Customize

MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów

Discussion in 'Polska' started by zortzmf, Nov 7, 2011.

1. Anon2k11 Member

Good Luck & Have Fun. Ja mam ubaw po pachy, możesz jechać mi dalej ^^ Szkoda, ze to bardziej uderza w ciebie.

"Legion is my name, because we are many". Poza tym, z takimi genialnymi agentami ABW, jak ty to na bank sie uda :D
    Prawie jak Prima aprilis :p
    • Like Like x 1
  2. WjakWendeta Member

na początku myślałem że on tak na serio ale coraz bardziej się przekonuje że to zwykła prowokacja
  3. WjakWendeta Member

stajesz się powoli najsensowniejszą osobą na tym forum
  4. Anon2k11 Member

Zaczynam rozumieć, czemu ABW musi się kibolami zajmować, aby swoja reputacje podbić :)
  5. IMarcin Member

Tu się zgodzę. Ulotki z adresem forum są bez sensu. Można drukować je z głównymi założeniami/hasłami ale nie adresem forum
  6. Saltwater Member

Sprostowałem błędy, jakie się tu pojawiły. Myślałem, że na tym forum znajdę naprawdę ciekawych ludzi, że w tym miejscu nie ma kłótni, wzajemnego równania się z błotem. Przeliczyłem się. A szkoda...

Tuziak, jesteś bezczelny, a Twoje słowa nie mają żadnego poparcia w faktach.
  7. WjakWendeta Member

TY nawet pisać po polsku nie umiesz a się wykłócasz
  8. IMarcin Member

UP
    Up

Nie mogę doczekać się chwili gdy za jakieś 15 lat cię spotkam. Wtedy zobaczysz, że to w co teraz wierzysz jest bezsensu
  9. WjakWendeta Member

chociaż pewnie nie ma tu żadnych gimnazjalistów to większość tych bachorów z gimbazy jest z pewnością mądrzejsza od Ciebie
  10. ingrenczyn Member

Chętnie poczekam,pewnie w guantanamo
  11. Tuziak Member

Chcesz wyjść obronną ręką w sytuacji którą sam sprowokowałeś.
    Jestem szczery i dodam że jesteś hipokrytą mówiąc że moje słowa nie mają poparcia w faktach.

@2x UP
    ja już znalazłem 4/5 mentalnych gimnazjalistów więc wychodzi na to samo.
  12. WjakWendeta Member

jeśli popierasz techniki stosowane w guantanamo to jesteś chory psychicznie
  13. IMarcin Member

Zaczyna się robić ciekawie:p
  14. WjakWendeta Member

problem tkwi w tym że jego słowa mają poparcie w faktach przynajmniej na razie
  15. ingrenczyn Member

Czekaj,W to ty pisałeś ze cel uświęca środki?
    To właśnie robią w guantanamo
  16. Saltwater Member

Przede wszystkim, adresu forum nie zdobyłem z żadnej ulotki, ale doszedłem do niego samodzielnie. Bodajże tego lata, po obejrzeniu filmu "V jak Vendetta", gdy się tym zainteresowałem.
  17. WjakWendeta Member

nie bo w guantanamo połowa osób siedzi bez winy.
  18. IMarcin Member

Jednak my nikogo nie torturujemy
  19. Saltwater Member

W..., nie mają, bo znam przypadki "obrony koniecznej", w których zabójcy-obrońcy nie ponosili konsekwencji za zabicie napastnika. Np. w moim powiecie. Każdy ma prawo się bronić, nawet w ten sposób, gdy inne sposoby zawodzą.
  20. Anon2k11 Member

W miejscu gdzie kazdy moze oddać się wodzy fantazji, nie dziwiłbym się, ze takie rzeczy się dzieją :)

Mają więcej niż sądzisz. Polskie prawo, jak i nawet konstytucja jest pełna sprzecznosci i nikomu sensownemu w głowie to zmienić.
    To, że jeden przepis mowi jedno, drugi znowu mowi co innego. Przeczytaj sobie na tej wiki Koniecznosc, Granice jak i przekroczenie granic obrony koniecznej.
    Zrozumiesz ocb.
  21. IMarcin Member

Nie lubię kapusiów, jednak nie słyszałem żeby zginęli i nie pamiętam żebym kogoś zabił
  22. WjakWendeta Member

ja umywam ręce rzekł piłat
  23. IMarcin Member

Liczę że te służby przestaną istnieć
  24. WjakWendeta Member

Tak jesteśmy szaleńcami i wspomaga na s Alkaida a kadafii był moim wujem. Kontroluje połową ropy w Libii a jutro zaatakuje pentagon robiąc powtorke z 11.9.01
  25. WjakWendeta Member

Po co mi jego gg pozwolę sobie zapytać
  26. Saltwater Member

Było wyżej podane.
  27. IMarcin Member

Oj sory nie zauważyłem że podał
  28. Anon2k11 Member

Szkoda, ze Anony ma tyle twarzy, co ludzi do nich należących. A ty tak zapatrzony we wladzę nawet nie widzisz. Kiedy ty, jak i oni przekraczacie granicę łamania prawa i działania na szkode obywatela.
  29. ingrenczyn Member

Nie przestaną

Zamiast rozmawiać ad meritum wolicie ad personam,tutaj widać waszą gimnazjalność
  30. IMarcin Member

ingranczyn
    Przeczytaj książkę rok 1984.
    Anonów nie da się wyłapać bo każdy zna tylko kilku. Nie ma przywódcy. Ich liczba rośnie
  31. Saltwater Member

Widzę, że dyskusja już zupełnie zeszła z tematu. Choć nie w każdej kwestii się zgadzaliśmy, dziękuję za rozmowę i żegnam.
  32. Anon2k11 Member

i vice versa.
  33. IMarcin Member

Koleś masz 16 lat a wyzywasz nas od gimbusów
  34. RainbowSix Member

Podsumowując to ujawnienie owych danych było całkiem dydaktyczne. Przy rejestracji jest wielkie jak byk ostrzeżenie, żeby wysilić szare komórki i darować sobie używanie nicka tego samego, co wszędzie. Kłania się znajomość angielskiego i umiejętność czytania ze zrozumieniem.

A szanowny nazywając każdego gimnazjalistą pokazuje swój poziom. Nie, żeby "gimnazjalista" był jakoś specjalnie obraźliwy. Jest to po prostu wyjątkowy suchar.
  35. RainbowSix Member

Strasznie mi przykro, jak go spotkam, to przeproszę :D
  36. IMarcin Member

W książce chodzi mi o samą ideę nie zaś o historię
  37. zortzmf Member

ingrenczyn, nic ci nie zrobimy, nie jestes tego wart
  38. IMarcin Member

Chyba że zgolisz wąsik\
    (sory to chamskie ale nie mogłem się powstrzymać jaszcze się śmieje)
  39. Anon2k11 Member

Idea była dobra, ale nie ma jak to komunizm. Dobrze, ze on sam szybko odpada.
  40. IMarcin Member

Po 1
    zła dla ciebie
    Po 2
    Czy to nie piękne czuć się anonimowy i wreszcie po całym dniu móc powiedzieć co się myśli, a nie zakładać maskę poprawności przed innymi ludźmi?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins