Customize

Największy sukces Polski na arenie międzynarodowej ostatnich lat to...

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 25, 2013.

1. Anonymous Member

STOP ACTA :)

To twój powód do dumy, ja dziękuję Ci że brałeś w tym udział.
    Zmieniłeś bieg historii, nie daj się ogłupić przez media...

Zmieniłaś Polskę i zmieniłeś Europę. Śmiało możesz powiedzieć dzieciom mama/tata ma jaja :D

Polskie media nie uważają tego za powód do dumy ponieważ odbierają to jako porażkę rządu który je sponsoruje... Wszystko poszło w zapomnienie... Dziennikarze wolą obrzucać się gównem i wmawiać że polityka ma być apolityczna wszędzie jest nienawiść nienawiści i inne bzdury...

A ty możesz być z siebie dumny ja ci dziękuję za ten fantastyczny czas.

Wiem że rzeczy nie idą że wszystko się rozlazło, ale wiem że jak będzie potrzeba to damy radę, rodacy :)
  2. Tulku Member

Ja i tak pod wrażeniem jestem że się łajza Tusk uchował...

Teraz ma dzieci zmuszać do szkoły nie ważne co na to rodzice, jedni chcą to niech sobie posyłają wcześniej...
    Jak dziecko daje rade to super...
    A jak nie daje to na chuj się wpierdalają innym rodzicom w paradę...

Bo media napierdalają znów jakąś papą o jakichś "złych" co nie chcą dobra dzieci...

heh :/

[edit] Fakt za granicą to by zrobili z tego markę od razu że są pro społeczni-wolnościowi jacyś tak samo jak z murem berlińskim u nas była solidarność ale to Berlin lepiej się sprzedaje po prostu żeby wyść z czymś do przodu trzeba stać na przedzie a nie styłu za Merkel czy Obamą krzyczeć to ja to ja wymyśliłem...

A to że nie ma o tym jakichś dokumentów w mediach a w szczególności w tvp to gówno chujnia i syf...
  3. anon_free Member

"Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, w których żyjemy i prawda ekranu, która mówi..."
    • Like Like x 1
  4. Tulku Member

Miś wiecznie żywy...

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego kraju, premier Donald Tusk, naszego kraju „Polska”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins