Customize

MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów

Discussion in 'Polska' started by zortzmf, Nov 7, 2011.

1. WjakWendeta Member

dziękuje :D zyskałeś u mnie +
  2. Anonymous Member

Tak tylko że jaka jest pewność że to 100% on ?
  3. Tuziak Member

Wczoraj były o nim tematy dziś też trochę agresywniejsze. Grower chyba jest znajomym moda skoro jego zdjęcia były usuwane a kogoś kogo sam zapastował już nie.Walczący 'Anonymousie' wstydź się.

@up
    Jego FB gg konta na innych forach to potwierdzają. Sam zainteresowany głupio odpowiada żeby sprawa przeszła cichaczem że 'niby' im się nie udało.
  4. WjakWendeta Member

Jeśli to co mówi Tuziak jest prawdą oznacza to że w w naszym anonymous (polskim) ludzie są dzieleni na równych i równiejszych
  5. Tuziak Member

Nie mówię że tak jest, tylko tak to wygląda.
  6. RainbowSix Member

Jak tak dalej pójdzie to w połowie przypadków to cudo MSWiA będzie totalnie bezużyteczne. Ludzie sami podają swoje dane jak na talerzu.
  7. WjakWendeta Member

jak tka dalej pójdzie to anonymous w Polsce długo nie pociągnie , przynajmniej nie z ramienia WWP
  8. Ale niestety w drugiej połowie ( domyślnie tych którzy chcą zostać anonimowi ) już pomoże, oczywiście cyber-przestępczość to też czasami poważna zbrodnia, ale to narzędzie mogłoby być nadużywane w wielu zakresach.
  9. Anonymous Member

Wybacz. Nie jestem anonimusem, nie biorę udziału w waszych akcjach, mimo że je ( powiedzmy ) popieram. Ale jeśli widzę osobę która zachowuje się tutaj dość swawolnie, a w dodatku poza forum WWP chwali się swoją "anonimowością" myślę że warto było się z wami podzielić tą informacją, a tacy ludzie powinni wylatywać z tego forum szybciej niż się tu dostali.
    Ktoś się pytał czy to pewne informacje - tak, pewne.
  10. O to się nie martw, obumrze i się odrodzi. Pewnie już bez nas ale trudno.
  11. Wiem, że przy odpowiedniej ilości czasu i mnie można wyśledzić i jest to mój wybór, anonimowość traktuję jako przywilej, który iinni powinni uszanować, a ewentualny częściowy jej brak jest moim wyborem i liczę się z tym co stało się Growlerowi.
  12. Myślę, że w Anonymous anonimowość jest jedynie środkiem pomagającym na jednoczenie się ludzi pomimo barier społecznych i różnic przekonaniowych w różnych kwestiach.
  13. RainbowSix Member

Jeżeli jakaś technologia jest dostępna, to tylko kwestia czasu, żeby wpadła w niepowołane ręce. Prawdę mówiąc jest mi bez różnicy, czy inwigilować próbuje mnie rząd, mafia, pani Krystyna z warzywniaka czy jeszcze ktoś inny. Mam dziwne wrażenie, że wcale nie chodzi tutaj o walkę z przestępczością, tylko o zwyczajną kontrolę pod przykrywką zapobiegania. Nie życzę sobie i już.

Anonymous, jeżeli ktoś afiszuje się ze wszystkimi swoimi danymi i zdjęciami - dla mnie nie ma sprawy. Dostepne, zalinkowane, żyje własnym życiem. Czy powinni wylatywać, nie oceniam. Pewne jest jednak, że afiszowaniem się pro publica ze swoją "anonimowością" można tylko narobić kwasu i złej prasy całej sprawie.
  14. Nie musi się wycofać całkowicie, wystarczy że zmieni konto, i znów będzie czystą kartą.
  15. Anonymous Member

Przy okazji, przypominam, że na początku ludzie normalnie funkcjonowali na portalach społecznościowych i nikt nie miał schizy.
  16. Tuziak Member

Jednak nigdy nie wezmę go na poważnie, skoro afiszuje się swoją anonimowością publicznie należy do dużej grupy 'patrz na mnie jestem anonymous a ty nie'
  17. Anon2k11 Member

Lepiej zeby szydło z wora wypadło szybciej, niż później. Anonimowym się poprostu jest - wiec tutaj nic sie z tym nie poradzi - taki ruch.
    A, ze popieram zasade "chcącemu nie dzieje się krzywda". Jego sprawa, czy znowu będzie spam z danymi xd
    Przynajmniej wiadomo, co sie dzieje jak ktos zaliczy wpadke i wszyscy jestesmy mądrzejsi oto jedno doswiadczenie.
  18. anonLie Member

Chcesz isc na randke, kochanie <3? I mean- Sam bym tego lepiej nie ujal, genialny karachanowcu.

@Editne sobie jeszcze
    Ogolnie to troche szkoda, ale to natura polaczka. Tzn. szkoda, ze tutaj ludzie dziela sie na ludzi ktorzy traktuja to powaznie i chca sie niezle zabawic kosztem rzadu/innych chujstw and ludzi ktorzy chca byc anonymous zeby zaczeli byc lubiani. Ale no coz, polak polaczkiem bedzie.
  19. LukaSS Member

Z chęcią bym się na nią wybrał jeśli tylko jesteś przystojnym samcem. Widziałem wasze ulotki postanowiłem dołączyć macie jakieś problemy związane z osobami homoseksualnymi?
  20. Chadirrast Member

Nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Grower nic nielegalnego nie zrobił, powinien zmienić nicka, bardziej uważać i tyle. Nie popadajmy w paranoję ;)
  21. IMarcin Member

Dobra skończcie już to się nudne robi
  22. Anonymous Member

nudna jest niekompetencja tego chlopca zywcem wycietego z anime
  23. Anonymous Member

Nie znamgrowera osobiście. Nie usunalem jego postu, bo go nie widzialem. Jak widzicie post lamiacy regulamin to raportujcie. Przez telefon nie mam możliwości przegladac wszystkhch pnstow, wiec bede usuwal te niezgodne dopiero jak wroce do domu. Jesli chcecie szybkiej reakcji, raportujcie. Moj stosunek do poszczegolnych usernw nie wplywa na moje wypelnianie obowiazkow moderatora
  24. porkythepig Member

Tuziak, nie kłóć sie z ludźmi którzy mentalnie nadal są w wieku dorastania, nie ma sensu. Co z tego że sie namęczysz, uargumentujesz, podasz źródło jak większość udzielających sie i tak nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków.
    Dobra robota z growerem, śmieszne że czołowy zaangażowany anonimowy na tym forum aż tak dbał o swoją anonimowość. Jeśli chcecie/chcemy cokolwiek osiągnąć to potrzebujemy OGARNIĘTYCH ludzi a nie gimnazjalistów lansujących sie "patrzcie patrzcie jestem anonimowy, no patrzcie nawet na FB jestem w grupie, legion!".
  25. Anonymous Member

Może miał na myśli złoty deszcz? :p Taki joke, nie odbierać jako próbę ubliżenia.

Prawda jest taka, że po zabiciu kogoś w obronie własnej miałoby się spory problem. Być może ostatecznie by uniewinniono sprawcę, ale wcześniej przeszedłby piekło, podczas gdy prokuratura dochodziłaby przysłowiowe 100 lat, czy nie było możliwości ratowania siebie bez zabicia atakującego.

Anonimem może zostać każdy i nie nam decydować, kto jest "przygłupem".

Ingrenczyn, obrażanie całego ruchu nie będzie tolerowane. Jeśli nie przestaniesz obrażać ruchu i poszczególnych użytkowników forum, zostaniesz zbanowany!
  26. Anonymous Member

zortzmf, ostrzeżenie za ujawnianie danych osobowych użytkownika bez jego zgody. Kolejne takie wykroczenie będzie ukarane banem. Post usuwam.

IMarcin, Ty też dostajesz ostrzeżenie, za tego posta, którego usunąłeś.

Akapit pierwszy; ale to nie usprawiedliwia ujawniania danych wszem i wobec.
    Akapit drugi: popieram

gr0w33r Nie możesz wiedzieć, czy to faktycznie on. Poza tym ingreczyn nie twierdził, że pobiłby nas wszystkich, a czyjeś kalectwo nie oznacza, że ten ktoś jest gorszy. Ostrzegam też, że udostępnianie jakichkolwiek danych osobowych czy zdjęć użytkowników forum nie będzie tolerowane. Posta usuwam.

anonLie Ostrzeżenie + post usunięty.

RainbowSix Co do karmienia trolla się zgadzam. Ostrzegam, że zamieszczanie zdjęć użytkowników forum nie będzie tolerowane. Za animację posta usuwam. Normalnie po prostu bym go zedytował, ale i tak mam teraz dużo roboty z tym tematem.

Nie wkurwiajcie mnie nawet. Ten temat jest zaśmiecony tak dużą ilością wszelkiego rodzaju barachła, że nie mam możliwości go moderować przez telefon. A posta gr0w33ra wcześniej nie widziałem.

Źle pomyślałeś. Zamieszczanie takich danych jest zabronione.

Częściowo jest to prawda, ale nie tylko. Anonimowość jest też formą obrony; w krajach dotkniętych przez Scjentologiczną zarazę anonimowość jest bardzo ważna i tylko ktoś bardzo głupi, bardzo odważny, albo znany już przez KS ujawnia swoją tożsamość. U nas anonimowość też się przydaje, choć nie w takim stopniu.

Anonimem może zostać każdy i mimo mojej, przyznaję, niechęci do homoseksualistów, jesteś dla mnie tak samo wartościowym Anonimem jak każdy inny, kto chce pomóc w naszej sprawie. Ale na randki nie umawiaj się na WWP, a jeżeli już, to przez priv :p