Customize

Newsy

Discussion in 'Polska' started by MuFat, Sep 25, 2011.

1. MuFat Member

Warto by było zrobić temat w którym wrzucane by były wszystkie najnowsze wydarzenia które pokazują próby manipulacji oraz wszystkie działania które nam mogą się nie podobać. Na pewno będzie on mocno powiązany z polityką ale ważne jest to aby nie oczerniać tu żadnych partii czy nie popierać innych a wyłącznie pokazywać rzeczywiste fakty.

2. cyddyn Member

Czyli chodzi o to że pisał pisał, a listy nie dochodziły. Podpalił się i nagle bum listy są?
    Jak już piszesz newsa to napisz co jest prawdą.
  3. MuFat Member

Dzięki nie pomyślałem o tym już poprawiłem.
  4. cyddyn Member

to czemu skoro PO wygrało poprzednie wybory podpalił się? Dla PO żeby co?
  5. MuFat Member

Według niego PO zniszczyła gospodarczo kraj i on przez to miał kłopoty finansowe przez co się podpalił ale tutaj nie chodzi o same intencje tego człowieka tylko o sposób w jaki zostało to przedstawione przez media.
  6. Anonymous Member

Miało być bez oczerniania, ale PO nie zrobiło nic, co obiecało podczas poprzedniej kampanii wyborczej. Może koleś się po prostu na Tusku... zawiódł?
  7. Anonymous Member

Po zrobiło bardzo dużo z tego co obiecało, ale sorry był kryzys, więc nie dało się wszystkiemu podołać, a żadnych większych błędów właściwie nie popełnił.
  8. Anonymous Member

Nie żebym się czepiał, ale wszystkie ustawy zmniejszające nasze prawa do wolności informacji oraz zwiększające prawa policji, o których to ustawach słyszy się ostatnio, to sprawka PO. Po drugie, choćby uwielbiany przez PO koniec bezrobocia wśród młodzieży; w ostatniej kampanii też to obiecywali. Czy bezrobocie się skończyło? Sami wiecie. Oczywiście moja znajomość polityki jest ograniczona, niemniej jestem pewien, że po doedukowaniu się odrobinę takich przykładów mógłbym mnożyć setki.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins