Customize

MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów

Discussion in 'Polska' started by zortzmf, Nov 7, 2011.

1. zortzmf Member

2. anonmzghj Member

no chyba ich pogięło całkowicie, zero prywatności
  3. Tuziak Member

Obusieczny miecz wam się nie podoba?
  4. Tuziak, po której jesteś stronie?
  5. Tuziak Member

Jestem obserwatorem, wytykam błędy i doradzam.
  6. Anon2k11 Member

Nie ma to jak nasz rząd.

Łamie prawo i do tego marnuje kase.
    Jak rozumiem, ze jest zamowione to trzeba zapłacić. Jak będzie fiasko - a będzie. To sprzęcik będzie leżeć.
    A kase odpowiednia menda weźmie. Odpowiedni przetarg był w ogole? Pewnie, nie.
  7. Oczywiście, ze się nie podoba, przynajmniej w sieci chce się czuć jakkolwiek wolny, skoro w rzeczywistym świecie już nie jestem.
  8. Czyli krytykiem - oni także wytykają błędy, doradzają, a także nic nie robią.
  9. Ja już wolę, żeby leżał i tak został na zawsze.
  10. Tuziak Member

Ostatni raz odpisuje mentalnemu dzieciakowi.
    Z wytkniętych błędów powinieneś umieć wyciągnąć wnioski, krytyk jest tu potrzebny bo jeśli każdy pomysł będzie miał 100% poparcia bez logicznego podejścia będzie miał siłę piórka spadającego na beton.
    Mierz siły na zamiary i szykujcie się na frycowe.
  11. zortzmf Member

Jaki pomysł masz na myśli?

Podana jest tylko informacja o zamiarach rządu. Nie ma mowy o jakieś akcji, w szczególności z uzyciem obusiecznego miecza czy narzedzi balistycznych ; ]

Ale ze zdrowym podejsciem do sprawy masz rację.
  12. Tuziak Member

@Up
    Anonymous jak sami się przyznają również śledzą poczynania internatów by dostać oczekiwane przez siebie informacje, a następne je wykorzystać.
    Chyba jednak mało wiecie o tej grupie poza tym że noszą maski oraz że są postrzegani za hakerów.
  13. WjakWendeta Member

wikileaks jest chyba tego najlepszym przykladem
  14. Tuziak Member

Na wikileaks jest w niewielkiej części pokolorowane przez Anonymous.
    Wikileaks to zemsta rządowego, który nie należy do tej grupy, jednak gdyby nim był oh... ale nie jest. (To właśnie jest ta jednostka z możliwościami o której wcześniej pisałem)
  15. Anon2k11 Member

Po emeryture to lepiej do CBA chyba xD
  16. Mało jak mało, myśle jednak ze żaden z nas nie myślał ze dane funkcjonariuszy amerykańskiej policji były podawane dobrowolnie i legalnie.
  17. IMarcin Member

Grzech w słusznej sprawie jest dopuszczalny...
  18. Saltwater Member

Czytał ktoś komentarz #1
    observer
    2011-11-07 13:32:53
    ? Oraz inne. Chyba nie mamy się czego obawiać?
  19. WjakWendeta Member

siostra która uczy mnie religii udowodniła by Ci że nawet w słusznej sprawie cel nie uświęca środków xD.
  20. WjakWendeta Member

fajny dziewiczy wąs na zdjeciu
  21. zortzmf Member

nie udało ci się zabłysnąć
  22. IMarcin Member

Przykład:

Jest noc. Obrzeża miasta. Nikogo w pobliżu nie ma. Bandyta/psychopata trzyma nóż przy szyi najważniejszej dla ciebie osoby. Stoisz kilka metrów naprzeciwko z pistoletem i tylko jedną kulą. Zaryzykujesz i postrzelisz go, jest jednak duże prawdopodobieństwo że zdoła przebić tętnicę ofiary. Czy też strzelisz w głowę i ją uratujesz?
  23. Tuziak Member

@up
    drugi przykład:

Jest noc. Obrzeża miasta. Jedziesz samochodem ponad 100km/h i śpieszysz się bo ci monopolowy zamkną a chcesz jeszcze upić się tego wieczoru.
    Widzisz jak na pasy wchodzi najważniejsza dla ciebie osoba, przyspieszasz i o włos jej nie potrącasz, jesteś jednak z siebie zadowolony bo udało ci się zdążyć do monopolowego.
    Rzeczywiście.
  24. Saltwater Member

Dziwnie to napisałeś. Przebić tętnicę najważniejszej osoby? Strzelić w głowę napastnika/ofiary/swoją?
  25. ingrenczyn Member

To nie to samo marcin,to tak jakbyś strzelał tej osobie w głowe
    ale zapomniałem,ty nie potrafisz strzelać

ABW to polska służba,do zobaczenia za 6 lat
  26. WjakWendeta Member

biorąc taka wersje wydarzen to prawnie jestes morderca i bedziesz miał odsiadkę bez względu na to czy robileś to w dobrej wierze .
  27. Anon2k11 Member

6 lat to szmat czasu...
  28. ingrenczyn Member

Akurat skończysz technikum
  29. Anon2k11 Member

30. WjakWendeta Member

za 6 laty to już będzie 5 po końcu świata wiec się tak nie napalaj. A 2 powiedzieć to ja też sobie mogę że zostanę (hmmm) Borowikiem ale tu się jeszcze liczy czy mnie przyjmą
  31. WjakWendeta Member

skąd wiesz że jest w technikum ?
  32. Saltwater Member

WjakWendetta, prawo zezwala na zbijanie w obronie życia swojego lub innej osoby.
  33. Tuziak Member

Właśnie cię wyśmiewam.
  34. Anon2k11 Member

Juz wiem, czemu dopiero za 6lat trafisz do tej agencji xD Powiedzenia. Jak dla mnie to sie nie nadajesz.

@Up ja tez. Nie zezwala
  35. Saltwater Member

Jarałeś coś?
  36. Saltwater Member

Z Wikipedii: Obrona przed bezprawnym zamachem (atakiem) jest prawem gwarantowanym przez obowiązujący w Polsce Kodeks karny z 1997 roku. Prawo to jest natomiast jednym z podstawowych praw podmiotowych człowieka.
  37. WjakWendeta Member

twoja elokwencja , odnoszenie się do innych i ego sugeruje że będziesz co najwyżej ochroniarzem na parkingu(bo biorąc pod uwage że gardzisz technikami i LO to pewnie jesteś po zawodówce). Saltwater to jeszcze zależy na jaki sąd trafisz bo jest wiele przypadków że zostali ludzie ukarani za zabicie kogoś w obronie własnej ( przynajmniej w moim okregu ale to wgl jest dziwna okolica)
  38. WjakWendeta Member

SZCZELNICA xD hahaha Tobie to ja wróżę karierę polonisty
  39. ingrenczyn Member

nie gardze LO,gardze złymi LO
  40. Saltwater Member

Mnie uczono, że to jest obrona konieczna i o ile nie przekroczyliśmy granic konieczności, nie jest ona czynem karalnym.

To chyba był przykład teoretyczny, hę? A se, to wiesz co możesz sobie i gdzie zrobić.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins