Customize

Naziści

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Mar 7, 2012.

1. Anonymous Member

Jak ktoś napisał w którymś z tematów (nie pamiętam jakim), ruch Anonymous w Polsce nie ma ponoć sensu bez KS. Ale w naszym kraju jest przeciwnik równie groźny, a również bardziej znany i sądzę, że z nimi powinniśmy walczyć, nasz ruch zyskałby głębszy sens istnienia, a poza tym nasza walka z tą zarazą przysporzyłaby nam dodatkowej, pozytywnej sławy. Miałoby to być coś na wzór #OpBlitzkrieg, ale jedynie na skalę kraju. Co wy na to?
  2. Anonymous Member

Zapomniałem... mówię tu, oczywiście o neonazistach.
  3. Gromowładny Member

Nie wiem.. Wszystko zależy od organizacji. Ale jestem przeciwko nazistom.
  4. Svobodny Moderator

W polsce Anonymous nie ma sensu bo nie ma z kim walczyc? np. mamy skorumpowaną i zgniłą klase elit politycznych i finansowych która wyzyskuje całą reszte i powoli zniewala społeczenstwo... wrogów nam nie brak wierz mi.
  5. AnonSeedo Member

Popieram idee walki z Neonazistami , w wolnych chwilach możemy się zająć tym "ścierwem" , są oni równie niebezpieczni jak KS. a póki co jest ich mało.
  6. Anonymous Member

Powinniśmy patrzeć politykom na ręcę i tym się zająć. W Ameryce robi to WikiLeaks, w niektórych krajach nie ma takiej potrzebny, a nie które czegoś takiego nie mają np. Grecja. Niech poczują w końcu, że nie są bezkarni.
  7. Anonymous Member

Proponowałbym odwiedzenie (żadnego podtekstu... :) ) strony bhpoland.org. Co wy na to?
  8. AnonSeedo Member

Proponuje dzisiaj około godziny 20 wbić na IRC i obgadamy szczegóły.
  9. AnonSeedo Member

Działamy w tej sprawie czy zostawiamy tak jak było ?
  10. SandThe Member

Oczywiście że możemy działać, tylko pytanie od czego chcielibyśmy zacząć?
    Film na yt o tym jacy to są źli naziści którzy organizują się na stronie takiej i takiej, i co dalej?
    Możliwości działania jest wiele, pytanie co chcemy zrobić? Nagłośnić sprawe? Uprzykrzać się członkom strony?
    Spamować? Rozwieszać plakaty po mieście? OpBlitzkrieg było operacją nielegalną, więc jeśli macie na myśli coś podobnego to lepiej omawiać to gdzie indziej. Nie chcę nikogo demotywować ale nic z tego może nie wyjść.
  11. AnonSeedo Member

Proponuje najpierw nagłośnić sprawę , a potem przejdziemy na IRC albo PW omówić drugą fazę .
  12. SandThe Member

W takim razie nie pozostaje nic innego jak zebrać do kupy ludzi zainteresowanych w akcje, podzielić się zadaniami i działać.
    Jeśli następna faza ma być omawiana gdzie indziej to najpierw trzeba by zebrać listę chętnych, tak by móc wszystkich z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować.
  13. Cysiek Member

@Up No to ja się piszę:) Miałem wbić na irc'a wtedy (8 marca chyba) ale niestety, byłem czymś innym zajęty.
  14. wolf_spirit Member

Napisałem już na PW, że jestem za.
  15. T-Fox Member

Jeżeli już mowa o operacjach jakie można by wykonywać w Polsce; myślę że sprawą którą mieści se w profilu naszej działalności jest sprawa soli przemysłowej która pojawiła się w produktach spożywczych. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć gdzie znajduje się potencjalne zagrożenie, a dopiero potem decydować o zakupie.
  16. Cysiek Member

Co do soli, to muszę się jeszcze doedukować na ten temat, nie byłem od 2 tygodni na tv (to raczej dobrze:D ), a o soli nie chciało mi się czytać.
  17. SandThe Member

Co do soli to podobno nie jest szkodliwa więc bez paniki, - nie będziecie świecić w nocy.
    Pomijam że to nijak się ma do tematu bo offtop na tym forum to chyba jakaś tradycja :p
    • Like Like x 2
  18. A dlaczego akurat z neonazistami a nie z np: komunistami?
    • Like Like x 1
  19. IMarcin Member

Bo tak się podoba autorowi kur%a.
  20. Anonymous Member

Hmmm... czerwoniakami zajmiemy się później, ale masz rację... Sądzę jednak, że najpierw trzeba się zająć neonazistami, bo są bardziej skorzy do wytępienia wszystkich "be" narodów i są bardziej gwałtowni. Ale nie martw się... wszystkich dosięgnie sprawiedliwość. A jej ręką jesteśmy My.
  21. SandThe Member

Hah, ręką sprawiedliwości nie jesteśmy i raczej nie będziemy. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie uda nam się ich ukarać, nie zapędzimy bandytów do więzienia. A na tym forum nie podejmiemy nawet żadnego działania ambitniejszego niż plakatowanie i spam, zrozumiałem to niedawno i trochę za późno. Nie mówie że to niepotrzebne, wiadomo że każde działanie będzie lepsze niż siedzenie w domu, ale trzeba zrozumieć że nijak się mamy do pieprzonych szeryfów. Roboty na tym forum jest pełno ostatnio. A wojna z nazistami to walka z wiatrakami. Jak to gdzieś kiedyś przeczytałem - Chińczyków jest miliard, wszystkich nie zabijesz.
  22. Kanra Member

[USER=73289]SandThe[/USER] - Raczej niewielu miało na myśli totalną i natychmiastową likwidację nazistów. Ale co myślisz o uprzykrzeniu im nieco życia? Spam się do tego zalicza, a skoro robimy to dobrze, to czemu by nie spróbować ;)
  23. SandThe Member

Wiem że nie chodzi o ich likwidacje, musielibyście być kompletnie szaleni by chociaż myśleć że da się ich kompletnie zlikwidować.
    Chodzi o to że spamem nic na tym polu nie załatwisz, masz może skrzynkę email na serwisach pokroju: interia, onet , gmail czy o2 ? Ja przyznam się że mam pewne stare konto, i codziennie dostaje ogrom spamu z reklamami produktów, usług czy firm. Nie odczułem by w jakiś sposób uprzykrzyło mi to życie ;)
    Gdy chodzi o określoną firmę np. to owszem spam się sprawdza, zajmowanie linii telefonicznych, wysyłanie maili do obsługi klienta, wysyłanie faxów itd. Ale jeśli chcemy spamować ludzi o określonych poglądach to tak jakbyśmy chcieli zaspamować chrześcijan. Jak to niby zrobić? Jeśli chodzi o sam portal to również spam nie jest zbyt skuteczny. Taka wojna szarpana jest poprostu nie opłacalna, ile będziecie spamować? Wyślecie po pareset maili? Chyba nie myślicie że ktoś będzie je czytał -.-
  24. Anonymous Member

Lol, fajnie to zabrzmiało, Sand :p "Wiem, że nie chodzi o to, żeby ich wszystkich pozabijać. Musiałbyś być szalony, żeby myśleć, że dasz radę zabić wszystkich".
  25. SandThe Member

O mod się pojawił :D , i zamyka troll thready, w samą porę!
    Go get 'em spidey !
  26. Gromowładny Member

27. SandThe Member

28. Gromowładny Member

29. Anonymous Member

...czyli jak dysputy o nazistach przekształcić w rzyganie tęczą.
    • Like Like x 1
  30. Gromowładny Member

Chyba znasz tradycję offtopu?

tumblr_m1xtrdhEgk1qcjunu.jpg

To lepsze, bo co do tematu nikt nic ma nic ciekawego do powiedzenia...
  31. Anonymous Member

A i owszem, znam tradycję, jakże by inaczej. Po prostu podsumowałem ;)
  32. Gromowładny Member

33. Anonymous Member

Chyba dobrze by było. Temat i tak umarł śmiercią naturalną.
  34. Anonymous Member

35. Anonymous Member

Anonimowy Pomysł Na... Neonazistów!
    Spójrz na mnie. Dobrze. Teraz spójrz na nazistów. Teraz spójrz na nasze forum. Teraz na ich, lub jakiekolwiek forum. Pomyśl. Co nam dobrze wychodzi? Trolling. Co powstrzymuje sprawne działanie ich lub jakiegokolwiek innego forum? Trolling. Wiesz już, do czego dążę, prawda?
    Rejestrujmy się na faszystowskich forach i wyrzućmy tam z siebie nasze trollerskie zapędy.
    Nie bądź obojętny.
    Powkurwiaj nazistów.
    • Like Like x 3
  36. Gromowładny Member

Siedze na forum
  37. Anonymous Member

lulz... Czekaj, w sumie niegłupie... -,- Można ich zawsze powkurzać i sprowokować - możliwe, że ludzie zwrócą uwagę na wkurzonych nazioli... ;)
    • Like Like x 2
  38. Anonymous Member

W sumie spójrzmy na to od strony technicznej - wkurwieni naziści będą robić wokół siebie więcej szumu, więcej ludzi zwróci na nich uwagę, więcej ludzi się uświadomi... A nawet jeśli nie, to pomyślcie - ile z tym będzie zabawy i robienia sobie jaj~ Sama frajda, czysta rozkosz.
    Przewspaniała puenta, milordzie.
    • Like Like x 2
  39. SandThe Member

Jak najbardziej za, wkońcu coś for teh lulz.
    • Like Like x 1
  40. Cysiek Member

A no to ja też się piszę. Tylko namiary na takie forum trzeba:D
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins