków.
    I łyka bo to nasz interes... nasz narodowy :D Gadka jak z PZPR :D
    Ludziom trzeba głowy prostować budujemy drogi i firmy budowlane bankrutują :D Oszczędzamy bo płacimy większe podatki i zapożyczamy kraj :D
    Kosmos... w naszym interesie...
    249487_b8f42581a38b.jpg
  3. Tulku Member

4. Anon Xer Member

To co mówił Rostowski i banda idiotów z rządu powinni za te słowa dostać coś w nagrodę. Tak żeby zapamiętali co zrobili ale z drugiej strony to nawet jak by Edward dostał ten azyl u nas to USA by naciskała na ekstradycje go do USA, Coś takiego podobno wysłali do Boliwii.
    Co do Eventu Ja jestem Za na pewno też znajdzie się rzesza ludzi którzy poprą nasz pomysł wsparcia Edwarda. Rozmawiałem z pewną osobą pozwolę sobie skopiować część treści rozmowy mówiącej o tym jak można by było ten event zorganizować pod ambasadą.
    Można to połączyć z manifestacją pod Ambasadą :)
  5. Anonymous Member

Ambasada jest w Warszawie a Konsulat generalny jest w krakowie. Pytanie ile osób uda sie zebrac w tych miastach ewentualnie z okolic.
  6. Anonymous Member

Patrze się na tego Rostowskiego i Sikorskiego i tak sobie myślę: "Kurwa... Przecież ten koleś jest inteligentniejszy od was....." Kiedy ten Event jak coś to może dam rade przyjechać o ile PKP znowu czegoś nie spierdoli....
  7. Tulku Member

@up Inteligentniejszy? Przecież to są tumany na maksa, napiszą prośbę o wyjaśnienie... i czego się spodziewają że Obama odpisze jak mu jest przykro?
    Już widzę wyjaśnienia USA:
    Rząd USA przyznaje że jest chujem-szpiegujem i w ramach zadośćuczynienia pójdzie z pielgrzymką na Jasną Górę.

To trzeba być idiotą, nie twierdzę że mieliśmy mu dać azyl bo to trudne oficjalnie ale bym na te lotnisko w Moskwie wysłał paru ludzi i się dowiedział nie oficjalnie co się da... i coś kombinował - a tu widać po minach że to nawet do łba nie przeszło, "daliśmy odpór Snowdenowi" łał... Mega wyczyn, naprawdę - możemy być dumni. Sikorski rządzi Snowdenami.
  8. Anonymous Member

Tulku ogarnij jakie tam ogólne podniecenie panuje :d Patrz jakich mamy zajebistych polityków :d Ja nie rozumiem czemu my na nich narzekamy. Dali rade nawet takiemu Snowdenowi
    • Like Like x 1
  9. Ghost Crypt Member

mam wyjebane na to co Donek. Radek, Bronek czy każdy inny chuj odpowiedział na prośbę o azyl. Z góry było wiadomo, że odmowią. Nie po to jest ten thread. Albo się zbieramy pod ambasadą albo nie. Czy nie możemy nic wspólnie zorganizować? To nie jest takie trudne. Niech by przyszły nawet 2 osoby to ja będę 1ną z nich a reszta niech spada się bawić w hakjerów. Z racji ogromu pracy ja mogę być w Wawie w jakikolwiek dzień między 22-28 lipiec.
    • Like Like x 2
  10. Tulku Member

Macię rację, apropo Donka Bronka - "mówić do słupa a słup jak dupa" ważne są sondaże i chuj niech się wali niech się pali, niech będą długi, niech podatki zajebią gospodarkę... abyśmy ludzi przekonali że jest kryzys i oszczędzamy - jesteśmy najlepsi choć dzieje się chujowo... takie życie, winny jest minister Kryzys do niego powinni Polacy mieć pretensje.

Ciekawie też jest w kościele wywalili księdza co się nie słucha bo słucha biblii a zapraszają jakiegoś uzdrowiciela/kosmitę z Ugandy. Niezłe z nim jaja nadaje się to na temat? Nich kto zarzuci :D

Ze Snowdenem to coś zrobić na ulicy albo w necie, pomysłu nie mam aktualnie :( sorki... ale jak by coś to wesprę...
  11. Anonymous Member

Barack Obama jak Paulo Coelho:

12. Tulku Member

13. Anonymous Member

Bedzie dokładnie to samo co zawsze. Trzeba za wszelką cene forsowac do upadłego ustawy i zrobic z internetu telewizje kablową bo niestety ale internet to zagrożenie dla "porządku publicznego".
  14. Anon Xer Member

O tym tulku bardzo mało wiemy, większość konkretów jest utajniona, trzeba było by zbierać info na ten temat, przy Opie zbierałem dość sporo informacji wtedy wychodzących ale większości z nich były to Omówienia Tego Projektu, pod Kątek projektu TransAtlantyckiego który ma obejmować kraje otaczające atlantyck.
    To również jest pakt handlowy nie znam jego dokładnej nazwy. Ja to nazwałem że to jest coś jak acta u nas, a w usa było cispa i pipa...
    można wyciągnąć coś z tych obliczeń Brytyjskich Analityków. Którzy podawali nie bagatelne sumy strat na rzecz gospodarki Brytanii dlatego nie chce Anglia tego u siebie Polska też tego nie powinna mieć lecz jeżeli dostanie rozporządzenie od górne od UE że ma przyłączyć się do tego bądź zostanie Wyrzucona z ""Kręgu Państw Zaufanych"" I w tym przypadku UE będzie mogła się domagać swoich pieniędzy które zapożyczyła Polsce na rzecz rozwoju czy czego tam nie wymyślili.

Mogę się mylić ale ja to tak zrozumiałem.
  15. Anonymous Member

This
  16. Tulku Member

@up Organizuj nie pierdol. A czekaj... jak zorganizujesz czy to nie będzie polityczne?
    Bo wiesz my tu jesteśmy zajebiście Apolityczni...

Krótką smycz ma nasza Europejska demokracja.
    Dla mnie sprawa jest prosta jak mówi pani Profesor albo jesteśmy równoprawnym członkiem w tym jebanym NATO i UE albo jesteśmy jakimś przydupasem, chyba nie ma statusu członka NATO i UE "przydupas" albo "gorszy".
    Jak pisał kolega o naszym interesie żeby Amerykanie nas podsłuchiwali wyszły wieloletnie efekty wmawiania ludziom w mediach że Polacy są gorsi i powinni lizać dupę krajom lepszym, wielu ludzi niestety tak uważa.
  17. Anon Xer Member

@Up Organizacja zbiórki pod ambasadą? raczej apolityczna, dlatego że Nie mamy popierać działań żadnej zasranej partii tylko Pokazać że my Też Popieramy Edwarda. np .
    Jeżeli nie manifa, zawsze można zorganizować coś w sieci.
  18. Tulku Member

Kolega anonimowy w threadzie o TTIP zwrócił moją uwagę na to przeniosłem tu to co odpisałem:
    @up DOBRE NIE ZAUWAŻYŁEM :D Obejrzyj film nie czytaj tekstu :D W filmie nie ma żadnych takich pojebanych stwierdzeń bytw. to Gazeta Wyborcza filmu nie zmienią a napisać to zinterpretują skrócą i wytną co zechcą. W całej wypowiedzi na wideo ani tekście nie ma tego stwierdzenia "Dodała, że wierzy w uczciwy proces Snowdena w USA." oprócz tego wstępu, nie wiem skąd oni wzięli to stwierdzenie ale co tam takie dziennikarstwo...

Trzy akapity niżej jest to co naprawdę dodała:
    Gdy np. Pani Płatek stwierdzi:
    Jeśli Amerykanie zmienią prawo to wierzę w uczciwy proces Snowdena. :D
    Samo: wierzę w uczciwy proces Snowdena - jest sprzeczne z sensem całej jej wypowiedzi ogólnie i w filmie gdzie mówi o azylu i nie wydawaniu Snowdena do USA, ciekawy przykład na manipulację mediów.

Po co by miała mówić że wierzy w uczciwy proces jak chce dać azyl Snowdenowi żeby nie trafił do USA :D Gazeta Wyborcza to naprawdę dobre pro rządowe gówno...
  19. Anon Xer Member

Ja z reguły nie oglądam wiadomości i nie czytam gazet wolę informację w internecie w wolnych mediach, uważam że w stacjach mainstreamowych informację są może nie tyle co ustawiane pod widza a manipulowana jest treść. dlatego wolę czytać i szukać informacji w sieci.
    Snowdenowi USA nie przepuści bo wydał można powiedzieć ich działania które kosztowały ich nie małe sumy, plus może wkopać w każdym momencie głowy tego kraju na machlojki czy szpiegostwo swojego narodu i innych.
  20. Tulku Member

Taki żart męczy mnie ta apolityczność nie można nic zrobić bo jest polityczne, apolityczność to również samocenzura i samoograniczanie się anonimowych a anonimowi to ruch bez ograniczeń układów, władz, ustaleń itp.

[edit]Snowden to pokazówka ja obejrzałem jedynie film z Panią Profesor nie czytałem głupo dziennikarza i cieszę się że są jeszcze takie osoby jak pani Płatek czy Pan Cimoszewicz. On z kolei powiedział że agenci CIA ujawnili tajne więzienia w Polsce i nie było żadnego szoł uciszono i zapomniano a jak chodzi o inwigilację internetu to Obama mało się nie posra... żeby nie był czarny to by był czerwony z tego zaparcia[/edit]

Jeśli ktoś zarzuci temat na spotkanie pod Ambasadą do 15 osób nie musi być nic zgłaszane może być 30 pod warunkiem że jedni staną tu a drudzy obok jak policja pyta to my nie z nimi... :D
    A może by Snowden wysłał jeszcze raz parę wniosków o azyl może teraz się uda? ;)
  21. Anonymous Member

22. Anonymous Member

Jesli pomysł z pokazem wdzięcznosci dla Snowdena jest nadal aktualny to uważam, że potrzeba zrobic jakąs ulotke żeby można było rozdac zainteresowanym garść informacji co i jak coby łykneli troche konkretów a nie medialną gówno papke. Ktoś ma jakis pomysł na ulotke?
  23. Vinoth Member

za 2 dni wrzucę jakiś projekt ulotki.
  24. Tulku Member

Może taka forma "Czy wiesz że?" Coś jak:

Czy wiesz że:
    Hitler też chciał zjednoczonej Europy i jednego rządu europejskiego?
    - my chcemy aby Europa pozostała różnorodna a jej decyzje były dobre dla wszystkich.
    Karel De Gucht Komisarz Europejski [zwolennik ACTA] prowadzi tajne negocjacje w sprawie nowej umowy TTIP?
    - my chcemy aby decyzje podejmowane w imieniu obywateli były jawne, dostępne dla każdego obywatela, podejmowane zza zgodą i dla dobra ogółu.
    Agenci CIA ujawnili informacje o tajnych więzieniach w Polsce i nikt ich nie ścigał jak teraz Snowdena?
    - my chcemy aby to niezawisłe sądy i społeczność obywateli stanowiła prawo i decydowała co jest dobre a co złe dla nich samych.
    Polska nie może wydać Snowdena do USA?
    - konstytucja Rzeczypospolitej zabrania ekstradycji osób które nie popełniły przestępstwa kryminalnego a są ścigani z pobudek politycznych.
    [edit]
    USA nie jest państwem demokratycznym?
    - uchwalony po atakach na WTC "Partiot Act" pozwala zabić każdego kto jest jedynie podejrzany o terroryzm nawet jeśli nic mu nie udowodniono.

Etc.
    Jakieś sugestie?
  25. Anonymous Member

Człowiekowi współczuje musiał uciekać z własnego kraju bo powiedział od nadużyciach władz.
  26. Anonymous Member

Nie piszmy co "my chcemy" bo nie reprezentujesz moich poglądów a ja nie reprezentuje twoich i tego sie trzymajmy. Powinno byc to cos neutralnego nastawionego przedewszystkim na wolność słowa polityke i gierki zostawmy. My chcemy, my chcemy, my chcemy... a ja niechce. Bad idea.

Myślałem, że mogło by byc cos krótkiego z przekazem np. małe zapoznanie ze sprawa i tym, że usa sciga za mówienie prawdy o systemie wymierzonym przeciwko zwykłym ludziom.
    "W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy staje sie prawdziwie rewolucyjnym aktem"
  27. Tulku Member

@up Słuszna uwaga. Dzięki :)
    Nie powinno być "My cośtam" nie bardzo wiem jak to ugryźć, jekieś pomysły?
    Hasło dobre mogło by być tytułem albo coś takiego...
  28. Vinoth Member

Może takie coś ( trochę przerobione z Ciebie Tulku)

Czy wiesz że:
    Hitler też chciał zjednoczonej Europy i jednego rządu europejskiego?
    - Europa powinna pozostać różnorodna a jej decyzje były dobre dla wszystkich.
    Karel De Gucht Komisarz Europejski [zwolennik ACTA] prowadzi tajne negocjacje w sprawie nowej umowy TTIP?
    -Decyzje podejmowane w imieniu obywateli powinny być jawne, dostępne dla każdego obywatela, podejmowane zza zgodą i dla dobra ogółu.
    Agenci CIA ujawnili informacje o tajnych więzieniach w Polsce i nikt ich nie ścigał jak teraz Snowdena?
    - Niezawisłe sądy i społeczność obywateli powinny stanowić prawo i decydować co jest dobre a co złe dla nich samych.
    Polska nie może wydać Snowdena do USA?
    - konstytucja Rzeczypospolitej zabrania ekstradycji osób które nie popełniły przestępstwa kryminalnego a są ścigani z pobudek politycznych.
    USA nie jest państwem demokratycznym?
    - uchwalony po atakach na WTC "Partiot Act" pozwala zabić każdego kto jest jedynie podejrzany o terroryzm nawet jeśli nic mu nie udowodniono.

Troche zmeiniłęm i nie ma tego MY CHCEMY
  29. Tulku Member

Gitara. Dzięki, nie tam że przerobione ze mnie to jest CopyLeft ;)
    Nicka tu używam bo to forum i często poprawiam posty to mogę - bez nicka nie można, ja błedy robię i często [edit] poprawiam nie żeby atencji czy tam co... mi wygodniej i tyle :)

Tak tylko pomyślałem że takie proste hasła są dobre bo taką mamy teraz jaźń kulturową nikt nie czyta czegoś dłuższego niż 3 linie.
    Kultura obrazkowa, takie czasy.

Postaram się ogarnąć jakąś grafę do przyszłego tyg. albo coś wymyśleć żeby to dalej mogło iść do przeróbek czy tam co...
  30. Vinoth Member

a może po prostu tekst który pojawia się powoli. Tak jak był filmik z OpTrumanShow. Wtedy był długi tekst ale ludzie czytali, bo myśleli, że zaraz się skończy.
  31. Anonymous Member

Jaki tekst który pojawia sie powoli? Nie czaje o co ci chodzi. My tu o ulotce a nie o filmiku.
  32. Anonymous Member

Ale w sumie filmik też można by zrobić:)
    Zabieram się do grafy bo jakikolwiek edytor video zawiesi mi komputer(512MB RAM:D)
  33. Anonymous Member

Macie. Robione oczywiście w Paincie i miejscami hujowo wygląda, więc jak ktoś się zna to mógłby poprawić trochę.
    xoK1x70.jpg
  34. Anonymous Member

Jak na ulotke zbyt chaotyczne i kolorowe. Moim zdaniem powinno być prosto i zwięźle bez zbytecznego rozwodzenia sie nad demokrajcą. No i czarno białe chyba, że ktoś ma dużo kasy i chce płacic za kolorowy druk.
    Jedno trzeba przyznac mimo, że powyższy jpg dupy nie urywa to ktoś wkoncu zamiast pierdolic wziął i coś zrobił... to dobry znak.
  35. Anonymous Member

A co powiecie na demotywator?
    1374367620_bygiyv_600.jpg
    Lekko poprawiłem ale sens jest taki sam
  36. Anon Xer Member

Mogłeś darować sobie promowanie kolejnych darmozjadów... Beż żadnych symboli partii.. Jakakolwiek by to nie była,
  37. Anonymous Member

Można było sobie drogą ewolucji przyswoic iż takie posty to dość oczywisty trolling mający na celu wywołac srogi ból odbytu. Przynajmniej to jest jakis poziom a nie znowu marne "papiesza obrażajo... "
  38. Anonymous Member

Bardzo fajny demotywator, panie Palikot:)
    Lekcji z ACTA pan nie pamięta? Takiej maski nie włoży byle menda!
  39. Anonymous Member

40. Anonymous Member

07z7.png

Nic bardziej efektownego do głowy mi nie przyszło :( chciałem aby było prosto czytelnie z jakimś jajem nie zawsze jest pomysł jak ktoś chce udostępnię XCF Gimpa.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins